BITCOIN sports betting, Bitcoin Sportsbook, Soccer Predictions, Betting tips

Romania: Liga 1

Dec 16th - 13:00

CFR Cluj vs Astra

Dec 15th - 11:00

Chindia Targoviste vs FC Hermannstadt

Dec 14th - 08:00

Poli Iasi vs Gaz Metan Medias

Dec 14th - 06:00

Academica Clinceni vs FC Botosani

Dec 8th - 10:30

FC Botosani vs CFR Cluj

Dec 7th - 13:30

FC Hermannstadt vs Din. Bucuresti

Dec 7th - 11:00

Chindia Targoviste vs Poli Iasi

Dec 5th - 13:30

Viitorul Constanta vs Astra

Dec 4th - 13:30

Din. Bucuresti vs Chindia Targoviste

Dec 4th - 07:00

Academica Clinceni vs FC Hermannstadt

Dec 2nd - 13:30

FC Botosani vs Viitorul Constanta

Dec 1st - 12:00

FC Hermannstadt vs CFR Cluj

Dec 1st - 09:00

Chindia Targoviste vs Academica Clinceni

Nov 29th - 13:30

Din. Bucuresti vs Poli Iasi

Nov 29th - 11:00

Astra vs Gaz Metan Medias

Nov 24th - 09:30

Gaz Metan Medias vs FC Botosani

Nov 24th - 06:30

Academica Clinceni vs Din. Bucuresti

Nov 22nd - 13:30

CFR Cluj vs Chindia Targoviste

Nov 10th - 12:00

Din. Bucuresti vs CFR Cluj

Nov 9th - 06:00

Academica Clinceni vs Poli Iasi

Nov 8th - 13:30

FC Hermannstadt vs Viitorul Constanta

Nov 4th - 11:00

Astra vs Poli Iasi

Oct 28th - 13:30

Poli Iasi vs CFR Cluj

Oct 27th - 13:30

Din. Bucuresti vs Viitorul Constanta

Oct 27th - 10:30

FC Botosani vs Astra

Oct 26th - 09:30

Chindia Targoviste vs Gaz Metan Medias

Oct 21st - 12:30

Poli Iasi vs FC Botosani

Oct 20th - 07:30

Academica Clinceni vs Viitorul Constanta

Oct 18th - 12:30

Din. Bucuresti vs Gaz Metan Medias

Oct 7th - 12:30

Astra vs FC Hermannstadt

Oct 6th - 12:30

Viitorul Constanta vs CFR Cluj

Oct 5th - 06:30

Gaz Metan Medias vs Academica Clinceni

Sep 29th - 12:30

CFR Cluj vs Gaz Metan Medias

Sep 28th - 11:30

Chindia Targoviste vs Astra

Sep 28th - 06:30

FC Hermannstadt vs FC Botosani

Sep 23rd - 12:30

Viitorul Constanta vs Poli Iasi

Sep 22nd - 09:30

FC Botosani vs Chindia Targoviste

Sep 21st - 10:00

Astra vs Din. Bucuresti

Sep 16th - 13:00

Viitorul Constanta vs Gaz Metan Medias

Sep 15th - 10:00

Poli Iasi vs FC Hermannstadt

Sep 14th - 13:00

Din. Bucuresti vs FC Botosani

Sep 13th - 10:00

Academica Clinceni vs Astra

Sep 1st - 10:00

FC Hermannstadt vs Chindia Targoviste

Aug 31st - 13:00

Astra vs CFR Cluj

Aug 31st - 07:30

Gaz Metan Medias vs Poli Iasi

Aug 30th - 10:00

FC Botosani vs Academica Clinceni

Aug 26th - 13:00

Din. Bucuresti vs FC Hermannstadt

Aug 24th - 10:00

CFR Cluj vs FC Botosani

Aug 23rd - 10:00

Poli Iasi vs Chindia Targoviste

Aug 19th - 13:00

Astra vs Viitorul Constanta

Aug 19th - 10:00

FC Voluntari vs Gaz Metan Medias

