BITCOIN sports betting, Bitcoin Sportsbook, Soccer Predictions, Betting tips

Netherlands: Eerste Divisie

Sep 16th - 14:00

Jong Ajax vs Jong PSV

Sep 16th - 14:00

Jong Utrecht vs Den Bosch

Sep 16th - 14:00

Jong AZ vs Breda

Sep 16th - 14:00

Nijmegen vs Graafschap

Sep 14th - 13:45

Oss vs G.A. Eagles

Sep 13th - 14:00

Den Bosch vs Nijmegen

Sep 13th - 14:00

Jong PSV vs Jong AZ

Sep 13th - 14:00

Eindhoven FC vs Roda

Sep 13th - 14:00

Maastricht vs Telstar

Sep 13th - 14:00

FC Volendam vs Dordrecht

Sep 13th - 14:00

Breda vs Jong Utrecht

Sep 13th - 14:00

Cambuur vs Helmond

Sep 13th - 14:00

Excelsior vs Almere City

Sep 13th - 14:00

Graafschap vs Jong Ajax

Sep 8th - 10:45

Almere City vs FC Volendam

Sep 8th - 08:30

Roda vs Oss

Sep 8th - 06:15

Helmond vs Eindhoven FC

Sep 7th - 12:30

Telstar vs Cambuur

Sep 7th - 12:30

Dordrecht vs Maastricht

Sep 1st - 08:30

Maastricht vs Roda

Aug 30th - 14:00

Cambuur vs Den Bosch

Aug 30th - 14:00

Excelsior vs Helmond

Aug 30th - 14:00

FC Volendam vs Breda

Aug 30th - 14:00

Jong Ajax vs Almere City

Aug 30th - 14:00

Jong AZ vs Dordrecht

Aug 30th - 14:00

Nijmegen vs Telstar

Aug 30th - 14:00

Eindhoven FC vs G.A. Eagles

Aug 30th - 14:00

Jong Utrecht vs Jong PSV

Aug 26th - 14:00

Jong PSV vs Maastricht

Aug 23rd - 14:00

Oss vs Jong AZ

Aug 23rd - 14:00

G.A. Eagles vs Jong Utrecht

Aug 23rd - 14:00

Graafschap vs FC Volendam

Aug 23rd - 14:00

Helmond vs Almere City

Aug 23rd - 14:00

Roda vs Nijmegen

Aug 23rd - 14:00

Den Bosch vs Eindhoven FC

Aug 23rd - 14:00

Breda vs Cambuur

Aug 23rd - 14:00

Telstar vs Excelsior

Aug 23rd - 14:00

Dordrecht vs Jong Ajax

Aug 19th - 14:00

Jong Utrecht vs Oss

Aug 19th - 14:00

Jong AZ vs Excelsior

Aug 19th - 14:00

Jong Ajax vs Nijmegen

Aug 16th - 14:00

FC Volendam vs Roda

Aug 16th - 14:00

Maastricht vs Graafschap

Aug 16th - 14:00

Den Bosch vs Telstar

Aug 16th - 14:00

Eindhoven FC vs Dordrecht

Aug 16th - 14:00

Breda vs Helmond

Aug 16th - 14:00

Cambuur vs G.A. Eagles

Aug 16th - 14:00

Almere City vs Jong PSV

Aug 12th - 14:00

Jong AZ vs Telstar

Aug 12th - 14:00

Jong PSV vs Den Bosch

Aug 10th - 13:45

Excelsior vs Jong Utrecht

Aug 9th - 14:00

Helmond vs FC Volendam

Aug 9th - 14:00

Nijmegen vs Eindhoven FC

Aug 9th - 14:00

Dordrecht vs Breda

Aug 9th - 14:00

Oss vs Jong Ajax

Aug 9th - 14:00

Roda vs Almere City

Aug 9th - 14:00

Graafschap vs Cambuur

Aug 9th - 14:00

G.A. Eagles vs Maastricht

May 3rd - 14:00

Dordrecht vs Jong Utrecht

May 3rd - 14:00

Helmond vs Oss

May 3rd - 14:00

Jong AZ vs Sparta Rotterdam

May 3rd - 14:00

Jong PSV vs Telstar

May 3rd - 14:00

Waalwijk vs Eindhoven FC

May 3rd - 14:00

Maastricht vs Nijmegen

May 3rd - 14:00

Twente vs Cambuur

Apr 29th - 14:00

Jong Ajax vs Twente

