BITCOIN sports betting, Bitcoin Sportsbook, Soccer Predictions, Betting tips

Norway: Division 2 - Group 1

May 26th - 10:00

Hodd vs Moss

May 26th - 08:30

Stjordals Blink vs Vidar

May 26th - 08:00

Halden vs Egersunds

May 25th - 10:00

Byasen vs Nardo

May 18th - 10:00

Egersunds vs Sola

May 18th - 10:00

Nardo vs Levanger

May 16th - 13:00

Moss vs Halden

May 16th - 12:30

Hodd vs Brattvag

May 16th - 11:00

Vidar vs Arendal

May 12th - 11:00

Halden vs Bryne

May 12th - 09:00

Levanger vs Egersunds

May 12th - 09:00

Stjordals Blink vs Hodd

May 12th - 09:00

Brattvag vs Vidar

May 11th - 10:00

Arendal vs Moss

May 11th - 09:00

Byasen vs Fredrikstad

May 5th - 12:00

Bryne vs Levanger

May 5th - 10:00

Hodd vs Halden

May 4th - 12:00

Fredrikstad vs Arendal

May 4th - 07:30

Egersunds vs Nardo

May 4th - 07:00

Stjordals Blink vs Brattvag

Apr 28th - 10:00

Nardo vs Bryne

Apr 28th - 08:00

Egersunds vs Moss

Apr 27th - 09:00

Levanger vs Halden

Apr 22nd - 12:00

Halden vs Fredrikstad

Apr 22nd - 11:00

Moss vs Nardo

Apr 22nd - 09:00

Stjordals Blink vs Levanger

Apr 22nd - 08:00

Vidar vs Egersunds

Apr 13th - 11:45

Arendal vs Stjordals Blink

Apr 13th - 09:00

Levanger vs Moss

Norway: Division 2 - Group 2

May 26th - 11:30

Asane vs Grorud

May 26th - 10:00

Senja vs Mjolner

May 26th - 09:00

Kjelsas vs Floro

May 26th - 08:00

Alta vs Fram

May 25th - 09:00

Elverum vs Odd 2

May 19th - 12:00

Grorud vs Oppsal

May 19th - 10:00

Mjolner vs Kjelsas

May 19th - 08:00

Baerum Sportsklubb vs Alta

May 19th - 07:00

Fram vs Senja

May 16th - 12:00

Floro vs Elverum

May 12th - 08:00

Elverum vs Mjolner

May 11th - 10:00

Kjelsas vs Baerum Sportsklubb

May 11th - 10:00

Oppsal vs Fram

May 11th - 10:00

Asane vs Floro

May 5th - 10:00

Grorud vs Baerum Sportsklubb

May 5th - 09:00

Senja vs Elverum

May 5th - 08:00

Kjelsas vs Alta

May 5th - 07:00

Mjolner vs Asane

Apr 22nd - 13:00

Elverum vs Baerum Sportsklubb

Apr 22nd - 11:00

Kjelsas vs Asane

Apr 22nd - 10:00

Grorud vs Alta

Apr 22nd - 09:00

Mjolner vs Oppsal

Apr 15th - 12:00

Baerum Sportsklubb vs Odd 2

Apr 14th - 10:00

Asker vs Kjelsas

Apr 14th - 10:00

Asane vs Senja

Apr 13th - 10:00

Fram vs Elverum

Norway: Division 3 - Group 2

May 25th - 10:00

Frigg vs Grei

May 6th - 13:00

Halsen vs Mjondalen 2

Apr 27th - 08:00

Ullern vs Ready

Apr 22nd - 08:00

Ready vs Frigg

Norway: Division 3 - Group 3

May 25th - 08:00

Brodd vs Viking 2

May 23rd - 13:00

Vardeneset vs Staal Jorpeland

May 16th - 13:00

