BITCOIN sports betting, Bitcoin Sportsbook, Soccer Predictions, Betting tips

Europe: Europa League - Play Offs

Apr 18th - 15:00

Valencia vs Villarreal

Spain: Copa Del Rey

May 25th - 14:00

Barcelona vs Valencia

Feb 28th - 16:00

Valencia vs Betis

Feb 6th - 16:00

Barcelona vs Real Madrid

Jan 31st - 16:30

Girona vs Real Madrid

Jan 30th - 16:30

Barcelona vs Sevilla

Jan 24th - 14:30

Espanyol vs Betis

Jan 22nd - 16:30

Getafe vs Valencia

Jan 17th - 15:30

Espanyol vs Villarreal

Jan 15th - 16:30

Valencia vs Gijon

Jan 10th - 16:30

Levante vs Barcelona

Jan 10th - 15:30

Betis vs Real Sociedad

Jan 9th - 16:30

Real Madrid vs Leganes

Jan 9th - 15:30

Getafe vs Valladolid

Jan 9th - 14:30

Girona vs Atl. Madrid

Jan 8th - 16:30

Gijon vs Valencia

Dec 5th - 15:30

Real Sociedad vs Celta Vigo

Nov 28th - 15:45

Ath Bilbao vs Huesca

Spain: Copa Federacion

Jan 23rd - 14:30

R. Union vs Pena

Jan 9th - 14:30

Pena vs R. Union

Nov 29th - 14:30

Varea vs Pena

Nov 28th - 15:30

Yeclano vs Conquense

Nov 21st - 15:00

Pontevedra vs Langreo

Nov 21st - 14:30

Pena vs Varea

Nov 21st - 10:30

Conquense vs Yeclano

Spain: Laliga

May 19th - 10:15

Eibar vs Barcelona

May 19th - 06:00

Real Madrid vs Betis

May 18th - 14:00

Sevilla vs Ath Bilbao

May 18th - 14:00

Alaves vs Girona

May 18th - 14:00

Espanyol vs Real Sociedad

May 18th - 14:00

Getafe vs Villarreal

May 18th - 14:00

Huesca vs Leganes

May 18th - 14:00

Levante vs Atl. Madrid

May 18th - 14:00

Valladolid vs Valencia

May 12th - 12:30

Ath Bilbao vs Celta Vigo

May 12th - 12:30

Atl. Madrid vs Sevilla

May 12th - 12:30

Barcelona vs Getafe

May 12th - 12:30

Betis vs Huesca

May 12th - 12:30

Girona vs Levante

May 12th - 12:30

Leganes vs Espanyol

May 12th - 12:30

Real Sociedad vs Real Madrid

May 12th - 12:30

Valencia vs Alaves

May 12th - 12:30

Villarreal vs Eibar

May 5th - 14:45

Huesca vs Valencia

May 5th - 12:30

Valladolid vs Ath Bilbao

May 5th - 10:15

Real Madrid vs Villarreal

May 5th - 08:00

Eibar vs Betis

May 5th - 06:00

Getafe vs Girona

May 4th - 14:45

Celta Vigo vs Barcelona

May 4th - 12:30

Alaves vs Real Sociedad

May 4th - 10:15

Espanyol vs Atl. Madrid

May 3rd - 15:00

Sevilla vs Leganes

Apr 29th - 15:00

Betis vs Espanyol

Apr 28th - 12:30

Villarreal vs Huesca

Apr 28th - 10:15

Real Sociedad vs Getafe

Apr 28th - 08:00

Girona vs Sevilla

Apr 28th - 06:00

Valencia vs Eibar

Apr 27th - 14:45

Barcelona vs Levante

Apr 27th - 12:30

Leganes vs Celta Vigo

Apr 27th - 10:15

Atl. Madrid vs Valladolid

Apr 27th - 07:00

Ath Bilbao vs Alaves

Apr 25th - 15:30

Getafe vs Real Madrid

Apr 25th - 14:30

Real Sociedad vs Villarreal

Apr 24th - 15:30

Levante vs Betis

Apr 24th - 14:30

Espanyol vs Celta Vigo

Apr 24th - 14:30

Leganes vs Ath Bilbao

Apr 24th - 13:30

Atl. Madrid vs Valencia

Apr 23rd - 15:30

Alaves vs Barcelona

Apr 23rd - 14:30

Valladolid vs Girona

Apr 21st - 14:45

Betis vs Valencia

Apr 21st - 12:30

Villarreal vs Leganes

Apr 21st - 10:15

Real Madrid vs Ath Bilbao

Apr 21st - 08:00

Getafe vs Sevilla

Apr 21st - 06:00

Levante vs Espanyol

Apr 20th - 14:45

Barcelona vs Real Sociedad

Apr 20th - 10:15

Eibar vs Atl. Madrid

Apr 20th - 07:00

Celta Vigo vs Girona

Apr 19th - 15:00

Alaves vs Valladolid

Apr 15th - 15:00

Leganes vs Real Madrid

Apr 14th - 14:45

Valencia vs Levante

Apr 14th - 12:30

Girona vs Villarreal

Apr 14th - 10:15

Real Sociedad vs Eibar

Apr 14th - 06:00

Valladolid vs Getafe

Apr 13th - 14:45

Sevilla vs Betis

Apr 13th - 12:30

Atl. Madrid vs Celta Vigo

Apr 13th - 10:15

Huesca vs Barcelona

Apr 13th - 07:00

Espanyol vs Alaves

Apr 7th - 14:45

Betis vs Villarreal

Apr 7th - 12:30

Celta Vigo vs Real Sociedad

Apr 7th - 12:30

Levante vs Huesca

Apr 7th - 10:15

Valladolid vs Sevilla

Apr 7th - 08:00

Getafe vs Ath Bilbao

Apr 7th - 06:00

Alaves vs Leganes

Apr 6th - 14:45

Barcelona vs Atl. Madrid

Apr 6th - 10:15

Real Madrid vs Eibar

Apr 6th - 07:00

Girona vs Espanyol

Apr 4th - 15:30

Real Sociedad vs Betis

Apr 4th - 14:30

Leganes vs Valladolid

Apr 4th - 13:30

Sevilla vs Alaves

Apr 3rd - 15:30

Valencia vs Real Madrid

Apr 3rd - 14:30

Huesca vs Celta Vigo

Apr 3rd - 13:30

Ath Bilbao vs Levante

Apr 2nd - 15:30

Villarreal vs Barcelona

Apr 2nd - 14:30

Espanyol vs Getafe

Apr 2nd - 13:30

Atl. Madrid vs Girona

Mar 31st - 14:45

Real Madrid vs Huesca

Mar 31st - 12:30

Valladolid vs Real Sociedad

Mar 31st - 10:15

Sevilla vs Valencia

Mar 31st - 06:00

Levante vs Eibar

Mar 30th - 15:45

Alaves vs Atl. Madrid

Mar 30th - 13:30

Celta Vigo vs Villarreal

Mar 30th - 11:15

Barcelona vs Espanyol

Mar 30th - 08:00

Getafe vs Leganes

Mar 29th - 16:00

Girona vs Ath Bilbao

Mar 17th - 15:45

Betis vs Barcelona

Mar 17th - 13:30

Valencia vs Getafe

Mar 17th - 11:15

Espanyol vs Sevilla

Mar 17th - 07:00

Eibar vs Valladolid

Mar 16th - 15:45

Leganes vs Girona

Mar 16th - 13:30

Ath Bilbao vs Atl. Madrid

Mar 16th - 11:15

Real Madrid vs Celta Vigo

Mar 16th - 08:00

Huesca vs Alaves

Mar 15th - 16:00

Real Sociedad vs Levante

Mar 10th - 15:45

Valladolid vs Real Madrid

Mar 10th - 13:30

Levante vs Villarreal

Mar 10th - 13:30

Sevilla vs Real Sociedad

Mar 10th - 11:15

Girona vs Valencia

Mar 10th - 07:00

Celta Vigo vs Betis

Mar 9th - 15:45

Getafe vs Huesca

Mar 9th - 11:15

Atl. Madrid vs Leganes

Mar 9th - 08:00

Alaves vs Eibar

Mar 8th - 16:00

Ath Bilbao vs Espanyol

Mar 4th - 16:00

Leganes vs Levante

Mar 3rd - 15:45

Valencia vs Ath Bilbao

Mar 3rd - 13:30

Real Sociedad vs Atl. Madrid

Mar 3rd - 11:15

Betis vs Getafe

Mar 3rd - 07:00

Eibar vs Celta Vigo

Mar 2nd - 15:45

Real Madrid vs Barcelona

Mar 2nd - 13:30

Huesca vs Sevilla

Mar 2nd - 11:15

Villarreal vs Alaves

Mar 2nd - 08:00

Espanyol vs Valladolid

Feb 25th - 16:00

Girona vs Real Sociedad

Feb 24th - 15:45

Levante vs Real Madrid

Feb 24th - 13:30

Valladolid vs Betis

Feb 24th - 11:15

Atl. Madrid vs Villarreal

Feb 24th - 07:00

Leganes vs Valencia

Feb 23rd - 15:45

Ath Bilbao vs Eibar

Feb 23rd - 13:30

Alaves vs Celta Vigo

Feb 23rd - 11:15

Sevilla vs Barcelona

