BITCOIN sports betting, Bitcoin Sportsbook, Soccer Predictions, Betting tips

Germany: 2. Bundesliga

Oct 21st - 14:30

Arminia Bielefeld vs Hamburger SV

Oct 20th - 07:30

Hannover vs VfL Osnabruck

Oct 20th - 07:30

Stuttgart vs Holstein Kiel

Oct 19th - 07:00

St. Pauli vs Darmstadt

Oct 19th - 07:00

Wehen vs Heidenheim

Oct 19th - 07:00

Regensburg vs Sandhausen

Oct 18th - 12:30

Aue vs Nurnberg

Oct 18th - 12:30

Greuther Furth vs SG Dynamo Dresden

Oct 7th - 14:30

VfL Osnabruck vs Arminia Bielefeld

Oct 6th - 07:30

Holstein Kiel vs Regensburg

Oct 6th - 07:30

Heidenheim vs Bochum

Oct 6th - 07:30

Nurnberg vs St. Pauli

Oct 5th - 07:00

Hamburger SV vs Greuther Furth

Oct 5th - 07:00

Sandhausen vs Aue

Oct 5th - 07:00

SG Dynamo Dresden vs Hannover

Oct 4th - 12:30

Stuttgart vs Wehen

Sep 30th - 14:30

Hannover vs Nurnberg

Sep 29th - 07:30

Aue vs SG Dynamo Dresden

Sep 29th - 07:30

St. Pauli vs Sandhausen

Sep 29th - 07:30

Greuther Furth vs Holstein Kiel

Sep 28th - 07:00

Bochum vs Darmstadt

Sep 28th - 07:00

Regensburg vs Hamburger SV

Sep 27th - 12:30

Wehen vs VfL Osnabruck

Sep 27th - 12:30

Arminia Bielefeld vs Stuttgart

Sep 22nd - 07:30

SG Dynamo Dresden vs Regensburg

Sep 22nd - 07:30

VfL Osnabruck vs St. Pauli

Sep 22nd - 07:30

Hamburger SV vs Aue

Sep 21st - 07:00

Sandhausen vs Bochum

Sep 21st - 07:00

Stuttgart vs Greuther Furth

Sep 21st - 07:00

Wehen vs Arminia Bielefeld

Sep 20th - 12:30

Heidenheim vs Darmstadt

Sep 20th - 12:30

Holstein Kiel vs Hannover

Sep 16th - 14:30

St. Pauli vs Hamburger SV

Sep 15th - 07:30

Aue vs VfL Osnabruck

Sep 15th - 07:30

Darmstadt vs Nurnberg

Sep 15th - 07:30

Bochum vs SG Dynamo Dresden

Sep 14th - 07:00

Regensburg vs Stuttgart

Sep 14th - 07:00

Heidenheim vs Holstein Kiel

Sep 13th - 12:30

Greuther Furth vs Wehen

Sep 2nd - 14:30

Stuttgart vs Bochum

Sep 1st - 07:30

Hamburger SV vs Hannover

Sep 1st - 07:30

Holstein Kiel vs Aue

Aug 31st - 07:00

Arminia Bielefeld vs Greuther Furth

Aug 31st - 07:00

Wehen vs Regensburg

Aug 31st - 07:00

SG Dynamo Dresden vs St. Pauli

Aug 30th - 12:30

Nurnberg vs Heidenheim

Aug 30th - 12:30

Sandhausen vs Darmstadt

Aug 26th - 14:30

St. Pauli vs Holstein Kiel

Aug 25th - 07:30

Heidenheim vs Sandhausen

Aug 25th - 07:30

Nurnberg vs VfL Osnabruck

Aug 24th - 07:00

Regensburg vs Arminia Bielefeld

Aug 24th - 07:00

Bochum vs Wehen

Aug 24th - 07:00

Hannover vs Greuther Furth

Aug 23rd - 12:30

Aue vs Stuttgart

Aug 23rd - 12:30

Darmstadt vs SG Dynamo Dresden

Aug 19th - 14:30

VfL Osnabruck vs Darmstadt

Aug 18th - 07:30

Greuther Furth vs Regensburg

Aug 18th - 07:30

SG Dynamo Dresden vs Heidenheim

Aug 17th - 07:00

Arminia Bielefeld vs Aue

Aug 17th - 07:00

Stuttgart vs St. Pauli

Aug 17th - 07:00

Wehen vs Hannover

Aug 16th - 12:30

Hamburger SV vs Bochum

Aug 16th - 12:30

Sandhausen vs Nurnberg

Aug 5th - 14:30

Nurnberg vs Hamburger SV

Aug 4th - 09:30

Aue vs Wehen

Aug 4th - 09:30

Darmstadt vs Holstein Kiel

Aug 4th - 07:30

Heidenheim vs Stuttgart

Aug 3rd - 09:30

Hannover vs Regensburg

Aug 2nd - 14:30

St. Pauli vs Greuther Furth

Aug 2nd - 12:30

Bochum vs Arminia Bielefeld

Aug 2nd - 12:30

Sandhausen vs VfL Osnabruck

Jul 29th - 14:30

Arminia Bielefeld vs St. Pauli

Jul 28th - 09:30

Greuther Furth vs Aue

Jul 28th - 07:30

Hamburger SV vs Darmstadt

Jul 28th - 07:30

Regensburg vs Bochum

Jul 27th - 09:30

VfL Osnabruck vs Heidenheim

Jul 27th - 09:30

Holstein Kiel vs Sandhausen

Jul 27th - 07:00

SG Dynamo Dresden vs Nurnberg

Jul 26th - 14:30

Stuttgart vs Hannover

May 19th - 09:30

Arminia Bielefeld vs Holstein Kiel

May 19th - 09:30

Darmstadt vs Aue

May 19th - 09:30

Greuther Furth vs St. Pauli

May 19th - 09:30

Hamburger SV vs Duisburg

May 19th - 09:30

Heidenheim vs Ingolstadt

May 19th - 09:30

Magdeburg vs FC Koln

May 19th - 09:30

SG Dynamo Dresden vs Paderborn

May 19th - 09:30

Bochum vs Union Berlin

May 12th - 09:30

Aue vs Greuther Furth

May 12th - 09:30

Duisburg vs Heidenheim

May 12th - 09:30

FC Koln vs Regensburg

May 12th - 09:30

Holstein Kiel vs SG Dynamo Dresden

May 12th - 09:30

Ingolstadt vs Darmstadt

May 12th - 09:30

Sandhausen vs Arminia Bielefeld

May 12th - 09:30

St. Pauli vs Bochum

May 12th - 09:30

Union Berlin vs Magdeburg

May 12th - 09:30

Paderborn vs Hamburger SV

May 6th - 14:30

Greuther Furth vs FC Koln

May 5th - 07:30

Darmstadt vs Union Berlin

May 5th - 07:30

Holstein Kiel vs Duisburg

May 5th - 07:30

Regensburg vs Aue

May 4th - 07:00

Bochum vs Magdeburg

May 4th - 07:00

Hamburger SV vs Ingolstadt

May 3rd - 12:30

Arminia Bielefeld vs Paderborn

Apr 29th - 14:30

Duisburg vs Arminia Bielefeld

Apr 28th - 07:30

Aue vs Bochum

Apr 28th - 07:30

Paderborn vs Heidenheim

Apr 28th - 07:30

Union Berlin vs Hamburger SV

Apr 27th - 07:00

Magdeburg vs Greuther Furth

Apr 27th - 07:00

Sandhausen vs Holstein Kiel

Apr 27th - 07:00

St. Pauli vs Regensburg

Apr 26th - 12:30

FC Koln vs Darmstadt

Apr 26th - 12:30

Ingolstadt vs SG Dynamo Dresden

Apr 21st - 07:30

Arminia Bielefeld vs Ingolstadt

Apr 21st - 07:30

Darmstadt vs Bochum

Apr 21st - 07:30

Heidenheim vs St. Pauli

Apr 21st - 07:30

Regensburg vs Magdeburg

Apr 21st - 07:30

SG Dynamo Dresden vs FC Koln

Apr 20th - 07:00

Duisburg vs Sandhausen

Apr 20th - 07:00

Greuther Furth vs Union Berlin

Apr 20th - 07:00

Holstein Kiel vs Paderborn

Apr 15th - 14:30

FC Koln vs Hamburger SV

Apr 14th - 07:30

Bochum vs Greuther Furth

Apr 14th - 07:30

Ingolstadt vs Holstein Kiel

Apr 14th - 07:30

St. Pauli vs Arminia Bielefeld

Apr 13th - 07:00

Magdeburg vs Darmstadt

Apr 13th - 07:00

Paderborn vs Duisburg

Apr 13th - 07:00

Sandhausen vs SG Dynamo Dresden

Apr 12th - 12:30

Aue vs Heidenheim

Apr 12th - 12:30

Union Berlin vs Regensburg

Apr 10th - 12:30

Duisburg vs FC Koln

Apr 8th - 14:30

Hamburger SV vs Magdeburg

Apr 7th - 07:30

Greuther Furth vs Darmstadt

Apr 7th - 07:30

Heidenheim vs FC Koln

Apr 6th - 07:00

Duisburg vs Ingolstadt

Apr 6th - 07:00

Holstein Kiel vs St. Pauli

Apr 6th - 07:00

Sandhausen vs Paderborn

Mar 31st - 07:30

FC Koln vs Holstein Kiel

Mar 31st - 07:30

Greuther Furth vs Arminia Bielefeld

Mar 31st - 07:30

Ingolstadt vs Sandhausen

Mar 30th - 08:00

Bochum vs Hamburger SV

Mar 30th - 08:00

Darmstadt vs Regensburg

Mar 30th - 08:00

Union Berlin vs Paderborn

Mar 29th - 13:30

Magdeburg vs Heidenheim

Mar 29th - 13:30

St. Pauli vs Duisburg

Mar 18th - 15:30

Regensburg vs Greuther Furth

Mar 17th - 08:30

Arminia Bielefeld vs Bochum

Mar 17th - 08:30

Paderborn vs Ingolstadt

Mar 16th - 08:00

Sandhausen vs St. Pauli

Mar 16th - 08:00

SG Dynamo Dresden vs Magdeburg

Mar 15th - 13:30

Heidenheim vs Union Berlin

Mar 10th - 08:30

Magdeburg vs Sandhausen

Mar 9th - 08:00

Regensburg vs Duisburg

Mar 9th - 08:00

Aue vs Paderborn

Mar 9th - 08:00

FC Koln vs Arminia Bielefeld

Mar 8th - 13:30

Bochum vs Heidenheim

Mar 8th - 13:30

Union Berlin vs Ingolstadt

Mar 3rd - 08:30

SG Dynamo Dresden vs Bochum

Mar 3rd - 08:30

Arminia Bielefeld vs Darmstadt

Mar 3rd - 08:30

Ingolstadt vs FC Koln

Mar 2nd - 08:00

Heidenheim vs Regensburg

Mar 2nd - 08:00

Paderborn vs St. Pauli

Mar 1st - 13:30

Duisburg vs Magdeburg

Mar 1st - 13:30

Holstein Kiel vs Union Berlin

Feb 27th - 14:30

Aue vs FC Koln

Feb 24th - 08:30

Aue vs Duisburg

Feb 24th - 08:30

Magdeburg vs Paderborn

Feb 23rd - 08:00

Bochum vs Holstein Kiel

Feb 23rd - 08:00

FC Koln vs Sandhausen

Feb 23rd - 08:00

St. Pauli vs Ingolstadt

Feb 22nd - 13:30

Greuther Furth vs Heidenheim

Feb 22nd - 13:30

Union Berlin vs Arminia Bielefeld

Feb 17th - 08:30

Arminia Bielefeld vs Magdeburg

Feb 17th - 08:30

Holstein Kiel vs Greuther Furth

Feb 16th - 08:00

Duisburg vs Union Berlin

Feb 16th - 08:00

Heidenheim vs Hamburger SV

Feb 16th - 08:00

Ingolstadt vs Bochum

Feb 16th - 08:00

St. Pauli vs Aue

Feb 15th - 13:30

Paderborn vs FC Koln

Feb 11th - 15:30

Hamburger SV vs SG Dynamo Dresden

Feb 10th - 08:30

Aue vs Ingolstadt

Feb 10th - 08:30

Darmstadt vs Heidenheim

Feb 10th - 08:30

Magdeburg vs Holstein Kiel

Feb 9th - 08:00

Bochum vs Paderborn

Feb 9th - 08:00

Greuther Furth vs Duisburg

Feb 9th - 08:00

Union Berlin vs Sandhausen

Feb 8th - 13:30

FC Koln vs St. Pauli

Feb 4th - 15:30

St. Pauli vs Union Berlin

Feb 2nd - 08:00

Heidenheim vs SG Dynamo Dresden

Feb 2nd - 08:00

Paderborn vs Greuther Furth

Feb 1st - 13:30

Duisburg vs Darmstadt

Feb 1st - 13:30

Ingolstadt vs Magdeburg

Jan 31st - 15:30

Union Berlin vs FC Koln

Jan 30th - 15:30

Hamburger SV vs Sandhausen

Jan 30th - 15:30

SG Dynamo Dresden vs Arminia Bielefeld

Jan 30th - 13:30

Regensburg vs Paderborn

Jan 29th - 15:30

Darmstadt vs St. Pauli

Jan 29th - 15:30

Greuther Furth vs Ingolstadt

Jan 29th - 15:30

Magdeburg vs Aue

Jan 29th - 13:30

Bochum vs Duisburg

Dec 23rd - 08:30

Aue vs Union Berlin

Dec 23rd - 08:30

Duisburg vs SG Dynamo Dresden

Dec 23rd - 08:30

Holstein Kiel vs Hamburger SV

Dec 23rd - 08:30

Paderborn vs Darmstadt

Dec 22nd - 08:00

Arminia Bielefeld vs Heidenheim

Dec 22nd - 08:00

Ingolstadt vs Regensburg

Dec 22nd - 08:00

St. Pauli vs Magdeburg

Dec 21st - 13:30

Sandhausen vs Greuther Furth

Dec 17th - 15:30

FC Koln vs Magdeburg

Dec 16th - 08:30

Aue vs Darmstadt

Dec 16th - 08:30

Ingolstadt vs Heidenheim

Dec 16th - 08:30

Sandhausen vs Regensburg

Dec 15th - 08:00

Paderborn vs SG Dynamo Dresden

Dec 15th - 08:00

Union Berlin vs Bochum

Dec 14th - 13:30

Duisburg vs Hamburger SV

Dec 14th - 13:30

Holstein Kiel vs Arminia Bielefeld

Dec 10th - 15:30

Bochum vs St. Pauli

Dec 9th - 08:30

Arminia Bielefeld vs Sandhausen

Dec 9th - 08:30

Magdeburg vs Union Berlin

Dec 9th - 08:30

SG Dynamo Dresden vs Holstein Kiel

Dec 8th - 08:00

Darmstadt vs Ingolstadt

Dec 8th - 08:00

Heidenheim vs Duisburg

Dec 7th - 13:30

Hamburger SV vs Paderborn

Dec 7th - 13:30

Regensburg vs FC Koln

Dec 2nd - 08:30

Duisburg vs Holstein Kiel

Dec 2nd - 08:30

Magdeburg vs Bochum

Dec 2nd - 08:30

Sandhausen vs Heidenheim

Dec 1st - 08:00

FC Koln vs Greuther Furth

Dec 1st - 08:00

Ingolstadt vs Hamburger SV

Dec 1st - 08:00

St. Pauli vs SG Dynamo Dresden

Dec 1st - 08:00

Union Berlin vs Darmstadt

Nov 30th - 13:30

Aue vs Regensburg

Nov 30th - 13:30

Paderborn vs Arminia Bielefeld

Nov 26th - 15:30

Hamburger SV vs Union Berlin

Nov 25th - 08:30

Heidenheim vs Paderborn

Nov 25th - 08:30

Regensburg vs St. Pauli

Nov 25th - 08:30

SG Dynamo Dresden vs Ingolstadt

Nov 24th - 08:00

Bochum vs Aue

Nov 24th - 08:00

Darmstadt vs FC Koln

Nov 23rd - 13:30

Arminia Bielefeld vs Duisburg

Nov 23rd - 13:30

Greuther Furth vs Magdeburg

Nov 11th - 08:30

Ingolstadt vs Arminia Bielefeld

Nov 11th - 08:30

Magdeburg vs Regensburg

Nov 11th - 08:30

Union Berlin vs Greuther Furth

Nov 10th - 08:00

Aue vs Hamburger SV

Nov 10th - 08:00

FC Koln vs SG Dynamo Dresden

Nov 10th - 08:00

St. Pauli vs Heidenheim

Nov 9th - 13:30

Paderborn vs Holstein Kiel

Nov 9th - 13:30

Sandhausen vs Duisburg

Germany: 2. Bundesliga - Relegation

May 28th - 12:15

Ingolstadt vs Wehen

Germany: 3. Liga

Oct 21st - 13:00

Meppen vs Viktoria Koln

Oct 20th - 07:00

Zwickau vs Bayern II

Oct 19th - 08:00

Ingolstadt vs Chemnitzer

Oct 19th - 08:00

Magdeburg vs Hansa Rostock

Oct 19th - 08:00

Mannheim vs Hallescher

Oct 19th - 08:00

Munich 1860 vs Uerdingen

Oct 19th - 08:00

Braunschweig vs Unterhaching

Oct 19th - 08:00

Preussen Munster vs Grossaspach

Oct 18th - 13:00

Duisburg vs Kaiserslautern

Oct 6th - 08:00

Chemnitzer vs Duisburg

Oct 6th - 07:00

Bayern II vs Braunschweig

Oct 5th - 08:00

Grossaspach vs Ingolstadt

Oct 5th - 08:00

Unterhaching vs Preussen Munster

Oct 5th - 08:00

Viktoria Koln vs Mannheim

Oct 5th - 08:00

Kaiserslautern vs Jena

Oct 5th - 08:00

Hansa Rostock vs Meppen

Oct 5th - 08:00

Hallescher vs Zwickau

Oct 4th - 13:00

Uerdingen vs Magdeburg

Oct 2nd - 13:00

Duisburg vs Meppen

Sep 30th - 13:00

Ingolstadt vs Unterhaching

Sep 29th - 08:00

Meppen vs Uerdingen

Sep 29th - 07:00

Mannheim vs Hansa Rostock

Sep 28th - 08:00

Grossaspach vs Chemnitzer

Sep 28th - 08:00

Jena vs Duisburg

Sep 28th - 08:00

Preussen Munster vs Bayern II

Sep 28th - 08:00

Zwickau vs Viktoria Koln

Sep 28th - 08:00

Munich 1860 vs Kaiserslautern

Sep 28th - 08:00

Braunschweig vs Hallescher

Sep 23rd - 13:00

Uerdingen vs Mannheim

Sep 22nd - 08:00

Bayern II vs Ingolstadt

Sep 22nd - 07:00

Hansa Rostock vs Zwickau

Sep 21st - 08:00

Unterhaching vs Grossaspach