Apr 26th - 14:00

Nijmegen vs Twente

Apr 26th - 14:00

Cambuur vs Maastricht

Apr 26th - 14:00

Eindhoven FC vs Jong AZ

Apr 26th - 14:00

Jong Utrecht vs Helmond

Apr 26th - 14:00

Oss vs Dordrecht

Apr 26th - 14:00

Roda vs Den Bosch

Apr 26th - 14:00

Sparta Rotterdam vs Jong Ajax

Apr 26th - 14:00

Telstar vs FC Volendam

Apr 22nd - 08:30

Dordrecht vs Almere City

Apr 22nd - 08:30

Jong PSV vs Sparta Rotterdam

Apr 22nd - 08:30

Jong Utrecht vs FC Volendam

Apr 22nd - 08:30

Maastricht vs Jong Ajax

Apr 22nd - 08:30

Telstar vs Roda

Apr 22nd - 08:30

Twente vs Jong AZ

Apr 19th - 14:00

Almere City vs Telstar

Apr 19th - 14:00

Den Bosch vs Jong Utrecht

Apr 19th - 14:00

Eindhoven FC vs Cambuur

Apr 19th - 14:00

FC Volendam vs Nijmegen

Apr 19th - 14:00

G.A. Eagles vs Jong PSV

Apr 19th - 14:00

Jong AZ vs Maastricht

Apr 19th - 14:00

Sparta Rotterdam vs Helmond

Apr 19th - 14:00

Waalwijk vs Dordrecht

Apr 15th - 14:00

Jong Ajax vs G.A. Eagles

Apr 12th - 14:00

Almere City vs Den Bosch

Apr 12th - 14:00

Cambuur vs Jong Utrecht

Apr 12th - 14:00

FC Volendam vs Jong PSV

Apr 12th - 14:00

Jong AZ vs Waalwijk

Apr 12th - 14:00

Nijmegen vs Helmond

Apr 12th - 14:00

Twente vs Telstar

Apr 8th - 14:00

Jong PSV vs Nijmegen

Apr 5th - 14:00

Den Bosch vs Sparta Rotterdam

Apr 5th - 14:00

G.A. Eagles vs Jong AZ

Apr 5th - 14:00

Helmond vs Jong Ajax

Apr 5th - 14:00

Jong Utrecht vs Almere City

Apr 5th - 14:00

Maastricht vs Eindhoven FC

Apr 5th - 14:00

Oss vs FC Volendam

Apr 5th - 14:00

Roda vs Waalwijk

Apr 5th - 14:00

Twente vs Dordrecht

Apr 1st - 14:00

Waalwijk vs Twente

Apr 1st - 14:00

Almere City vs Helmond

Apr 1st - 14:00

Den Bosch vs Jong PSV

Apr 1st - 14:00

Eindhoven FC vs Oss

Apr 1st - 14:00

G.A. Eagles vs Telstar

Apr 1st - 14:00

Jong Ajax vs Cambuur

Apr 1st - 14:00

Jong AZ vs Nijmegen

Apr 1st - 14:00

Roda vs Jong Utrecht

Apr 1st - 14:00

Sparta Rotterdam vs Maastricht

Mar 29th - 15:00

Dordrecht vs G.A. Eagles

Mar 29th - 15:00

Helmond vs Roda

Mar 29th - 15:00

Jong PSV vs Waalwijk

Mar 29th - 15:00

Maastricht vs FC Volendam

Mar 29th - 15:00

Nijmegen vs Jong Ajax

Mar 29th - 15:00

Telstar vs Eindhoven FC

Mar 29th - 15:00

Twente vs Den Bosch

Mar 25th - 15:00

Almere City vs Oss

Mar 25th - 15:00

Jong Ajax vs Jong Utrecht

Mar 25th - 15:00

Jong AZ vs Jong PSV

Mar 24th - 11:45

Roda vs Maastricht

Mar 24th - 09:30

G.A. Eagles vs Twente

Mar 24th - 07:15

Sparta Rotterdam vs Nijmegen

Mar 22nd - 15:00

FC Volendam vs Cambuur

Mar 22nd - 15:00

Waalwijk vs Helmond

Mar 15th - 15:00

Almere City vs Sparta Rotterdam

Mar 15th - 15:00

Cambuur vs Jong PSV

Mar 15th - 15:00

Dordrecht vs Roda

Mar 15th - 15:00

Helmond vs G.A. Eagles

Mar 15th - 15:00

Jong Utrecht vs Eindhoven FC

Mar 15th - 15:00