Feb 22nd - 16:00

Espanyol vs Huesca

Feb 18th - 16:00

Huesca vs Ath Bilbao

Feb 17th - 15:45

Betis vs Alaves

Feb 17th - 13:30

Villarreal vs Sevilla

Feb 17th - 11:15

Valencia vs Espanyol

Feb 17th - 07:00

Real Madrid vs Girona

Feb 16th - 15:45

Barcelona vs Valladolid

Feb 16th - 13:30

Real Sociedad vs Leganes

Feb 16th - 08:00

Celta Vigo vs Levante

Feb 15th - 16:00

Eibar vs Getafe

Feb 11th - 16:00

Alaves vs Levante

Feb 10th - 15:45

Ath Bilbao vs Barcelona

Feb 10th - 13:30

Sevilla vs Eibar

Feb 10th - 11:15

Valencia vs Real Sociedad

Feb 10th - 07:00

Leganes vs Betis

Feb 9th - 15:45

Girona vs Huesca

Feb 9th - 11:15

Atl. Madrid vs Real Madrid

Feb 9th - 08:00

Getafe vs Celta Vigo

Feb 8th - 16:00

Valladolid vs Villarreal

Feb 3rd - 15:45

Real Madrid vs Alaves

Feb 3rd - 13:30

Eibar vs Girona

Feb 3rd - 11:15

Betis vs Atl. Madrid

Feb 3rd - 07:00

Villarreal vs Espanyol

Feb 2nd - 15:45

Celta Vigo vs Sevilla

Feb 2nd - 11:15

Real Sociedad vs Ath Bilbao

Feb 2nd - 08:00

Levante vs Getafe

Feb 1st - 16:00

Huesca vs Valladolid

Jan 27th - 15:45

Espanyol vs Real Madrid

Jan 27th - 13:30

Ath Bilbao vs Betis

Jan 27th - 13:30

Real Sociedad vs Huesca

Jan 27th - 11:15

Girona vs Barcelona

Jan 27th - 07:00

Valladolid vs Celta Vigo

Jan 26th - 13:30

Leganes vs Eibar

Jan 26th - 11:15

Atl. Madrid vs Getafe

Jan 26th - 08:00

Sevilla vs Levante

Jan 21st - 16:00

Eibar vs Espanyol

Jan 20th - 15:45

Barcelona vs Leganes

Jan 20th - 13:30

Levante vs Valladolid

Jan 20th - 11:15

Villarreal vs Ath Bilbao

Jan 20th - 07:00

Betis vs Girona

Jan 19th - 15:45

Celta Vigo vs Valencia

Jan 19th - 13:30

Huesca vs Atl. Madrid

Jan 19th - 11:15

Real Madrid vs Sevilla

Jan 18th - 16:00

Getafe vs Alaves

Jan 14th - 16:00

Real Sociedad vs Espanyol

Jan 13th - 15:45

Betis vs Real Madrid

Jan 13th - 13:30

Barcelona vs Eibar

Jan 13th - 11:15

Ath Bilbao vs Sevilla

Jan 13th - 07:00

Atl. Madrid vs Levante

Jan 12th - 15:45

Villarreal vs Getafe

Jan 12th - 13:30

Girona vs Alaves

Jan 12th - 11:15

Valencia vs Valladolid

Jan 12th - 08:00

Leganes vs Huesca

Jan 7th - 16:00

Celta Vigo vs Ath Bilbao

Jan 6th - 15:45

Getafe vs Barcelona

Jan 6th - 13:30

Real Madrid vs Real Sociedad

Jan 6th - 11:15

Sevilla vs Atl. Madrid

Jan 6th - 07:00

Eibar vs Villarreal

Jan 5th - 15:45

Huesca vs Betis

Jan 5th - 11:15

Alaves vs Valencia

Jan 5th - 08:00

Valladolid vs Rayo Vallecano

Jan 4th - 16:00

Espanyol vs Leganes

Jan 4th - 14:00

Levante vs Girona

Jan 3rd - 16:30

Villarreal vs Real Madrid

Dec 23rd - 13:30

Rayo Vallecano vs Levante

Dec 23rd - 11:15

Leganes vs Sevilla

Dec 23rd - 07:00

Valencia vs Huesca

Dec 22nd - 15:45

Ath Bilbao vs Valladolid

Dec 22nd - 13:30

Barcelona vs Celta Vigo

Dec 22nd - 11:15

Atl. Madrid vs Espanyol

Dec 22nd - 08:00

Betis vs Eibar

Dec 21st - 16:00

Real Sociedad vs Alaves

Dec 21st - 14:30

Girona vs Getafe

Dec 17th - 16:00

Alaves vs Ath Bilbao

Dec 16th - 13:30

Huesca vs Villarreal

Dec 16th - 07:00

Sevilla vs Girona

Dec 15th - 15:45

Eibar vs Valencia

Dec 15th - 13:30

Real Madrid vs Rayo Vallecano

Dec 15th - 11:15

Valladolid vs Atl. Madrid

Dec 15th - 08:00

Getafe vs Real Sociedad

Dec 14th - 16:00

Celta Vigo vs Leganes

Dec 10th - 16:00

Ath Bilbao vs Girona

Dec 9th - 13:30

Real Sociedad vs Valladolid

Dec 9th - 11:15

Huesca vs Real Madrid

Dec 9th - 07:00

Eibar vs Levante

Dec 8th - 15:45

Espanyol vs Barcelona

Dec 8th - 13:30

Villarreal vs Celta Vigo

Dec 8th - 11:15

Valencia vs Sevilla

Dec 8th - 08:00

Atl. Madrid vs Alaves

Dec 7th - 16:00

Leganes vs Getafe

Dec 3rd - 16:00

Levante vs Ath Bilbao

Dec 2nd - 15:45

Alaves vs Sevilla

Dec 2nd - 13:30

Barcelona vs Villarreal

Dec 1st - 15:45

Real Madrid vs Valencia

Dec 1st - 13:30

Getafe vs Espanyol

Dec 1st - 11:15

Valladolid vs Leganes

Dec 1st - 08:00

Celta Vigo vs Huesca

Nov 30th - 16:00

Rayo Vallecano vs Eibar

Nov 25th - 15:45

Villarreal vs Betis

Nov 25th - 13:30

Espanyol vs Girona

Nov 25th - 11:15

Sevilla vs Valladolid

Nov 25th - 07:00

Ath Bilbao vs Getafe

Nov 24th - 15:45

Atl. Madrid vs Barcelona

Nov 24th - 13:30

Huesca vs Levante

Nov 24th - 11:15

Valencia vs Rayo Vallecano

Nov 24th - 08:00

Eibar vs Real Madrid

Nov 23rd - 16:00

Leganes vs Alaves

Nov 11th - 15:45

Celta Vigo vs Real Madrid

Nov 11th - 13:30

Rayo Vallecano vs Villarreal

Nov 11th - 13:30

Sevilla vs Espanyol

Nov 11th - 11:15

Barcelona vs Betis

Nov 11th - 07:00

Alaves vs Huesca

Nov 10th - 15:45

Girona vs Leganes

Nov 10th - 13:30

Atl. Madrid vs Ath Bilbao

Nov 10th - 08:00

Valladolid vs Eibar

Nov 9th - 16:00

Levante vs Real Sociedad

Spain: Laliga2

May 27th - 15:00

Dep. La Coruna vs Mallorca

May 26th - 14:00

Extremadura UD vs Lugo

May 26th - 13:00

Granada CF vs Cadiz CF

May 26th - 12:00

Tenerife vs R. Oviedo

May 26th - 10:00

Gimnastic vs Elche

May 26th - 06:00

Almeria vs Alcorcon

May 25th - 12:00

Gijon vs Albacete

May 25th - 12:00

Osasuna vs Las Palmas

May 25th - 10:00

Rayo Majadahonda vs Cordoba

May 24th - 15:00

Malaga vs Zaragoza

May 20th - 15:00

Albacete vs Granada CF

May 19th - 14:00

Cordoba vs Gimnastic

May 19th - 14:00

Lugo vs Dep. La Coruna

May 19th - 12:00

Cadiz CF vs Osasuna

May 19th - 12:00

Las Palmas vs Rayo Majadahonda

May 19th - 10:00

R. Oviedo vs Numancia

May 19th - 06:00

Mallorca vs Almeria

May 18th - 14:30

Elche vs Tenerife

May 18th - 10:00

Alcorcon vs Extremadura UD

May 17th - 15:00

Zaragoza vs Gijon

May 13th - 15:00

Malaga vs R. Oviedo

May 12th - 14:00

Las Palmas vs Cordoba

May 12th - 10:00

Rayo Majadahonda vs Albacete

May 12th - 10:00

Dep. La Coruna vs Cadiz CF

May 12th - 06:00

Almeria vs Elche

May 11th - 12:00

Extremadura UD vs Zaragoza

May 11th - 12:00

Numancia vs Alcorcon

May 11th - 10:00

Gijon vs Lugo

May 11th - 10:00

Gimnastic vs Mallorca

May 10th - 15:00

Granada CF vs Tenerife

May 6th - 15:00

Cadiz CF vs Malaga

May 5th - 14:30

R. Oviedo vs Granada CF

May 5th - 12:00

Albacete vs Numancia

May 5th - 12:00

Elche vs Rayo Majadahonda

May 5th - 10:00

Mallorca vs Gijon

May 5th - 06:00