Sep 21st - 08:00

Chemnitzer vs Jena

Sep 21st - 08:00

Duisburg vs Munich 1860

Sep 21st - 08:00

Hallescher vs Preussen Munster

Sep 21st - 08:00

Kaiserslautern vs Magdeburg

Sep 21st - 08:00

Viktoria Koln vs Braunschweig

Sep 16th - 13:00

Unterhaching vs Chemnitzer

Sep 15th - 08:00

Braunschweig vs Hansa Rostock

Sep 14th - 08:00

Meppen vs Kaiserslautern

Sep 14th - 08:00

Zwickau vs Uerdingen

Sep 14th - 08:00

Munich 1860 vs Jena

Sep 14th - 08:00

Grossaspach vs Bayern II

Sep 14th - 08:00

Preussen Munster vs Viktoria Koln

Sep 13th - 13:00

Magdeburg vs Duisburg

Sep 2nd - 13:00

Jena vs Magdeburg

Sep 1st - 08:00

Uerdingen vs Braunschweig

Sep 1st - 07:00

Kaiserslautern vs Mannheim

Aug 31st - 08:00

Bayern II vs Unterhaching

Aug 31st - 08:00

Viktoria Koln vs Ingolstadt

Aug 31st - 08:00

Hansa Rostock vs Preussen Munster

Aug 31st - 08:00

Hallescher vs Grossaspach

Aug 30th - 12:00

Chemnitzer vs Munich 1860

Aug 26th - 13:00

Zwickau vs Kaiserslautern

Aug 25th - 08:00

Unterhaching vs Hallescher

Aug 25th - 07:00

Mannheim vs Duisburg

Aug 24th - 08:00

Meppen vs Jena

Aug 24th - 08:00

Bayern II vs Chemnitzer

Aug 24th - 08:00

Grossaspach vs Viktoria Koln

Aug 24th - 08:00

Magdeburg vs Munich 1860

Aug 24th - 08:00

Preussen Munster vs Uerdingen

Aug 23rd - 13:00

Ingolstadt vs Hansa Rostock

Aug 19th - 13:00

Hallescher vs Bayern II

Aug 18th - 08:00

Jena vs Mannheim

Aug 18th - 07:00

Kaiserslautern vs Braunschweig

Aug 17th - 08:00

Duisburg vs Zwickau

Aug 17th - 08:00

Uerdingen vs Ingolstadt

Aug 17th - 08:00

Viktoria Koln vs Unterhaching

Aug 17th - 08:00

Hansa Rostock vs Grossaspach

Aug 17th - 08:00

Munich 1860 vs Meppen

Aug 16th - 13:00

Chemnitzer vs Magdeburg

Aug 5th - 13:00

Mannheim vs Munich 1860

Aug 4th - 08:00

Zwickau vs Jena

Aug 4th - 07:00

Braunschweig vs Duisburg

Aug 3rd - 08:00

Preussen Munster vs Kaiserslautern

Aug 3rd - 08:00

Grossaspach vs Uerdingen

Aug 3rd - 08:00

Hallescher vs Chemnitzer

Aug 3rd - 08:00

Unterhaching vs Hansa Rostock

Aug 3rd - 08:00

Bayern II vs Viktoria Koln

Aug 3rd - 08:00

Meppen vs Magdeburg

Jul 31st - 13:00

Munich 1860 vs Zwickau

Jul 31st - 13:00

Chemnitzer vs Meppen

Jul 31st - 13:00

Duisburg vs Preussen Munster

Jul 31st - 13:00

Magdeburg vs Mannheim

Jul 31st - 13:00

Viktoria Koln vs Hallescher

Jul 30th - 13:00

Jena vs Braunschweig

Jul 30th - 13:00

Hansa Rostock vs Bayern II

Jul 30th - 13:00

Kaiserslautern vs Ingolstadt

Jul 30th - 13:00

Uerdingen vs Unterhaching

Jul 28th - 08:00

Zwickau vs Magdeburg

Jul 28th - 07:00

Viktoria Koln vs Chemnitzer

Jul 27th - 08:00

Grossaspach vs Kaiserslautern

Jul 27th - 08:00

Ingolstadt vs Duisburg

Jul 27th - 08:00

Mannheim vs Meppen

Jul 27th - 08:00

Braunschweig vs Munich 1860

Jul 27th - 08:00

Hallescher vs Hansa Rostock

Jul 27th - 08:00

Preussen Munster vs Jena

Jul 26th - 13:00

Bayern II vs Uerdingen

Jul 22nd - 13:00

Jena vs Ingolstadt

Jul 21st - 08:00

Uerdingen vs Hallescher

Jul 21st - 07:00

Chemnitzer vs Mannheim

Jul 20th - 11:45

Magdeburg vs Braunschweig

Jul 20th - 08:00

Hansa Rostock vs Viktoria Koln

Jul 20th - 08:00

Kaiserslautern vs Unterhaching

Jul 20th - 08:00

Meppen vs Zwickau

Jul 20th - 08:00

Duisburg vs Grossaspach

Jul 19th - 13:00

Munich 1860 vs Preussen Munster

May 18th - 07:30

Braunschweig vs Energie Cottbus

May 18th - 07:30

Jena vs Munich 1860

May 18th - 07:30

Kaiserslautern vs Meppen

May 18th - 07:30

Uerdingen vs Wehen

May 18th - 07:30

Fortuna Koln vs Grossaspach

May 18th - 07:30

Aalen vs Hansa Rostock

May 18th - 07:30

VfL Osnabruck vs Unterhaching

May 18th - 07:30

Zwickau vs Preussen Munster

May 11th - 07:30

Unterhaching vs Lotte

May 11th - 07:30

Energie Cottbus vs Aalen

May 11th - 07:30

Grossaspach vs Zwickau

May 11th - 07:30

Hallescher vs Braunschweig

May 11th - 07:30

Hansa Rostock vs Uerdingen

May 11th - 07:30

Munich 1860 vs Fortuna Koln

May 6th - 13:00

Fortuna Koln vs Meppen

May 5th - 08:00

Aalen vs Braunschweig

May 5th - 07:00

Uerdingen vs Energie Cottbus

May 4th - 08:00

Zwickau vs Munich 1860

May 4th - 08:00

Lotte vs Wehen

May 3rd - 13:00

VfL Osnabruck vs Hansa Rostock

Apr 29th - 13:00

Wehen vs Kaiserslautern

Apr 28th - 08:00

Braunschweig vs Preussen Munster

Apr 28th - 07:00

Unterhaching vs Jena

Apr 27th - 08:00

Aalen vs Uerdingen

Apr 27th - 08:00

Energie Cottbus vs VfL Osnabruck

Apr 27th - 08:00

Hansa Rostock vs Lotte

Apr 26th - 13:00

Grossaspach vs Hallescher

Apr 21st - 08:00

Lotte vs Energie Cottbus

Apr 21st - 07:00

Kaiserslautern vs Hansa Rostock

Apr 20th - 08:00

Hallescher vs Munich 1860

Apr 20th - 08:00

Fortuna Koln vs Unterhaching

Apr 20th - 08:00

Jena vs Wehen

Apr 20th - 08:00

VfL Osnabruck vs Aalen

Apr 14th - 08:00

Uerdingen vs VfL Osnabruck

Apr 14th - 07:00

Unterhaching vs Zwickau

Apr 13th - 08:00

Braunschweig vs Grossaspach

Apr 13th - 08:00

Energie Cottbus vs Kaiserslautern

Apr 13th - 08:00

Aalen vs Lotte

Apr 13th - 08:00

Hansa Rostock vs Jena

Apr 13th - 08:00

Wehen vs Fortuna Koln

Apr 12th - 13:00

Meppen vs Hallescher

Apr 8th - 13:00

Grossaspach vs Munich 1860

Apr 7th - 08:00

VfL Osnabruck vs Braunschweig

Apr 7th - 07:00

Fortuna Koln vs Hansa Rostock

Apr 6th - 08:00

Jena vs Energie Cottbus

Apr 6th - 08:00

Kaiserslautern vs Aalen

Apr 6th - 08:00

Zwickau vs Wehen

Apr 6th - 08:00

Lotte vs Uerdingen

Apr 5th - 13:00

Preussen Munster vs Meppen

Apr 1st - 13:00

VfL Osnabruck vs Lotte

Mar 31st - 07:00

Aalen vs Jena

Mar 30th - 09:00

Energie Cottbus vs Fortuna Koln

Mar 30th - 09:00

Meppen vs Grossaspach

Mar 29th - 14:00

Uerdingen vs Kaiserslautern

Mar 25th - 14:00

Zwickau vs Energie Cottbus

Mar 24th - 09:00

Lotte vs Braunschweig

Mar 24th - 08:00

Kaiserslautern vs VfL Osnabruck

Mar 23rd - 09:00

Hallescher vs Wehen

Mar 23rd - 09:00

Preussen Munster vs Unterhaching

Mar 23rd - 09:00

Jena vs Uerdingen

Mar 22nd - 14:00

Fortuna Koln vs Aalen

Mar 20th - 14:00

Unterhaching vs Energie Cottbus

Mar 18th - 14:00

Hansa Rostock vs Hallescher

Mar 17th - 09:00

Braunschweig vs Meppen

Mar 16th - 09:00

Lotte vs Kaiserslautern

Mar 16th - 09:00

Wehen vs Preussen Munster

Mar 16th - 09:00

Aalen vs Zwickau

Mar 16th - 09:00

VfL Osnabruck vs Jena

Mar 15th - 14:00

Uerdingen vs Fortuna Koln

Mar 13th - 14:00

Jena vs Lotte

Mar 13th - 14:00

Grossaspach vs Wehen

Mar 13th - 14:00

Hallescher vs Energie Cottbus

Mar 12th - 14:00

Preussen Munster vs Hansa Rostock

Mar 12th - 14:00

Munich 1860 vs Unterhaching

Mar 12th - 14:00

Fortuna Koln vs VfL Osnabruck

Mar 10th - 09:00

Aalen vs Hallescher

Mar 9th - 09:00

Energie Cottbus vs Preussen Munster

Mar 9th - 09:00

Lotte vs Fortuna Koln

Mar 9th - 09:00

Unterhaching vs Meppen

Mar 9th - 09:00

VfL Osnabruck vs Zwickau

Mar 9th - 09:00

Wehen vs Munich 1860

Mar 3rd - 08:00

Munich 1860 vs Hansa Rostock

Mar 2nd - 09:00

Meppen vs Wehen

Mar 2nd - 09:00

Preussen Munster vs Aalen

Mar 2nd - 09:00

Zwickau vs Lotte

Mar 2nd - 09:00

Fortuna Koln vs Kaiserslautern

Mar 2nd - 09:00

Grossaspach vs Energie Cottbus

Mar 1st - 14:00

Hallescher vs Uerdingen

Feb 27th - 14:00

Aalen vs Unterhaching

Feb 25th - 14:00

Uerdingen vs Preussen Munster

Feb 24th - 08:00

Kaiserslautern vs Zwickau

Feb 23rd - 09:00

Jena vs Fortuna Koln

Feb 23rd - 09:00

VfL Osnabruck vs Hallescher

Feb 23rd - 09:00

Energie Cottbus vs Munich 1860

Feb 22nd - 14:00

Aalen vs Grossaspach

Feb 18th - 14:00

Munich 1860 vs Aalen

Feb 16th - 09:00

Fortuna Koln vs Braunschweig

Feb 16th - 09:00

Meppen vs Energie Cottbus

Feb 16th - 09:00

Hallescher vs Lotte

Feb 16th - 09:00

Preussen Munster vs VfL Osnabruck

Feb 15th - 14:00

Unterhaching vs Wehen

Feb 11th - 14:00

Lotte vs Preussen Munster

Feb 10th - 09:00

Braunschweig vs Wehen

Feb 10th - 08:00

Aalen vs Meppen

Feb 9th - 09:00

Fortuna Koln vs Zwickau

Feb 9th - 09:00

Hansa Rostock vs Unterhaching

Feb 9th - 09:00

Kaiserslautern vs Hallescher

Feb 9th - 09:00

Uerdingen vs Munich 1860

Feb 8th - 14:00

VfL Osnabruck vs Grossaspach

Feb 4th - 14:00

Zwickau vs Braunschweig

Feb 3rd - 08:00

Wehen vs Hansa Rostock

Feb 2nd - 09:00

Hallescher vs Jena

Feb 2nd - 09:00

Grossaspach vs Lotte

Feb 2nd - 09:00

Munich 1860 vs VfL Osnabruck

Jan 26th - 09:00

Energie Cottbus vs Wehen

Jan 26th - 09:00

Fortuna Koln vs Hallescher

Jan 26th - 09:00

Jena vs Preussen Munster

Jan 26th - 09:00

Kaiserslautern vs Grossaspach

Jan 26th - 09:00

VfL Osnabruck vs Meppen

Jan 25th - 14:00

Lotte vs Munich 1860

Dec 23rd - 09:00

Grossaspach vs Jena

Dec 23rd - 08:00

Unterhaching vs Uerdingen

Dec 22nd - 09:00

Hansa Rostock vs Energie Cottbus

Dec 22nd - 09:00

Meppen vs Lotte

Dec 22nd - 09:00

Preussen Munster vs Fortuna Koln

Dec 21st - 14:00

Wehen vs Aalen

Dec 17th - 14:00

Wehen vs Uerdingen

Dec 15th - 09:00

Energie Cottbus vs Braunschweig

Dec 15th - 09:00

Hansa Rostock vs Aalen

Dec 15th - 09:00

Preussen Munster vs Zwickau

Dec 15th - 09:00

Unterhaching vs VfL Osnabruck

Dec 14th - 14:00

Grossaspach vs Fortuna Koln

Dec 10th - 14:00

Zwickau vs Grossaspach

Dec 9th - 09:00

Aalen vs Energie Cottbus

Dec 9th - 08:00

Lotte vs Unterhaching

Dec 8th - 09:00

Fortuna Koln vs Munich 1860

Dec 8th - 09:00

Uerdingen vs Hansa Rostock

Dec 8th - 09:00

VfL Osnabruck vs Wehen

Dec 7th - 14:00

Jena vs Meppen

Dec 3rd - 14:00

Hansa Rostock vs VfL Osnabruck

Dec 2nd - 09:00

Meppen vs Fortuna Koln

Dec 1st - 09:00

Braunschweig vs Aalen

Dec 1st - 09:00

Energie Cottbus vs Uerdingen

Dec 1st - 09:00

Preussen Munster vs Hallescher

Dec 1st - 09:00

Wehen vs Lotte

Nov 30th - 14:00

Unterhaching vs Kaiserslautern

Nov 26th - 14:00

Preussen Munster vs Braunschweig

Nov 25th - 09:00

Kaiserslautern vs Wehen

Nov 24th - 09:00

Jena vs Unterhaching

Nov 24th - 09:00

Uerdingen vs Aalen

Nov 24th - 09:00

VfL Osnabruck vs Energie Cottbus

Nov 24th - 09:00

Zwickau vs Meppen

Nov 23rd - 14:00

Lotte vs Hansa Rostock

Nov 12th - 14:00

Wehen vs Jena

Nov 11th - 09:00

Grossaspach vs Preussen Munster

Nov 11th - 08:00

Unterhaching vs Fortuna Koln

Nov 10th - 09:00

Aalen vs VfL Osnabruck

Nov 10th - 09:00

Braunschweig vs Uerdingen

Nov 10th - 09:00

Energie Cottbus vs Lotte

Nov 10th - 09:00

Hansa Rostock vs Kaiserslautern

Nov 10th - 09:00

Munich 1860 vs Hallescher

Germany: Bundesliga

Nov 2nd - 10:30

Bayer Leverkusen vs B. Monchengladbach

Nov 2nd - 10:30

Dortmund vs Wolfsburg

Nov 2nd - 10:30

Eintracht Frankfurt vs Bayern Munich

Nov 2nd - 10:30

RB Leipzig vs Mainz

Nov 2nd - 10:30

Werder Bremen vs Freiburg

Nov 1st - 15:30

Hoffenheim vs Paderborn

Oct 27th - 13:00

B. Monchengladbach vs Eintracht Frankfurt

Oct 27th - 10:30

Wolfsburg vs Augsburg

Oct 26th - 12:30

Bayer Leverkusen vs Werder Bremen

Oct 26th - 09:30

Bayern Munich vs Union Berlin

Oct 26th - 09:30

Paderborn vs Dusseldorf

Oct 26th - 09:30

Freiburg vs RB Leipzig

Oct 26th - 09:30

Schalke vs Dortmund

Oct 26th - 09:30

Hertha Berlin vs Hoffenheim

Oct 25th - 14:30

Mainz vs FC Koln

Oct 20th - 12:00

Hoffenheim vs Schalke

Oct 20th - 09:30

FC Koln vs Paderborn

Oct 19th - 09:30

Union Berlin vs Freiburg

Oct 19th - 09:30

Werder Bremen vs Hertha Berlin

Oct 19th - 09:30

Augsburg vs Bayern Munich

Oct 19th - 09:30

RB Leipzig vs Wolfsburg

Oct 19th - 09:30

Dusseldorf vs Mainz

Oct 18th - 14:30

Eintracht Frankfurt vs Bayer Leverkusen

Oct 6th - 12:00

Eintracht Frankfurt vs Werder Bremen

Oct 6th - 09:30

Wolfsburg vs Union Berlin

Oct 6th - 07:30

B. Monchengladbach vs Augsburg

Oct 5th - 12:30

Schalke vs FC Koln

Oct 5th - 09:30

Freiburg vs Dortmund

Oct 5th - 09:30

Bayern Munich vs Hoffenheim

Oct 5th - 09:30

Paderborn vs Mainz

Oct 5th - 09:30

Bayer Leverkusen vs RB Leipzig

Oct 4th - 14:30

Hertha Berlin vs Dusseldorf

Sep 29th - 12:00

FC Koln vs Hertha Berlin

Sep 29th - 09:30

Dusseldorf vs Freiburg

Sep 28th - 12:30

Dortmund vs Werder Bremen

Sep 28th - 09:30

Augsburg vs Bayer Leverkusen

Sep 28th - 09:30

Hoffenheim vs B. Monchengladbach

Sep 28th - 09:30

RB Leipzig vs Schalke

Sep 28th - 09:30

Paderborn vs Bayern Munich

Sep 28th - 09:30

Mainz vs Wolfsburg

Sep 27th - 14:30

Union Berlin vs Eintracht Frankfurt

Sep 23rd - 14:30

Wolfsburg vs Hoffenheim

Sep 22nd - 12:00

Eintracht Frankfurt vs Dortmund

Sep 22nd - 09:30

B. Monchengladbach vs Dusseldorf

Sep 21st - 12:30

Werder Bremen vs RB Leipzig

Sep 21st - 09:30

Bayer Leverkusen vs Union Berlin

Sep 21st - 09:30

Bayern Munich vs FC Koln

Sep 21st - 09:30

Hertha Berlin vs Paderborn