Maastricht vs Waalwijk

Mar 15th - 15:00

Nijmegen vs Den Bosch

Mar 15th - 15:00

Telstar vs Jong AZ

Mar 15th - 15:00

Twente vs FC Volendam

Mar 11th - 15:00

Jong Ajax vs Jong AZ

Mar 8th - 15:00

Den Bosch vs Helmond

Mar 8th - 15:00

Eindhoven FC vs Sparta Rotterdam

Mar 8th - 15:00

FC Volendam vs G.A. Eagles

Mar 8th - 15:00

Jong PSV vs Jong Utrecht

Mar 8th - 15:00

Maastricht vs Almere City

Mar 8th - 15:00

Nijmegen vs Roda

Mar 8th - 15:00

Telstar vs Dordrecht

Mar 8th - 15:00

Waalwijk vs Cambuur

Mar 8th - 15:00

Oss vs Twente

Mar 4th - 15:00

Jong AZ vs FC Volendam

Mar 1st - 15:00

Roda vs Twente

Mar 1st - 15:00

Almere City vs Eindhoven FC

Mar 1st - 15:00

Cambuur vs Oss

Mar 1st - 15:00

Dordrecht vs Nijmegen

Mar 1st - 15:00

Helmond vs Jong PSV

Mar 1st - 15:00

Jong Ajax vs Den Bosch

Mar 1st - 15:00

Jong Utrecht vs Telstar

Feb 24th - 09:30

Sparta Rotterdam vs G.A. Eagles

Feb 22nd - 15:00

Cambuur vs Dordrecht

Feb 22nd - 15:00

Den Bosch vs Maastricht

Feb 22nd - 15:00

Helmond vs Jong AZ

Feb 22nd - 15:00

Jong PSV vs Roda

Feb 22nd - 15:00

Telstar vs Jong Ajax

Feb 22nd - 15:00

Waalwijk vs FC Volendam

Feb 22nd - 15:00

Twente vs Eindhoven FC

Feb 18th - 15:00

Jong PSV vs Twente

Feb 15th - 15:00

Dordrecht vs Sparta Rotterdam

Feb 15th - 15:00

Eindhoven FC vs Jong Ajax

Feb 15th - 15:00

G.A. Eagles vs Nijmegen

Feb 15th - 15:00

Jong AZ vs Den Bosch

Feb 15th - 15:00

Maastricht vs Jong Utrecht

Feb 15th - 15:00

Oss vs Telstar

Feb 15th - 15:00

Roda vs Cambuur

Feb 15th - 15:00

Waalwijk vs Almere City

Feb 15th - 15:00

FC Volendam vs Helmond

Feb 11th - 15:00

Jong Ajax vs Roda

Feb 11th - 15:00

Jong Utrecht vs G.A. Eagles

Feb 8th - 15:00

Sparta Rotterdam vs Twente

Feb 8th - 15:00

Almere City vs Jong AZ

Feb 8th - 15:00

Cambuur vs Nijmegen

Feb 8th - 15:00

Den Bosch vs FC Volendam

Feb 8th - 15:00

Eindhoven FC vs Jong PSV

Feb 8th - 15:00

Helmond vs Dordrecht

Feb 8th - 15:00

Oss vs Maastricht

Feb 8th - 15:00

Telstar vs Waalwijk

Feb 4th - 15:00

Jong AZ vs Cambuur

Feb 4th - 15:00

Jong PSV vs Oss

Feb 1st - 15:00

FC Volendam vs Sparta Rotterdam

Feb 1st - 15:00

G.A. Eagles vs Eindhoven FC

Feb 1st - 15:00

Nijmegen vs Jong Utrecht

Feb 1st - 15:00

Waalwijk vs Den Bosch

Feb 1st - 15:00

Twente vs Helmond

Jan 28th - 15:00

Jong Utrecht vs Waalwijk

Jan 28th - 15:00

Dordrecht vs Jong PSV

Jan 28th - 15:00

Jong Ajax vs FC Volendam

Jan 26th - 14:45

Almere City vs Twente

Jan 25th - 15:00

Eindhoven FC vs Den Bosch

Jan 25th - 15:00

Oss vs Nijmegen

Jan 25th - 15:00

Roda vs Jong AZ

Jan 25th - 15:00

Telstar vs Sparta Rotterdam

Jan 25th - 15:00

Maastricht vs Helmond

Jan 18th - 15:00

Den Bosch vs Oss

Jan 18th - 15:00

FC Volendam vs Eindhoven FC

Jan 18th - 15:00

