BITCOIN sports betting, Bitcoin Sportsbook, Soccer Predictions, Betting tips

Europe: Atlantic Cup

Feb 6th - 12:00

Norrkoping vs SC Farense

Feb 4th - 16:00

Aarhus vs Rosenborg

Feb 4th - 08:00

Mattersburg vs Norrkoping

Feb 1st - 16:00

Rosenborg vs Slavia Prague

Feb 1st - 09:00

Salzburg vs Beijing Guoan

Jan 30th - 09:00

Beijing Guoan vs Mattersburg

Jan 28th - 15:00

Jablonec vs Aarhus

Jan 27th - 12:00

Slavia Prague vs Salzburg

Jan 25th - 12:00

SC Farense vs Jablonec

Europe: Champions League - Group Stage

Dec 12th - 16:00

Ajax vs Bayern Munich

Dec 12th - 16:00

Benfica vs AEK Athens FC

Dec 12th - 16:00

Manchester City vs Hoffenheim

Dec 12th - 16:00

Shakhtar Donetsk vs Lyon

Dec 12th - 16:00

Valencia vs Manchester Utd

Dec 12th - 16:00

Young Boys vs Juventus

Dec 12th - 13:55

Plzen vs AS Roma

Dec 12th - 13:55

Real Madrid vs CSKA Moscow

Dec 11th - 16:00

Barcelona vs Tottenham

Dec 11th - 16:00

Club Brugge KV vs Atl. Madrid

Dec 11th - 16:00

FK Crvena zvezda vs Paris SG

Dec 11th - 16:00

Inter vs PSV

Dec 11th - 16:00

Liverpool vs Napoli

Dec 11th - 16:00

Monaco vs Dortmund

Dec 11th - 13:55

Galatasaray vs FC Porto

Dec 11th - 13:55

Schalke vs Lokomotiv Moscow

Nov 28th - 16:00

Dortmund vs Club Brugge KV

Nov 28th - 16:00

FC Porto vs Schalke

Nov 28th - 16:00

Napoli vs FK Crvena zvezda

Nov 28th - 16:00

Paris SG vs Liverpool

Nov 28th - 16:00

PSV vs Barcelona

Nov 28th - 16:00

Tottenham vs Inter

Nov 28th - 13:55

Atl. Madrid vs Monaco

Nov 28th - 13:55

Lokomotiv Moscow vs Galatasaray

Nov 27th - 16:00

AS Roma vs Real Madrid

Nov 27th - 16:00

Bayern Munich vs Benfica

Nov 27th - 16:00

Hoffenheim vs Shakhtar Donetsk

Nov 27th - 16:00

Juventus vs Valencia

Nov 27th - 16:00

Lyon vs Manchester City

Nov 27th - 16:00

Manchester Utd vs Young Boys

Nov 27th - 13:55

AEK Athens FC vs Ajax

Nov 27th - 13:55

CSKA Moscow vs Plzen

Europe: Champions League - Play Offs

Jun 1st - 15:00

Tottenham vs Liverpool

May 8th - 15:00

Ajax vs Tottenham

May 7th - 15:00

Liverpool vs Barcelona

May 1st - 15:00

Barcelona vs Liverpool

Apr 30th - 15:00

Tottenham vs Ajax

Apr 17th - 15:00

FC Porto vs Liverpool

Apr 16th - 15:00

Barcelona vs Manchester Utd

Apr 16th - 15:00

Juventus vs Ajax

Apr 10th - 15:00

Ajax vs Juventus

Apr 10th - 15:00

Manchester Utd vs Barcelona

Apr 9th - 15:00

Liverpool vs FC Porto

Apr 9th - 15:00

Tottenham vs Manchester City

Mar 13th - 16:00

Barcelona vs Lyon

Mar 13th - 16:00

Bayern Munich vs Liverpool

Mar 12th - 16:00

Juventus vs Atl. Madrid

Mar 12th - 16:00

Manchester City vs Schalke

Mar 6th - 16:00

Paris SG vs Manchester Utd

Mar 6th - 16:00

FC Porto vs AS Roma