Sep 21st - 09:30

Freiburg vs Augsburg

Sep 20th - 14:30

Schalke vs Mainz

Sep 15th - 12:00

Paderborn vs Schalke

Sep 15th - 09:30

Hoffenheim vs Freiburg

Sep 14th - 12:30

RB Leipzig vs Bayern Munich

Sep 14th - 09:30

Dortmund vs Bayer Leverkusen

Sep 14th - 09:30

FC Koln vs B. Monchengladbach

Sep 14th - 09:30

Mainz vs Hertha Berlin

Sep 14th - 09:30

Union Berlin vs Werder Bremen

Sep 14th - 09:30

Augsburg vs Eintracht Frankfurt

Sep 13th - 14:30

Dusseldorf vs Wolfsburg

Sep 1st - 12:00

Eintracht Frankfurt vs Dusseldorf

Sep 1st - 09:30

Werder Bremen vs Augsburg

Aug 31st - 12:30

Union Berlin vs Dortmund

Aug 31st - 09:30

Freiburg vs FC Koln

Aug 31st - 09:30

Schalke vs Hertha Berlin

Aug 31st - 09:30

Bayer Leverkusen vs Hoffenheim

Aug 31st - 09:30

Bayern Munich vs Mainz

Aug 30th - 14:30

B. Monchengladbach vs RB Leipzig

Aug 25th - 12:00

Hertha Berlin vs Wolfsburg

Aug 25th - 09:30

RB Leipzig vs Eintracht Frankfurt

Aug 24th - 12:30

Schalke vs Bayern Munich

Aug 24th - 09:30

Hoffenheim vs Werder Bremen

Aug 24th - 09:30

Augsburg vs Union Berlin

Aug 24th - 09:30

Dusseldorf vs Bayer Leverkusen

Aug 24th - 09:30

Paderborn vs Freiburg

Aug 24th - 09:30

Mainz vs B. Monchengladbach

Aug 23rd - 14:30

FC Koln vs Dortmund

Aug 18th - 12:00

Union Berlin vs RB Leipzig

Aug 18th - 09:30

Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim

Aug 17th - 09:30

Freiburg vs Mainz

Aug 17th - 09:30

B. Monchengladbach vs Schalke

Aug 17th - 09:30

Dortmund vs Augsburg

Aug 17th - 09:30

Wolfsburg vs FC Koln

Aug 17th - 09:30

Werder Bremen vs Dusseldorf

Aug 16th - 14:30

Bayern Munich vs Hertha Berlin

May 18th - 09:30

B. Monchengladbach vs Dortmund

May 18th - 09:30

Dusseldorf vs Hannover

May 18th - 09:30

Freiburg vs Nurnberg

May 18th - 09:30

Hertha Berlin vs Bayer Leverkusen

May 18th - 09:30

Mainz vs Hoffenheim

May 18th - 09:30

Schalke vs Stuttgart

May 18th - 09:30

Bayern Munich vs Eintracht Frankfurt

May 12th - 12:00

Eintracht Frankfurt vs Mainz

May 11th - 09:30

Hannover vs Freiburg

May 11th - 09:30

Nurnberg vs B. Monchengladbach

May 11th - 09:30

Augsburg vs Hertha Berlin

May 11th - 09:30

Bayer Leverkusen vs Schalke

May 11th - 09:30

Stuttgart vs Wolfsburg

May 5th - 12:00

Bayer Leverkusen vs Eintracht Frankfurt

May 5th - 09:30

Freiburg vs Dusseldorf

May 5th - 07:30

Schalke vs Augsburg

May 4th - 12:30

Werder Bremen vs Dortmund

May 4th - 09:30

B. Monchengladbach vs Hoffenheim

May 4th - 09:30

Hertha Berlin vs Stuttgart

May 4th - 09:30

Wolfsburg vs Nurnberg

May 4th - 09:30

Bayern Munich vs Hannover

May 3rd - 14:30

Mainz vs RB Leipzig

Apr 28th - 12:00

Nurnberg vs Bayern Munich

Apr 28th - 09:30

Hoffenheim vs Wolfsburg

Apr 27th - 12:30

Stuttgart vs B. Monchengladbach

Apr 27th - 09:30

Eintracht Frankfurt vs Hertha Berlin

Apr 27th - 09:30

Hannover vs Mainz

Apr 27th - 09:30

RB Leipzig vs Freiburg

Apr 27th - 09:30

Dortmund vs Schalke

Apr 27th - 09:30

Dusseldorf vs Werder Bremen

Apr 22nd - 14:30

Wolfsburg vs Eintracht Frankfurt

Apr 21st - 12:00

Hertha Berlin vs Hannover

Apr 20th - 14:30

Schalke vs Hoffenheim

Apr 20th - 09:30

Augsburg vs Stuttgart

Apr 20th - 09:30

Bayer Leverkusen vs Nurnberg

Apr 20th - 09:30

Mainz vs Dusseldorf

Apr 20th - 09:30

Bayern Munich vs Werder Bremen

Apr 14th - 12:00

Eintracht Frankfurt vs Augsburg

Apr 14th - 09:30

Dusseldorf vs Bayern Munich

Apr 14th - 07:30

Hoffenheim vs Hertha Berlin

Apr 13th - 12:30

Dortmund vs Mainz

Apr 13th - 09:30

Stuttgart vs Bayer Leverkusen

Apr 13th - 09:30

Hannover vs B. Monchengladbach

Apr 12th - 14:30

Nurnberg vs Schalke

Apr 7th - 12:00

B. Monchengladbach vs Werder Bremen

Apr 7th - 09:30

Augsburg vs Hoffenheim

Apr 6th - 12:30

Bayern Munich vs Dortmund

Apr 6th - 09:30

Schalke vs Eintracht Frankfurt

Apr 6th - 09:30

Stuttgart vs Nurnberg

Apr 6th - 09:30

Wolfsburg vs Hannover

Apr 5th - 14:30

Mainz vs Freiburg

Mar 31st - 12:00

Eintracht Frankfurt vs Stuttgart

Mar 31st - 09:30

Hannover vs Schalke

Mar 30th - 13:30

RB Leipzig vs Hertha Berlin

Mar 30th - 10:30

Dusseldorf vs B. Monchengladbach

Mar 30th - 10:30

Freiburg vs Bayern Munich

Mar 30th - 10:30

Nurnberg vs Augsburg

Mar 30th - 10:30

Werder Bremen vs Mainz

Mar 29th - 15:30

Hoffenheim vs Bayer Leverkusen

Mar 17th - 10:30

Eintracht Frankfurt vs Nurnberg

Mar 16th - 13:30

Hertha Berlin vs Dortmund

Mar 16th - 10:30

Schalke vs RB Leipzig

Mar 16th - 10:30

Wolfsburg vs Dusseldorf

Mar 16th - 10:30

Augsburg vs Hannover

Mar 16th - 10:30

Stuttgart vs Hoffenheim

Mar 15th - 15:30

B. Monchengladbach vs Freiburg

Mar 11th - 15:30

Dusseldorf vs Eintracht Frankfurt

Mar 10th - 13:00

Hannover vs Bayer Leverkusen

Mar 10th - 10:30

Hoffenheim vs Nurnberg

Mar 9th - 10:30

Dortmund vs Stuttgart

Mar 9th - 10:30

RB Leipzig vs Augsburg

Mar 9th - 10:30

Freiburg vs Hertha Berlin

Mar 9th - 10:30

Bayern Munich vs Wolfsburg

Mar 8th - 15:30

Werder Bremen vs Schalke

Mar 3rd - 13:00

Wolfsburg vs Werder Bremen

Mar 2nd - 13:30

B. Monchengladbach vs Bayern Munich

Mar 2nd - 10:30

Hertha Berlin vs Mainz

Mar 2nd - 10:30

Nurnberg vs RB Leipzig

Mar 2nd - 10:30

Bayer Leverkusen vs Freiburg

Mar 2nd - 10:30

Schalke vs Dusseldorf

Mar 1st - 15:30

Augsburg vs Dortmund

Feb 25th - 15:30

RB Leipzig vs Hoffenheim

Feb 24th - 10:30

Hannover vs Eintracht Frankfurt

Feb 23rd - 13:30

Dusseldorf vs Nurnberg

Feb 23rd - 10:30

B. Monchengladbach vs Wolfsburg

Feb 23rd - 10:30

Mainz vs Schalke

Feb 22nd - 15:30

Werder Bremen vs Stuttgart

Feb 18th - 15:30

Nurnberg vs Dortmund

Feb 17th - 13:00

Bayer Leverkusen vs Dusseldorf

Feb 17th - 10:30

Eintracht Frankfurt vs B. Monchengladbach

Feb 16th - 13:30

Hertha Berlin vs Werder Bremen

Feb 16th - 10:30

Wolfsburg vs Mainz

Feb 16th - 10:30

Schalke vs Freiburg

Feb 16th - 10:30

Stuttgart vs RB Leipzig

Feb 16th - 10:30

Hoffenheim vs Hannover

Feb 10th - 13:00

Dusseldorf vs Stuttgart

Feb 9th - 13:30

Bayern Munich vs Schalke

Feb 9th - 10:30

Dortmund vs Hoffenheim

Feb 9th - 10:30

Freiburg vs Wolfsburg

Feb 9th - 10:30

B. Monchengladbach vs Hertha Berlin

Feb 8th - 15:30

Mainz vs Bayer Leverkusen

Feb 3rd - 13:00

Stuttgart vs Freiburg

Feb 3rd - 10:30

Augsburg vs Mainz

Feb 2nd - 13:30

Schalke vs B. Monchengladbach

Feb 2nd - 10:30

Hoffenheim vs Dusseldorf

Feb 2nd - 10:30

Nurnberg vs Werder Bremen

Feb 2nd - 10:30

Bayer Leverkusen vs Bayern Munich

Feb 1st - 15:30

Hannover vs RB Leipzig

Jan 27th - 13:00

Dusseldorf vs RB Leipzig

Jan 27th - 10:30

Bayern Munich vs Stuttgart

Jan 26th - 13:30

Werder Bremen vs Eintracht Frankfurt

Jan 26th - 10:30

Dortmund vs Hannover

Jan 26th - 10:30

Freiburg vs Hoffenheim

Jan 26th - 10:30

Mainz vs Nurnberg

Jan 26th - 10:30

Wolfsburg vs Bayer Leverkusen

Jan 25th - 15:30

Hertha Berlin vs Schalke

Jan 20th - 13:00

Schalke vs Wolfsburg

Jan 20th - 10:30

Nurnberg vs Hertha Berlin

Jan 19th - 13:30

RB Leipzig vs Dortmund

Jan 19th - 10:30

Augsburg vs Dusseldorf

Jan 19th - 10:30

Eintracht Frankfurt vs Freiburg

Jan 19th - 10:30

Hannover vs Werder Bremen

Jan 19th - 10:30

Stuttgart vs Mainz

Jan 18th - 15:30

Hoffenheim vs Bayern Munich

Dec 23rd - 13:00

Hoffenheim vs Mainz

Dec 23rd - 10:30

Augsburg vs Wolfsburg

Dec 22nd - 10:30

RB Leipzig vs Werder Bremen

Dec 22nd - 10:30

Stuttgart vs Schalke

Dec 22nd - 10:30

Hannover vs Dusseldorf

Dec 22nd - 10:30

Bayer Leverkusen vs Hertha Berlin

Dec 22nd - 10:30

Nurnberg vs Freiburg

Dec 19th - 15:30

Bayern Munich vs RB Leipzig

Dec 19th - 15:30

Freiburg vs Hannover

Dec 19th - 15:30

Mainz vs Eintracht Frankfurt

Dec 19th - 15:30

Werder Bremen vs Hoffenheim

Dec 19th - 13:30

Schalke vs Bayer Leverkusen

Dec 18th - 15:30

Dusseldorf vs Dortmund

Dec 18th - 15:30

Hertha Berlin vs Augsburg

Dec 18th - 15:30

Wolfsburg vs Stuttgart

Dec 18th - 13:30

B. Monchengladbach vs Nurnberg

Dec 15th - 10:30

Augsburg vs Schalke

Dec 15th - 10:30

Hannover vs Bayern Munich

Dec 15th - 10:30

Stuttgart vs Hertha Berlin

Dec 14th - 15:30

Nurnberg vs Wolfsburg

Dec 9th - 13:00

B. Monchengladbach vs Stuttgart

Dec 9th - 10:30

Mainz vs Hannover

Dec 8th - 13:30

Hertha Berlin vs Eintracht Frankfurt

Dec 8th - 10:30

Bayer Leverkusen vs Augsburg

Dec 8th - 10:30

Bayern Munich vs Nurnberg

Dec 3rd - 15:30

Nurnberg vs Bayer Leverkusen

Dec 2nd - 10:30

RB Leipzig vs B. Monchengladbach

Dec 1st - 10:30

Dortmund vs Freiburg

Dec 1st - 10:30

Hannover vs Hertha Berlin

Dec 1st - 10:30

Stuttgart vs Augsburg

Nov 25th - 13:00

B. Monchengladbach vs Hannover

Nov 25th - 10:30

Freiburg vs Werder Bremen

Nov 24th - 13:30

Schalke vs Nurnberg

Nov 24th - 10:30

Bayern Munich vs Dusseldorf

Nov 24th - 10:30

Mainz vs Dortmund

Nov 23rd - 15:30

Bayer Leverkusen vs Stuttgart

Nov 11th - 13:00

Eintracht Frankfurt vs Schalke

Nov 11th - 10:30

RB Leipzig vs Bayer Leverkusen

Nov 10th - 10:30

Dusseldorf vs Hertha Berlin

Nov 10th - 10:30

Hoffenheim vs Augsburg

Nov 10th - 10:30

Nurnberg vs Stuttgart

Nov 10th - 10:30

Werder Bremen vs B. Monchengladbach

Nov 9th - 15:30

Hannover vs Wolfsburg

Germany: Dfb Pokal

Oct 30th - 15:45

Dusseldorf vs Aue

Oct 30th - 15:45

Hertha Berlin vs SG Dynamo Dresden

Oct 30th - 15:45

St. Pauli vs Eintracht Frankfurt

Oct 30th - 15:45

Dortmund vs B. Monchengladbach

Oct 30th - 13:30

Kaiserslautern vs Nurnberg

Oct 30th - 13:30

Verl vs Holstein Kiel

Oct 30th - 13:30

Werder Bremen vs Heidenheim

Oct 30th - 13:30

Wolfsburg vs RB Leipzig

Oct 29th - 13:00

Bayer Leverkusen vs Paderborn

Oct 29th - 13:00

Bochum vs Bayern Munich

Oct 29th - 13:00

Darmstadt vs Karlsruher

Oct 29th - 13:00

Duisburg vs Hoffenheim

Oct 29th - 13:00

Freiburg vs Union Berlin

Oct 29th - 13:00

Hamburger SV vs Stuttgart

Aug 12th - 12:30

Hallescher vs Wolfsburg

Aug 12th - 12:30

Karlsruher vs Hannover

Aug 11th - 12:30

Chemnitzer vs Hamburger SV

Aug 11th - 12:30

Duisburg vs Greuther Furth

Aug 11th - 12:30

Wehen vs FC Koln

Aug 11th - 09:30

Eichstatt vs Hertha Berlin

Aug 11th - 09:30

Mannheim vs Eintracht Frankfurt

Aug 11th - 09:30

Saarbrucken vs Regensburg

Aug 11th - 09:30

Halberstadt vs Union Berlin

Aug 11th - 09:30

Lubeck vs St. Pauli

Aug 11th - 09:30

Oberneuland vs Darmstadt

Aug 11th - 09:30

Rodinghausen vs Paderborn

Aug 11th - 09:30

Salmrohr vs Holstein Kiel

Aug 11th - 09:30

VfL Osnabruck vs RB Leipzig

Aug 10th - 14:45

Delmenhorst vs Werder Bremen

Aug 10th - 12:30

Ulm vs Heidenheim

Aug 10th - 12:30

Baunatal vs Bochum

Aug 10th - 09:30

Alemannia Aachen vs Bayer Leverkusen

Aug 10th - 09:30

Dassendorf vs SG Dynamo Dresden

Aug 10th - 09:30

Drochtersen/Assel vs Schalke

Aug 10th - 09:30

Kaiserslautern vs Mainz

Aug 10th - 09:30

Magdeburg vs Freiburg

Aug 10th - 09:30

Verl vs Augsburg

Aug 10th - 09:30

Nordhausen vs Aue

Aug 10th - 09:30

Villingen vs Dusseldorf

Aug 9th - 14:45

Uerdingen vs Dortmund

Aug 9th - 12:00

Ingolstadt vs Nurnberg

Aug 9th - 12:00

Sandhausen vs B. Monchengladbach

Apr 24th - 14:45

Werder Bremen vs Bayern Munich

Apr 23rd - 14:45

Hamburger SV vs RB Leipzig

Apr 3rd - 14:45

Schalke vs Werder Bremen

Apr 3rd - 12:30

Bayern Munich vs Heidenheim

Apr 2nd - 12:30

Augsburg vs RB Leipzig

Feb 6th - 15:45

Hertha Berlin vs Bayern Munich

Feb 6th - 13:30

Holstein Kiel vs Augsburg

Feb 5th - 13:30

Duisburg vs Paderborn

Feb 5th - 13:30

Hamburger SV vs Nurnberg

Feb 5th - 13:30

Heidenheim vs Bayer Leverkusen

Germany: Oberliga Baden-Württemberg

Oct 12th - 08:00

Ravensburg vs Linx

Oct 12th - 08:00

Bissingen vs Reutlingen

Oct 6th - 09:00

Villingen vs Sandhausen II

Sep 27th - 13:00

Bissingen vs Villingen

Sep 21st - 12:30

Villingen vs Freiburger

Sep 21st - 09:30

Oberachern vs Sandhausen II

Sep 14th - 09:30

Linx vs Reutlingen

Sep 14th - 08:00

Bissingen vs Oberachern

Sep 14th - 08:00

Ravensburg vs Villingen

Sep 14th - 08:00

Sandhausen II vs Nottingen

Sep 8th - 09:00

Oberachern vs Freiburger

Sep 6th - 13:00

Nottingen vs Bissingen

Sep 1st - 08:30

Freiburger vs Nottingen

Aug 31st - 09:30

Linx vs Villingen

Aug 31st - 08:00

Ravensburg vs Oberachern

Aug 31st - 08:00

Goppinger SV vs Reutlingen

Aug 24th - 09:30

Nottingen vs Ravensburg

Aug 17th - 11:00

Linx vs Oberachern

Aug 17th - 08:00

Reutlingen vs Villingen

May 30th - 09:00

Backnang vs Ravensburg

May 30th - 09:00

Bahlinger vs Goppinger SV

May 18th - 09:30

Oberachern vs Bahlinger

May 11th - 09:30

Bahlinger vs Nottingen

May 11th - 08:00

Goppinger SV vs Oberachern

May 8th - 12:30