G.A. Eagles vs Almere City

Jan 18th - 15:00

Helmond vs Cambuur

Jan 18th - 15:00

Sparta Rotterdam vs Roda

Jan 18th - 15:00

Waalwijk vs Jong Ajax

Jan 18th - 15:00

Twente vs Jong Utrecht

Jan 13th - 09:30

Cambuur vs Sparta Rotterdam

Jan 13th - 09:30

Dordrecht vs Den Bosch

Jan 13th - 09:30

Eindhoven FC vs Nijmegen

Jan 13th - 09:30

Jong Utrecht vs Jong AZ

Jan 13th - 09:30

Maastricht vs Twente

Jan 13th - 09:30

Roda vs G.A. Eagles

Jan 13th - 09:30

Telstar vs Helmond

Dec 23rd - 09:30

Maastricht vs Cambuur

Dec 22nd - 14:45

Den Bosch vs Roda

Dec 21st - 15:00

FC Volendam vs Telstar

Dec 21st - 15:00

Helmond vs Jong Utrecht

Dec 21st - 15:00

Jong Ajax vs Sparta Rotterdam

Dec 21st - 15:00

Jong AZ vs Eindhoven FC

Dec 21st - 15:00

Jong PSV vs Almere City

Dec 21st - 15:00

Twente vs Nijmegen

Dec 14th - 15:00

Almere City vs Jong Ajax

Dec 14th - 15:00

Eindhoven FC vs Waalwijk

Dec 14th - 15:00

Jong Utrecht vs Dordrecht

Dec 14th - 15:00

Nijmegen vs Maastricht

Dec 14th - 15:00

Oss vs Helmond

Dec 14th - 15:00

Roda vs FC Volendam

Dec 14th - 15:00

Sparta Rotterdam vs Jong AZ

Dec 14th - 15:00

Telstar vs Jong PSV

Dec 14th - 15:00

Cambuur vs Twente

Dec 10th - 15:00

Jong PSV vs Cambuur

Dec 7th - 15:00

Eindhoven FC vs Jong Utrecht

Dec 7th - 15:00

FC Volendam vs Twente

Dec 7th - 15:00

G.A. Eagles vs Helmond

Dec 7th - 15:00

Jong Ajax vs Oss

Dec 7th - 15:00

Roda vs Dordrecht

Dec 7th - 15:00

Sparta Rotterdam vs Almere City

Dec 7th - 15:00

Waalwijk vs Maastricht

Dec 3rd - 15:00

Jong PSV vs G.A. Eagles

Nov 30th - 15:00

Twente vs Jong Ajax

Nov 30th - 15:00

Cambuur vs Eindhoven FC

Nov 30th - 15:00

Dordrecht vs Waalwijk

Nov 30th - 15:00

Helmond vs Sparta Rotterdam

Nov 30th - 15:00

Maastricht vs Jong AZ

Nov 30th - 15:00

Nijmegen vs FC Volendam

Nov 30th - 15:00

Oss vs Roda

Nov 30th - 15:00

Telstar vs Almere City

Nov 26th - 15:00

Jong AZ vs Twente

Nov 23rd - 15:00

Almere City vs Dordrecht

Nov 23rd - 15:00

Den Bosch vs Cambuur

Nov 23rd - 15:00

Eindhoven FC vs Helmond

Nov 23rd - 15:00

FC Volendam vs Jong Utrecht

Nov 23rd - 15:00

G.A. Eagles vs Oss

Nov 23rd - 15:00

Jong Ajax vs Maastricht

Nov 23rd - 15:00

Roda vs Telstar

Nov 23rd - 15:00

Sparta Rotterdam vs Jong PSV

Nov 20th - 15:00

Jong Utrecht vs Jong Ajax

Nov 18th - 11:45

Nijmegen vs Sparta Rotterdam

Nov 18th - 09:30

Telstar vs Den Bosch

Nov 18th - 09:30

Twente vs G.A. Eagles

Nov 17th - 14:45

Dordrecht vs Eindhoven FC

Nov 17th - 14:45

Helmond vs Waalwijk

Nov 17th - 13:30

Oss vs Almere City

Nov 9th - 15:00

Den Bosch vs Twente

Nov 9th - 15:00

Eindhoven FC vs Telstar

Nov 9th - 15:00

FC Volendam vs Maastricht

Nov 9th - 15:00

G.A. Eagles vs Dordrecht

Nov 9th - 15:00

Jong AZ vs Oss

Nov 9th - 15:00

Roda vs Helmond