Lugo vs Almeria

May 4th - 14:30

Tenerife vs Las Palmas

May 4th - 12:00

Gimnastic vs Extremadura UD

May 4th - 12:00

Zaragoza vs Dep. La Coruna

May 4th - 10:00

Alcorcon vs Osasuna

Apr 28th - 14:00

Cordoba vs Zaragoza

Apr 28th - 12:00

Granada CF vs Gimnastic

Apr 28th - 12:00

Las Palmas vs Lugo

Apr 28th - 10:00

Gijon vs Elche

Apr 28th - 06:00

Rayo Majadahonda vs Cadiz CF

Apr 27th - 14:30

Extremadura UD vs Tenerife

Apr 27th - 12:00

Almeria vs R. Oviedo

Apr 27th - 12:00

Osasuna vs Albacete

Apr 27th - 10:15

Malaga vs Mallorca

Apr 26th - 15:00

Numancia vs Dep. La Coruna

Apr 22nd - 15:00

Elche vs Osasuna

Apr 21st - 14:00

Tenerife vs Almeria

Apr 21st - 12:00

R. Oviedo vs Cordoba

Apr 21st - 10:00

Dep. La Coruna vs Extremadura UD

Apr 21st - 06:00

Cadiz CF vs Numancia

Apr 20th - 14:00

Mallorca vs Rayo Majadahonda

Apr 20th - 12:00

Albacete vs Las Palmas

Apr 20th - 12:00

Gimnastic vs Gijon

Apr 20th - 10:00

Lugo vs Granada CF

Apr 19th - 15:00

Alcorcon vs Malaga

Apr 14th - 14:30

Zaragoza vs Alcorcon

Apr 14th - 14:00

Las Palmas vs Cadiz CF

Apr 14th - 12:00

Cordoba vs Lugo

Apr 14th - 10:00

Numancia vs Mallorca

Apr 14th - 06:00

Albacete vs Elche

Apr 13th - 14:30

Rayo Majadahonda vs Tenerife

Apr 13th - 12:00

Almeria vs Gimnastic

Apr 13th - 12:00

Osasuna vs Dep. La Coruna

Apr 13th - 10:00

Malaga vs Extremadura UD

Apr 12th - 15:00

Gijon vs Granada CF

Apr 8th - 15:00

Cadiz CF vs Zaragoza

Apr 7th - 14:00

Elche vs Cordoba

Apr 7th - 12:00

Gimnastic vs Numancia

Apr 7th - 10:00

Lugo vs Osasuna

Apr 7th - 06:00

Alcorcon vs Albacete

Apr 6th - 14:30

R. Oviedo vs Las Palmas

Apr 6th - 12:00

Extremadura UD vs Almeria

Apr 6th - 12:00

Granada CF vs Malaga

Apr 6th - 10:00

Dep. La Coruna vs Rayo Majadahonda

Apr 5th - 15:00

Tenerife vs Gijon

Apr 1st - 15:00

Zaragoza vs Gimnastic

Mar 31st - 14:00

Las Palmas vs Elche

Mar 31st - 12:00

Alcorcon vs Lugo

Mar 31st - 12:00

R. Oviedo vs Dep. La Coruna

Mar 31st - 10:00

Osasuna vs Extremadura UD

Mar 31st - 06:00

Cordoba vs Mallorca

Mar 30th - 15:30

Albacete vs Tenerife

Mar 30th - 13:00

Numancia vs Granada CF

Mar 30th - 11:00

Almeria vs Rayo Majadahonda

Mar 29th - 16:00

Malaga vs Gijon

Mar 25th - 16:00

Mallorca vs Zaragoza

Mar 24th - 15:45

Gijon vs R. Oviedo

Mar 24th - 15:00

Granada CF vs Las Palmas

Mar 24th - 13:00

Cadiz CF vs Cordoba

Mar 24th - 11:00

Gimnastic vs Malaga

Mar 24th - 07:00

Rayo Majadahonda vs Numancia

Mar 23rd - 13:00

Lugo vs Albacete

Mar 23rd - 11:00

Elche vs Alcorcon

Mar 22nd - 16:00

Tenerife vs Osasuna

Mar 22nd - 16:00

Dep. La Coruna vs Almeria

Mar 18th - 16:00

Numancia vs Malaga

Mar 17th - 15:00

Las Palmas vs Mallorca

Mar 17th - 13:00

Almeria vs Granada CF

Mar 17th - 13:00

Osasuna vs Rayo Majadahonda

Mar 17th - 11:00

Cordoba vs Gijon

Mar 17th - 07:00

R. Oviedo vs Gimnastic

Mar 16th - 15:30

Alcorcon vs Tenerife

Mar 16th - 15:30

Zaragoza vs Elche

Mar 16th - 13:00

Cadiz CF vs Lugo

Mar 16th - 11:00

Albacete vs Extremadura UD

Mar 11th - 16:00

Malaga vs Osasuna

Mar 10th - 15:00

Dep. La Coruna vs Las Palmas

Mar 10th - 13:00

Granada CF vs Zaragoza

Mar 10th - 13:00

Tenerife vs Numancia

Mar 10th - 11:00

Extremadura UD vs Cordoba

Mar 10th - 07:00

Rayo Majadahonda vs Alcorcon

Mar 9th - 15:30

Elche vs Cadiz CF

Mar 9th - 15:00

Gimnastic vs Albacete

Mar 9th - 13:00

Gijon vs Almeria

Mar 9th - 11:00

Mallorca vs R. Oviedo

Mar 4th - 16:00

Dep. La Coruna vs Alcorcon

Mar 3rd - 15:30

Zaragoza vs Almeria

Mar 3rd - 15:00

Las Palmas vs Extremadura UD

Mar 3rd - 13:00

R. Oviedo vs Lugo

Mar 3rd - 13:00

Rayo Majadahonda vs Granada CF

Mar 3rd - 11:00

Numancia vs Gijon

Mar 3rd - 07:00

Mallorca vs Elche

Mar 2nd - 13:00

Cordoba vs Malaga

Mar 2nd - 13:00

Osasuna vs Gimnastic

Mar 2nd - 11:00

Cadiz CF vs Albacete

Feb 24th - 15:00

Extremadura UD vs Numancia

Feb 24th - 13:00

Lugo vs Elche

Feb 24th - 13:00

Malaga vs Dep. La Coruna

Feb 24th - 11:00

Almeria vs Cordoba

Feb 24th - 07:00

Gijon vs Rayo Majadahonda

Feb 23rd - 15:30

Osasuna vs Zaragoza

Feb 23rd - 15:00

Alcorcon vs Las Palmas

Feb 23rd - 13:00

Gimnastic vs Cadiz CF

Feb 23rd - 11:00

Albacete vs R. Oviedo

Feb 22nd - 16:00

Tenerife vs Mallorca

Feb 17th - 15:30

Las Palmas vs Gijon

Feb 17th - 13:00

Rayo Majadahonda vs Malaga

Feb 17th - 11:00

Numancia vs Osasuna

Feb 17th - 07:00

Mallorca vs Lugo

Feb 16th - 15:30

Cadiz CF vs Tenerife

Feb 16th - 15:00

R. Oviedo vs Alcorcon

Feb 16th - 13:00

Elche vs Extremadura UD

Feb 16th - 13:00

Zaragoza vs Albacete

Feb 16th - 11:00

Dep. La Coruna vs Gimnastic

Feb 15th - 16:00

Cordoba vs Granada CF

Feb 10th - 15:00

Malaga vs Las Palmas

Feb 10th - 13:00

Almeria vs Numancia

Feb 10th - 13:00

Granada CF vs Dep. La Coruna

Feb 10th - 11:00

Albacete vs Mallorca

Feb 10th - 07:00

Alcorcon vs Cadiz CF

Feb 9th - 15:30

Lugo vs Zaragoza

Feb 9th - 15:00

Tenerife vs Cordoba

Feb 9th - 13:00

Elche vs R. Oviedo

Feb 9th - 13:00

Extremadura UD vs Rayo Majadahonda

Feb 9th - 11:00

Gimnastic vs Reus Deportiu

Feb 8th - 16:00

Gijon vs Osasuna

Feb 4th - 16:00

Las Palmas vs Zaragoza

Feb 3rd - 15:00

Extremadura UD vs Gijon

Feb 3rd - 13:00

Osasuna vs Granada CF

Feb 3rd - 11:00

R. Oviedo vs Cadiz CF

Feb 3rd - 07:00

Mallorca vs Alcorcon

Feb 2nd - 15:30

Dep. La Coruna vs Tenerife

Feb 2nd - 13:00

Cordoba vs Albacete

Feb 2nd - 13:00

Rayo Majadahonda vs Gimnastic

Feb 2nd - 11:00

Numancia vs Lugo

Feb 1st - 16:00

Malaga vs Almeria

Jan 27th - 15:00

Gimnastic vs Las Palmas

Jan 27th - 13:00

Alcorcon vs Cordoba

Jan 27th - 13:00

Gijon vs Dep. La Coruna

Jan 27th - 11:00

Granada CF vs Extremadura UD

Jan 27th - 07:00

Albacete vs Reus Deportiu

Jan 26th - 15:30

Tenerife vs Malaga

Jan 26th - 15:30

Cadiz CF vs Mallorca

Jan 26th - 13:00

Lugo vs Rayo Majadahonda

Jan 26th - 13:00

Elche vs Numancia

Jan 26th - 11:00

Almeria vs Osasuna

Jan 25th - 16:00

Zaragoza vs R. Oviedo

Jan 21st - 16:00

Granada CF vs Elche

Jan 20th - 15:00

Extremadura UD vs R. Oviedo

Jan 20th - 13:00

Dep. La Coruna vs Albacete

Jan 20th - 13:00