Staal Jorpeland vs Donn

May 13th - 13:00

Flekkeroy vs Start 2

May 5th - 07:00

Staal Jorpeland vs Pors Grenland

May 4th - 09:00

Viking 2 vs Flekkeroy

May 4th - 08:00

Brodd vs Donn

Apr 29th - 13:00

Bryne 2 vs Staal Jorpeland

Apr 22nd - 11:00

Brodd vs Vardeneset

Apr 13th - 10:00

Flekkeroy vs Staal Jorpeland

Apr 13th - 07:00

Pors Grenland vs Brodd

Apr 11th - 13:00

Vardeneset vs Viking 2

Norway: Division 3 - Group 5

May 25th - 10:00

Orkla vs Strindheim

May 20th - 13:00

Verdal vs Rosenborg 2

May 19th - 09:00

Kolstad vs Ranheim 2

May 13th - 13:00

Rosenborg 2 vs Kolstad

May 11th - 08:00

Steinkjer vs Orkla

May 6th - 13:30

Ranheim 2 vs Verdal

May 4th - 10:00

Kolstad vs Strindheim

Apr 29th - 14:00

Kongsvinger 2 vs Brumunddal

Apr 29th - 12:00

Strindheim vs Ranheim 2

Apr 27th - 08:00

Steinkjer vs Kolstad

Apr 15th - 13:00

Rosenborg 2 vs Orkla

Apr 15th - 12:00

Steinkjer vs Ranheim 2

Norway: Division 3 - Group 6

May 15th - 11:30

Lillestrom 2 vs Skjervoy

Apr 29th - 13:15

Floya vs Tromso 2

Apr 28th - 10:00

Skjetten vs Harstad

Apr 22nd - 10:00

Harstad vs Floya

Apr 14th - 09:00

Skjetten vs Skjervoy

Norway: Eliteserien

May 26th - 12:00

Mjondalen vs Haugesund

May 26th - 12:00

Tromso vs Molde

May 20th - 13:00

Molde vs Viking

May 19th - 14:00

Bodo/Glimt vs Brann

May 19th - 12:00

Haugesund vs Kristiansund

May 19th - 12:00

Lillestrom vs Odd

May 19th - 12:00

Rosenborg vs Mjondalen

May 19th - 12:00

Sarpsborg 08 vs Ranheim

May 19th - 12:00

Stromsgodset vs Tromso

May 16th - 12:00

Brann vs Sarpsborg 08

May 16th - 12:00

Kristiansund vs Molde

May 16th - 12:00

Mjondalen vs Lillestrom

May 16th - 12:00

Odd vs Ranheim

May 16th - 12:00

Rosenborg vs Haugesund

May 16th - 12:00

Viking vs Stabaek

May 13th - 13:00

Stromsgodset vs Viking

May 12th - 14:00

Stabaek vs Brann

May 12th - 12:00

Haugesund vs Bodo/Glimt

May 12th - 12:00

Molde vs Mjondalen

May 12th - 12:00

Ranheim vs Valerenga

May 12th - 12:00

Sarpsborg 08 vs Kristiansund

May 12th - 12:00

Tromso vs Odd

May 11th - 12:00

Lillestrom vs Rosenborg

May 6th - 13:00

Viking vs Valerenga

May 5th - 14:00

Rosenborg vs Sarpsborg 08

May 5th - 12:00

Bodo/Glimt vs Lillestrom

May 5th - 12:00

Brann vs Ranheim

May 5th - 12:00

Haugesund vs Molde

May 5th - 12:00

Kristiansund vs Tromso

May 5th - 12:00

Odd vs Stromsgodset

Apr 29th - 13:00

Valerenga vs Odd

Apr 28th - 14:00

Molde vs Rosenborg

Apr 28th - 12:00

Lillestrom vs Haugesund

Apr 28th - 12:00