Nov 9th - 15:00

Sparta Rotterdam vs Jong Utrecht

Nov 9th - 15:00

Waalwijk vs Jong PSV

Netherlands: Eredivisie

Sep 25th - 12:30

PSV vs Groningen

Sep 22nd - 10:45

Den Haag vs AZ Alkmaar

Sep 22nd - 10:45

PSV vs Ajax

Sep 22nd - 08:30

FC Emmen vs Feyenoord

Sep 22nd - 06:15

Heerenveen vs Utrecht

Sep 21st - 14:45

Vitesse vs Sittard

Sep 21st - 13:45

Groningen vs Zwolle

Sep 21st - 13:45

Willem II vs Venlo

Sep 21st - 12:30

Sparta Rotterdam vs Waalwijk

Sep 20th - 14:00

Twente vs Heracles

Sep 15th - 10:45

Sittard vs Twente

Sep 15th - 08:30

Heracles vs Willem II

Sep 15th - 08:30

Feyenoord vs Den Haag

Sep 15th - 06:15

Zwolle vs Waalwijk

Sep 14th - 14:45

PSV vs Vitesse

Sep 14th - 14:45

Utrecht vs FC Emmen

Sep 14th - 13:45

Venlo vs Groningen

Sep 14th - 12:30

Ajax vs Heerenveen

Sep 14th - 12:30

AZ Alkmaar vs Sparta Rotterdam

Sep 1st - 14:00

Waalwijk vs PSV

Sep 1st - 10:45

Vitesse vs AZ Alkmaar

Sep 1st - 10:45

Willem II vs Feyenoord

Sep 1st - 08:30

Sparta Rotterdam vs Ajax

Sep 1st - 06:15

Twente vs Utrecht

Aug 31st - 14:45

Den Haag vs Venlo

Aug 31st - 13:45

Groningen vs Heracles

Aug 31st - 12:30

Heerenveen vs Sittard

Aug 26th - 14:00

Feyenoord vs AZ Alkmaar

Aug 25th - 08:30

Utrecht vs Venlo

Aug 25th - 08:30

Zwolle vs Sparta Rotterdam

Aug 25th - 06:15

Waalwijk vs Den Haag

Aug 24th - 14:45

Heerenveen vs Twente

Aug 24th - 13:45

Heracles vs Vitesse

Aug 24th - 12:30

Willem II vs FC Emmen

Aug 18th - 14:00

Heracles vs PSV

Aug 18th - 10:45

Feyenoord vs Utrecht

Aug 18th - 10:45

AZ Alkmaar vs Groningen

Aug 18th - 08:30

Twente vs Waalwijk

Aug 18th - 06:15

Sittard vs Willem II

Aug 17th - 14:45

FC Emmen vs Heerenveen

Aug 17th - 13:45

Venlo vs Ajax

Aug 17th - 12:30

Den Haag vs Sparta Rotterdam

Aug 16th - 14:00

Vitesse vs Zwolle

Aug 11th - 14:00

PSV vs Den Haag

Aug 11th - 10:45

Utrecht vs Zwolle

Aug 11th - 08:30

Heerenveen vs Feyenoord

Aug 11th - 08:30

Waalwijk vs AZ Alkmaar

Aug 11th - 06:15

Sittard vs Heracles

Aug 10th - 14:45

Willem II vs Vitesse

Aug 10th - 12:30

Ajax vs FC Emmen

Aug 10th - 12:30

Groningen vs Twente

Aug 9th - 14:00

Sparta Rotterdam vs Venlo

Aug 4th - 14:00

AZ Alkmaar vs Sittard

Aug 4th - 10:45

Den Haag vs Utrecht

Aug 4th - 08:30

Feyenoord vs Sparta Rotterdam

Aug 4th - 06:15

Heracles vs Heerenveen

Aug 3rd - 14:45

Twente vs PSV

Aug 3rd - 14:45

Venlo vs Waalwijk

Aug 3rd - 12:30

FC Emmen vs Groningen

Aug 3rd - 12:30

Vitesse vs Ajax

Aug 2nd - 14:00

Zwolle vs Willem II

May 15th - 13:30

Breda vs Zwolle

May 15th - 13:30

Den Haag vs Willem II

May 15th - 13:30

Excelsior vs AZ Alkmaar

May 15th - 13:30

Graafschap vs Ajax

May 15th - 13:30

PSV vs Heracles

May 15th - 13:30

Sittard vs Feyenoord

May 15th - 13:30

Utrecht vs Heerenveen