Aug 18th - 10:00

FC Botosani vs Univ. Craiova

Aug 17th - 13:00

Sepsi vs CFR Cluj

Aug 16th - 11:30

Chindia Targoviste vs Din. Bucuresti

Aug 16th - 09:00

FC Hermannstadt vs Academica Clinceni

Aug 12th - 13:00

Viitorul Constanta vs FC Botosani

Aug 11th - 10:00

Univ. Craiova vs Sepsi

Aug 10th - 10:00

Gaz Metan Medias vs Astra

Aug 10th - 10:00

CFR Cluj vs FC Hermannstadt

Aug 9th - 13:00

Poli Iasi vs Din. Bucuresti

Aug 9th - 10:00

Academica Clinceni vs Chindia Targoviste

Aug 5th - 10:00

Voluntari vs Poli Iasi

Aug 4th - 13:00

Sepsi vs Viitorul Constanta

Aug 4th - 10:00

FC Hermannstadt vs Univ. Craiova

Aug 3rd - 13:00

Chindia Targoviste vs CFR Cluj

Aug 3rd - 07:30

FC Botosani vs Gaz Metan Medias

Aug 2nd - 13:00

Din. Bucuresti vs Academica Clinceni

Jul 28th - 13:00

Viitorul Constanta vs FC Hermannstadt

Jul 28th - 10:00

Univ. Craiova vs Chindia Targoviste

Jul 27th - 10:00

CFR Cluj vs Din. Bucuresti

Jul 27th - 10:00

Gaz Metan Medias vs Sepsi

Jul 26th - 13:00

Voluntari vs Astra

Jul 26th - 10:00

Poli Iasi vs Academica Clinceni

Jul 21st - 13:00

Din. Bucuresti vs Universitatea Craiova

Jul 21st - 10:00

Poli Iasi vs Astra

Jul 20th - 13:00

Academica Clinceni vs CFR Cluj

Jul 20th - 10:00

FC Botosani vs Voluntari

Jul 19th - 13:00

Chindia Targoviste vs Viitorul Constanta

Jul 19th - 10:00

FC Hermannstadt vs Gaz Metan Medias

Jul 15th - 13:00

Viitorul Constanta vs Din. Bucuresti

Jul 15th - 10:00

Gaz Metan Medias vs Chindia Targoviste

Jul 14th - 13:00

FCSB vs FC Hermannstadt

Jul 14th - 10:00

Universitatea Craiova vs Academica Clinceni

Jul 13th - 13:00

CFR Cluj vs Poli Iasi

Jul 13th - 10:00

Astra vs FC Botosani

Jul 12th - 10:30

Voluntari vs Sepsi

Mar 2nd - 11:00

Voluntari vs FCSB

Feb 18th - 13:00

Concordia vs FCSB

Feb 9th - 13:00

Sepsi vs Din. Bucuresti

Feb 2nd - 11:00

Calarasi vs FCSB

Dec 21st - 13:00

Sepsi vs Concordia

Dec 16th - 13:00

FC Botosani vs FCSB

Dec 16th - 07:00

Calarasi vs Sepsi

Dec 10th - 10:30

Sepsi vs FC Botosani

Dec 9th - 10:00

Astra vs Concordia

Dec 2nd - 13:00

FCSB vs Gaz Metan Medias

Nov 30th - 13:00

CFR Cluj vs Voluntari

Nov 30th - 10:30

Poli Iasi vs Sepsi

Nov 25th - 13:30

Poli Iasi vs FCSB

Nov 25th - 10:30

Voluntari vs Viitorul Constanta

Nov 24th - 11:30

Concordia vs CFR Cluj

Nov 11th - 14:00

Din. Bucuresti vs FCSB

Nov 10th - 14:00

CFR Cluj vs Calarasi

Nov 10th - 11:00

FC Viitorul vs Concordia

Romania: Liga 1 - Championship Group

May 20th - 13:00

Astra vs Sepsi

May 19th - 12:30

FCSB vs CFR Cluj

May 11th - 10:00

Sepsi vs FCSB

May 4th - 13:00