Mar 5th - 16:00

Dortmund vs Tottenham

Mar 5th - 16:00

Real Madrid vs Ajax

Feb 20th - 16:00

Atl. Madrid vs Juventus

Feb 20th - 16:00

Schalke vs Manchester City

Feb 19th - 16:00

Liverpool vs Bayern Munich

Feb 19th - 16:00

Lyon vs Barcelona

Feb 13th - 16:00

Ajax vs Real Madrid

Feb 13th - 16:00

Tottenham vs Dortmund

Feb 12th - 16:00

AS Roma vs FC Porto

Feb 12th - 16:00

Manchester Utd vs Paris SG

Europe: Champions League - Preliminary

Jun 28th - 14:45

KF Feronikeli vs FC Santa Coloma

Europe: Champions League - Qualification

Jul 23rd - 14:00

PSV vs Basel

Jul 23rd - 13:00

Plzen vs Olympiakos Piraeus

Jul 17th - 14:45

Celtic vs FK Sarajevo

Jul 17th - 14:15

Maribor vs Valur

Jul 17th - 14:15

Sutjeska vs Slovan Bratislava

Jul 17th - 14:00

CFR Cluj vs FC Astana

Jul 17th - 14:00

Piast Gliwice vs BATE

Jul 17th - 13:30

Ludogorets vs Ferencvaros

Jul 17th - 13:00

Qarabag vs Partizani

Jul 17th - 13:00

Rosenborg vs Linfield

Jul 17th - 12:30

Riga FC vs Dundalk

Jul 16th - 14:45

FK Crvena zvezda vs Suduva

Jul 16th - 14:45

KF Feronikeli vs TNS

Jul 16th - 14:00

HB Torshavn vs HJK

Jul 16th - 14:00

Valletta vs Dudelange

Jul 16th - 11:00

Shkendija vs Kalju

Jul 10th - 16:00

Valur vs Maribor

Jul 10th - 14:45

Dundalk vs Riga FC

Jul 10th - 14:45

Linfield vs Rosenborg

Jul 10th - 14:15

Slovan Bratislava vs Sutjeska

Jul 10th - 14:00

Ferencvaros vs Ludogorets

Jul 10th - 13:00

BATE vs Piast Gliwice

Jul 10th - 11:30

Partizani vs Qarabag

Jul 9th - 14:00

Dudelange vs Valletta

Jul 9th - 14:00

Suduva vs FK Crvena zvezda

Jul 9th - 14:00

TNS vs KF Feronikeli

Jul 9th - 13:45

FK Sarajevo vs Celtic

Jul 9th - 12:00

HJK vs HB Torshavn

Jul 9th - 12:00

Kalju vs Shkendija

Jul 9th - 09:00

FC Astana vs CFR Cluj

Europe: Czech-Slovak Super Cup

Jul 6th - 12:00

Trnava vs Slavia Prague

Europe: Euro - Qualification

Jun 11th - 14:45

Albania vs Moldova

Jun 11th - 14:45

Andorra vs France

Jun 11th - 14:45

Belarus vs Northern Ireland

Jun 11th - 14:45

Belgium vs Scotland

Jun 11th - 14:45

Germany vs Estonia

Jun 11th - 14:45

Greece vs Armenia

Jun 11th - 14:45

Hungary vs Wales

Jun 11th - 14:45

Iceland vs Turkey

Jun 11th - 14:45

Italy vs Bosnia and Herzegovina

Jun 11th - 14:45

Liechtenstein vs Finland

Jun 11th - 14:45

Russia vs Cyprus

Jun 11th - 12:00

Azerbaijan vs Slovakia

Jun 11th - 10:00

Kazakhstan vs San Marino

Jun 10th - 14:45

Bulgaria vs Kosovo

Jun 10th - 14:45

Czech Republic vs Montenegro

Jun 10th - 14:45

Denmark vs Georgia

Jun 10th - 14:45

Faroe Islands vs Norway

Jun 10th - 14:45

Ireland vs Gibraltar

Jun 10th - 14:45

Latvia vs Slovenia

Jun 10th - 14:45

Malta vs Romania