Tenerife vs Gimnastic

Jan 20th - 11:00

Gijon vs Alcorcon

Jan 20th - 07:00

Osasuna vs Mallorca

Jan 19th - 15:30

Malaga vs Lugo

Jan 19th - 15:30

Reus Deportiu vs Las Palmas

Jan 19th - 13:00

Numancia vs Cordoba

Jan 19th - 13:00

Rayo Majadahonda vs Zaragoza

Jan 19th - 11:00

Almeria vs Cadiz CF

Jan 13th - 15:00

Elche vs Gimnastic

Jan 13th - 13:00

Lugo vs Extremadura UD

Jan 13th - 13:00

Zaragoza vs Malaga

Jan 13th - 11:00

Alcorcon vs Almeria

Jan 13th - 07:00

Cordoba vs Rayo Majadahonda

Jan 12th - 15:30

Mallorca vs Dep. La Coruna

Jan 12th - 15:30

R. Oviedo vs Tenerife

Jan 12th - 13:00

Las Palmas vs Osasuna

Jan 12th - 13:00

Reus Deportiu vs Numancia

Jan 12th - 11:00

Albacete vs Gijon

Jan 11th - 16:00

Cadiz CF vs Granada CF

Jan 7th - 16:00

Rayo Majadahonda vs Las Palmas

Jan 7th - 13:00

Numancia vs R. Oviedo

Jan 6th - 15:00

Malaga vs Reus Deportiu

Jan 6th - 13:00

Gimnastic vs Cordoba

Jan 6th - 13:00

Osasuna vs Cadiz CF

Jan 6th - 12:30

Dep. La Coruna vs Lugo

Jan 6th - 07:00

Almeria vs Mallorca

Jan 5th - 11:00

Extremadura UD vs Alcorcon

Jan 5th - 11:00

Gijon vs Zaragoza

Jan 4th - 16:00

Granada CF vs Albacete

Jan 4th - 16:00

Tenerife vs Elche

Dec 23rd - 13:00

Alcorcon vs Numancia

Dec 23rd - 11:00

Albacete vs Rayo Majadahonda

Dec 23rd - 07:00

Reus Deportiu vs Osasuna

Dec 22nd - 15:45

Cadiz CF vs Dep. La Coruna

Dec 22nd - 15:30

Cordoba vs Las Palmas

Dec 22nd - 15:00

Elche vs Almeria

Dec 22nd - 13:00

Zaragoza vs Extremadura UD

Dec 22nd - 11:00

R. Oviedo vs Malaga

Dec 22nd - 08:00

Lugo vs Gijon

Dec 21st - 16:00

Mallorca vs Gimnastic

Dec 21st - 14:00

Tenerife vs Granada CF

Dec 16th - 15:30

Dep. La Coruna vs Zaragoza

Dec 16th - 15:00

Almeria vs Lugo

Dec 16th - 13:00

Extremadura UD vs Gimnastic

Dec 16th - 13:00

Las Palmas vs Tenerife

Dec 16th - 11:00

Osasuna vs Alcorcon

Dec 16th - 07:00

Rayo Majadahonda vs Elche

Dec 15th - 15:00

Gijon vs Mallorca

Dec 15th - 13:00

Reus Deportiu vs Cordoba

Dec 15th - 13:00

Numancia vs Albacete

Dec 15th - 11:00

Granada CF vs R. Oviedo

Dec 14th - 16:00

Malaga vs Cadiz CF

Dec 9th - 15:30

Zaragoza vs Cordoba

Dec 9th - 15:00

Lugo vs Las Palmas

Dec 9th - 13:00

Elche vs Gijon

Dec 9th - 11:00

Cadiz CF vs Rayo Majadahonda

Dec 9th - 07:00

Alcorcon vs Reus Deportiu

Dec 8th - 15:00

R. Oviedo vs Almeria

Dec 8th - 13:00

Albacete vs Osasuna

Dec 8th - 13:00

Mallorca vs Malaga

Dec 8th - 11:00

Gimnastic vs Granada CF

Dec 8th - 08:00

Dep. La Coruna vs Numancia

Dec 7th - 16:00

Tenerife vs Extremadura UD

Dec 2nd - 15:30

Las Palmas vs R. Oviedo

Dec 2nd - 13:00

Albacete vs Alcorcon

Dec 2nd - 13:00

Numancia vs Gimnastic

Dec 2nd - 11:00

Osasuna vs Lugo

Dec 2nd - 07:00

Rayo Majadahonda vs Dep. La Coruna

Dec 1st - 15:30

Gijon vs Tenerife

Dec 1st - 15:00

Almeria vs Extremadura UD

Dec 1st - 13:00

Malaga vs Granada CF

Dec 1st - 13:00

Reus Deportiu vs Mallorca

Dec 1st - 11:00

Cordoba vs Elche

Nov 30th - 16:00

Zaragoza vs Cadiz CF

Nov 25th - 15:30

Alcorcon vs Zaragoza

Nov 25th - 15:00

Tenerife vs Rayo Majadahonda

Nov 25th - 13:00

Elche vs Albacete

Nov 25th - 13:00

R. Oviedo vs Reus Deportiu

Nov 25th - 11:00

Extremadura UD vs Malaga

Nov 25th - 07:00

Mallorca vs Numancia

Nov 24th - 15:30

Cadiz CF vs Las Palmas

Nov 24th - 13:00

Dep. La Coruna vs Osasuna

Nov 24th - 13:00

Lugo vs Cordoba

Nov 24th - 11:00

Gimnastic vs Almeria

Nov 23rd - 16:00

Granada CF vs Gijon

Nov 19th - 16:00

Almeria vs Dep. La Coruna

Nov 18th - 13:00

Albacete vs Lugo

Nov 18th - 13:00

Alcorcon vs Elche

Nov 18th - 11:00

Cordoba vs Cadiz CF

Nov 18th - 07:00

Numancia vs Rayo Majadahonda

Nov 17th - 15:45

R. Oviedo vs Gijon

Nov 17th - 15:30

Zaragoza vs Mallorca

Nov 17th - 13:00

Osasuna vs Tenerife

Nov 17th - 13:00

Reus Deportiu vs Extremadura UD

Nov 17th - 11:00

Malaga vs Gimnastic

Nov 16th - 16:00

Las Palmas vs Granada CF

Nov 12th - 16:00

Gimnastic vs Zaragoza

Nov 11th - 15:00

Tenerife vs Albacete

Nov 11th - 13:00

Gijon vs Malaga

Nov 11th - 13:00

Mallorca vs Cordoba

Nov 11th - 11:00

Rayo Majadahonda vs Almeria

Nov 11th - 07:00

Granada CF vs Numancia

Nov 10th - 15:30

Dep. La Coruna vs R. Oviedo

Nov 10th - 15:30

Elche vs Las Palmas

Nov 10th - 13:00

Extremadura UD vs Osasuna

Nov 10th - 13:00

Lugo vs Alcorcon

Nov 10th - 11:00

Cadiz CF vs Reus Deportiu

Spain: Segunda Division B - Group 1

May 19th - 12:00

Navalcarnero vs San Sebastian Reyes

May 19th - 12:00

Union Adarve vs Ponferradina

May 19th - 12:00

Valladolid B vs Dep. La Coruna B

May 19th - 12:00

Real Madrid B vs Pontevedra

May 19th - 12:00

Fuenlabrada vs Burgos

May 19th - 12:00

Leonesa vs Coruxo FC

May 12th - 12:00

Pontevedra vs Atl. Madrid B

May 12th - 12:00

Burgos vs Celta Vigo B

May 12th - 12:00

Guijuelo vs Valladolid B

May 12th - 12:00

Ponferradina vs Fuenlabrada

May 12th - 12:00

San Sebastian Reyes vs Leonesa

May 11th - 11:00

Dep. La Coruna B vs Navalcarnero

May 5th - 11:00

Navalcarnero vs Guijuelo

May 5th - 06:00

Celta Vigo B vs Ponferradina

May 5th - 06:00

Fuenlabrada vs Union Adarve

May 4th - 14:00

Real Madrid B vs Coruxo FC

Apr 28th - 11:00

Burgos vs Valladolid B

Apr 28th - 06:00

Fuenlabrada vs Celta Vigo B

Apr 28th - 06:00

San Sebastian Reyes vs Real Madrid B

Apr 28th - 06:00

Union Adarve vs Pontevedra

Apr 27th - 12:00

Guijuelo vs Leonesa

Apr 27th - 12:00

Coruxo FC vs Atl. Madrid B

Apr 21st - 11:00

Navalcarnero vs Burgos

Apr 21st - 06:00

Atl. Madrid B vs San Sebastian Reyes

Apr 21st - 06:00

Celta Vigo B vs Union Adarve

Apr 20th - 11:30

Valladolid B vs Ponferradina

Apr 18th - 14:00

Real Madrid B vs Dep. La Coruna B

Apr 14th - 12:00

Coruxo FC vs Pontevedra

Apr 14th - 12:00

Guijuelo vs Real Madrid B

Apr 14th - 11:00

Dep. La Coruna B vs Atl. Madrid B

Apr 14th - 11:00

Burgos vs Leonesa

Apr 14th - 06:00

Fuenlabrada vs Valladolid B

Apr 13th - 14:00

Ponferradina vs Navalcarnero

Apr 7th - 12:00

Atl. Madrid B vs Guijuelo

Apr 7th - 12:00

Leonesa vs Ponferradina

Apr 7th - 11:00

Navalcarnero vs Fuenlabrada

Apr 7th - 11:00

Pontevedra vs San Sebastian Reyes