Viitorul Constanta vs Sepsi

Apr 28th - 13:00

FCSB vs Astra

Apr 21st - 13:00

Viitorul Constanta vs FCSB

Apr 15th - 13:00

Sepsi vs Astra

Apr 14th - 13:00

CFR Cluj vs FCSB

Apr 8th - 13:00

FCSB vs Sepsi

Mar 17th - 13:30

Astra vs FCSB

Mar 11th - 13:30

FCSB vs Viitorul Constanta

Mar 9th - 13:15

CFR Cluj vs Sepsi

Romania: Liga 1 - Relegation Group

Jun 2nd - 13:00

Gaz Metan Medias vs Concordia

Jun 2nd - 10:30

FC Hermannstadt vs Calarasi

May 31st - 13:00

Din. Bucuresti vs Voluntari

May 27th - 13:00

FC Botosani vs Din. Bucuresti

May 27th - 10:00

Voluntari vs FC Hermannstadt

May 26th - 13:00

Concordia vs Poli Iasi

May 26th - 10:00

Calarasi vs Gaz Metan Medias

May 23rd - 12:30

Gaz Metan Medias vs Voluntari

May 22nd - 10:30

Calarasi vs Concordia

May 19th - 12:30

Voluntari vs Calarasi

May 18th - 10:00

Concordia vs Din. Bucuresti

May 15th - 13:00

Voluntari vs Concordia

May 14th - 10:15

Calarasi vs FC Botosani

May 11th - 10:00

FC Hermannstadt vs Concordia

May 11th - 10:00

Poli Iasi vs Calarasi

May 4th - 10:00

Calarasi vs Din. Bucuresti

May 3rd - 13:00

Gaz Metan Medias vs FC Hermannstadt

May 3rd - 10:00

Concordia vs FC Botosani

Apr 28th - 10:00

FC Botosani vs Poli Iasi

Apr 27th - 11:00

Voluntari vs Din. Bucuresti

Apr 27th - 08:00

Calarasi vs FC Hermannstadt

Apr 26th - 13:00

Concordia vs Gaz Metan Medias

Apr 22nd - 10:00

Poli Iasi vs Concordia

Apr 21st - 10:00

Gaz Metan Medias vs Calarasi

Apr 19th - 10:00

FC Hermannstadt vs Voluntari

Apr 14th - 10:00

Voluntari vs Gaz Metan Medias

Apr 13th - 10:30

FC Botosani vs FC Hermannstadt

Apr 6th - 09:00

FC Hermannstadt vs Poli Iasi

Apr 6th - 06:30

Calarasi vs Voluntari

Apr 5th - 13:00

Din. Bucuresti vs Concordia

Apr 1st - 09:30

FC Botosani vs Calarasi

Mar 31st - 07:00

Concordia vs Voluntari

Mar 18th - 13:30

Voluntari vs FC Botosani

Mar 18th - 11:00

Concordia vs FC Hermannstadt

Mar 17th - 10:30

Gaz Metan Medias vs Din. Bucuresti

Mar 16th - 06:00

Calarasi vs Poli Iasi

Mar 11th - 10:30

FC Botosani vs Concordia

Mar 10th - 10:30

Poli Iasi vs Voluntari

Mar 8th - 13:30

Din. Bucuresti vs Calarasi

Romania: Liga 2

Dec 7th - 05:00

Calarasi vs F. Constanta

Nov 30th - 10:00

Pandurii vs Turnu Magurele

Nov 26th - 10:00

Mioveni vs Turnu Magurele

Nov 23rd - 04:00

Calarasi vs Metaloglobus

Nov 23rd - 04:00

Pandurii vs Concordia

Nov 17th - 04:00

Concordia vs Mioveni

Nov 13th - 07:00

Sportul Snagov vs Turnu Magurele

Nov 13th - 07:00

Metaloglobus vs F. Constanta

Nov 9th - 04:00

F. Constanta vs Pandurii

Nov 9th - 04:00

Concordia vs Sportul Snagov