Villingen vs Reutlingen

May 4th - 09:30

Bissingen vs Bahlinger

May 4th - 08:00

Nottingen vs Goppinger SV

May 1st - 09:00

Oberachern vs Nottingen

May 1st - 08:00

Goppinger SV vs Bissingen

Apr 27th - 09:30

Spielberg vs Bahlinger

Apr 27th - 08:00

Reutlingen vs Goppinger SV

Apr 26th - 12:00

Ger. Friedrichstal vs Nottingen

Apr 20th - 09:30

Bahlinger vs Villingen

Apr 20th - 09:30

Oberachern vs Reutlingen

Apr 18th - 12:30

Goppinger SV vs Spielberg

Apr 13th - 09:30

Spielberg vs Oberachern

Apr 10th - 12:00

Bahlinger vs Reutlingen

Apr 6th - 09:30

Oberachern vs Villingen

Apr 5th - 13:00

Nottingen vs Spielberg

Mar 30th - 10:00

Backnang vs Bahlinger

Mar 30th - 10:00

Spielberg vs Bissingen

Mar 30th - 10:00

Villingen vs Nottingen

Mar 23rd - 09:00

Reutlingen vs Spielberg

Mar 17th - 06:00

Ger. Friedrichstal vs Spielberg

Mar 16th - 10:00

Backnang vs Oberachern

Mar 16th - 09:00

Ravensburg vs Bissingen

Mar 2nd - 10:00

Backnang vs Bissingen

Mar 2nd - 09:00

Ravensburg vs Spielberg

Feb 16th - 09:00

Backnang vs Spielberg

Nov 24th - 09:00

Ravensburg vs Backnang

Nov 24th - 09:00

Goppinger SV vs Bahlinger

Nov 17th - 09:30

Bahlinger vs Oberachern

Nov 10th - 09:30

Oberachern vs Goppinger SV

Germany: Oberliga Bayern Nord

Aug 16th - 13:00

Eltersdorf vs DJK Bamberg

Jul 21st - 09:00

Ammerthal vs Eltersdorf

Jul 13th - 10:00

Ammerthal vs DJK Bamberg

May 11th - 08:00

DJK Bamberg vs Aubstadt

Apr 27th - 06:00

Wurzburger Kickers II vs Neumarkt

Apr 12th - 12:30

Wurzburger Kickers II vs Ammerthal

Apr 7th - 09:00

Ammerthal vs Neumarkt

Apr 6th - 10:00

Aubstadt vs Wurzburger Kickers II

Mar 30th - 09:30

Neumarkt vs Aubstadt

Mar 17th - 09:00

Ammerthal vs Aubstadt

Mar 2nd - 09:00

Wurzburger Kickers II vs Eltersdorf

Nov 24th - 09:00

Eltersdorf vs Neumarkt

Nov 11th - 09:00

DJK Bamberg vs Wurzburger Kickers II

Nov 9th - 14:00

Eltersdorf vs Ammerthal

Germany: Oberliga Bayern Süd

Oct 12th - 08:00

Ismaning vs Schwabmunchen

Oct 12th - 08:00

Pullach vs Hankofen-Hailing

Oct 12th - 08:00

Landsberg vs Pipinsried

Oct 3rd - 09:00

Pipinsried vs Regensburg II

Sep 22nd - 10:00

Schwabmunchen vs Pullach

Sep 20th - 13:00

Landsberg vs Schwaben Augsburg

Sep 20th - 11:15

Pipinsried vs Ismaning

Sep 14th - 09:00

Kirchanschoring vs Dachau

Sep 8th - 11:00

Schwabmunchen vs Hankofen-Hailing

Sep 8th - 10:00

Regensburg II vs Schwaben Augsburg

Sep 7th - 11:00

Dachau vs Pullach

Sep 7th - 11:00

Pipinsried vs Kirchanschoring

Sep 4th - 11:45

Hankofen-Hailing vs Regensburg II

Aug 31st - 08:00

Ismaning vs Landsberg

Aug 31st - 08:00

Pullach vs Pipinsried

Aug 25th - 10:00

Regensburg II vs Ismaning

Aug 24th - 08:00

Dachau vs Hankofen-Hailing

Aug 18th - 12:00

Schwaben Augsburg vs Schwabmunchen

Aug 16th - 12:15

Hankofen-Hailing vs Pipinsried

Aug 11th - 10:00

Regensburg II vs Kirchanschoring

Aug 10th - 08:00

Landsberg vs Pullach

Aug 10th - 08:00

Ismaning vs Schwaben Augsburg

Aug 2nd - 12:30

Schwabmunchen vs Dachau

Jul 27th - 10:00

Pipinsried vs Schwabmunchen

Jul 27th - 08:00

Ismaning vs Kirchanschoring

Jul 27th - 08:00

Landsberg vs Hankofen-Hailing

Jul 24th - 12:30

Pullach vs Ismaning

Jul 24th - 12:30

Schwaben Augsburg vs Dachau

Jul 20th - 10:00

Kirchanschoring vs Schwaben Augsburg

Jul 13th - 08:00

Pullach vs Kirchanschoring

Jul 12th - 12:30

Schwabmunchen vs Landsberg

May 18th - 08:00

Vilzing vs Sonthofen

May 11th - 08:00

Rain/Lech vs Dachau

May 11th - 08:00

Schwaben Augsburg vs Pullach

May 11th - 08:00

Hankofen-Hailing vs Ismaning

May 4th - 09:00

Vilzing vs Holzkirchen

May 4th - 08:00

Ismaning vs Rain/Lech

May 4th - 08:00

Pullach vs Schwabmunchen

May 4th - 08:00

Dachau vs Sonthofen

May 1st - 08:00

Pullach vs Rain/Lech

Apr 27th - 10:00

Hankofen-Hailing vs Pullach

Apr 27th - 10:00

Sonthofen vs Ismaning

Apr 22nd - 08:00

Rain/Lech vs Schwabmunchen

Apr 20th - 08:00

Dachau vs Holzkirchen

Apr 16th - 11:45

Dachau vs Ismaning

Apr 7th - 10:00

Regensburg II vs Hankofen-Hailing

Apr 6th - 08:00

Unterfohring vs Sonthofen

Apr 6th - 08:00

Dachau vs Vilzing

Apr 3rd - 11:30

Holzkirchen vs Schwaben Augsburg

Mar 30th - 11:00

Hankofen-Hailing vs Schwaben Augsburg

Mar 30th - 10:00

Vilzing vs Ismaning

Mar 30th - 09:00

Holzkirchen vs Pullach

Mar 30th - 09:00

Rain/Lech vs Regensburg II

Mar 23rd - 10:00

Schwaben Augsburg vs Rain/Lech

Mar 16th - 09:00

Sonthofen vs Schwaben Augsburg

Mar 16th - 09:00

Vilzing vs Pullach

Mar 9th - 09:00

Hankofen-Hailing vs Rain/Lech

Mar 2nd - 09:00

Kirchanschoring vs Schwabmunchen

Mar 2nd - 09:00

Sonthofen vs Hankofen-Hailing

Nov 24th - 09:00

Hankofen-Hailing vs Kirchanschoring

Nov 24th - 09:00

Rain/Lech vs Sonthofen

Nov 24th - 09:00

Schwabmunchen vs Holzkirchen

Nov 17th - 09:00

Holzkirchen vs Hankofen-Hailing

Nov 17th - 09:00

Kirchanschoring vs Rain/Lech

Nov 17th - 09:00

Vilzing vs Schwaben Augsburg

Nov 11th - 09:00

Schwabmunchen vs Vilzing

Nov 10th - 09:00

Kirchanschoring vs Sonthofen

Nov 10th - 09:00

Rain/Lech vs Holzkirchen

Germany: Oberliga Bremen

Oct 12th - 08:00

Brinkumer vs Werder Bremen III

Oct 12th - 07:00

Bremer vs Habenhauser

Oct 11th - 13:30

Oberneuland vs BTS Neustadt

Oct 3rd - 07:00

Leher vs Werder Bremen III

Sep 28th - 07:00

Werder Bremen III vs Geestemunde

Sep 22nd - 07:00

Schwachhausen vs BTS Neustadt

Sep 21st - 09:00

Blumenthaler vs Habenhauser

Sep 21st - 07:00

Bremer vs Leher

Sep 15th - 09:30

Leher vs Schwachhausen

Sep 14th - 07:00

BTS Neustadt vs Blumenthaler

Sep 8th - 07:00

Brinkumer vs Habenhauser

Sep 7th - 09:00

Blumenthaler vs Leher

Sep 6th - 13:30

Oberneuland vs Bremer

Sep 1st - 09:30

Habenhauser vs Geestemunde

Aug 31st - 07:00

BTS Neustadt vs Brinkumer

Aug 30th - 13:30

Oberneuland vs Schwachhausen

Aug 24th - 10:00

Geestemunde vs BTS Neustadt

Aug 24th - 09:00

Blumenthaler vs Oberneuland

Aug 24th - 08:00

Brinkumer vs Leher

Aug 24th - 07:00

Werder Bremen III vs Habenhauser

Aug 23rd - 12:30

Schwachhausen vs Bremer

Aug 18th - 05:00

Geestemunde vs Leher

Aug 17th - 07:00

Werder Bremen III vs BTS Neustadt

Aug 16th - 12:30

Blumenthaler vs Bremer

Aug 6th - 12:30

Schwachhausen vs Blumenthaler

Aug 6th - 12:30

Oberneuland vs Brinkumer

Aug 4th - 05:00

Geestemunde vs Oberneuland

May 19th - 09:00

OSC Bremerhaven vs Geestemunde

May 19th - 05:30

Schwachhausen vs Habenhauser

May 12th - 09:30

Habenhauser vs Blumenthaler

May 11th - 09:00

BTS Neustadt vs OSC Bremerhaven

May 10th - 13:30

Oberneuland vs Werder Bremen III

May 10th - 13:00

Brinkumer vs Schwachhausen

May 4th - 09:00

Blumenthaler vs Brinkumer

Apr 28th - 09:30

Habenhauser vs Leher

Apr 27th - 07:00

Bremer vs OSC Bremerhaven

Apr 19th - 09:00

Bremer vs Oberneuland

Apr 14th - 09:00

Leher vs Brinkumer

Apr 14th - 05:00

Geestemunde vs Bremer

Apr 5th - 13:30

Oberneuland vs Geestemunde

Mar 31st - 07:30

Geestemunde vs Habenhauser

Mar 30th - 10:00

BTS Neustadt vs Oberneuland

Mar 30th - 10:00

OSC Bremerhaven vs Brinkumer

Mar 22nd - 14:00

Brinkumer vs Geestemunde

Mar 10th - 10:00

Schwachhausen vs OSC Bremerhaven

Mar 3rd - 06:00

Geestemunde vs Schwachhausen

Mar 2nd - 10:00

OSC Bremerhaven vs Blumenthaler

Feb 22nd - 14:00

Brinkumer vs Oberneuland

Feb 17th - 06:00

Geestemunde vs Werder Bremen III

Dec 9th - 09:00

Leher vs Blumenthaler

Nov 24th - 09:00

BTS Neustadt vs Werder Bremen III

Nov 24th - 08:00

Bremer vs Schwachhausen

Nov 20th - 14:00

Werder Bremen III vs Schwachhausen

Nov 18th - 06:00

Geestemunde vs OSC Bremerhaven

Nov 17th - 08:00

Bremer vs Werder Bremen III

Nov 16th - 13:30

Habenhauser vs Schwachhausen

Nov 10th - 09:30

OSC Bremerhaven vs BTS Neustadt

Nov 10th - 08:00

Werder Bremen III vs Oberneuland

Germany: Oberliga Hamburg

Oct 11th - 14:00

Suderelbe vs Niendorfer TSV

Sep 27th - 14:00

Suderelbe vs Dassendorf

Sep 22nd - 08:00

Niendorfer TSV vs Rugenbergen

Sep 14th - 07:00

Dassendorf vs Niendorfer TSV

Aug 2nd - 14:00

Suderelbe vs Rugenbergen

Jul 26th - 13:00

Niendorfer TSV vs SC Victoria Hamburg

May 17th - 13:00

Pinneberg vs Rugenbergen

May 12th - 09:00

Rugenbergen vs Suderelbe

May 5th - 08:00

Altona vs Rugenbergen

Apr 28th - 09:00

Rugenbergen vs SC Victoria Hamburg

Mar 3rd - 10:00

Pinneberg vs Suderelbe

Mar 3rd - 09:00

Rugenbergen vs Dassendorf

Feb 16th - 11:00

Suderelbe vs Altona

Feb 15th - 14:30

SC Victoria Hamburg vs Pinneberg

Feb 10th - 08:00

Dassendorf vs Altona

Feb 8th - 14:30

SC Victoria Hamburg vs Suderelbe

Nov 23rd - 14:30

SC Victoria Hamburg vs Niendorfer TSV

Nov 18th - 09:00

Niendorfer TSV vs Dassendorf

Germany: Oberliga Hessen

Oct 12th - 09:00

Hadamar vs Waldgirmes

Oct 12th - 09:00

Viktoria Griesheim vs Baunatal

Oct 2nd - 13:00

Baunatal vs Stadtallendorf

Sep 28th - 09:00

Viktoria Griesheim vs Hessen Dreieich

Sep 24th - 14:00

Bad Vilbel vs Baunatal

Sep 20th - 14:00

Hadamar vs Ginsheim

Sep 20th - 13:30

Bad Vilbel vs Viktoria Griesheim

Sep 20th - 13:30

Baunatal vs Fernwald

Sep 14th - 09:00

Viktoria Griesheim vs Waldgirmes

Sep 7th - 12:00

Hessen Dreieich vs Fernwald

Sep 1st - 09:00

Ginsheim vs Baunatal

Aug 31st - 09:00

Viktoria Griesheim vs Stadtallendorf

Aug 24th - 09:00

Hadamar vs Viktoria Griesheim

Aug 23rd - 13:00

Waldgirmes vs Fernwald

Aug 16th - 13:30

Hessen Dreieich vs Bad Vilbel

Aug 4th - 09:00

Fernwald vs Hadamar

Aug 4th - 09:00

Ginsheim vs Hessen Dreieich

May 25th - 09:00

Ederbergland vs Hadamar

May 18th - 09:00

Waldgirmes vs Flieden

May 11th - 09:00

Lohfelden vs Baunatal

May 1st - 09:00

Alzenau vs Baunatal

Apr 27th - 09:00

Ederbergland vs Alzenau

Apr 27th - 09:00

Flieden vs Viktoria Griesheim

Apr 22nd - 09:00

Ederbergland vs Bad Vilbel

Apr 6th - 09:00

Waldgirmes vs Viktoria Griesheim

Mar 30th - 10:00

Lohfelden vs Ederbergland

Mar 30th - 10:00

Alzenau vs Flieden

Mar 16th - 10:00

Alzenau vs Waldgirmes

Mar 9th - 10:00

Flieden vs Lohfelden

Mar 9th - 10:00

Waldgirmes vs Baunatal

Feb 23rd - 10:00

Bad Vilbel vs Lohfelden

Nov 24th - 10:00

Hadamar vs Baunatal

Nov 24th - 09:30

Viktoria Griesheim vs Alzenau

Nov 24th - 09:30

Waldgirmes vs Lohfelden

Nov 17th - 09:30

Baunatal vs Viktoria Griesheim

Nov 17th - 09:30

Ederbergland vs Flieden

Nov 10th - 09:30

Hadamar vs Lohfelden

Germany: Oberliga Mittelrhein

Oct 13th - 09:30

Siegburger vs Freialdenhoven

Oct 13th - 09:15

Wesseling-Urfeld vs Hennef

Oct 10th - 13:30

Hurth vs Wesseling-Urfeld

Sep 29th - 09:15

Wesseling-Urfeld vs Breinig

Sep 22nd - 09:00

Hennef vs Friesdorf

Sep 15th - 09:15

Friesdorf vs Eilendorf

Sep 15th - 09:15

Wesseling-Urfeld vs Freialdenhoven

Sep 8th - 09:00

Breinig vs Friesdorf

Sep 8th - 09:00

Eilendorf vs Hennef

Sep 1st - 09:15

Friesdorf vs Hurth

Aug 25th - 09:15

Siegburger vs Wesseling-Urfeld

Aug 25th - 09:00

Hurth vs Hennef

Aug 25th - 09:00

Freialdenhoven vs Friesdorf

Aug 23rd - 13:30

Breinig vs Eilendorf

Jun 16th - 09:00

Alfter vs Friesdorf

Jun 16th - 09:00

Freialdenhoven vs Bergisch Gladbach

Jun 16th - 09:00

Siegburger vs Merten

Jun 10th - 09:15

Merten vs Freialdenhoven

Jun 10th - 09:00

Hennef vs Alfter

Jun 10th - 09:00

Bergisch Gladbach vs Breinig

Jun 2nd - 09:15

Friesdorf vs Hennef

Jun 2nd - 08:00

Breinig vs Merten

May 19th - 09:00

Hurth vs Bergisch Gladbach

May 19th - 09:00

Breinig vs Siegburger

May 12th - 09:00

Bergisch Gladbach vs Alfter

May 10th - 14:00

Merten vs Hurth

May 5th - 09:15

Friesdorf vs Bergisch Gladbach

Apr 28th - 09:30

Siegburger vs Hurth

Apr 28th - 09:00

Bergisch Gladbach vs Hennef

Apr 14th - 09:00

Alfter vs Siegburger

Apr 14th - 09:00

Hurth vs Freialdenhoven

Apr 7th - 09:30

Siegburger vs Friesdorf

Apr 7th - 09:00

Freialdenhoven vs Alfter

Apr 7th - 09:00

Breinig vs Hurth

Apr 4th - 14:00

Hurth vs Alfter

Mar 31st - 09:15

Friesdorf vs Freialdenhoven

Mar 31st - 09:00

Hennef vs Siegburger

Mar 24th - 10:00

Freialdenhoven vs Hennef

Feb 24th - 10:00

Bergisch Gladbach vs Siegburger

Dec 9th - 09:45

Friesdorf vs Alfter

Dec 9th - 09:30

Bergisch Gladbach vs Freialdenhoven

Dec 7th - 15:00

Hennef vs Hurth

Nov 14th - 14:30

Merten vs Alfter

Nov 8th - 15:00

Freialdenhoven vs Siegburger

Germany: Oberliga Niederrhein

Oct 13th - 09:00

Meerbusch vs Germania Ratingen

Oct 13th - 09:00

Cronenberger vs Hilden

Oct 6th - 09:00

Germania Ratingen vs Cronenberger

Sep 27th - 13:30

Schonnebeck vs Hilden

Sep 22nd - 09:00

Bocholt vs TuRU Dusseldorf

Sep 22nd - 09:00

Germania Ratingen vs Schonnebeck

Sep 22nd - 09:00