Apr 6th - 11:30

Valladolid B vs Celta Vigo B

Mar 31st - 11:00

Burgos vs Real Madrid B

Mar 31st - 06:00

Celta Vigo B vs Navalcarnero

Mar 31st - 06:00

Union Adarve vs Coruxo FC

Mar 31st - 06:00

Fuenlabrada vs Leonesa

Mar 30th - 12:00

Dep. La Coruna B vs Pontevedra

Mar 24th - 13:00

Atl. Madrid B vs Burgos

Mar 24th - 13:00

Leonesa vs Celta Vigo B

Mar 24th - 12:30

Real Madrid B vs Ponferradina

Mar 24th - 12:00

Coruxo FC vs San Sebastian Reyes

Mar 24th - 12:00

Pontevedra vs Guijuelo

Mar 24th - 06:30

Valladolid B vs Union Adarve

Mar 17th - 12:00

Dep. La Coruna B vs Coruxo FC

Mar 17th - 07:00

Fuenlabrada vs Real Madrid B

Mar 17th - 07:00

Union Adarve vs San Sebastian Reyes

Mar 16th - 14:00

Ponferradina vs Atl. Madrid B

Mar 16th - 11:30

Valladolid B vs Navalcarnero

Mar 10th - 14:00

Atl. Madrid B vs Fuenlabrada

Mar 10th - 13:00

Leonesa vs Valladolid B

Mar 10th - 12:00

Pontevedra vs Burgos

Mar 10th - 12:00

Coruxo FC vs Guijuelo

Mar 10th - 07:00

Navalcarnero vs Union Adarve

Mar 10th - 07:00

San Sebastian Reyes vs Dep. La Coruna B

Mar 9th - 14:30

Real Madrid B vs Celta Vigo B

Mar 3rd - 12:00

Guijuelo vs San Sebastian Reyes

Mar 3rd - 12:00

Ponferradina vs Pontevedra

Mar 3rd - 11:30

Navalcarnero vs Leonesa

Mar 3rd - 11:00

Celta Vigo B vs Atl. Madrid B

Mar 3rd - 07:00

Union Adarve vs Dep. La Coruna B

Feb 24th - 12:00

Leonesa vs Union Adarve

Feb 24th - 12:00

Pontevedra vs Fuenlabrada

Feb 24th - 11:45

Coruxo FC vs Burgos

Feb 23rd - 14:30

Real Madrid B vs Valladolid B

Feb 23rd - 11:30

Dep. La Coruna B vs Guijuelo

Feb 17th - 12:00

Ponferradina vs Coruxo FC

Feb 17th - 11:30

Navalcarnero vs Real Madrid B

Feb 17th - 07:00

Burgos vs San Sebastian Reyes

Feb 17th - 07:00

Celta Vigo B vs Pontevedra

Feb 17th - 07:00

Union Adarve vs Guijuelo

Feb 16th - 11:00

Valladolid B vs Atl. Madrid B

Feb 10th - 14:00

Real Madrid B vs Leonesa

Feb 10th - 11:45

Coruxo FC vs Fuenlabrada

Feb 10th - 07:00

Dep. La Coruna B vs Burgos

Feb 10th - 07:00

Atl. Madrid B vs Navalcarnero

Feb 10th - 07:00

San Sebastian Reyes vs Ponferradina

Feb 3rd - 12:00

Ponferradina vs Dep. La Coruna B

Feb 3rd - 12:00

Leonesa vs Atl. Madrid B

Feb 3rd - 11:00

Celta Vigo B vs Coruxo FC

Feb 3rd - 07:00

Fuenlabrada vs San Sebastian Reyes

Feb 3rd - 07:00

Valladolid B vs Pontevedra

Feb 3rd - 07:00

Burgos vs Guijuelo

Jan 27th - 12:00

Pontevedra vs Navalcarnero

Jan 27th - 07:00

Dep. La Coruna B vs Fuenlabrada

Jan 27th - 07:00

San Sebastian Reyes vs Celta Vigo B

Jan 26th - 13:00

Guijuelo vs Ponferradina

Jan 26th - 11:30

Real Madrid B vs Union Adarve

Jan 20th - 14:00

Real Madrid B vs Atl. Madrid B

Jan 20th - 12:00

Leonesa vs Pontevedra

Jan 20th - 11:00

Celta Vigo B vs Dep. La Coruna B

Jan 20th - 07:00

Fuenlabrada vs Guijuelo

Jan 20th - 07:00

Union Adarve vs Burgos

Jan 20th - 07:00

Valladolid B vs Coruxo FC

Jan 13th - 13:00

Atl. Madrid B vs Union Adarve

Jan 13th - 12:00

Guijuelo vs Celta Vigo B

Jan 13th - 11:30

Coruxo FC vs Navalcarnero

Jan 13th - 07:00

Burgos vs Ponferradina

Jan 13th - 07:00

San Sebastian Reyes vs Valladolid B

Jan 7th - 07:00

Burgos vs Fuenlabrada

Jan 6th - 13:30

Pontevedra vs Real Madrid B

Jan 6th - 12:00

Ponferradina vs Union Adarve

Jan 6th - 11:30

Coruxo FC vs Leonesa

Jan 6th - 07:00

Dep. La Coruna B vs Valladolid B

Jan 6th - 07:00

San Sebastian Reyes vs Navalcarnero

Dec 22nd - 12:00

Leonesa vs San Sebastian Reyes

Dec 22nd - 11:30

Navalcarnero vs Dep. La Coruna B

Dec 22nd - 07:00

Valladolid B vs Guijuelo

Dec 22nd - 07:00

Fuenlabrada vs Ponferradina

Dec 22nd - 07:00

Celta Vigo B vs Burgos

Dec 21st - 14:00

Atl. Madrid B vs Pontevedra

Dec 16th - 12:00

Guijuelo vs Navalcarnero

Dec 16th - 11:30

Coruxo FC vs Real Madrid B

Dec 16th - 07:00

Union Adarve vs Fuenlabrada

Dec 15th - 13:00

Ponferradina vs Celta Vigo B

Dec 9th - 12:00

Leonesa vs Guijuelo

Dec 9th - 12:00

Pontevedra vs Union Adarve

Dec 9th - 07:00

Atl. Madrid B vs Coruxo FC

Dec 9th - 07:00

Celta Vigo B vs Fuenlabrada

Dec 9th - 06:30

Valladolid B vs Burgos

Dec 8th - 15:00

Real Madrid B vs San Sebastian Reyes

Dec 2nd - 12:00

Ponferradina vs Valladolid B

Dec 2nd - 07:00

Burgos vs Navalcarnero

Dec 2nd - 07:00

San Sebastian Reyes vs Atl. Madrid B

Dec 2nd - 07:00

Union Adarve vs Celta Vigo B

Dec 1st - 12:00

Dep. La Coruna B vs Real Madrid B

Nov 25th - 14:00

Real Madrid B vs Guijuelo

Nov 25th - 12:00

Pontevedra vs Coruxo FC

Nov 25th - 12:00

Leonesa vs Burgos

Nov 25th - 11:30

Navalcarnero vs Ponferradina

Nov 25th - 07:00

Atl. Madrid B vs Dep. La Coruna B

Nov 25th - 06:30

Valladolid B vs Fuenlabrada

Nov 18th - 12:00

Guijuelo vs Atl. Madrid B

Nov 18th - 12:00

Ponferradina vs Leonesa

Nov 18th - 07:00

Celta Vigo B vs Valladolid B

Nov 18th - 07:00

Fuenlabrada vs Navalcarnero

Nov 18th - 07:00

San Sebastian Reyes vs Pontevedra

Nov 11th - 12:00

Leonesa vs Fuenlabrada

Nov 11th - 12:00

Pontevedra vs Dep. La Coruna B

Nov 11th - 11:45

Coruxo FC vs Union Adarve

Nov 11th - 11:30

Navalcarnero vs Celta Vigo B

Nov 10th - 14:30

Real Madrid B vs Burgos

Spain: Segunda Division B - Group 2

May 19th - 12:00

Arenas Club vs Mirandes

May 19th - 12:00

Barakaldo vs Gernika

May 19th - 12:00

Izarra vs R. Sociedad B

May 19th - 12:00

R. Union vs Tudelano

May 19th - 12:00

CD Vitoria vs Ath Bilbao B

May 12th - 12:00

R. Sociedad B vs Arenas Club

May 12th - 12:00

UD Logrones vs Izarra

May 12th - 12:00

Ath Bilbao B vs R. Union

May 12th - 12:00

Leioa vs Barakaldo

May 12th - 12:00

Mirandes vs CD Vitoria

May 5th - 12:00

Barakaldo vs Amorebieta

May 4th - 12:30

Langreo vs Torrelavega

May 4th - 12:00

Arenas Club vs UD Logrones

May 4th - 12:00

Mirandes vs R. Sociedad B

May 4th - 10:00

R. Union vs CD Vitoria

Apr 28th - 12:00

Gernika vs Izarra

Apr 28th - 11:00

Torrelavega vs Barakaldo

Apr 27th - 12:00

UD Logrones vs Mirandes

Apr 27th - 11:00

Tudelano vs Langreo

Apr 27th - 10:00

CD Vitoria vs R. Sociedad B

Apr 20th - 06:00

R. Sociedad B vs UD Logrones

Apr 18th - 06:00

Barakaldo vs Tudelano

Apr 17th - 14:00