May 15th - 13:30

Venlo vs Vitesse

May 12th - 08:30

Zwolle vs Venlo

May 12th - 08:30

Ajax vs Utrecht

May 12th - 08:30

AZ Alkmaar vs PSV

May 12th - 08:30

Groningen vs Sittard

May 12th - 08:30

Heerenveen vs Breda

May 12th - 08:30

Vitesse vs Graafschap

Apr 25th - 14:45

Willem II vs PSV

Apr 25th - 12:30

Den Haag vs Excelsior

Apr 24th - 14:45

Breda vs Feyenoord

Apr 24th - 13:45

Utrecht vs Sittard

Apr 24th - 13:45

Zwolle vs Groningen

Apr 23rd - 14:45

Ajax vs Vitesse

Apr 23rd - 13:45

AZ Alkmaar vs Heracles

Apr 23rd - 13:45

Heerenveen vs Venlo

Apr 23rd - 12:30

Graafschap vs FC Emmen

Apr 21st - 08:30

Sittard vs Breda

Apr 21st - 06:15

Excelsior vs Willem II

Apr 20th - 14:45

Venlo vs Graafschap

Apr 20th - 12:30

FC Emmen vs Utrecht

Apr 20th - 12:30

Groningen vs Ajax

Apr 14th - 08:30

Heerenveen vs Groningen

Apr 14th - 08:30

Willem II vs Zwolle

Apr 14th - 06:15

PSV vs Graafschap

Apr 13th - 14:45

Feyenoord vs Heracles

Apr 13th - 14:45

Sittard vs Venlo

Apr 13th - 12:30

Ajax vs Excelsior

Apr 13th - 12:30

AZ Alkmaar vs Den Haag

Apr 12th - 14:00

Breda vs FC Emmen

Apr 7th - 10:45

Vitesse vs PSV

Apr 7th - 08:30

Venlo vs Feyenoord

Apr 7th - 08:30

Zwolle vs Sittard

Apr 6th - 14:45

Graafschap vs AZ Alkmaar

Apr 6th - 14:45

Heracles vs Breda

Apr 6th - 13:45

Groningen vs Excelsior

Apr 4th - 14:45

Feyenoord vs Heerenveen

Apr 4th - 12:30

PSV vs Zwolle

Apr 3rd - 14:45

FC Emmen vs Ajax

Apr 3rd - 13:45

Excelsior vs Breda

Apr 3rd - 13:45

Sittard vs Den Haag

Apr 3rd - 12:30

Venlo vs Utrecht

Apr 2nd - 14:45

Groningen vs Graafschap

Mar 31st - 08:30

Utrecht vs Feyenoord

Mar 31st - 08:30

Zwolle vs FC Emmen

Mar 31st - 06:15

Breda vs Venlo

Mar 30th - 15:45

Heerenveen vs Excelsior

Mar 30th - 14:45

Graafschap vs Heracles

Mar 30th - 13:30

Den Haag vs Vitesse

Mar 30th - 13:30

Willem II vs Sittard

Mar 17th - 11:45

Excelsior vs Zwolle

Mar 17th - 09:30

AZ Alkmaar vs Ajax

Mar 17th - 09:30

Groningen vs Den Haag

Mar 17th - 07:15

Venlo vs PSV

Mar 16th - 14:45

Breda vs Utrecht

Mar 16th - 14:45

Feyenoord vs Willem II

Mar 16th - 13:30

Heerenveen vs Graafschap

Mar 15th - 15:00

Sittard vs FC Emmen

Mar 13th - 13:30

Ajax vs Zwolle

Mar 10th - 11:45

Ajax vs Sittard

Mar 10th - 09:30

FC Emmen vs Heracles

Mar 10th - 09:30

Vitesse vs Feyenoord

Mar 10th - 07:15

Zwolle vs AZ Alkmaar

Mar 9th - 15:45

Willem II vs Graafschap

Mar 9th - 14:45

Den Haag vs Heerenveen

Mar 9th - 14:45

PSV vs Breda

Mar 9th - 13:30

Venlo vs Excelsior

Mar 8th - 15:00

Utrecht vs Groningen

Mar 3rd - 11:45

Feyenoord vs FC Emmen

Mar 3rd - 09:30

Heerenveen vs Willem II

Mar 3rd - 09:30

Groningen vs Venlo

Mar 2nd - 15:45

Excelsior vs PSV

Mar 2nd - 15:45

Vitesse vs Breda

Mar 1st - 15:00

Graafschap vs Den Haag