Kray vs Cronenberger

Sep 15th - 09:00

Meerbusch vs Bocholt

Sep 8th - 09:00

Kray vs Schonnebeck

Sep 8th - 09:00

Bocholt vs Cronenberger

Sep 8th - 09:00

TuRU Dusseldorf vs Baumberg

Sep 1st - 09:00

Meerbusch vs TuRU Dusseldorf

Aug 25th - 09:00

TuRU Dusseldorf vs Cronenberger

Aug 25th - 09:00

Meerbusch vs Baumberg

Aug 25th - 09:00

Bocholt vs Schonnebeck

Aug 18th - 09:00

Baumberg vs Hilden

Aug 14th - 13:30

Germania Ratingen vs Hilden

Aug 14th - 13:30

Cronenberger vs Baumberg

Aug 14th - 13:30

TuRU Dusseldorf vs Schonnebeck

Aug 11th - 09:00

Baumberg vs Germania Ratingen

Aug 11th - 09:00

Schonnebeck vs Meerbusch

Jun 2nd - 09:00

Bocholt vs Germania Ratingen

Jun 2nd - 09:00

Dusseldorf-West vs TuRU Dusseldorf

May 26th - 09:00

Hilden vs Dusseldorf-West

May 26th - 09:00

TuRU Dusseldorf vs Germania Ratingen

May 19th - 09:30

Dusseldorf-West vs Schonnebeck

May 19th - 09:00

Baumberg vs Bocholt

May 15th - 13:30

Homberg vs Dusseldorf-West

May 12th - 09:00

Bocholt vs Homberg

May 12th - 09:00

Schonnebeck vs Germania Ratingen

May 5th - 09:30

Dusseldorf-West vs Meerbusch

May 5th - 09:00

Homberg vs TuRU Dusseldorf

Apr 28th - 10:00

Hilden vs Homberg

Apr 28th - 09:00

Schonnebeck vs Baumberg

Apr 18th - 13:30

Homberg vs Schonnebeck

Mar 31st - 10:00

Hilden vs Bocholt

Mar 31st - 09:30

Dusseldorf-West vs Germania Ratingen

Mar 17th - 10:30

Dusseldorf-West vs Baumberg

Mar 17th - 10:00

Schonnebeck vs TuRU Dusseldorf

Mar 10th - 11:00

Hilden vs Schonnebeck

Mar 10th - 10:00

Bocholt vs Meerbusch

Feb 24th - 10:00

Germania Ratingen vs Homberg

Feb 17th - 11:00

Hilden vs Meerbusch

Dec 15th - 12:00

Meerbusch vs Schonnebeck

Dec 15th - 11:00

Baumberg vs Homberg

Nov 18th - 10:00

Germania Ratingen vs TuRU Dusseldorf

Nov 18th - 08:00

Dusseldorf-West vs Hilden

Nov 11th - 10:00

Bocholt vs Baumberg

Nov 11th - 10:00

Hilden vs Germania Ratingen

Nov 11th - 09:30

Schonnebeck vs Dusseldorf-West

Germany: Oberliga Niedersachsen

Oct 6th - 09:00

Gifhorn vs Eintracht Northeim

Sep 7th - 10:00

FT Braunschweig vs Eintracht Northeim

Germany: Oberliga Nofv- Süd

Oct 5th - 07:00

Plauen vs Halle

Sep 21st - 08:00

Plauen vs Sandersdorf

Sep 13th - 14:00

Luckenwalde vs Jena II

Aug 31st - 08:00

Einheit Rudolstadt vs Halle

Aug 24th - 09:00

Halle vs Jena II

Aug 17th - 08:00

Einheit Rudolstadt vs Sandersdorf

Jun 9th - 08:00

Wismut Gera vs Chemie Leipzig

Jun 9th - 08:00

Einheit Rudolstadt vs Plauen

Jun 2nd - 08:00

Askania Bernburg vs Einheit Rudolstadt

Jun 2nd - 08:00

Halle vs Wismut Gera

May 19th - 08:00

Einheit Rudolstadt vs Jena II

May 19th - 08:00

Wismut Gera vs Plauen

May 12th - 08:00

Chemie Leipzig vs Luckenwalde

May 11th - 08:00

Askania Bernburg vs Wismut Gera

May 4th - 08:00

Wismut Gera vs Jena II

Apr 22nd - 08:00

Einheit Rudolstadt vs Chemie Leipzig

Apr 10th - 13:00

Jena II vs Plauen

Apr 10th - 12:00

Chemie Leipzig vs Halle

Apr 6th - 08:00

Sandersdorf vs Plauen

Mar 30th - 10:00

Plauen vs Chemie Leipzig

Mar 29th - 14:30

Askania Bernburg vs Sandersdorf

Mar 22nd - 14:00

Sandersdorf vs Chemie Leipzig

Mar 16th - 09:00

Chemie Leipzig vs Askania Bernburg

Mar 16th - 09:00

Halle vs Plauen

Mar 16th - 09:00

Sandersdorf vs Jena II

Mar 10th - 09:00

Jena II vs Chemie Leipzig

Mar 9th - 09:00

Askania Bernburg vs Halle

Mar 2nd - 09:00

Plauen vs Askania Bernburg

Mar 2nd - 09:00

Sandersdorf vs Einheit Rudolstadt

Dec 8th - 08:00

Askania Bernburg vs Jena II

Dec 8th - 08:00

Halle vs Einheit Rudolstadt

Dec 8th - 08:00

Sandersdorf vs Wismut Gera

Nov 24th - 08:30

Einheit Rudolstadt vs Askania Bernburg

Nov 24th - 08:30

Wismut Gera vs Halle

Nov 11th - 08:30

Jena II vs Einheit Rudolstadt

Nov 11th - 08:30

Plauen vs Wismut Gera

Germany: Oberliga Nofv-Nord

Aug 25th - 08:00

Strausberg vs Hertha Zehlendorf

Aug 2nd - 13:30

Strausberg vs Seelow

Jun 2nd - 08:00

CFC Hertha vs Altludersdorf

Jun 2nd - 08:00

Strausberg vs Lichtenberg

May 19th - 08:00

Altludersdorf vs Strausberg

May 19th - 08:00

Hertha Zehlendorf vs CFC Hertha

Apr 19th - 07:30

Lichtenberg vs Malchower

Apr 7th - 08:00

CFC Hertha vs Strausberg

Mar 30th - 08:30

Lichtenberg vs Altludersdorf

Mar 17th - 09:00

Hertha Zehlendorf vs Lichtenberg

Dec 7th - 15:00

Strausberg vs Malchower

Nov 25th - 08:30

Altludersdorf vs CFC Hertha

Nov 24th - 08:30

Lichtenberg vs Strausberg

Nov 11th - 08:30

Strausberg vs Altludersdorf

Nov 11th - 08:30

CFC Hertha vs Zehlendorf

Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

Oct 13th - 09:00

Elversberg II vs Pfeddersheim

Oct 12th - 09:30

Arminia Ludwigshafen vs Gonsenheim

Oct 4th - 13:00

Gonsenheim vs Schott Mainz

Sep 21st - 09:30

Diefflen vs Schott Mainz

Sep 21st - 09:30

Hertha Wiesbach vs Arminia Ludwigshafen

Sep 21st - 09:00

Rochling vs Gonsenheim

Sep 21st - 08:00

TuS Koblenz vs Elversberg II

Sep 15th - 09:00

Gonsenheim vs Diefflen

Sep 14th - 09:30

Arminia Ludwigshafen vs Pfeddersheim

Sep 14th - 08:30

Schott Mainz vs Hertha Wiesbach

Sep 7th - 09:30

Diefflen vs Rochling

Sep 7th - 09:30

Pfeddersheim vs Schott Mainz

Sep 7th - 09:30

Hertha Wiesbach vs Gonsenheim

Sep 1st - 09:00

Elversberg II vs Karbach

Aug 30th - 13:30

Gonsenheim vs Pfeddersheim

Aug 30th - 13:00

Rochling vs Hertha Wiesbach

Aug 30th - 12:15

Arminia Ludwigshafen vs Mechtersheim

Aug 24th - 09:30

Pfeddersheim vs Rochling

Aug 24th - 09:30

TuS Koblenz vs Arminia Ludwigshafen

Aug 23rd - 13:30

Mechtersheim vs Schott Mainz

Aug 23rd - 13:00

Hertha Wiesbach vs Diefflen

Aug 21st - 13:00

Rochling vs TuS Koblenz

Aug 18th - 09:00

Gonsenheim vs Mechtersheim

Aug 17th - 08:30

Schott Mainz vs TuS Koblenz

Aug 17th - 07:30

Diefflen vs Pfeddersheim

Aug 14th - 13:30

Pfeddersheim vs Hertha Wiesbach

Aug 14th - 13:30

TuS Koblenz vs Gonsenheim

Aug 14th - 13:00

Mechtersheim vs Rochling

Aug 11th - 08:30

Arminia Ludwigshafen vs Karbach

Aug 10th - 09:30

Diefflen vs Mechtersheim

Aug 4th - 10:00

Elversberg II vs Arminia Ludwigshafen

Aug 4th - 08:00

TuS Koblenz vs Diefflen

Aug 3rd - 09:30

Mechtersheim vs Hertha Wiesbach

Jul 28th - 09:00

Gonsenheim vs Karbach

Jul 27th - 09:30

Pfeddersheim vs Mechtersheim

Jul 26th - 13:00

Hertha Wiesbach vs TuS Koblenz

May 22nd - 13:30

Arminia Ludwigshafen vs Jagersburg

May 18th - 09:30

Pfeddersheim vs Arminia Ludwigshafen

May 18th - 09:30

Schott Mainz vs Diefflen

May 4th - 08:00

Diefflen vs Arminia Ludwigshafen

Apr 20th - 09:30

Jagersburg vs Rochling

Apr 6th - 09:00

Mechtersheim vs TuS Koblenz

Apr 6th - 08:30

Schott Mainz vs Rochling

Mar 30th - 09:30

Rochling vs Diefflen

Mar 26th - 15:00

Mechtersheim vs Karbach

Mar 17th - 09:00

TuS Koblenz vs Pfeddersheim

Feb 22nd - 14:00

Mechtersheim vs Pfeddersheim

Feb 17th - 09:00

Arminia Ludwigshafen vs TuS Koblenz

Feb 16th - 09:30

Pfeddersheim vs Karbach

Feb 16th - 09:30

Schott Mainz vs Mechtersheim

Nov 24th - 09:30

Schott Mainz vs Jagersburg

Nov 24th - 09:30

Diefflen vs Karbach

Nov 10th - 09:30

Diefflen vs Jagersburg

Nov 10th - 09:30

Schott Mainz vs Pfeddersheim

Germany: Oberliga Schleswig-Holstein

Oct 13th - 08:00

Eichede vs Bordesholm

Oct 12th - 09:00

Oldenburger vs Todesfelde

Oct 12th - 08:00

Flensburg vs Eutin

Oct 12th - 08:00

TSV Kropp vs Eckernforder SV

Sep 22nd - 09:00

Eckernforder SV vs Flensburg

Sep 21st - 10:00

Oldenburger vs Husumer

Sep 21st - 08:00

Bordesholm vs TSV Kropp

Sep 15th - 08:00

Eichede vs Todesfelde

Sep 14th - 08:00

Neumunster vs Oldenburger

Sep 14th - 08:00

Husumer vs Flensburg

Sep 13th - 13:00

Inter Turkspor Kiel vs Eckernforder SV

Sep 8th - 09:00

Eckernforder SV vs Husumer

Sep 7th - 09:00

Oldenburger vs Eichede

Sep 7th - 08:00

Bordesholm vs Inter Turkspor Kiel

Sep 7th - 08:00

Eutin vs Lubeck II

Sep 7th - 08:00

Flensburg vs Neumunster

Sep 1st - 08:00

Eichede vs Flensburg

Aug 31st - 08:00

Bordesholm vs Eckernforder SV

Aug 25th - 09:00

Eckernforder SV vs Neumunster

Aug 18th - 09:00

Eckernforder SV vs Eichede

Aug 18th - 08:00

Todesfelde vs Inter Turkspor Kiel

Aug 16th - 13:00

Eutin vs Bordesholm

Aug 16th - 12:30

Flensburg vs TSV Kropp

Aug 11th - 08:00

Eichede vs Neumunster

Aug 10th - 08:00

Lubeck II vs Flensburg

May 12th - 09:00

Inter Turkspor Kiel vs Todesfelde

Apr 30th - 12:45

Todesfelde vs VfR Neumunster

Apr 28th - 08:00

Eichede vs Inter Turkspor Kiel

Apr 28th - 08:00

TSV Lagerdorf vs Heider SV

Apr 22nd - 08:00

Heider SV vs Todesfelde

Apr 22nd - 08:00

VfR Neumunster vs TSV Lagerdorf

Apr 20th - 08:00

Schilksee vs Todesfelde

Apr 10th - 13:00

NTSV Strand 08 vs Schilksee

Apr 7th - 08:00

Eichede vs Schilksee

Apr 7th - 08:00

TSV Lagerdorf vs Inter Turkspor Kiel

Mar 31st - 08:00

VfR Neumunster vs Eichede

Mar 23rd - 09:00

Neumunster vs Heider SV

Mar 17th - 10:00

Inter Turkspor Kiel vs Flensburg

Mar 16th - 10:00

Bordesholm vs Neumunster

Mar 9th - 09:00

Neumunster vs Inter Turkspor Kiel

Mar 3rd - 09:00

Eichede vs Heider SV

Mar 3rd - 09:00

TSV Lagerdorf vs Todesfelde

Mar 3rd - 09:00

VfR Neumunster vs Bordesholm

Nov 25th - 10:00

Inter Turkspor Kiel vs Heider SV

Nov 17th - 09:00

Heider SV vs VfR Neumunster

Nov 10th - 09:00

Schilksee vs Heider SV

Germany: Oberliga Westfalen

Sep 8th - 09:00

Erndtebruck vs ASC 09 Dortmund

Aug 25th - 09:00

Erndtebruck vs Kaan-Marienborn

Aug 18th - 09:00

Westfalia Rhynern vs Erndtebruck

Aug 11th - 09:00

Erndtebruck vs Ennepetal

May 5th - 09:00

Brunninghausen vs Erndtebruck

Apr 22nd - 09:00

Ennepetal vs Erndtebruck

Apr 22nd - 09:00

ASC 09 Dortmund vs Westfalia Rhynern

Apr 14th - 09:00

Ennepetal vs Brunninghausen

Mar 27th - 14:30

Ennepetal vs Westfalia Rhynern

Mar 17th - 10:00

ASC 09 Dortmund vs Erndtebruck

Mar 10th - 10:00

Erndtebruck vs Westfalia Rhynern

Feb 23rd - 13:30

ASC 09 Dortmund vs Brunninghausen

Feb 17th - 10:00

Brunninghausen vs Westfalia Rhynern

Feb 10th - 10:00

ASC 09 Dortmund vs Ennepetal

Nov 11th - 09:30

Erndtebruck vs Brunninghausen

Germany: Regionalliga Bayern

Oct 12th - 08:00

Illertissen vs Schalding

Oct 12th - 08:00

Augsburg II vs Aschaffenburg

Oct 12th - 08:00

SpVgg Bayreuth vs Schweinfurt

Oct 12th - 08:00

Nurnberg II vs Heimstetten

Oct 12th - 08:00

Eichstatt vs Burghausen

Oct 11th - 13:00

Buchbach vs Garching

Oct 11th - 13:00

Rosenheim vs Memmingen

Oct 6th - 08:00

Schweinfurt vs Nurnberg II

Oct 6th - 08:00

Schalding vs Augsburg II

Oct 6th - 08:00

Aschaffenburg vs Buchbach

Oct 5th - 08:00

Furth II vs Eichstatt

Oct 5th - 08:00

Heimstetten vs Illertissen

Oct 5th - 08:00

Rain/Lech vs SpVgg Bayreuth

Sep 28th - 11:00

Buchbach vs Schalding

Sep 28th - 08:00

SpVgg Bayreuth vs Burghausen

Sep 28th - 08:00

Nurnberg II vs Rain/Lech

Sep 27th - 13:30

Memmingen vs Aschaffenburg

Sep 27th - 13:00

Augsburg II vs Heimstetten

Sep 27th - 13:00

Illertissen vs Schweinfurt

Sep 27th - 13:00

Rosenheim vs Garching

Sep 21st - 08:00

Rain/Lech vs Illertissen

Sep 21st - 08:00

Schweinfurt vs Augsburg II

Sep 21st - 08:00

Furth II vs SpVgg Bayreuth

Sep 21st - 08:00

Eichstatt vs Rosenheim

Sep 21st - 08:00

Schalding vs Memmingen

Sep 21st - 08:00

Aschaffenburg vs Garching

Sep 21st - 08:00

Heimstetten vs Buchbach

Sep 20th - 13:00

Burghausen vs Nurnberg II

Sep 18th - 13:00

Heimstetten vs Eichstatt

Sep 15th - 08:00

Nurnberg II vs Furth II

Sep 14th - 08:00

Garching vs Schalding

Sep 14th - 08:00

Buchbach vs Schweinfurt

Sep 14th - 08:00

Illertissen vs Burghausen

Sep 13th - 13:30

Memmingen vs Heimstetten

Sep 13th - 13:00

Rosenheim vs Aschaffenburg

Sep 13th - 13:00

Augsburg II vs Rain/Lech

Sep 7th - 08:00

Schalding vs Aschaffenburg

Sep 7th - 08:00

Eichstatt vs SpVgg Bayreuth

Sep 7th - 08:00

Schweinfurt vs Memmingen

Sep 7th - 08:00

Furth II vs Illertissen

Sep 7th - 08:00

Burghausen vs Augsburg II

Sep 6th - 12:00

Rain/Lech vs Buchbach

Aug 31st - 08:00

Augsburg II vs Furth II

Aug 31st - 08:00

Nurnberg II vs Eichstatt

Aug 30th - 13:30

Memmingen vs Rain/Lech

Aug 30th - 13:00

Buchbach vs Burghausen

Aug 30th - 13:00

Rosenheim vs Schalding

Aug 30th - 12:00

Aschaffenburg vs Heimstetten

Aug 30th - 12:00

Garching vs Schweinfurt

Aug 24th - 11:00

Rain/Lech vs Garching

Aug 24th - 08:00

Schweinfurt vs Aschaffenburg

Aug 24th - 08:00

Eichstatt vs Illertissen

Aug 24th - 08:00

Burghausen vs Memmingen

Aug 24th - 08:00

Furth II vs Buchbach

Aug 23rd - 13:00

Heimstetten vs Schalding

Aug 23rd - 12:15

SpVgg Bayreuth vs Rosenheim

Aug 18th - 08:00

Augsburg II vs Eichstatt

Aug 17th - 08:00