Nov 8th - 10:30

Turnu Magurele vs Ripensia Timisoara

Nov 2nd - 04:00

Mioveni vs Pandurii

Nov 2nd - 04:00

Ripensia Timisoara vs Concordia

Oct 26th - 03:00

F. Constanta vs Mioveni

Oct 19th - 03:00

Calarasi vs Turnu Magurele

Oct 19th - 03:00

Sportul Snagov vs Pandurii

Oct 16th - 07:00

Pandurii vs Ripensia Timisoara

Oct 16th - 07:00

Mioveni vs Sportul Snagov

Oct 16th - 07:00

Concordia vs Calarasi

Oct 12th - 05:30

Metaloglobus vs Turnu Magurele

Oct 12th - 03:00

Ripensia Timisoara vs Mioveni

Oct 5th - 03:00

Concordia vs Metaloglobus

Oct 5th - 03:00

F. Constanta vs Sportul Snagov

Sep 29th - 03:00

Ripensia Timisoara vs Sportul Snagov

Sep 28th - 03:00

Calarasi vs Pandurii

Sep 23rd - 09:00

F. Constanta vs Ripensia Timisoara

Sep 21st - 03:00

Mioveni vs Calarasi

Sep 14th - 03:00

Metaloglobus vs Pandurii

Sep 7th - 03:00

Sportul Snagov vs Calarasi

Sep 6th - 11:30

Mioveni vs Metaloglobus

Aug 31st - 03:00

Calarasi vs Ripensia Timisoara

Aug 24th - 03:00

Sportul Snagov vs Metaloglobus

Aug 18th - 05:00

Concordia vs F. Constanta

Aug 17th - 03:00

Metaloglobus vs Ripensia Timisoara

Aug 11th - 05:30

Sportul Snagov vs Arges Pitesti

Aug 10th - 03:00

F. Constanta vs Calarasi

Aug 6th - 11:30

Arges Pitesti vs Ripensia Timisoara

Aug 3rd - 03:00

Luceafarul Oradea vs Sportul Snagov

Jun 1st - 06:30

Arges Pitesti vs Sportul Snagov

May 25th - 06:00

Chindia Targoviste vs Luceafarul Oradea

May 24th - 10:30

Academica Clinceni vs Arges Pitesti

May 19th - 04:00

Chindia Targoviste vs Metaloglobus

May 19th - 03:00

Mioveni vs Ripensia Timisoara

May 18th - 05:00

Luceafarul Oradea vs F. Constanta

May 15th - 03:00

Metaloglobus vs Luceafarul Oradea

May 14th - 08:00

Pandurii vs Chindia Targoviste

May 11th - 03:00

Chindia Targoviste vs Balotesti

May 9th - 11:00

Mioveni vs F. Constanta

May 6th - 10:00

Sportul Snagov vs Chindia Targoviste

May 4th - 03:00

Balotesti vs Metaloglobus

May 4th - 03:00

Pandurii vs Luceafarul Oradea

Apr 28th - 03:00

Arges Pitesti vs F. Constanta

Apr 26th - 03:00

Luceafarul Oradea vs Mioveni

Apr 26th - 03:00

Metaloglobus vs Sportul Snagov

Apr 26th - 03:00

Pandurii vs Balotesti

Apr 20th - 03:00

Academica Clinceni vs Metaloglobus

Apr 20th - 03:00

Balotesti vs Luceafarul Oradea

Apr 15th - 10:00

Arges Pitesti vs Mioveni

Apr 13th - 04:00

Balotesti vs Sportul Snagov

Apr 13th - 03:00

Pandurii vs Academica Clinceni

Apr 11th - 09:30

Ripensia Timisoara vs Chindia Targoviste

Apr 10th - 09:00

Sportul Snagov vs Luceafarul Oradea

Apr 10th - 04:00

Academica Clinceni vs Balotesti

Apr 7th - 04:30