Ranheim vs Viking

Apr 28th - 12:00

Stabaek vs Bodo/Glimt

Apr 28th - 12:00

Stromsgodset vs Kristiansund

Apr 28th - 12:00

Tromso vs Brann

Apr 27th - 12:00

Sarpsborg 08 vs Mjondalen

Apr 22nd - 14:00

Brann vs Valerenga

Apr 22nd - 12:00

Rosenborg vs Stromsgodset

Apr 22nd - 12:00

Bodo/Glimt vs Sarpsborg 08

Apr 22nd - 12:00

Haugesund vs Stabaek

Apr 22nd - 12:00

Kristiansund vs Ranheim

Apr 14th - 12:00

Bodo/Glimt vs Molde

Apr 14th - 12:00

Odd vs Kristiansund

Apr 14th - 12:00

Ranheim vs Haugesund

Apr 14th - 12:00

Sarpsborg 08 vs Lillestrom

Apr 14th - 12:00

Stabaek vs Rosenborg

Apr 13th - 14:00

Viking vs Brann

Apr 12th - 13:00

Stromsgodset vs Mjondalen

Apr 10th - 12:30

Brann vs Kristiansund

Apr 10th - 12:30

Molde vs Valerenga

Apr 8th - 13:00

Rosenborg vs Odd

Apr 7th - 14:00

Brann vs Stromsgodset

Apr 7th - 12:00

Haugesund vs Sarpsborg 08

Apr 7th - 12:00

Kristiansund vs Valerenga

Apr 7th - 12:00

Lillestrom vs Ranheim

Apr 7th - 12:00

Tromso vs Viking

Apr 7th - 12:00

Molde vs Stabaek

Apr 6th - 12:00

Mjondalen vs Bodo/Glimt

Apr 1st - 13:00

Stabaek vs Lillestrom

Mar 31st - 14:00

Bodo/Glimt vs Rosenborg

Mar 31st - 12:00

Ranheim vs Tromso

Mar 31st - 12:00

Sarpsborg 08 vs Molde

Mar 31st - 12:00

Stromsgodset vs Haugesund

Mar 31st - 12:00

Viking vs Kristiansund

Mar 30th - 10:30

Odd vs Brann

Nov 24th - 13:00

Brann vs Odd

Nov 24th - 13:00

Haugesund vs Start

Nov 24th - 13:00

Rosenborg vs Bodo/Glimt

Nov 24th - 13:00

Sandefjord vs Molde

Nov 24th - 13:00

Stabaek vs Stromsgodset

Nov 24th - 13:00

Tromso vs Sarpsborg 08

Nov 24th - 13:00

Valerenga vs Ranheim

Nov 11th - 13:00

Bodo/Glimt vs Valerenga

Nov 11th - 13:00

Molde vs Haugesund

Nov 11th - 13:00

Sarpsborg 08 vs Sandefjord

Nov 11th - 13:00

Start vs Rosenborg

Nov 11th - 13:00

Stromsgodset vs Lillestrom

Norway: Eliteserien - Relegation

Dec 9th - 13:00

Aalesund vs Stabaek

Norway: Nm Cup

May 23rd - 12:00

Hinna vs Viking

May 23rd - 12:00

Asane vs Brann

May 23rd - 12:00

Sunndal vs Molde

May 23rd - 12:00

Ullern vs Stromsgodset

May 22nd - 12:00

Arendal vs Odd

May 22nd - 12:00

Brattvag vs Kristiansund

May 22nd - 12:00

Floro vs Aalesund

May 22nd - 12:00

Kjelsas vs Skeid

May 22nd - 12:00

Moss vs Kongsvinger

May 22nd - 12:00

Nardo vs Ranheim

May 22nd - 12:00

Sotra vs Haugesund

May 22nd - 12:00

Tiller vs Rosenborg

May 22nd - 12:00

Baerum Sportsklubb vs Notodden

May 22nd - 12:00

Jerv vs Sandefjord

May 22nd - 12:00

Pors Grenland vs Mjondalen

May 22nd - 12:00