Nurnberg II vs SpVgg Bayreuth

Aug 17th - 08:00

Garching vs Burghausen

Aug 16th - 13:30

Memmingen vs Furth II

Aug 16th - 13:00

Rosenheim vs Heimstetten

Aug 16th - 12:30

Schalding vs Schweinfurt

Aug 16th - 12:15

Aschaffenburg vs Rain/Lech

Aug 15th - 11:00

Eichstatt vs Buchbach

Aug 14th - 13:00

Augsburg II vs Illertissen

Aug 13th - 12:15

Rain/Lech vs Furth II

Aug 10th - 08:00

Furth II vs Garching

Aug 10th - 08:00

Nurnberg II vs Rosenheim

Aug 10th - 08:00

Burghausen vs Aschaffenburg

Aug 10th - 08:00

Rain/Lech vs Schalding

Aug 10th - 08:00

Schweinfurt vs Heimstetten

Aug 9th - 12:30

SpVgg Bayreuth vs Illertissen

Aug 3rd - 08:00

Illertissen vs Nurnberg II

Aug 2nd - 14:00

Augsburg II vs SpVgg Bayreuth

Aug 2nd - 13:30

Memmingen vs Eichstatt

Aug 2nd - 13:00

Heimstetten vs Rain/Lech

Aug 2nd - 13:00

Rosenheim vs Schweinfurt

Aug 2nd - 12:30

Aschaffenburg vs Furth II

Aug 2nd - 12:30

Schalding vs Burghausen

Jul 27th - 08:00

Eichstatt vs Garching

Jul 27th - 08:00

Furth II vs Schalding

Jul 27th - 08:00

Illertissen vs Rosenheim

Jul 27th - 08:00

Nurnberg II vs Augsburg II

Jul 27th - 08:00

Burghausen vs Heimstetten

Jul 26th - 12:30

Rain/Lech vs Schweinfurt

Jul 26th - 12:30

SpVgg Bayreuth vs Buchbach

Jul 23rd - 13:30

Memmingen vs SpVgg Bayreuth

Jul 23rd - 13:00

Rosenheim vs Rain/Lech

Jul 23rd - 13:00

Heimstetten vs Furth II

Jul 23rd - 13:00

Schweinfurt vs Burghausen

Jul 23rd - 13:00

Buchbach vs Nurnberg II

Jul 23rd - 12:30

Aschaffenburg vs Eichstatt

Jul 20th - 12:00

SpVgg Bayreuth vs Garching

Jul 20th - 08:00

Eichstatt vs Schalding

Jul 20th - 08:00

Nurnberg II vs Memmingen

Jul 20th - 08:00

Furth II vs Schweinfurt

Jul 19th - 13:00

Burghausen vs Rain/Lech

Jul 19th - 13:00

Augsburg II vs Rosenheim

Jul 19th - 13:00

Illertissen vs Buchbach

Jul 14th - 08:00

Rosenheim vs Burghausen

Jul 13th - 11:00

Garching vs Nurnberg II

Jul 12th - 13:00

Buchbach vs Augsburg II

Jul 12th - 12:30

Aschaffenburg vs SpVgg Bayreuth

Jul 11th - 13:00

Illertissen vs Memmingen

May 18th - 08:00

Burghausen vs Bayern II

May 18th - 08:00

Furth II vs Ingolstadt II

May 18th - 08:00

Memmingen vs Schalding

May 18th - 08:00

Rosenheim vs SpVgg Bayreuth

May 18th - 08:00

Schweinfurt vs Pipinsried

May 11th - 08:00

Aschaffenburg vs Nurnberg II

May 11th - 08:00

Pipinsried vs Heimstetten

May 11th - 08:00

Garching vs Augsburg II

May 11th - 08:00

Ingolstadt II vs Schweinfurt

May 11th - 08:00

Schalding vs Rosenheim

May 10th - 13:00

Bayern II vs Furth II

May 6th - 14:15

Schweinfurt vs Bayern II

May 4th - 08:00

Rosenheim vs Illertissen

May 3rd - 13:30

Memmingen vs Pipinsried

May 3rd - 12:30

Heimstetten vs Ingolstadt II

Apr 27th - 12:00

Ingolstadt II vs Memmingen

Apr 27th - 08:00

Nurnberg II vs Garching

Apr 27th - 08:00

Burghausen vs Furth II

Apr 27th - 08:00

Eichstatt vs Schweinfurt

Apr 27th - 08:00

Pipinsried vs Rosenheim

Apr 27th - 08:00

SpVgg Bayreuth vs Aschaffenburg

Apr 26th - 13:00

Bayern II vs Heimstetten

Apr 22nd - 08:00

Aschaffenburg vs Schalding

Apr 22nd - 08:00

Rosenheim vs Ingolstadt II

Apr 21st - 12:00

Memmingen vs Bayern II

Apr 21st - 11:00

Buchbach vs Pipinsried

Apr 20th - 08:00

Garching vs SpVgg Bayreuth

Apr 20th - 07:00

Furth II vs Nurnberg II

Apr 15th - 14:15

Bayern II vs Rosenheim

Apr 13th - 08:00

Eichstatt vs Memmingen

Apr 13th - 08:00

Pipinsried vs Augsburg II

Apr 13th - 08:00

Schalding vs Garching

Apr 13th - 08:00

Illertissen vs Aschaffenburg

Apr 12th - 13:00

Ingolstadt II vs Buchbach

Apr 9th - 12:00

Aschaffenburg vs Bayern II

Apr 6th - 08:00

Augsburg II vs Ingolstadt II

Apr 6th - 08:00

Garching vs Illertissen

Apr 6th - 08:00

Rosenheim vs Eichstatt

Apr 6th - 08:00

SpVgg Bayreuth vs Schalding

Apr 6th - 08:00

Aschaffenburg vs Pipinsried

Apr 5th - 13:30

Memmingen vs Burghausen

Apr 5th - 13:00

Buchbach vs Bayern II

Apr 2nd - 11:45

Pipinsried vs Ingolstadt II

Mar 31st - 07:00

Nurnberg II vs Schalding

Mar 30th - 09:00

Burghausen vs Rosenheim

Mar 30th - 09:00

Illertissen vs SpVgg Bayreuth

Mar 30th - 09:00

Pipinsried vs Garching

Mar 30th - 09:00

Ingolstadt II vs Aschaffenburg

Mar 30th - 09:00

Furth II vs Memmingen

Mar 29th - 14:00

Bayern II vs Augsburg II

Mar 27th - 14:30

Ingolstadt II vs SpVgg Bayreuth

Mar 23rd - 09:00

Garching vs Ingolstadt II

Mar 23rd - 09:00

Rosenheim vs Furth II

Mar 23rd - 09:00

Schalding vs Illertissen

Mar 23rd - 09:00

SpVgg Bayreuth vs Pipinsried

Mar 23rd - 09:00

Heimstetten vs Nurnberg II

Mar 22nd - 14:30

Memmingen vs Schweinfurt

Mar 17th - 07:00

Bayern II vs Garching

Mar 16th - 09:00

Eichstatt vs Aschaffenburg

Mar 16th - 09:00

Heimstetten vs Memmingen

Mar 16th - 09:00

Nurnberg II vs Illertissen

Mar 16th - 09:00

Pipinsried vs Schalding

Mar 16th - 09:00

Schweinfurt vs Rosenheim

Mar 10th - 09:00

SpVgg Bayreuth vs Bayern II

Mar 9th - 09:00

Illertissen vs Pipinsried

Mar 9th - 09:00

Memmingen vs Nurnberg II

Mar 9th - 09:00

Garching vs Eichstatt

Mar 9th - 09:00

Schalding vs Ingolstadt II

Mar 9th - 09:00

Aschaffenburg vs Burghausen

Mar 6th - 14:00

Augsburg II vs Bayern II

Mar 4th - 15:15

Memmingen vs Rosenheim

Mar 3rd - 08:00

Nurnberg II vs Pipinsried

Mar 2nd - 09:00

Burghausen vs Garching

Mar 2nd - 09:00

Ingolstadt II vs Illertissen

Mar 2nd - 09:00

Furth II vs Aschaffenburg

Mar 1st - 14:00

Bayern II vs Schalding

Feb 24th - 08:00

Bayern II vs Ingolstadt II

Feb 23rd - 09:00

Garching vs Furth II

Dec 7th - 14:00

Bayern II vs Schweinfurt

Dec 1st - 09:00

Buchbach vs Memmingen

Dec 1st - 09:00

Rosenheim vs Nurnberg II

Dec 1st - 09:00

Aschaffenburg vs Schweinfurt

Dec 1st - 09:00

Illertissen vs Bayern II

Dec 1st - 09:00

Schalding vs Eichstatt

Nov 24th - 09:00

Burghausen vs Schalding

Nov 24th - 09:00

Heimstetten vs Aschaffenburg

Nov 24th - 09:00

Memmingen vs Augsburg II

Nov 24th - 09:00

Nurnberg II vs Ingolstadt II

Nov 24th - 09:00

Rosenheim vs Buchbach

Nov 24th - 09:00

Schweinfurt vs Garching

Nov 23rd - 14:00

Bayern II vs Pipinsried

Nov 17th - 09:00

Aschaffenburg vs Memmingen

Nov 17th - 09:00

Garching vs Heimstetten

Nov 17th - 09:00

Schalding vs Furth II

Nov 17th - 09:00

Pipinsried vs Eichstatt

Nov 11th - 09:00

Nurnberg II vs Bayern II

Nov 10th - 09:00

Burghausen vs Pipinsried

Nov 10th - 09:00

Eichstatt vs Ingolstadt II

Nov 10th - 09:00

Heimstetten vs SpVgg Bayreuth

Nov 10th - 09:00

Memmingen vs Garching

Nov 9th - 14:00

Schweinfurt vs Schalding

Germany: Regionalliga Bayern - Relegation

May 30th - 08:00

Rain/Lech vs Heimstetten

Germany: Regionalliga Nordost

Oct 6th - 07:30

BFC Dynamo vs Auerbach

Oct 6th - 07:30

Berliner AK 07 vs Rathenow

Oct 6th - 07:30

Furstenwalde vs Altglienicke

Oct 6th - 07:30

Nordhausen vs Energie Cottbus

Oct 6th - 07:00

Chemie Leipzig vs Lokomotive Leipzig

Oct 5th - 07:30

Viktoria Berlin vs Meuselwitz

Sep 29th - 07:30

Halberstadt vs Viktoria Berlin

Sep 29th - 07:30

Auerbach vs Berliner AK 07

Sep 28th - 07:30

Rathenow vs Meuselwitz

Sep 28th - 07:30

Hertha Berlin II vs Babelsberg

Sep 28th - 07:30

Energie Cottbus vs BFC Dynamo

Sep 27th - 13:30

Lokomotive Leipzig vs Nordhausen

Sep 22nd - 07:30

BFC Dynamo vs Lokomotive Leipzig

Sep 22nd - 07:30

Meuselwitz vs Auerbach

Sep 22nd - 07:30

Furstenwalde vs Halberstadt

Sep 21st - 07:30

Viktoria Berlin vs Rathenow

Sep 21st - 07:30

Chemie Leipzig vs Hertha Berlin II

Sep 20th - 13:00

Babelsberg vs Altglienicke

Sep 20th - 11:00

Berliner AK 07 vs Energie Cottbus

Sep 15th - 07:30

Altglienicke vs Chemie Leipzig

Sep 15th - 07:30

Energie Cottbus vs Meuselwitz

Sep 15th - 07:30

Furstenwalde vs Viktoria Berlin

Sep 14th - 07:30

Auerbach vs Rathenow

Sep 13th - 13:30

Lokomotive Leipzig vs Berliner AK 07

Sep 11th - 13:00

Halberstadt vs Chemie Leipzig

Sep 11th - 13:00

Babelsberg vs Nordhausen

Sep 4th - 13:00

Hertha Berlin II vs Nordhausen

Sep 2nd - 13:00

Rathenow vs Energie Cottbus

Sep 1st - 07:30

BFC Dynamo vs Hertha Berlin II

Sep 1st - 07:30

Meuselwitz vs Lokomotive Leipzig

Sep 1st - 07:30

Nordhausen vs Altglienicke

Aug 31st - 07:30

Babelsberg vs Halberstadt

Aug 31st - 07:30

Viktoria Berlin vs Auerbach

Aug 28th - 13:30

Nordhausen vs Halberstadt

Aug 28th - 13:00

Viktoria Berlin vs Energie Cottbus

Aug 28th - 11:30

Chemie Leipzig vs Furstenwalde

Aug 28th - 11:30

Berliner AK 07 vs Altglienicke

Aug 27th - 13:30

Auerbach vs Lokomotive Leipzig

Aug 27th - 12:30

Meuselwitz vs Hertha Berlin II

Aug 24th - 07:30

Altglienicke vs BFC Dynamo

Aug 24th - 07:30

Furstenwalde vs Babelsberg

Aug 23rd - 13:30

Energie Cottbus vs Auerbach

Aug 23rd - 13:00

Hertha Berlin II vs Berliner AK 07

Aug 23rd - 13:00

Lokomotive Leipzig vs Rathenow

Aug 18th - 07:30

Hertha Berlin II vs Rathenow

Aug 18th - 07:30

Furstenwalde vs Nordhausen

Aug 17th - 10:00

Lokomotive Leipzig vs Energie Cottbus

Aug 17th - 07:30

Halberstadt vs BFC Dynamo

Aug 17th - 07:30

Altglienicke vs Meuselwitz

Aug 16th - 13:00

Babelsberg vs Viktoria Berlin

Aug 4th - 07:30

Viktoria Berlin vs Lokomotive Leipzig

Aug 3rd - 07:30

Berliner AK 07 vs Halberstadt

Aug 3rd - 07:30

BFC Dynamo vs Furstenwalde

Aug 3rd - 07:30

Chemie Leipzig vs Babelsberg

Aug 3rd - 07:30

Auerbach vs Hertha Berlin II

Aug 3rd - 07:30

Rathenow vs Altglienicke

Jul 31st - 13:00

Halberstadt vs Meuselwitz

Jul 31st - 12:00

Chemie Leipzig vs Viktoria Berlin

Jul 31st - 12:00

Furstenwalde vs Berliner AK 07

Jul 30th - 12:00

Altglienicke vs Auerbach

Jul 30th - 12:00

Hertha Berlin II vs Energie Cottbus

Jul 28th - 07:30

Meuselwitz vs Furstenwalde

Jul 28th - 07:30

BFC Dynamo vs Babelsberg

Jul 27th - 07:30

Rathenow vs Halberstadt

Jul 27th - 07:30

Energie Cottbus vs Altglienicke

Jul 27th - 07:30

Nordhausen vs Chemie Leipzig

Jul 26th - 13:30

Lokomotive Leipzig vs Hertha Berlin II

May 18th - 07:30

Rathenow vs Hertha Berlin II

May 18th - 07:30

Altglienicke vs Nordhausen

May 18th - 07:30

Auerbach vs Babelsberg

May 18th - 07:30

Bautzen vs Meuselwitz

May 18th - 07:30

Berliner AK 07 vs Viktoria Berlin

May 18th - 07:30

Halberstadt vs Furstenwalde

May 18th - 07:30

Lokomotive Leipzig vs Oberlausitz

May 12th - 07:30

BFC Dynamo vs Altglienicke

May 12th - 07:30

Oberlausitz vs Bautzen

May 12th - 07:30

Nordhausen vs Rathenow

May 12th - 07:30

Furstenwalde vs Auerbach

May 12th - 07:30

Meuselwitz vs Berliner AK 07

May 10th - 13:00

Hertha Berlin II vs Lokomotive Leipzig

May 5th - 07:30

Berliner AK 07 vs Oberlausitz

May 5th - 07:30

Bautzen vs Hertha Berlin II

Apr 28th - 07:30

Nordhausen vs Bautzen

Apr 28th - 07:30

Rathenow vs Lokomotive Leipzig

Apr 27th - 07:30

Meuselwitz vs Halberstadt

Apr 26th - 12:30

Altglienicke vs Babelsberg

Apr 26th - 12:00

Furstenwalde vs BFC Dynamo

Apr 23rd - 13:00

Nordhausen vs BFC Dynamo

Apr 22nd - 07:30

Babelsberg vs Furstenwalde

Apr 20th - 07:30

Bautzen vs Rathenow

Apr 20th - 07:30

Berliner AK 07 vs Nordhausen

Apr 18th - 13:00

Lokomotive Leipzig vs Altglienicke

Apr 18th - 13:00

Auerbach vs Meuselwitz

Apr 18th - 13:00

Halberstadt vs Oberlausitz

Apr 14th - 07:30

Oberlausitz vs Auerbach

Apr 14th - 07:30

Viktoria Berlin vs BFC Dynamo

Apr 13th - 07:30

Altglienicke vs Furstenwalde

Apr 13th - 07:30

Hertha Berlin II vs Halberstadt

Apr 13th - 07:30

Lokomotive Leipzig vs Bautzen

Apr 10th - 11:30

Oberlausitz vs Hertha Berlin II

Apr 7th - 07:30

Berliner AK 07 vs Lokomotive Leipzig

Apr 7th - 07:30

Halberstadt vs Nordhausen

Apr 5th - 13:00

Bautzen vs Altglienicke

Apr 5th - 12:00

BFC Dynamo vs Meuselwitz

Apr 3rd - 11:30

Oberlausitz vs Rathenow

Mar 31st - 09:00

Oberlausitz vs BFC Dynamo

Mar 31st - 07:30

Meuselwitz vs Babelsberg

Mar 31st - 07:30

Nordhausen vs Auerbach

Mar 31st - 07:30

Viktoria Berlin vs Furstenwalde

Mar 30th - 08:30

Bautzen vs Berliner AK 07

Mar 27th - 14:00

Nordhausen vs Viktoria Berlin

Mar 24th - 08:30

Furstenwalde vs Meuselwitz

Mar 24th - 08:30

Halberstadt vs Lokomotive Leipzig

Mar 22nd - 14:00

Babelsberg vs Oberlausitz

Mar 17th - 08:30

Bautzen vs Halberstadt

Mar 17th - 08:30

Lokomotive Leipzig vs Auerbach

Mar 17th - 08:30

Oberlausitz vs Furstenwalde

Mar 16th - 08:30

Altglienicke vs Viktoria Berlin

Mar 13th - 14:00

Auerbach vs Altglienicke

Mar 13th - 14:00

Babelsberg vs Berliner AK 07

Mar 13th - 14:00

Meuselwitz vs Nordhausen

Mar 10th - 08:30

Furstenwalde vs Hertha Berlin II

Mar 10th - 08:30

Halberstadt vs Berliner AK 07

Mar 9th - 08:30

Auerbach vs Bautzen

Mar 9th - 08:30