Izarra vs Leioa

Apr 17th - 13:30

Arenas Club vs Gernika

Apr 14th - 11:30

CD Vitoria vs UD Logrones

Apr 13th - 13:00

R. Union vs Langreo

Apr 13th - 12:00

Ath Bilbao B vs Barakaldo

Apr 13th - 12:00

Gernika vs Mirandes

Apr 13th - 11:00

Leioa vs Arenas Club

Apr 13th - 10:30

Amorebieta vs Izarra

Apr 7th - 11:30

Mirandes vs Leioa

Apr 7th - 11:00

Barakaldo vs R. Union

Apr 7th - 11:00

Izarra vs Torrelavega

Apr 7th - 10:00

R. Sociedad B vs Gernika

Apr 6th - 12:00

Arenas Club vs Amorebieta

Mar 31st - 11:00

Gernika vs UD Logrones

Mar 31st - 11:00

Torrelavega vs Arenas Club

Mar 31st - 06:00

Tudelano vs Izarra

Mar 30th - 12:00

Leioa vs R. Sociedad B

Mar 30th - 11:30

Amorebieta vs Mirandes

Mar 24th - 12:00

Izarra vs Ath Bilbao B

Mar 24th - 12:00

UD Logrones vs Leioa

Mar 24th - 12:00

Mirandes vs Torrelavega

Mar 23rd - 13:00

Arenas Club vs Tudelano

Mar 23rd - 13:00

R. Sociedad B vs Amorebieta

Mar 17th - 12:00

Langreo vs Barakaldo

Mar 17th - 12:00

Torrelavega vs R. Sociedad B

Mar 17th - 12:00

R. Union vs Izarra

Mar 17th - 12:00

Tudelano vs Mirandes

Mar 17th - 06:30

Ath Bilbao B vs Arenas Club

Mar 16th - 12:00

CD Vitoria vs Gernika

Mar 16th - 11:00

Amorebieta vs UD Logrones

Mar 10th - 12:00

UD Logrones vs Torrelavega

Mar 10th - 12:00

Barakaldo vs CD Vitoria

Mar 10th - 12:00

Mirandes vs Ath Bilbao B

Mar 10th - 07:00

R. Sociedad B vs Tudelano

Mar 9th - 13:00

Arenas Club vs R. Union

Mar 9th - 11:00

Gernika vs Leioa

Mar 3rd - 12:00

CD Vitoria vs Leioa

Mar 3rd - 11:30

Tudelano vs UD Logrones

Mar 3rd - 07:00

R. Union vs Mirandes

Mar 2nd - 11:30

Amorebieta vs Gernika

Mar 2nd - 11:00

Ath Bilbao B vs R. Sociedad B

Feb 24th - 13:00

R. Sociedad B vs R. Union

Feb 24th - 12:00

Gernika vs Torrelavega

Feb 24th - 12:00

Izarra vs Langreo

Feb 23rd - 12:30

UD Logrones vs Ath Bilbao B

Feb 23rd - 12:00

Leioa vs Amorebieta

Feb 17th - 12:00

Barakaldo vs Izarra

Feb 17th - 12:00

R. Union vs UD Logrones

Feb 17th - 12:00

Torrelavega vs Leioa

Feb 17th - 11:15

Tudelano vs Gernika

Feb 16th - 12:00

CD Vitoria vs Amorebieta

Feb 10th - 12:00

Mirandes vs Langreo

Feb 9th - 13:00

Gernika vs Ath Bilbao B

Feb 9th - 12:00

Leioa vs Tudelano

Feb 9th - 11:30

Amorebieta vs Torrelavega

Feb 9th - 11:00

Arenas Club vs Barakaldo

Feb 3rd - 12:00

Ath Bilbao B vs Leioa

Feb 3rd - 12:00

Barakaldo vs Mirandes

Feb 3rd - 12:00

Langreo vs R. Sociedad B

Feb 3rd - 11:00

Tudelano vs Amorebieta

Feb 3rd - 07:30

CD Vitoria vs Torrelavega

Feb 2nd - 14:30

R. Union vs Gernika

Jan 27th - 12:00

Izarra vs CD Vitoria

Jan 27th - 12:00

Torrelavega vs Tudelano

Jan 27th - 12:00

UD Logrones vs Langreo

Jan 26th - 13:00

R. Sociedad B vs Barakaldo

Jan 26th - 11:30

Amorebieta vs Ath Bilbao B

Jan 26th - 11:00

Leioa vs R. Union

Jan 20th - 12:00

Barakaldo vs UD Logrones

Jan 20th - 12:00

CD Vitoria vs Tudelano

Jan 19th - 14:00

Izarra vs Arenas Club

Jan 19th - 14:00

Ath Bilbao B vs Torrelavega

Jan 19th - 11:00

R. Union vs Amorebieta

Jan 13th - 13:00

Arenas Club vs CD Vitoria

Jan 13th - 12:30

Mirandes vs Izarra

Jan 13th - 12:00

Torrelavega vs R. Union

Jan 13th - 07:00

Tudelano vs Ath Bilbao B

Jan 7th - 12:00

Mirandes vs Arenas Club

Jan 6th - 13:30

Gernika vs Barakaldo

Jan 6th - 07:30

R. Sociedad B vs Izarra

Jan 5th - 11:00

Ath Bilbao B vs CD Vitoria

Jan 5th - 07:30

Tudelano vs R. Union

Dec 22nd - 15:00

Izarra vs UD Logrones

Dec 22nd - 13:00

Barakaldo vs Leioa

Dec 22nd - 11:30

R. Union vs Ath Bilbao B

Dec 22nd - 11:00

Arenas Club vs R. Sociedad B

Dec 22nd - 11:00

CD Vitoria vs Mirandes

Dec 16th - 13:00

R. Sociedad B vs Mirandes

Dec 16th - 12:00

CD Vitoria vs R. Union

Dec 16th - 12:00

UD Logrones vs Arenas Club

Dec 16th - 12:00

Torrelavega vs Langreo

Dec 15th - 11:30

Amorebieta vs Barakaldo

Dec 9th - 12:00

Barakaldo vs Torrelavega

Dec 9th - 12:00

Langreo vs Tudelano

Dec 9th - 12:00

Izarra vs Gernika

Dec 9th - 12:00

Mirandes vs UD Logrones

Dec 9th - 07:00

R. Sociedad B vs CD Vitoria

Dec 2nd - 12:00

UD Logrones vs R. Sociedad B

Dec 2nd - 07:00

Tudelano vs Barakaldo

Dec 1st - 13:30

Gernika vs Arenas Club

Dec 1st - 12:00

Leioa vs Izarra

Nov 25th - 12:00

Barakaldo vs Ath Bilbao B

Nov 25th - 12:00

Izarra vs Amorebieta

Nov 25th - 12:00

Mirandes vs Gernika

Nov 25th - 12:00

Langreo vs R. Union

Nov 24th - 15:00

UD Logrones vs CD Vitoria

Nov 24th - 13:00

Arenas Club vs Leioa

Nov 18th - 12:00

Torrelavega vs Izarra

Nov 17th - 13:30

Gernika vs R. Sociedad B

Nov 17th - 12:00

Leioa vs Mirandes

Nov 17th - 11:30

Amorebieta vs Arenas Club

Nov 17th - 11:00

R. Union vs Barakaldo

Nov 11th - 12:30

Mirandes vs Amorebieta

Nov 11th - 12:00

UD Logrones vs Gernika

Nov 10th - 14:00

Izarra vs Tudelano

Nov 10th - 13:00

R. Sociedad B vs Leioa

Nov 10th - 12:00

Arenas Club vs Torrelavega

Spain: Segunda Division B - Group 3

May 19th - 12:00

Olot vs Sabadell

May 19th - 12:00

Alcoyano vs Conquense

May 19th - 12:00

Badalona vs Villarreal B

May 19th - 12:00

Castellon vs Barcelona B

May 19th - 12:00

Cornella vs Teruel

May 19th - 12:00

Valencia B vs Espanyol B

May 18th - 13:00

Hercules vs Baleares

May 12th - 12:00

Baleares vs Lleida

May 12th - 12:00

Ebro vs Cornella

May 12th - 12:00

Barcelona B vs Hercules

May 12th - 12:00

Peralada vs Alcoyano

May 12th - 12:00

Teruel vs Olot

May 12th - 12:00

Villarreal B vs Valencia B

May 5th - 12:30

Castellon vs Peralada

May 5th - 12:00

Lleida vs Barcelona B

May 5th - 11:00

Teruel vs Ebro

May 5th - 06:00

Badalona vs Baleares

May 5th - 06:00

Cornella vs Espanyol B

May 4th - 12:00

Hercules vs Conquense

May 3rd - 10:30

Alcoyano vs Sabadell

Apr 28th - 13:00

Barcelona B vs Badalona

Apr 28th - 12:30

Olot vs Ebro

Apr 28th - 06:00

Baleares vs Valencia B

Apr 28th - 06:00

Espanyol B vs Teruel

Apr 27th - 12:00

Peralada vs Hercules

Apr 27th - 12:00

Sabadell vs Castellon

Apr 27th - 11:00

Conquense vs Lleida

Apr 27th - 11:00

Villarreal B vs Cornella

Apr 21st - 13:00

Lleida vs Peralada

Apr 21st - 06:00

Ebro vs Espanyol B

Apr 21st - 06:00