Feb 24th - 09:30

FC Emmen vs Vitesse

Feb 24th - 09:30

PSV vs Feyenoord

Feb 24th - 07:15

Den Haag vs Ajax

Feb 23rd - 15:45

Breda vs Groningen

Feb 23rd - 14:45

Sittard vs Heerenveen

Feb 23rd - 14:45

Zwolle vs Graafschap

Feb 23rd - 13:30

Utrecht vs Excelsior

Feb 22nd - 15:00

Venlo vs Heracles

Feb 17th - 11:45

Graafschap vs Utrecht

Feb 17th - 09:30

Excelsior vs FC Emmen

Feb 17th - 09:30

Groningen vs Feyenoord

Feb 17th - 07:15

Ajax vs Breda

Feb 16th - 15:45

Vitesse vs Willem II

Feb 16th - 14:45

Heerenveen vs PSV

Feb 16th - 14:45

Heracles vs Sittard

Feb 16th - 13:30

AZ Alkmaar vs Venlo

Feb 15th - 15:00

Den Haag vs Zwolle

Feb 10th - 11:45

Utrecht vs PSV

Feb 10th - 09:30

FC Emmen vs Den Haag

Feb 10th - 07:15

Sittard vs Excelsior

Feb 9th - 15:45

Feyenoord vs Graafschap

Feb 9th - 15:45

Venlo vs Willem II

Feb 9th - 13:30

Heerenveen vs Zwolle

Feb 9th - 13:30

Heracles vs Ajax

Feb 8th - 15:00

Breda vs AZ Alkmaar

Feb 3rd - 11:45

Den Haag vs Heracles

Feb 3rd - 09:30

PSV vs Sittard

Feb 3rd - 09:30

Zwolle vs Utrecht

Feb 3rd - 07:15

Excelsior vs Feyenoord

Feb 2nd - 15:45

AZ Alkmaar vs FC Emmen

Feb 2nd - 14:45

Ajax vs Venlo

Feb 2nd - 14:45

Willem II vs Groningen

Feb 2nd - 13:30

Vitesse vs Heerenveen

Feb 1st - 15:00

Graafschap vs Breda

Jan 27th - 11:45

Heerenveen vs AZ Alkmaar

Jan 27th - 09:30

Utrecht vs Willem II

Jan 27th - 07:15

Sittard vs Vitesse

Jan 26th - 15:45

Venlo vs FC Emmen

Jan 26th - 14:45

Excelsior vs Graafschap

Jan 26th - 13:30

Heracles vs Zwolle

Jan 25th - 15:00

Breda vs Den Haag

Jan 20th - 09:30

FC Emmen vs PSV

Jan 20th - 09:30

Graafschap vs Sittard

Jan 20th - 07:15

Willem II vs Breda

Jan 19th - 14:45

Zwolle vs Feyenoord

Jan 19th - 13:30

AZ Alkmaar vs Utrecht

Jan 18th - 15:00

Vitesse vs Excelsior

Dec 23rd - 11:45

FC Emmen vs Willem II

Dec 23rd - 09:30

Den Haag vs Feyenoord

Dec 23rd - 09:30

Graafschap vs Vitesse

Dec 23rd - 07:15

Utrecht vs Ajax

Dec 22nd - 15:45

Excelsior vs Heracles

Dec 22nd - 14:45

Breda vs Heerenveen

Dec 22nd - 14:45

PSV vs AZ Alkmaar

Dec 22nd - 13:30

Sittard vs Groningen

Dec 21st - 15:00

Venlo vs Zwolle

Dec 16th - 09:30

Ajax vs Graafschap

Dec 15th - 15:45

Vitesse vs Venlo

Dec 15th - 14:45

AZ Alkmaar vs Excelsior

Dec 15th - 13:30

Zwolle vs Breda

Dec 14th - 15:00

Willem II vs Den Haag

Dec 9th - 11:45

Breda vs Vitesse

Dec 8th - 15:45

Den Haag vs Graafschap

Dec 8th - 14:45

Zwolle vs Ajax

Dec 8th - 13:30

Willem II vs Heerenveen

Dec 7th - 15:45

PSV vs Excelsior

Dec 7th - 13:30

Sittard vs AZ Alkmaar

Dec 2nd - 11:45

Groningen vs Breda

Dec 2nd - 09:30

Feyenoord vs PSV

Dec 2nd - 09:30

Heracles vs Venlo

Dec 2nd - 07:15

Ajax vs Den Haag

Dec 1st - 14:45

AZ Alkmaar vs Willem II

Dec 1st - 14:45