BFC Dynamo vs Rathenow

Mar 3rd - 08:30

Oberlausitz vs Viktoria Berlin

Mar 2nd - 08:30

Berliner AK 07 vs Auerbach

Mar 2nd - 08:30

Lokomotive Leipzig vs BFC Dynamo

Mar 1st - 14:30

Nordhausen vs Furstenwalde

Mar 1st - 14:00

Rathenow vs Babelsberg

Feb 24th - 08:30

Halberstadt vs Altglienicke

Feb 24th - 08:30

Meuselwitz vs Oberlausitz

Feb 24th - 08:30

Furstenwalde vs Rathenow

Feb 24th - 08:30

Viktoria Berlin vs Hertha Berlin II

Feb 23rd - 08:30

BFC Dynamo vs Bautzen

Feb 22nd - 14:00

Babelsberg vs Lokomotive Leipzig

Feb 17th - 08:30

Bautzen vs Babelsberg

Feb 17th - 08:30

Berliner AK 07 vs BFC Dynamo

Feb 17th - 08:30

Halberstadt vs Auerbach

Feb 17th - 08:30

Lokomotive Leipzig vs Furstenwalde

Feb 16th - 08:30

Altglienicke vs Oberlausitz

Feb 15th - 14:00

Hertha Berlin II vs Meuselwitz

Feb 10th - 08:30

Furstenwalde vs Bautzen

Dec 9th - 08:30

Lokomotive Leipzig vs Viktoria Berlin

Dec 9th - 08:30

Berliner AK 07 vs Furstenwalde

Dec 8th - 08:30

Altglienicke vs Hertha Berlin II

Dec 7th - 14:00

Nordhausen vs Oberlausitz

Dec 1st - 08:30

Viktoria Berlin vs Bautzen

Nov 25th - 08:30

Viktoria Berlin vs Berliner AK 07

Nov 24th - 08:30

Babelsberg vs Auerbach

Nov 24th - 08:30

Meuselwitz vs Bautzen

Nov 24th - 08:30

Oberlausitz vs Lokomotive Leipzig

Nov 11th - 08:30

Bautzen vs Oberlausitz

Nov 11th - 08:30

Berliner AK 07 vs Meuselwitz

Nov 10th - 08:30

Auerbach vs Furstenwalde

Nov 10th - 08:30

Rathenow vs Nordhausen

Germany: Regionalliga North

Oct 13th - 08:00

Norderstedt vs Lubeck

Oct 13th - 07:00

Oldenburg vs Jeddeloh

Oct 12th - 09:00

BSV Rehden vs Altona

Oct 12th - 07:00

Hamburger SV II vs Drochtersen/Assel

Oct 12th - 07:00

Wolfsburg II vs St. Pauli II

Oct 6th - 09:00

Drochtersen/Assel vs Oldenburg

Oct 6th - 08:00

Lubeck vs Werder Bremen II

Oct 6th - 08:00

TSV Havelse vs Norderstedt

Oct 5th - 10:00

Jeddeloh vs BSV Rehden

Oct 4th - 10:30

Hannover II vs Hamburger SV II

Sep 29th - 09:00

Oldenburg vs Hannover II

Sep 29th - 08:00

St. Pauli II vs TSV Havelse

Sep 28th - 08:00

Werder Bremen II vs Norderstedt

Sep 28th - 07:00

Wolfsburg II vs Luneburger Hansa

Sep 28th - 07:00

Hamburger SV II vs Lubeck

Sep 27th - 13:30

BSV Rehden vs Drochtersen/Assel

Sep 23rd - 14:15

Lubeck vs Oldenburg

Sep 22nd - 10:00

Altona vs Wolfsburg II

Sep 22nd - 08:00

Norderstedt vs Hamburger SV II

Sep 20th - 13:00

Hannover II vs BSV Rehden

Sep 20th - 13:00

TSV Havelse vs Werder Bremen II

Sep 15th - 09:00

Oldenburg vs Norderstedt

Sep 15th - 08:00

St. Pauli II vs Luneburger Hansa

Sep 14th - 10:00

Wolfsburg II vs Jeddeloh

Sep 14th - 09:00

BSV Rehden vs Lubeck

Sep 14th - 07:00

Hamburger SV II vs Werder Bremen II

Sep 8th - 08:00

TSV Havelse vs Hamburger SV II

Sep 8th - 08:00

Norderstedt vs BSV Rehden

Sep 8th - 08:00

Altona vs St. Pauli II

Sep 7th - 10:00

Drochtersen/Assel vs Wolfsburg II

Sep 7th - 08:00

Werder Bremen II vs Oldenburg

Sep 1st - 09:00

Luneburger Hansa vs TSV Havelse

Sep 1st - 09:00

Oldenburg vs Hamburger SV II

Sep 1st - 08:30

Wolfsburg II vs Hannover II

Sep 1st - 08:00

St. Pauli II vs Jeddeloh

Aug 31st - 09:00

BSV Rehden vs Werder Bremen II

Aug 28th - 13:19

Lubeck vs Wolfsburg II

Aug 28th - 13:00

Drochtersen/Assel vs St. Pauli II

Aug 28th - 13:00

Hamburger SV II vs BSV Rehden

Aug 28th - 13:00

Altona vs Luneburger Hansa

Aug 28th - 13:00

TSV Havelse vs Oldenburg

Aug 25th - 09:00

Luneburger Hansa vs Jeddeloh

Aug 25th - 08:00

Altona vs TSV Havelse

Aug 24th - 08:00

St. Pauli II vs Hannover II

Aug 24th - 07:00

Wolfsburg II vs Norderstedt

Aug 22nd - 13:30

BSV Rehden vs Oldenburg

Aug 18th - 09:00

Drochtersen/Assel vs Luneburger Hansa

Aug 17th - 10:00

Jeddeloh vs Altona

Aug 17th - 08:00

Lubeck vs St. Pauli II

Aug 16th - 13:00

Werder Bremen II vs Wolfsburg II

Aug 16th - 13:00

TSV Havelse vs BSV Rehden

Aug 14th - 13:00

Altona vs Drochtersen/Assel

Aug 11th - 09:00

Luneburger Hansa vs Hannover II

Aug 11th - 08:00

St. Pauli II vs Norderstedt

Aug 10th - 09:00

Jeddeloh vs TSV Havelse

Aug 10th - 07:00

Wolfsburg II vs Hamburger SV II

Aug 7th - 12:45

Luneburger Hansa vs Norderstedt

Aug 4th - 09:00

Oldenburg vs Wolfsburg II

Aug 4th - 09:00

Drochtersen/Assel vs Jeddeloh

Aug 4th - 08:00

Werder Bremen II vs St. Pauli II

Aug 3rd - 08:00

Lubeck vs Luneburger Hansa

Aug 3rd - 07:00

Hannover II vs Altona

Jul 31st - 13:00

Altona vs Lubeck

Jul 31st - 13:00

Drochtersen/Assel vs TSV Havelse

Jul 31st - 13:00

Jeddeloh vs Hannover II

Jul 31st - 13:00

St. Pauli II vs Hamburger SV II

Jul 31st - 13:00

Wolfsburg II vs BSV Rehden

Jul 28th - 09:00

Oldenburg vs St. Pauli II

Jul 28th - 08:00

Norderstedt vs Altona

Jul 27th - 08:00

Lubeck vs Jeddeloh

Jul 27th - 08:00

Werder Bremen II vs Luneburger Hansa

Jul 26th - 13:30

Hannover II vs Drochtersen/Assel

May 19th - 08:00

Egestorf-Langreder vs Norderstedt

May 19th - 08:00

Jeddeloh vs Drochtersen/Assel

May 19th - 08:00

Lupo-Martini Wolfsburg vs Luneburger Hansa

May 18th - 08:00

BSV Rehden vs Wolfsburg II

May 12th - 09:30

Hamburger SV II vs St. Pauli II

May 12th - 08:00

Norderstedt vs Hannover II

May 12th - 08:00

TSV Havelse vs Lupo-Martini Wolfsburg

May 11th - 12:00

Wolfsburg II vs Egestorf-Langreder

May 5th - 09:00

Lupo-Martini Wolfsburg vs Hamburger SV II

May 5th - 09:00

Oldenburg vs Luneburger Hansa

May 4th - 07:00

Hannover II vs Wolfsburg II

May 3rd - 13:30

Werder Bremen II vs Lubeck

Apr 28th - 08:00

Norderstedt vs Lupo-Martini Wolfsburg

Apr 27th - 08:00

Werder Bremen II vs BSV Rehden

Apr 27th - 07:00

Hamburger SV II vs Jeddeloh

Apr 26th - 13:30

Lubeck vs Drochtersen/Assel

Apr 20th - 08:00

Lupo-Martini Wolfsburg vs BSV Rehden

Apr 18th - 13:30

St. Pauli II vs Egestorf-Langreder

Apr 18th - 13:30

Jeddeloh vs Werder Bremen II

Apr 17th - 13:30

Hannover II vs Lubeck

Apr 14th - 09:00

Egestorf-Langreder vs Werder Bremen II

Apr 14th - 09:00

Lupo-Martini Wolfsburg vs Wolfsburg II

Apr 13th - 10:00

Jeddeloh vs Norderstedt

Apr 7th - 09:00

Luneburger Hansa vs Lubeck

Apr 7th - 08:00

Norderstedt vs Oldenburg

Apr 7th - 08:00

TSV Havelse vs Drochtersen/Assel

Apr 6th - 08:00

Werder Bremen II vs Hannover II

Apr 5th - 13:30

BSV Rehden vs Egestorf-Langreder

Mar 31st - 09:00

Egestorf-Langreder vs Lubeck

Mar 31st - 08:00

St. Pauli II vs Werder Bremen II

Mar 29th - 14:30

Drochtersen/Assel vs Hamburger SV II

Mar 25th - 15:15

Lubeck vs TSV Havelse

Mar 24th - 09:00

Norderstedt vs Drochtersen/Assel

Mar 23rd - 09:00

Egestorf-Langreder vs Hannover II

Mar 23rd - 09:00

Werder Bremen II vs Lupo-Martini Wolfsburg

Mar 23rd - 08:00

Hamburger SV II vs Luneburger Hansa

Mar 22nd - 14:00

BSV Rehden vs St. Pauli II

Mar 11th - 15:15

Lubeck vs Hamburger SV II

Mar 10th - 08:00

Hannover II vs St. Pauli II

Mar 9th - 10:00

BSV Rehden vs Jeddeloh

Mar 9th - 09:00

Egestorf-Langreder vs Lupo-Martini Wolfsburg

Mar 9th - 09:00

Norderstedt vs TSV Havelse

Mar 3rd - 09:00

Lupo-Martini Wolfsburg vs Hannover II

Mar 3rd - 09:00

Oldenburg vs BSV Rehden

Mar 3rd - 09:00

TSV Havelse vs Wolfsburg II

Mar 2nd - 10:00

Jeddeloh vs Egestorf-Langreder

Mar 2nd - 09:00

St. Pauli II vs Lubeck

Mar 2nd - 08:00

Hamburger SV II vs Norderstedt

Feb 24th - 09:00

Egestorf-Langreder vs Oldenburg

Feb 24th - 09:00

St. Pauli II vs Lupo-Martini Wolfsburg

Feb 23rd - 09:00

Lubeck vs Norderstedt

Feb 23rd - 09:00

Werder Bremen II vs Drochtersen/Assel

Feb 23rd - 08:00

Hannover II vs Jeddeloh

Dec 9th - 09:00

Norderstedt vs Wolfsburg II

Dec 8th - 11:00

Jeddeloh vs St. Pauli II

Dec 8th - 09:00

SV Werder Bremen II vs Luneburger Hansa

Dec 8th - 08:00

Lupo-Martini Wolfsburg vs Lubeck

Dec 7th - 14:30

Drochtersen/Assel vs BSV Rehden

Dec 2nd - 09:00

Egestorf-Langreder vs Drochtersen/Assel

Dec 2nd - 09:00

Lupo-Martini Wolfsburg vs Jeddeloh

Dec 2nd - 09:00

SV Werder Bremen II vs TSV Havelse

Dec 1st - 09:00

BSV Rehden vs Luneburger Hansa

Dec 1st - 09:00

St. Pauli II vs Oldenburg

Nov 25th - 10:00

Hamburger SV II vs SV Werder Bremen II

Nov 25th - 09:00

Luneburger Hansa vs Egestorf-Langreder

Nov 25th - 09:00

Oldenburg vs Lupo-Martini Wolfsburg

Nov 24th - 11:00

Jeddeloh vs Lubeck

Nov 23rd - 14:30

Drochtersen/Assel vs Hannover II

Nov 18th - 09:00

St. Pauli II vs Drochtersen/Assel

Nov 17th - 11:00

Jeddeloh vs Oldenburg

Nov 17th - 09:00

SV Werder Bremen II vs Norderstedt

Nov 17th - 08:00

Hannover II vs Luneburger Hansa

Nov 16th - 14:00

BSV Rehden vs Hamburger SV II

Nov 16th - 14:00

Egestorf-Langreder vs TSV Havelse

Nov 11th - 10:00

Drochtersen/Assel vs Lupo-Martini Wolfsburg

Nov 11th - 09:00

Luneburger Hansa vs St. Pauli II

Nov 11th - 09:00

Oldenburg vs Lubeck

Nov 11th - 09:00

TSV Havelse vs Hannover II

Nov 11th - 08:00

Hamburger SV II vs Egestorf-Langreder

Nov 10th - 08:00

Wolfsburg II vs SV Werder Bremen II

Germany: Regionalliga Play Offs - Play Offs

May 26th - 10:00

Bayern II vs Wolfsburg II

May 22nd - 13:00

Wolfsburg II vs Bayern II

Germany: Regionalliga Sudwest

Oct 14th - 14:15

FSV Frankfurt vs FC 08 Homburg

Oct 12th - 08:00

Mainz II vs Bahlinger

Oct 11th - 13:30

Walldorf vs Offenbach

Oct 5th - 08:00

Freiburg II vs Saarbrucken

Oct 5th - 08:00

Bahlinger vs Walldorf

Oct 3rd - 09:30

Ulm vs Alzenau

Oct 3rd - 09:00

Elversberg vs FSV Frankfurt

Sep 29th - 08:00

FSV Frankfurt vs Offenbach

Sep 29th - 08:00

Hoffenheim II vs Pirmasens

Sep 29th - 08:00

Mainz II vs Freiburg II

Sep 28th - 08:00

Saarbrucken vs Ulm

Sep 22nd - 08:00

Ulm vs Mainz II

Sep 22nd - 08:00

Freiburg II vs Walldorf

Sep 21st - 08:00

Alzenau vs Hoffenheim II

Sep 21st - 08:00

Bahlinger vs FSV Frankfurt

Sep 20th - 13:00

FC 08 Homburg vs Pirmasens

Sep 18th - 09:00

Freiburg II vs FSV Frankfurt

Sep 14th - 08:00

Pirmasens vs Elversberg

Sep 14th - 08:00

Saarbrucken vs Alzenau

Sep 14th - 08:00

Hoffenheim II vs FC 08 Homburg

Sep 13th - 13:00

Walldorf vs Ulm

Sep 7th - 08:00

Elversberg vs FC 08 Homburg

Sep 7th - 08:00

Saarbrucken vs Hoffenheim II

Sep 7th - 08:00

Alzenau vs Mainz II

Sep 7th - 08:00

Offenbach vs Pirmasens

Aug 31st - 09:30

Pirmasens vs Bahlinger

Aug 31st - 08:00

Mainz II vs Saarbrucken

Aug 31st - 08:00

FC 08 Homburg vs Offenbach

Aug 31st - 08:00

Hoffenheim II vs Elversberg

Aug 31st - 08:00

Walldorf vs Alzenau

Aug 31st - 08:00

FSV Frankfurt vs Ulm

Aug 28th - 13:00

FC 08 Homburg vs Ulm

Aug 25th - 08:00

Mainz II vs Hoffenheim II

Aug 24th - 08:00

Offenbach vs Elversberg

Aug 24th - 08:00

Bahlinger vs FC 08 Homburg

Aug 24th - 08:00

Saarbrucken vs Walldorf

Aug 18th - 08:00

Elversberg vs Bahlinger

Aug 18th - 07:00

Hoffenheim II vs Offenbach

Aug 17th - 08:00

FSV Frankfurt vs Alzenau

Aug 17th - 08:00

Pirmasens vs Freiburg II

Aug 17th - 08:00

Walldorf vs Mainz II

Aug 14th - 13:00

Ulm vs Pirmasens

Aug 14th - 12:00

Freiburg II vs FC 08 Homburg

Aug 14th - 12:00

Saarbrucken vs FSV Frankfurt

Aug 14th - 12:00

Bahlinger vs Offenbach

Aug 13th - 13:00

Walldorf vs Hoffenheim II

Aug 10th - 08:00

Elversberg vs Freiburg II

Aug 10th - 08:00

FSV Frankfurt vs Mainz II

Aug 10th - 08:00

Hoffenheim II vs Bahlinger

Aug 4th - 08:00

Freiburg II vs Offenbach

Aug 3rd - 08:00

Ulm vs Elversberg

Aug 3rd - 08:00

Alzenau vs Pirmasens

Aug 3rd - 08:00

Walldorf vs FSV Frankfurt

Jul 29th - 14:15

Offenbach vs Ulm

Jul 27th - 08:00

Bahlinger vs Freiburg II

Jul 27th - 08:00

FC 08 Homburg vs Alzenau

Jul 26th - 13:00

Pirmasens vs Saarbrucken

May 18th - 08:00

Kickers Offenbach vs FC 08 Homburg

May 18th - 08:00

Mannheim vs Mainz II

May 18th - 08:00

Stadtallendorf vs Hoffenheim II

May 18th - 08:00

Stuttgart II vs Worms

May 11th - 08:00

FSV Frankfurt vs Stuttgart II

May 11th - 08:00

Ulm vs Stadtallendorf

May 11th - 08:00

Walldorf vs Mannheim

May 11th - 08:00

Worms vs Kickers Offenbach

May 4th - 08:00

Freiburg II vs Hoffenheim II

May 4th - 08:00

Stadtallendorf vs Mainz II

May 4th - 08:00

Mannheim vs Elversberg

May 4th - 08:00

Pirmasens vs Worms

May 3rd - 13:30

Kickers Offenbach vs Stuttgart II

Apr 28th - 08:00

FC 08 Homburg vs Mannheim

Apr 27th - 08:00

Hoffenheim II vs FSV Frankfurt

Apr 27th - 08:00

Ulm vs Freiburg II

Apr 27th - 08:00

Walldorf vs Stadtallendorf

Apr 27th - 08:00

Kickers Offenbach vs Pirmasens

Apr 20th - 08:00

Mannheim vs Worms

Apr 20th - 08:00

Stadtallendorf vs Elversberg

Apr 20th - 08:00

Pirmasens vs Stuttgart II

Apr 18th - 08:00

Freiburg II vs Mainz II

Apr 16th - 13:00

Pirmasens vs FSV Frankfurt

Apr 14th - 08:00