Valencia B vs Barcelona B

Apr 20th - 14:30

Alcoyano vs Olot

Apr 20th - 13:00

Hercules vs Sabadell

Apr 19th - 11:00

Badalona vs Conquense

Apr 19th - 10:00

Teruel vs Villarreal B

Apr 14th - 11:15

Alcoyano vs Castellon

Apr 14th - 11:00

Sabadell vs Lleida

Apr 14th - 11:00

Olot vs Espanyol B

Apr 14th - 06:00

Baleares vs Cornella

Apr 14th - 06:00

Peralada vs Badalona

Apr 13th - 11:00

Conquense vs Valencia B

Apr 13th - 11:00

Villarreal B vs Ebro

Apr 7th - 12:00

Cornella vs Barcelona B

Apr 7th - 11:15

Castellon vs Olot

Apr 7th - 11:00

Badalona vs Sabadell

Apr 7th - 06:00

Valencia B vs Peralada

Apr 7th - 06:00

Espanyol B vs Villarreal B

Apr 7th - 06:00

Teruel vs Baleares

Apr 6th - 13:00

Hercules vs Alcoyano

Mar 31st - 11:00

Alcoyano vs Lleida

Mar 31st - 11:00

Sabadell vs Valencia B

Mar 31st - 11:00

Olot vs Villarreal B

Mar 31st - 06:00

Baleares vs Ebro

Mar 30th - 14:30

Castellon vs Hercules

Mar 30th - 13:30

Barcelona B vs Teruel

Mar 30th - 13:30

Ontinyent vs Espanyol B

Mar 24th - 13:00

Cornella vs Peralada

Mar 24th - 13:00

Lleida vs Castellon

Mar 24th - 12:00

Badalona vs Alcoyano

Mar 24th - 12:00

Teruel vs Conquense

Mar 24th - 07:00

Ebro vs Barcelona B

Mar 24th - 07:00

Espanyol B vs Baleares

Mar 24th - 07:00

Villarreal B vs Ontinyent

Mar 23rd - 14:00

Hercules vs Olot

Mar 17th - 12:15

Castellon vs Badalona

Mar 17th - 12:00

Alcoyano vs Valencia B

Mar 17th - 12:00

Sabadell vs Cornella

Mar 17th - 11:30

Olot vs Ontinyent

Mar 17th - 11:00

Peralada vs Teruel

Mar 17th - 07:00

Baleares vs Villarreal B

Mar 17th - 07:00

Conquense vs Ebro

Mar 16th - 14:00

Hercules vs Lleida

Mar 16th - 13:00

Barcelona B vs Espanyol B

Mar 10th - 13:30

Lleida vs Olot

Mar 10th - 12:00

Teruel vs Sabadell

Mar 10th - 12:00

Badalona vs Hercules

Mar 10th - 07:00

Valencia B vs Castellon

Mar 10th - 07:00

Villarreal B vs Barcelona B

Mar 10th - 07:00

Espanyol B vs Conquense

Mar 10th - 07:00

Ontinyent vs Baleares

Mar 10th - 07:00

Ebro vs Peralada

Mar 3rd - 12:00

Alcoyano vs Cornella

Mar 3rd - 12:00

Lleida vs Badalona

Mar 3rd - 11:30

Conquense vs Villarreal B

Mar 3rd - 07:00

Olot vs Baleares

Mar 3rd - 07:00

Sabadell vs Ebro

Mar 3rd - 07:00

Peralada vs Espanyol B

Mar 2nd - 13:45

Hercules vs Valencia B

Mar 2nd - 13:00

Barcelona B vs Ontinyent

Feb 24th - 13:00

Cornella vs Castellon

Feb 24th - 12:15

Ontinyent vs Conquense

Feb 24th - 12:00

Teruel vs Alcoyano

Feb 24th - 12:00

Badalona vs Olot

Feb 24th - 11:30

Valencia B vs Lleida

Feb 24th - 07:00

Baleares vs Barcelona B

Feb 24th - 07:00

Espanyol B vs Sabadell

Feb 23rd - 12:00

Villarreal B vs Peralada

Feb 17th - 12:15

Castellon vs Teruel

Feb 17th - 12:00

Olot vs Barcelona B

Feb 17th - 12:00

Sabadell vs Villarreal B

Feb 17th - 12:00

Alcoyano vs Ebro

Feb 17th - 12:00

Badalona vs Valencia B

Feb 17th - 07:00

Peralada vs Ontinyent

Feb 16th - 14:00

Hercules vs Cornella

Feb 16th - 11:00

Conquense vs Baleares

Feb 10th - 12:15

Ontinyent vs Sabadell

Feb 10th - 12:00

Teruel vs Hercules

Feb 10th - 07:00

Cornella vs Lleida

Feb 10th - 07:00

Valencia B vs Olot

Feb 10th - 07:00

Baleares vs Peralada

Feb 10th - 07:00

Ebro vs Castellon

Feb 10th - 07:00

Espanyol B vs Alcoyano

Feb 9th - 13:00

Barcelona B vs Conquense

Feb 3rd - 13:00

Hercules vs Ebro

Feb 3rd - 12:15

Alcoyano vs Villarreal B

Feb 3rd - 12:15

Castellon vs Espanyol B

Feb 3rd - 12:00

Badalona vs Cornella

Feb 3rd - 12:00

Lleida vs Teruel

Feb 3rd - 07:00

Peralada vs Barcelona B

Feb 3rd - 07:00

Sabadell vs Baleares

Jan 27th - 12:15

Ontinyent vs Alcoyano

Jan 27th - 11:30

Teruel vs Badalona

Jan 27th - 07:00

Cornella vs Valencia B

Jan 27th - 07:00

Ebro vs Lleida

Jan 27th - 07:00

Espanyol B vs Hercules

Jan 26th - 13:00

Barcelona B vs Sabadell

Jan 26th - 12:00

Villarreal B vs Castellon

Jan 20th - 12:15

Castellon vs Ontinyent

Jan 20th - 12:00

Sabadell vs Conquense

Jan 20th - 12:00

Badalona vs Ebro

Jan 20th - 12:00

Lleida vs Espanyol B

Jan 20th - 11:30

Olot vs Peralada

Jan 20th - 06:30

Alcoyano vs Baleares

Jan 19th - 14:00

Hercules vs Villarreal B

Jan 19th - 12:00

Valencia B vs Teruel

Jan 13th - 13:00

Cornella vs Olot

Jan 13th - 12:00

Ontinyent vs Hercules

Jan 13th - 11:30

Barcelona B vs Alcoyano

Jan 13th - 11:00

Peralada vs Sabadell

Jan 13th - 07:00

Baleares vs Castellon

Jan 13th - 07:00

Ebro vs Valencia B

Jan 13th - 07:00

Espanyol B vs Badalona

Jan 12th - 12:00

Villarreal B vs Lleida

Jan 7th - 11:30

Teruel vs Cornella

Jan 6th - 13:00

Sabadell vs Olot

Jan 6th - 13:00

Barcelona B vs Castellon

Jan 6th - 12:00

Ontinyent vs Lleida

Jan 6th - 07:00

Baleares vs Hercules

Jan 6th - 07:00

Espanyol B vs Valencia B

Jan 5th - 11:00

Villarreal B vs Badalona

Jan 5th - 10:30

Conquense vs Alcoyano

Dec 22nd - 15:00

Hercules vs Barcelona B

Dec 22nd - 15:00

Valencia B vs Villarreal B

Dec 22nd - 13:00

Cornella vs Ebro

Dec 22nd - 13:00

Alcoyano vs Peralada

Dec 22nd - 12:00

Badalona vs Ontinyent

Dec 22nd - 11:30

Olot vs Teruel

Dec 22nd - 07:00

Lleida vs Baleares

Dec 19th - 11:00

Peralada vs Valencia B

Dec 16th - 12:15

Ontinyent vs Valencia B

Dec 16th - 12:00

Sabadell vs Alcoyano

Dec 16th - 07:00

Baleares vs Badalona

Dec 16th - 07:00

Ebro vs Teruel

Dec 16th - 07:00

Espanyol B vs Cornella

Dec 16th - 07:00

Conquense vs Hercules

Dec 15th - 13:00

Barcelona B vs Lleida

Dec 15th - 11:00

Peralada vs Castellon

Dec 9th - 14:00

Cornella vs Villarreal B

Dec 9th - 13:00

Hercules vs Peralada

Dec 9th - 12:15

Castellon vs Sabadell

Dec 9th - 12:00

Badalona vs Barcelona B

Dec 9th - 12:00

Lleida vs Conquense

Dec 9th - 11:30

Teruel vs Espanyol B

Dec 9th - 07:00

Ebro vs Olot

Dec 9th - 07:00

Valencia B vs Baleares

Dec 2nd - 12:00

Ontinyent vs Cornella

Dec 2nd - 12:00

Sabadell vs Hercules

Dec 2nd - 11:30

Olot vs Alcoyano

Dec 2nd - 07:00

Peralada vs Lleida

Dec 1st - 13:00

Barcelona B vs Valencia B

Dec 1st - 12:00

Villarreal B vs Teruel

Dec 1st - 11:00

Espanyol B vs Ebro

Nov 25th - 12:30

Castellon vs Alcoyano

Nov 25th - 12:00

Badalona vs Peralada