Fram vs Raufoss

May 22nd - 12:00

Fyllingsdalen vs Nest-Sotra

May 22nd - 12:00

Grorud vs Ham-Kam

May 22nd - 12:00

Egersunds vs Bryne

May 22nd - 12:00

Harstad vs Tromsdalen

May 22nd - 12:00

Floya vs Alta

May 22nd - 12:00

Hodd vs Sogndal

May 22nd - 12:00

Lorenskog vs Ull/Kisa

May 22nd - 12:00

V. Haugesund vs Sandnes

May 22nd - 12:00

Halden vs Lillestrom

May 22nd - 11:00

Strommen vs Bodo/Glimt

May 21st - 12:00

Elverum vs Stabaek

May 8th - 12:00

Junkeren vs Strommen

May 2nd - 12:30

Faaberg vs Valerenga

May 2nd - 12:00

Floya vs Senja

May 2nd - 12:00

Froyland vs Viking

May 1st - 12:00

Jeloy vs Sarpsborg 08

May 1st - 12:00

Stryn vs Sogndal

May 1st - 12:00

Brumunddal vs Elverum

May 1st - 12:00

Krakeroy vs Grorud

May 1st - 12:00

Donn vs Notodden

May 1st - 12:00

Skjetten vs Lorenskog

May 1st - 12:00

Vestfossen vs Asker

May 1st - 12:00

Vindbjart vs Arendal

May 1st - 12:00

Brodd vs Egersunds

May 1st - 12:00

Lysekloster vs Sotra

May 1st - 12:00

Fram vs Start

May 1st - 12:00

Nybergsund vs Kongsvinger

May 1st - 12:00

Sunndal vs Byasen

May 1st - 12:00

Algard vs Bryne

May 1st - 12:00

Fyllingsdalen vs Fana

May 1st - 12:00

Lyn vs Moss

May 1st - 12:00

Orn vs Pors Grenland

May 1st - 12:00

Akra vs Haugesund

May 1st - 12:00

Kolstad vs Ranheim

May 1st - 12:00

Herd vs Kristiansund

May 1st - 12:00

Ottestad vs Ham-Kam

May 1st - 12:00

Porsanger vs Alta

May 1st - 12:00

Flint vs Stromsgodset

May 1st - 12:00

Steinkjer vs Levanger

May 1st - 12:00

Eidsvold vs Frigg

May 1st - 12:00

Flekkeroy vs Jerv

May 1st - 12:00

Follo vs Baerum Sportsklubb

May 1st - 12:00

Trygg/Lade vs Tiller

May 1st - 12:00

V. Haugesund vs Vidar

May 1st - 10:00

Skjervoy vs Tromsdalen

May 1st - 10:00

Verdal vs Stjordals Blink

May 1st - 10:00

Spjelkavik vs Brattvag

May 1st - 09:00

Oppsal vs Ullern

May 1st - 09:00

Traeff vs Hodd

May 1st - 09:00

Tonsberg vs Sandefjord

Apr 30th - 14:00

Fjora vs Floro

Norway: Obos-Ligaen

May 26th - 12:00

Jerv vs Aalesund

May 26th - 12:00

Kongsvinger vs Nest-Sotra

May 26th - 12:00

Notodden vs Raufoss

May 26th - 12:00

Skeid vs Sandnes

May 26th - 12:00

Strommen vs Sandefjord

May 16th - 12:00

Aalesund vs Tromsdalen

May 16th - 12:00

Ham-Kam vs Kongsvinger

May 16th - 12:00

Nest-Sotra vs Sogndal

May 16th - 12:00

Raufoss vs Sandnes

May 16th - 12:00

Sandefjord vs Skeid

May 16th - 12:00

Ull/Kisa vs Notodden

May 12th - 12:00

Jerv vs Ull/Kisa

May 12th - 12:00

Kongsvinger vs Tromsdalen