Stuttgart II vs Hoffenheim II

Apr 13th - 08:00

Elversberg vs Saarbrucken

Apr 13th - 08:00

Kickers Offenbach vs Mannheim

Apr 13th - 08:00

Walldorf vs Freiburg II

Apr 13th - 08:00

FC 08 Homburg vs Stadtallendorf

Apr 12th - 13:00

Mainz II vs FSV Frankfurt

Apr 9th - 13:00

Hoffenheim II vs Walldorf

Apr 6th - 09:00

Freiburg II vs Elversberg

Apr 6th - 08:00

Hoffenheim II vs Ulm

Apr 6th - 08:00

Mannheim vs Pirmasens

Apr 6th - 08:00

Saarbrucken vs FC 08 Homburg

Apr 6th - 08:00

Stadtallendorf vs Worms

Apr 5th - 13:00

FSV Frankfurt vs Walldorf

Mar 31st - 09:00

Stuttgart II vs Ulm

Mar 31st - 08:00

Worms vs Saarbrucken

Mar 30th - 09:00

Kickers Offenbach vs Stadtallendorf

Mar 30th - 09:00

FC 08 Homburg vs Freiburg II

Mar 23rd - 09:00

Freiburg II vs Worms

Mar 23rd - 09:00

Mannheim vs Stuttgart II

Mar 23rd - 09:00

Saarbrucken vs Kickers Offenbach

Mar 23rd - 09:00

Stadtallendorf vs Pirmasens

Mar 17th - 09:00

Stuttgart II vs Mainz II

Mar 17th - 09:00

Kickers Offenbach vs Freiburg II

Mar 16th - 09:00

Elversberg vs Hoffenheim II

Mar 16th - 09:00

Worms vs FSV Frankfurt

Mar 13th - 14:30

FSV Frankfurt vs Kickers Offenbach

Mar 12th - 14:30

Stadtallendorf vs Mannheim

Mar 12th - 14:00

Mainz II vs Walldorf

Mar 9th - 09:00

Mannheim vs Saarbrucken

Mar 8th - 14:00

Elversberg vs Mainz II

Mar 8th - 14:00

Stuttgart II vs Walldorf

Mar 8th - 14:00

Worms vs Hoffenheim II

Mar 2nd - 09:00

Freiburg II vs Mannheim

Mar 2nd - 09:00

Stadtallendorf vs Stuttgart II

Mar 2nd - 09:00

Ulm vs Worms

Mar 1st - 14:30

Hoffenheim II vs Kickers Offenbach

Mar 1st - 14:00

Walldorf vs Elversberg

Mar 1st - 14:00

Mainz II vs FC 08 Homburg

Feb 24th - 09:00

Stuttgart II vs Elversberg

Feb 23rd - 09:00

Kickers Offenbach vs Ulm

Feb 23rd - 09:00

Mannheim vs FSV Frankfurt

Feb 23rd - 09:00

Stadtallendorf vs Saarbrucken

Feb 23rd - 09:00

Worms vs Mainz II

Feb 23rd - 09:00

FC 08 Homburg vs Walldorf

Feb 16th - 09:00

Freiburg II vs Pirmasens

Dec 8th - 09:00

Freiburg II vs Stadtallendorf

Dec 8th - 09:00

Saarbrucken vs Stuttgart II

Dec 8th - 09:00

Mainz II vs Kickers Offenbach

Dec 8th - 09:00

Walldorf vs Worms

Dec 2nd - 09:00

Kickers Offenbach vs Walldorf

Dec 2nd - 09:00

Stuttgart II vs FC 08 Homburg

Dec 1st - 09:00

Pirmasens vs Mainz II

Dec 1st - 09:00

Saarbrucken vs Freiburg II

Dec 1st - 09:00

Stadtallendorf vs FSV Frankfurt

Nov 30th - 14:00

Mannheim vs Hoffenheim II

Nov 30th - 14:00

Worms vs Elversberg

Nov 26th - 15:15

FC 08 Homburg vs Worms

Nov 24th - 09:00

Freiburg II vs Stuttgart II

Nov 24th - 09:00

FSV Frankfurt vs Saarbrucken

Nov 24th - 09:00

Ulm vs Mannheim

Nov 23rd - 14:30

Elversberg vs Kickers Offenbach

Nov 23rd - 14:00

Walldorf vs Pirmasens

Nov 11th - 09:00

Hoffenheim II vs Stadtallendorf

Nov 10th - 09:00

Elversberg vs Pirmasens

Nov 10th - 09:00

FSV Frankfurt vs Freiburg II

Nov 10th - 09:00

Mainz II vs Mannheim

Nov 10th - 09:00

Worms vs Stuttgart II

Nov 9th - 14:30

FC 08 Homburg vs Kickers Offenbach

Germany: Regionalliga West

Oct 12th - 08:00

Rodinghausen vs Wattenscheid

Oct 12th - 08:00

Dusseldorf II vs Bergisch Gladbach

Oct 12th - 08:00

Lotte vs B. Monchengladbach II

Oct 12th - 08:00

Alemannia Aachen vs Schalke II

Oct 12th - 08:00

Dortmund II vs Lippstadt

Oct 11th - 13:30

RW Essen vs Fortuna Koln

Oct 6th - 08:00

Bonner vs Alemannia Aachen

Oct 5th - 09:30

Wattenscheid vs Koln II

Oct 5th - 08:00

Fortuna Koln vs Bergisch Gladbach

Oct 5th - 08:00

Rodinghausen vs Dusseldorf II

Oct 4th - 13:00

Verl vs Lotte

Oct 3rd - 07:00

B. Monchengladbach II vs RW Essen

Sep 30th - 14:15

Dortmund II vs Oberhausen

Sep 29th - 08:00

Dusseldorf II vs Fortuna Koln

Sep 29th - 08:00

B. Monchengladbach II vs Bergisch Gladbach

Sep 29th - 08:00

RW Essen vs Verl

Sep 28th - 08:00

Lotte vs Schalke II

Sep 28th - 08:00

Alemannia Aachen vs Lippstadt

Sep 28th - 08:00

Koln II vs Rodinghausen

Sep 25th - 13:30

B. Monchengladbach II vs Fortuna Koln

Sep 24th - 13:30

Bonner vs Lotte

Sep 24th - 13:00

Verl vs Bergisch Gladbach

Sep 22nd - 08:00

Dusseldorf II vs B. Monchengladbach II

Sep 21st - 08:00

Lotte vs Lippstadt

Sep 21st - 08:00

Dortmund II vs Rodinghausen

Sep 21st - 08:00

Alemannia Aachen vs Oberhausen

Sep 20th - 13:30

Fortuna Koln vs Verl

Sep 20th - 13:30

RW Essen vs Bonner

Sep 20th - 12:00

Bergisch Gladbach vs Schalke II

Sep 16th - 14:15

Wattenscheid vs Alemannia Aachen

Sep 15th - 09:00

Schalke II vs Fortuna Koln

Sep 14th - 08:00

Koln II vs Dortmund II

Sep 14th - 08:00

Bonner vs Bergisch Gladbach

Sep 13th - 13:00

Lippstadt vs RW Essen

Sep 13th - 13:00

Verl vs B. Monchengladbach II

Sep 7th - 08:00

Dusseldorf II vs Verl

Sep 7th - 08:00

Alemannia Aachen vs Rodinghausen

Sep 7th - 08:00

Bergisch Gladbach vs Lippstadt

Sep 7th - 08:00

Lotte vs Oberhausen

Sep 6th - 12:00

B. Monchengladbach II vs Schalke II

Sep 2nd - 14:15

Wattenscheid vs Lotte

Sep 1st - 08:00

Oberhausen vs RW Essen

Sep 1st - 08:00

Dortmund II vs Dusseldorf II

Aug 31st - 08:00

Koln II vs Alemannia Aachen

Aug 31st - 08:00

Lippstadt vs Fortuna Koln

Aug 31st - 08:00

Schalke II vs Verl

Aug 30th - 13:30

Bonner vs B. Monchengladbach II

Aug 24th - 09:00

Dusseldorf II vs Schalke II

Aug 24th - 08:00

B. Monchengladbach II vs Lippstadt

Aug 24th - 08:00

Lotte vs Rodinghausen

Aug 24th - 08:00

Bergisch Gladbach vs Oberhausen

Aug 23rd - 13:30

RW Essen vs Wattenscheid

Aug 23rd - 13:00

Verl vs Bonner

Aug 20th - 13:30

Bergisch Gladbach vs Rodinghausen

Aug 17th - 09:30

Bonner vs Schalke II

Aug 17th - 08:00

Koln II vs Lotte

Aug 17th - 08:00

Lippstadt vs Verl

Aug 17th - 08:00

Rodinghausen vs RW Essen

Aug 16th - 13:30

Oberhausen vs Fortuna Koln

Aug 11th - 08:00

RW Essen vs Koln II

Aug 10th - 08:00

Fortuna Koln vs Wattenscheid

Aug 10th - 08:00

Schalke II vs Lippstadt

Aug 10th - 08:00

Dusseldorf II vs Bonner

Aug 9th - 13:30

B. Monchengladbach II vs Oberhausen

Aug 4th - 10:30

Dortmund II vs Lotte

Aug 3rd - 08:00

Koln II vs Bergisch Gladbach

Aug 3rd - 08:00

Lippstadt vs Bonner

Aug 3rd - 08:00

Rodinghausen vs Fortuna Koln

Aug 3rd - 08:00

Wattenscheid vs B. Monchengladbach II

Aug 3rd - 08:00

Alemannia Aachen vs Dusseldorf II

Aug 2nd - 13:30

Oberhausen vs Verl

Jul 27th - 08:00

B. Monchengladbach II vs Rodinghausen

Jul 27th - 08:00

Verl vs Wattenscheid

Jul 27th - 08:00

Dusseldorf II vs Lippstadt

Jul 27th - 08:00

Fortuna Koln vs Koln II

Jul 26th - 13:30

RW Essen vs Dortmund II

May 18th - 08:00

Bonner vs Kaan-Marienborn

May 18th - 08:00

Dortmund II vs Alemannia Aachen

May 18th - 08:00

Dusseldorf II vs RW Essen

May 18th - 08:00

Rodinghausen vs TV Herkenrath

May 18th - 08:00

Viktoria Koln vs B. Monchengladbach II

May 18th - 08:00

Wattenscheid vs Straelen

May 18th - 08:00

Wiedenbruck vs Lippstadt

May 11th - 08:00

Lippstadt vs Oberhausen

May 11th - 08:00

Straelen vs Viktoria Koln

May 11th - 08:00

Alemannia Aachen vs Bonner

May 11th - 08:00

B. Monchengladbach II vs Dortmund II

May 11th - 08:00

RW Essen vs Wiedenbruck

May 11th - 08:00

TV Herkenrath vs Dusseldorf II

May 8th - 13:00

Kaan-Marienborn vs Lippstadt

May 6th - 13:00

Dusseldorf II vs Koln II

May 5th - 08:00

Wattenscheid vs Lippstadt

May 4th - 08:00

Alemannia Aachen vs B. Monchengladbach II

May 4th - 08:00

Viktoria Koln vs Verl

May 4th - 08:00

Dortmund II vs Straelen

May 4th - 08:00

Wiedenbruck vs TV Herkenrath

May 4th - 08:00

Rodinghausen vs Kaan-Marienborn

May 1st - 08:00

Kaan-Marienborn vs TV Herkenrath

Apr 27th - 12:00

Verl vs Dortmund II

Apr 27th - 08:00

Koln II vs Wiedenbruck

Apr 27th - 08:00

TV Herkenrath vs Oberhausen

Apr 27th - 08:00

Kaan-Marienborn vs Dusseldorf II

Apr 27th - 08:00

Straelen vs Alemannia Aachen

Apr 26th - 12:00

Lippstadt vs Viktoria Koln

Apr 21st - 08:00

Oberhausen vs Koln II

Apr 21st - 08:00

Viktoria Koln vs RW Essen

Apr 20th - 08:00

Rodinghausen vs Bonner

Apr 20th - 08:00

Wattenscheid vs TV Herkenrath

Apr 20th - 08:00

Wiedenbruck vs Kaan-Marienborn

Apr 18th - 13:30

Alemannia Aachen vs Verl

Apr 18th - 13:00

B. Monchengladbach II vs Straelen

Apr 17th - 13:30

Bonner vs Lippstadt

Apr 16th - 12:30

Dortmund II vs Kaan-Marienborn

Apr 14th - 08:00

Lippstadt vs Alemannia Aachen

Apr 13th - 08:00

Koln II vs Wattenscheid

Apr 13th - 08:00

Bonner vs Straelen

Apr 13th - 08:00

Kaan-Marienborn vs Oberhausen

Apr 13th - 08:00

TV Herkenrath vs Viktoria Koln

Apr 9th - 13:00

Kaan-Marienborn vs Alemannia Aachen

Apr 6th - 08:00

Wiedenbruck vs Rodinghausen

Apr 6th - 08:00

Alemannia Aachen vs RW Essen

Apr 6th - 08:00

Dortmund II vs TV Herkenrath

Apr 6th - 08:00

Straelen vs Verl

Apr 6th - 08:00

Wattenscheid vs Kaan-Marienborn

Apr 5th - 13:00

Viktoria Koln vs Koln II

Mar 30th - 09:00

Kaan-Marienborn vs Viktoria Koln

Mar 30th - 09:00

Lippstadt vs Straelen

Mar 30th - 09:00

TV Herkenrath vs Alemannia Aachen

Mar 30th - 09:00

Bonner vs Verl

Mar 30th - 09:00

Dusseldorf II vs Wiedenbruck

Mar 30th - 09:00

Rodinghausen vs Oberhausen

Mar 30th - 09:00

RW Essen vs B. Monchengladbach II

Mar 27th - 14:30

TV Herkenrath vs Straelen

Mar 26th - 14:00

Wiedenbruck vs Alemannia Aachen

Mar 23rd - 09:00

B. Monchengladbach II vs TV Herkenrath

Mar 23rd - 09:00

Wattenscheid vs Rodinghausen

Mar 23rd - 09:00

Wiedenbruck vs Bonner

Mar 23rd - 09:00

Straelen vs RW Essen

Mar 22nd - 14:30

Oberhausen vs Dusseldorf II

Mar 22nd - 14:00

Verl vs Lippstadt

Mar 16th - 09:00

Wiedenbruck vs Oberhausen

Mar 16th - 09:00

Dusseldorf II vs Wattenscheid

Mar 16th - 09:00

Rodinghausen vs Viktoria Koln

Mar 15th - 14:00

Koln II vs B. Monchengladbach II

Mar 9th - 09:00

B. Monchengladbach II vs Kaan-Marienborn

Mar 9th - 09:00

Straelen vs Koln II

Mar 9th - 09:00

Verl vs TV Herkenrath

Mar 9th - 09:00

Oberhausen vs Bonner

Mar 9th - 09:00

Viktoria Koln vs Dusseldorf II

Mar 9th - 09:00

Wattenscheid vs Wiedenbruck

Feb 27th - 14:30

Bonner vs TV Herkenrath

Feb 26th - 15:15

Oberhausen vs Wattenscheid

Feb 24th - 10:00

Dusseldorf II vs Dortmund II

Feb 23rd - 09:00

Kaan-Marienborn vs Straelen

Feb 23rd - 09:00

Koln II vs Verl

Feb 23rd - 09:00

Rodinghausen vs Alemannia Aachen

Feb 23rd - 09:00

TV Herkenrath vs Lippstadt

Feb 23rd - 09:00

Wiedenbruck vs Viktoria Koln

Feb 22nd - 14:30

Bonner vs RW Essen

Feb 17th - 09:00

Viktoria Koln vs Oberhausen

Feb 16th - 09:00

Dortmund II vs Wiedenbruck

Feb 16th - 09:00

RW Essen vs TV Herkenrath

Feb 16th - 09:00

Verl vs Kaan-Marienborn

Feb 16th - 09:00

Wattenscheid vs Bonner

Feb 15th - 13:00

Lippstadt vs Koln II

Feb 8th - 14:30

Alemannia Aachen vs Koln II

Dec 15th - 10:30

Oberhausen vs Dortmund II

Dec 15th - 09:00

Koln II vs RW Essen

Dec 15th - 09:00

Rodinghausen vs Straelen

Dec 15th - 09:00

Wattenscheid vs Viktoria Koln

Dec 8th - 09:00

Dortmund II vs Wattenscheid

Dec 8th - 09:00

RW Essen vs Kaan-Marienborn

Dec 8th - 09:00

Straelen vs Dusseldorf II

Dec 8th - 09:00

TV Herkenrath vs Koln II

Dec 7th - 14:30

B. Monchengladbach II vs Wiedenbruck

Dec 7th - 14:00

Verl vs Rodinghausen

Dec 1st - 09:00

Viktoria Koln vs Dortmund II

Dec 1st - 09:00

Rodinghausen vs Lippstadt

Dec 1st - 09:00

Wiedenbruck vs Straelen

Dec 1st - 09:00

Bonner vs Koln II

Nov 30th - 14:30

Oberhausen vs B. Monchengladbach II

Nov 17th - 09:00

B. Monchengladbach II vs Wattenscheid

Nov 17th - 09:00

Dortmund II vs Bonner

Nov 17th - 09:00

RW Essen vs Rodinghausen

Nov 17th - 09:00

Koln II vs Kaan-Marienborn

Nov 17th - 09:00

Lippstadt vs Dusseldorf II

Nov 17th - 09:00

Straelen vs Oberhausen

Nov 16th - 14:30

Alemannia Aachen vs Viktoria Koln

Nov 16th - 14:00

Verl vs Wiedenbruck

Nov 10th - 10:30

Alemannia Aachen vs Dortmund II

Nov 10th - 09:00

B. Monchengladbach II vs Viktoria Koln

Nov 10th - 09:00

Kaan-Marienborn vs Bonner

Nov 10th - 09:00

Lippstadt vs Wiedenbruck

Nov 10th - 09:00

RW Essen vs Dusseldorf II

Nov 10th - 09:00

Straelen vs Wattenscheid

Nov 10th - 09:00

TV Herkenrath vs Rodinghausen

Nov 10th - 09:00

Verl vs Oberhausen

Germany: Super Cup

Aug 3rd - 14:30

Dortmund vs Bayern Munich

World: Club Friendly

Oct 10th - 12:00

Hannover vs Arminia Bielefeld

Oct 10th - 08:00

SG Dynamo Dresden vs Union Berlin

Jul 12th - 11:00

Pirmasens vs Hoffenheim II

Jul 6th - 08:00

Rathenow vs Berliner AK 07

Jul 3rd - 12:30

Viktoria Koln vs Bonner

Jul 3rd - 11:00

Hoffenheim II vs Saarbrucken

May 24th - 08:00

Eintracht Frankfurt vs Wolfsburg

Jan 23rd - 13:30

FC Koln vs Bochum