Graafschap vs Zwolle

Dec 1st - 13:30

Vitesse vs FC Emmen

Nov 30th - 15:00

Excelsior vs Utrecht

Nov 25th - 11:45

Venlo vs AZ Alkmaar

Nov 25th - 09:30

Feyenoord vs Groningen

Nov 25th - 09:30

Utrecht vs Graafschap

Nov 25th - 07:15

FC Emmen vs Excelsior

Nov 24th - 15:45

PSV vs Heerenveen

Nov 24th - 13:30

Breda vs Ajax

Nov 24th - 13:30

Zwolle vs Den Haag

Nov 11th - 11:45

Heracles vs Feyenoord

Nov 11th - 09:30

Excelsior vs Ajax

Nov 11th - 07:15

Groningen vs Heerenveen

Nov 10th - 15:45

Venlo vs Sittard

Nov 10th - 14:45

Graafschap vs PSV

Nov 10th - 13:30

FC Emmen vs Breda

Netherlands: Eredivisie - Europa League - Play Offs

May 28th - 14:45

Vitesse vs Utrecht

May 24th - 14:45

Utrecht vs Vitesse

May 21st - 14:45

Vitesse vs Groningen

May 21st - 12:30

Utrecht vs Heracles

May 18th - 14:45

Groningen vs Vitesse

May 18th - 12:30

Heracles vs Utrecht

Netherlands: Eredivisie - Relegation

May 28th - 14:45

Graafschap vs Sparta Rotterdam

May 28th - 12:30

G.A. Eagles vs Waalwijk

May 25th - 14:45

Sparta Rotterdam vs Graafschap

May 25th - 12:30

Waalwijk vs G.A. Eagles

May 22nd - 14:45

Sparta Rotterdam vs Oss

May 22nd - 12:30

Den Bosch vs G.A. Eagles

May 22nd - 12:30

Excelsior vs Waalwijk

May 19th - 14:00

Cambuur vs Graafschap

May 19th - 10:45

Oss vs Sparta Rotterdam

May 19th - 08:30

Waalwijk vs Excelsior

May 19th - 06:15

G.A. Eagles vs Den Bosch

May 14th - 14:45

Almere City vs Cambuur

May 14th - 12:30

Waalwijk vs Nijmegen

May 10th - 14:45

Cambuur vs Almere City

Netherlands: Eredivisie Women

Sep 8th - 08:30

Ajax W vs Heerenveen W

Sep 6th - 13:30

Den Haag W vs Twente W

Feb 1st - 14:30

Den Haag W vs Heerenveen W

Dec 14th - 14:30

Heerenveen W vs Twente W

Netherlands: Eredivisie Women - Championship Group

May 3rd - 11:00

Twente W vs Ajax W

Apr 26th - 13:30

Ajax W vs Den Haag W

Mar 22nd - 14:30

Ajax W vs Twente W

Mar 19th - 14:30

Den Haag W vs Ajax W

Feb 15th - 14:30

Twente W vs Den Haag W

Netherlands: Knvb Beker

May 5th - 12:00

Willem II vs Ajax

Feb 28th - 15:45

Willem II vs AZ Alkmaar

Feb 27th - 15:45

Feyenoord vs Ajax

Jan 23rd - 15:45

Feyenoord vs Sittard

Jan 23rd - 13:30

Twente vs Willem II

Jan 22nd - 15:45

AZ Alkmaar vs Vitesse

Dec 20th - 13:30

Kozakken Boys vs Vitesse

Dec 19th - 15:45

Roda vs Ajax

Dec 19th - 14:45

Sittard vs Cambuur

Dec 18th - 15:45

AZ Alkmaar vs Zwolle

Dec 18th - 13:30

Willem II vs AFC

Netherlands: Super Cup

Jul 27th - 12:00

Ajax vs PSV

World: Club Friendly

Aug 2nd - 13:00

Cambuur vs FC Volendam

Jul 26th - 13:00

Nijmegen vs Waalwijk

Jul 20th - 06:00

Nijmegen vs Almere City

Jul 16th - 13:00

Groningen vs FC Emmen

Jul 16th - 13:00

Heracles vs Excelsior

Jul 16th - 11:00

Oss vs Waalwijk

Jan 8th - 09:30

Dordrecht vs Oss