Jun 10th - 14:45

North Macedonia vs Austria

Jun 10th - 14:45

Poland vs Israel

Jun 10th - 14:45

Spain vs Sweden

Jun 10th - 14:45

Ukraine vs Luxembourg

Jun 10th - 14:45

Serbia vs Lithuania

Jun 8th - 14:45

Belarus vs Germany

Jun 8th - 14:45

Belgium vs Kazakhstan

Jun 8th - 14:45

Greece vs Italy

Jun 8th - 14:45

Scotland vs Cyprus

Jun 8th - 14:45

Turkey vs France

Jun 8th - 12:00

Armenia vs Liechtenstein

Jun 8th - 12:00

Azerbaijan vs Hungary

Jun 8th - 12:00

Estonia vs Northern Ireland

Jun 8th - 12:00

Finland vs Bosnia and Herzegovina

Jun 8th - 12:00

Moldova vs Andorra

Jun 8th - 12:00

Russia vs San Marino

Jun 8th - 09:00

Croatia vs Wales

Jun 8th - 09:00

Iceland vs Albania

Jun 7th - 14:45

Denmark vs Ireland

Jun 7th - 14:45

Austria vs Slovenia

Jun 7th - 14:45

Czech Republic vs Bulgaria

Jun 7th - 14:45

Faroe Islands vs Spain

Jun 7th - 14:45

Latvia vs Israel

Jun 7th - 14:45

Lithuania vs Luxembourg

Jun 7th - 14:45

Montenegro vs Kosovo

Jun 7th - 14:45

North Macedonia vs Poland

Jun 7th - 14:45

Norway vs Romania

Jun 7th - 14:45

Sweden vs Malta

Jun 7th - 14:45

Ukraine vs Serbia

Jun 7th - 12:00

Georgia vs Gibraltar

Mar 26th - 15:45

Bosnia and Herzegovina vs Greece

Mar 26th - 15:45

Ireland vs Georgia

Mar 26th - 15:45

Italy vs Liechtenstein

Mar 26th - 15:45

Malta vs Spain

Mar 26th - 15:45

Norway vs Sweden

Mar 26th - 15:45

Romania vs Faroe Islands

Mar 26th - 15:45

Switzerland vs Denmark

Mar 26th - 13:00

Armenia vs Finland

Mar 25th - 15:45

Andorra vs Albania

Mar 25th - 15:45

France vs Iceland

Mar 25th - 15:45

Kosovo vs Bulgaria

Mar 25th - 15:45

Luxembourg vs Ukraine

Mar 25th - 15:45

Montenegro vs England

Mar 25th - 15:45

Portugal vs Serbia

Mar 25th - 13:00

Turkey vs Moldova

Mar 24th - 15:45

Cyprus vs Belgium

Mar 24th - 15:45

Netherlands vs Germany

Mar 24th - 15:45

Northern Ireland vs Belarus

Mar 24th - 15:45

Poland vs Latvia

Mar 24th - 15:45

Slovenia vs North Macedonia

Mar 24th - 13:00

Hungary vs Croatia

Mar 24th - 13:00

Israel vs Austria

Mar 24th - 13:00

San Marino vs Scotland

Mar 24th - 10:00

Kazakhstan vs Russia

Mar 24th - 10:00

Wales vs Slovakia

Mar 23rd - 15:45

Italy vs Finland

Mar 23rd - 15:45

Liechtenstein vs Greece

Mar 23rd - 15:45

Spain vs Norway

Mar 23rd - 13:00

Gibraltar vs Ireland

Mar 23rd - 13:00

Sweden vs Romania

Mar 23rd - 13:00

Malta vs Faroe Islands

Mar 23rd - 10:00

Georgia vs Switzerland

Mar 22nd - 15:45

Albania vs Turkey

Mar 22nd - 15:45

Andorra vs Iceland

Mar 22nd - 15:45

Bulgaria vs Montenegro

Mar 22nd - 15:45

England vs Czech Republic

Mar 22nd - 15:45

Luxembourg vs Lithuania

Mar 22nd - 15:45