Sportul Snagov vs Academica Clinceni

Apr 6th - 03:00

Luceafarul Oradea vs Arges Pitesti

Apr 5th - 09:00

Chindia Targoviste vs Braila

Mar 30th - 07:30

F. Constanta vs Chindia Targoviste

Mar 30th - 04:00

Academica Clinceni vs Luceafarul Oradea

Mar 30th - 04:00

Braila vs Metaloglobus

Mar 30th - 04:00

Ripensia Timisoara vs Pandurii

Mar 23rd - 04:00

Pandurii vs Braila

Mar 23rd - 04:00

Balotesti vs Ripensia Timisoara

Mar 16th - 04:00

Braila vs Balotesti

Mar 15th - 10:30

Mioveni vs Chindia Targoviste

Mar 10th - 04:00

Academica Clinceni vs Ripensia Timisoara

Mar 9th - 04:00

Balotesti vs F. Constanta

Mar 9th - 04:00

Metaloglobus vs Mioveni

Mar 9th - 04:00

Sportul Snagov vs Braila

Mar 2nd - 04:00

Braila vs Academica Clinceni

Mar 1st - 10:30

Arges Pitesti vs Chindia Targoviste

Feb 23rd - 04:00

Academica Clinceni vs F. Constanta

Feb 23rd - 04:00

Balotesti vs Mioveni

Feb 23rd - 04:00

Metaloglobus vs Arges Pitesti

Dec 8th - 04:00

Ripensia Timisoara vs Luceafarul Oradea

Dec 1st - 04:00

Academica Clinceni vs Mioveni

Dec 1st - 04:00

Ripensia Timisoara vs Braila

Dec 1st - 04:00

Balotesti vs Arges Pitesti

Nov 28th - 10:00

Ripensia Timisoara vs F. Constanta

Nov 28th - 07:00

Braila vs Luceafarul Oradea

Nov 24th - 06:00

F. Constanta vs Braila

Nov 24th - 05:00

Luceafarul Oradea vs Chindia Targoviste

Nov 23rd - 10:30

Arges Pitesti vs Academica Clinceni

Nov 17th - 04:00

Metaloglobus vs Chindia Targoviste

Nov 17th - 04:00

F. Constanta vs Luceafarul Oradea

Nov 10th - 05:30

Chindia Targoviste vs Pandurii

Nov 10th - 04:00

Luceafarul Oradea vs Metaloglobus

Nov 9th - 10:00

Mioveni vs Braila

Romania: Romanian Cup

Oct 31st - 07:30

Metalul Buzau vs Poli Iasi

Oct 30th - 10:00

Sanatatea Cluj vs Petrolul

Oct 29th - 14:00

U. Cluj vs FCSB

Oct 29th - 11:15

Mioveni vs FC Hermannstadt

Sep 26th - 13:30

Metaloglobus vs FCSB

Sep 26th - 08:30

Sanatatea Cluj vs Viitorul Constanta

Sep 25th - 08:30

Faurei vs Mioveni

Sep 25th - 08:30

Industria Galda vs Petrolul

Sep 24th - 10:00

Turnu Magurele vs Academica Clinceni

Sep 24th - 08:30

Horezu vs Astra

Sep 24th - 08:30

Metalul Buzau vs Csikszereda M. Ciuc

Sep 11th - 08:30

Industria Galda vs Reghin

Sep 10th - 08:30

Moreni vs Mioveni

Sep 10th - 08:30

Sanatatea Cluj vs Comuna Recea

Sep 10th - 08:30

Popesti Leordeni vs Turnu Magurele

Aug 27th - 11:00

Alexandria vs Turnu Magurele

Aug 14th - 09:30

Ariesul Turda vs Sanatatea Cluj

Aug 14th - 09:30

Alba Iulia vs Industria Galda

Feb 27th - 10:00

Calarasi vs Astra

Romania: Super Cup

Jul 6th - 10:00

CFR Cluj vs Viitorul Constanta