Nov 25th - 12:00

Lleida vs Sabadell

Nov 25th - 11:30

Teruel vs Ontinyent

Nov 25th - 07:00

Ebro vs Villarreal B

Nov 25th - 07:00

Espanyol B vs Olot

Nov 24th - 14:00

Valencia B vs Conquense

Nov 24th - 12:00

Cornella vs Baleares

Nov 18th - 12:00

Alcoyano vs Hercules

Nov 18th - 12:00

Ontinyent vs Ebro

Nov 18th - 12:00

Sabadell vs Badalona

Nov 18th - 11:30

Olot vs Castellon

Nov 18th - 07:00

Baleares vs Teruel

Nov 18th - 07:00

Villarreal B vs Espanyol B

Nov 17th - 12:00

Barcelona B vs Cornella

Nov 11th - 13:00

Hercules vs Castellon

Nov 11th - 12:00

Lleida vs Alcoyano

Nov 11th - 12:00

Teruel vs Barcelona B

Nov 11th - 07:00

Ebro vs Baleares

Nov 11th - 07:00

Valencia B vs Sabadell

Nov 10th - 13:00

Villarreal B vs Olot

Nov 10th - 12:00

Espanyol B vs Ontinyent

Spain: Segunda Division B - Group 4

May 19th - 12:00

Cartagena vs Linense

May 19th - 12:00

Jumilla vs Marbella

May 19th - 12:00

Recreativo Huelva vs Villanovense

May 19th - 05:00

Sevilla FC B vs Murcia

May 12th - 12:00

Granada CF B vs Recreativo Huelva

May 12th - 12:00

Marbella vs UCAM Murcia

May 12th - 12:00

San Fernando vs Jumilla

May 12th - 12:00

Murcia vs Melilla

May 12th - 12:00

Villanovense vs Sanluqueno

May 5th - 13:00

Cartagena vs Marbella

May 5th - 06:00

UCAM Murcia vs San Fernando

May 5th - 05:30

Sevilla FC B vs Villanovense

May 4th - 13:30

Sanluqueno vs Recreativo Huelva

May 4th - 11:00

Granada CF B vs Linense

Apr 28th - 12:00

San Fernando vs Cartagena

Apr 28th - 06:00

Recreativo Huelva vs Linense

Apr 28th - 06:00

Villanovense vs Melilla

Apr 27th - 12:30

Sanluqueno vs Sevilla FC B

Apr 21st - 06:00

Melilla vs Sanluqueno

Apr 21st - 05:30

Sevilla FC B vs Recreativo Huelva

Apr 20th - 12:00

Jumilla vs Murcia

Apr 20th - 06:00

Granada CF B vs Marbella

Apr 14th - 05:30

Sevilla FC B vs Melilla

Apr 13th - 13:00

Murcia vs UCAM Murcia

Apr 13th - 12:00

Marbella vs Linense

Apr 13th - 12:00

San Fernando vs Granada CF B

Apr 7th - 13:00

Cartagena vs Murcia

Apr 7th - 11:00

Linense vs San Fernando

Apr 7th - 06:00

Melilla vs Recreativo Huelva

Apr 7th - 05:00

Jumilla vs Villanovense

Mar 31st - 12:00

Recreativo Huelva vs Marbella

Mar 31st - 12:00

Villanovense vs UCAM Murcia

Mar 30th - 13:30

Sanluqueno vs Jumilla

Mar 24th - 13:00

Cartagena vs Villanovense

Mar 24th - 12:30

UCAM Murcia vs Sanluqueno

Mar 24th - 07:00

Marbella vs San Fernando

Mar 24th - 07:00

Jumilla vs Sevilla FC B

Mar 24th - 07:00

Granada CF B vs Murcia

Mar 17th - 12:00

Murcia vs Linense

Mar 17th - 12:00

Recreativo Huelva vs San Fernando

Mar 17th - 07:00

Melilla vs Jumilla

Mar 17th - 06:30

Sevilla FC B vs UCAM Murcia

Mar 16th - 13:30

Sanluqueno vs Cartagena

Mar 10th - 12:00

Cartagena vs Sevilla FC B

Mar 10th - 07:00

UCAM Murcia vs Melilla

Mar 9th - 11:30

Granada CF B vs Villanovense

Mar 3rd - 12:30

Sanluqueno vs Granada CF B

Mar 3rd - 12:00

Villanovense vs Linense

Mar 3rd - 07:00

Melilla vs Cartagena

Mar 3rd - 07:00

Murcia vs Marbella

Feb 24th - 12:00

San Fernando vs Murcia

Feb 24th - 07:00

Jumilla vs Recreativo Huelva

Feb 24th - 07:00

Linense vs Sanluqueno

Feb 23rd - 11:00

Granada CF B vs Sevilla FC B

Feb 17th - 12:00

Villanovense vs Marbella

Feb 17th - 07:00

Jumilla vs UCAM Murcia

Feb 17th - 07:00

Melilla vs Granada CF B

Feb 17th - 06:30

Sevilla FC B vs Linense

Feb 10th - 12:00

Cartagena vs Jumilla

Feb 10th - 12:00

San Fernando vs Villanovense

Feb 10th - 07:00

Linense vs Melilla

Feb 10th - 07:00

UCAM Murcia vs Recreativo Huelva

Feb 10th - 07:00

Marbella vs Sanluqueno

Feb 3rd - 12:00

Sanluqueno vs San Fernando

Feb 3rd - 07:00

UCAM Murcia vs Cartagena

Feb 3rd - 07:00

Recreativo Huelva vs Murcia

Feb 3rd - 06:30

Sevilla FC B vs Marbella

Jan 27th - 12:00

Cartagena vs Recreativo Huelva

Jan 27th - 12:00

San Fernando vs Sevilla FC B

Jan 27th - 07:00

Granada CF B vs Jumilla

Jan 27th - 07:00

Marbella vs Melilla

Jan 20th - 12:00

Villanovense vs Murcia

Jan 20th - 07:00

UCAM Murcia vs Granada CF B

Jan 20th - 07:00

Jumilla vs Linense

Jan 20th - 07:00

Melilla vs San Fernando

Jan 13th - 11:30

Murcia vs Sanluqueno

Jan 13th - 07:00

Linense vs UCAM Murcia

Jan 13th - 07:00

Granada CF B vs Cartagena

Jan 7th - 12:00

Villanovense vs Recreativo Huelva

Jan 7th - 07:00

Linense vs Cartagena

Jan 7th - 07:00

Murcia vs Sevilla FC B

Jan 7th - 06:30

Marbella vs Jumilla

Dec 22nd - 12:30

UCAM Murcia vs Marbella

Dec 22nd - 11:30

Recreativo Huelva vs Granada CF B

Dec 22nd - 07:00

Jumilla vs San Fernando

Dec 22nd - 07:00

Sanluqueno vs Villanovense

Dec 22nd - 06:30

Melilla vs Murcia

Dec 16th - 12:00

Linense vs Granada CF B

Dec 16th - 12:00

Marbella vs Cartagena

Dec 16th - 12:00

San Fernando vs UCAM Murcia

Dec 16th - 12:00

Villanovense vs Sevilla FC B

Dec 16th - 12:00

Recreativo Huelva vs Sanluqueno

Dec 9th - 13:00

Cartagena vs San Fernando

Dec 9th - 12:00

Linense vs Recreativo Huelva

Dec 9th - 07:00

Melilla vs Villanovense

Dec 9th - 06:30

Sevilla FC B vs Sanluqueno

Dec 2nd - 11:30

Marbella vs Granada CF B

Dec 2nd - 07:00

Murcia vs Jumilla

Dec 2nd - 07:00

Sanluqueno vs Melilla

Dec 1st - 12:00

Recreativo Huelva vs Sevilla FC B

Nov 25th - 12:00

Linense vs Marbella

Nov 25th - 07:00

UCAM Murcia vs Murcia

Nov 25th - 07:00

Melilla vs Sevilla FC B

Nov 25th - 07:00

Granada CF B vs San Fernando

Nov 18th - 12:00

Murcia vs Cartagena

Nov 18th - 12:00

San Fernando vs Linense

Nov 18th - 12:00

Villanovense vs Jumilla

Nov 18th - 07:00

Recreativo Huelva vs Melilla

Nov 11th - 11:30

Marbella vs Recreativo Huelva

Nov 11th - 07:00

UCAM Murcia vs Villanovense

Nov 10th - 11:30

Jumilla vs Sanluqueno

Spain: Segunda Division B Losers Play Offs

May 26th - 12:30

Villarreal B vs Melilla

May 26th - 12:00

Barakaldo vs Hercules

May 26th - 06:00

Atl. Madrid B vs Mirandes

May 25th - 12:00

Real Madrid B vs Cartagena

Spain: Segunda Division B Play Out

May 26th - 06:00

Celta Vigo B vs Alcoyano

Spain: Tercera Division - Group 12

Apr 28th - 07:00

CD Marino vs SD Tenisca

Feb 9th - 13:00

Las Zocas vs CD Marino