May 12th - 12:00

Nest-Sotra vs Start

May 12th - 12:00

Notodden vs Ham-Kam

May 12th - 12:00

Sandnes vs Sandefjord

May 12th - 12:00

Skeid vs Raufoss

May 12th - 09:00

Strommen vs Aalesund

May 8th - 12:00

Ham-Kam vs Sogndal

May 5th - 12:00

Start vs Strommen

May 5th - 12:00

Ham-Kam vs Sandnes

May 5th - 12:00

Raufoss vs Kongsvinger

May 5th - 12:00

Tromsdalen vs Notodden

May 5th - 09:00

Sandefjord vs Nest-Sotra

May 4th - 09:30

Aalesund vs Sogndal

Apr 28th - 12:00

Kongsvinger vs Jerv

Apr 28th - 12:00

Nest-Sotra vs Ull/Kisa

Apr 28th - 12:00

Sandnes vs K. Oslo

Apr 28th - 12:00

Skeid vs Tromsdalen

Apr 28th - 12:00

Sogndal vs Raufoss

Apr 28th - 12:00

Strommen vs Ham-Kam

Apr 28th - 09:00

Notodden vs Aalesund

Apr 27th - 09:30

Start vs Sandefjord

Apr 22nd - 12:00

Aalesund vs Skeid

Apr 22nd - 12:00

Jerv vs Notodden

Apr 22nd - 12:00

Tromsdalen vs Sandefjord

Apr 22nd - 12:00

Sandnes vs Start

Apr 22nd - 12:00

Ull/Kisa vs Kongsvinger

Apr 22nd - 09:00

K. Oslo vs Nest-Sotra

Apr 14th - 12:00

Sogndal vs Notodden

Apr 14th - 12:00

Tromsdalen vs Ull/Kisa

Apr 14th - 12:00

Start vs Raufoss

Apr 14th - 09:00

Strommen vs Sandnes

Apr 14th - 09:00

Nest-Sotra vs Ham-Kam

Apr 14th - 09:00

Skeid vs Jerv

Apr 13th - 09:30

Sandefjord vs Aalesund

Apr 7th - 12:00

Notodden vs Skeid

Apr 7th - 12:00

Sandnes vs Nest-Sotra

Apr 7th - 12:00

Ull/Kisa vs Sogndal

Apr 7th - 09:00

Jerv vs Strommen

Apr 7th - 09:00

K. Oslo vs Start

Apr 7th - 09:00

Raufoss vs Sandefjord

Apr 6th - 09:30

Aalesund vs Kongsvinger

Mar 31st - 12:00

Tromsdalen vs Jerv

Mar 31st - 12:00

Kongsvinger vs Notodden

Mar 31st - 12:00

Sogndal vs Sandnes

Mar 31st - 12:00

Sandefjord vs K. Oslo

Mar 31st - 09:00

Skeid vs Ham-Kam

Mar 31st - 09:00

Strommen vs Ull/Kisa

Mar 30th - 10:30

Start vs Aalesund

Nov 11th - 08:00

Floro vs Mjondalen

Nov 11th - 08:00

Ham-Kam vs Ull/Kisa

Nov 11th - 08:00

Jerv vs Tromsdalen

Nov 11th - 08:00

Levanger vs Sandnes

Nov 11th - 08:00

Nest-Sotra vs Asane

Nov 11th - 08:00

Viking vs Kongsvinger

Norway: Obos-Ligaen - Play Offs

Nov 25th - 11:00

Aalesund vs Nest-Sotra

Nov 25th - 11:00

Sogndal vs Ull/Kisa

Norway: Obos-Ligaen - Relegation

Nov 25th - 08:00

Asane vs K. Oslo

Nov 17th - 08:00

K. Oslo vs Asane

Nov 10th - 12:00

Fredrikstad vs K. Oslo

Norway: Super Cup

Mar 17th - 11:00

Rosenborg vs Molde

World: Club Friendly

Mar 8th - 11:00

Lillestrom vs Kristiansund

Mar 8th - 11:00

Odd vs Stabaek

Feb 23rd - 12:00

Kristiansund vs Brann