Moldova vs France

Mar 22nd - 15:45

Portugal vs Ukraine

Mar 21st - 15:45

Austria vs Poland

Mar 21st - 15:45

Belgium vs Russia

Mar 21st - 15:45

Croatia vs Azerbaijan

Mar 21st - 15:45

Cyprus vs San Marino

Mar 21st - 15:45

Israel vs Slovenia

Mar 21st - 15:45

Netherlands vs Belarus

Mar 21st - 15:45

Northern Ireland vs Estonia

Mar 21st - 15:45

Slovakia vs Hungary

Mar 21st - 15:45

North Macedonia vs Latvia

Mar 21st - 11:00

Kazakhstan vs Scotland

Europe: Europa League - Group Stage

Dec 13th - 16:00

AEK Larnaca vs Bayer Leverkusen

Dec 13th - 16:00

Arsenal vs Qarabag

Dec 13th - 16:00

Celtic vs Salzburg

Dec 13th - 16:00

D. Zagreb vs Anderlecht

Dec 13th - 16:00

Dudelange vs Betis

Dec 13th - 16:00

FC Copenhagen vs Bordeaux

Dec 13th - 16:00

Ludogorets vs Zurich

Dec 13th - 16:00

Olympiakos Piraeus vs AC Milan

Dec 13th - 16:00

RB Leipzig vs Rosenborg

Dec 13th - 16:00

Sporting vs Vorskla Poltava

Dec 13th - 16:00

Trnava vs Fenerbahce

Dec 13th - 13:55

Akhisar Genclik Spor vs St. Liege

Dec 13th - 13:55

Besiktas vs Malmo FF

Dec 13th - 13:55

Dyn. Kyiv vs Jablonec

Dec 13th - 13:55

Genk vs Sarpsborg 08

Dec 13th - 13:55

Lazio vs Eintracht Frankfurt

Dec 13th - 13:55

Marseille vs Apollon

Dec 13th - 13:55

MOL Vidi vs Chelsea

Dec 13th - 13:55

PAOK vs BATE

Dec 13th - 13:55

Rapid Vienna vs Rangers

Dec 13th - 13:55

Rennes vs FC Astana

Dec 13th - 13:55

Sevilla vs Krasnodar

Dec 13th - 13:55

Villarreal vs Spartak Moscow

Nov 29th - 16:00

Apollon vs Lazio

Nov 29th - 16:00

Chelsea vs PAOK

Nov 29th - 16:00

Eintracht Frankfurt vs Marseille

Nov 29th - 16:00

Jablonec vs Rennes

Nov 29th - 16:00

Malmo FF vs Genk

Nov 29th - 16:00

Rangers vs Villarreal

Nov 29th - 16:00

Sarpsborg 08 vs Besiktas

Nov 29th - 16:00

St. Liege vs Sevilla

Nov 29th - 13:55

AC Milan vs Dudelange

Nov 29th - 13:55

Anderlecht vs Trnava

Nov 29th - 13:55

BATE vs MOL Vidi

Nov 29th - 13:55

Bayer Leverkusen vs Ludogorets

Nov 29th - 13:55

Betis vs Olympiakos Piraeus

Nov 29th - 13:55

Bordeaux vs Slavia Prague

Nov 29th - 13:55

Fenerbahce vs D. Zagreb

Nov 29th - 13:55

Krasnodar vs Akhisar Genclik Spor

Nov 29th - 13:55

Qarabag vs Sporting

Nov 29th - 13:55

Rosenborg vs Celtic

Nov 29th - 13:55

Salzburg vs RB Leipzig

Nov 29th - 13:55

Vorskla Poltava vs Arsenal

Nov 29th - 13:55

Zurich vs AEK Larnaca

Nov 29th - 11:50

FC Astana vs Dyn. Kyiv

Nov 29th - 11:50

Spartak Moscow vs Rapid Vienna

Nov 8th - 16:00

Arsenal vs Sporting

Nov 8th - 16:00

Bayer Leverkusen vs Zurich

Nov 8th - 16:00

Betis vs AC Milan

Nov 8th - 16:00

Celtic vs RB Leipzig

Nov 8th - 16:00

D. Zagreb vs Trnava

Nov 8th - 16:00

Ludogorets vs AEK Larnaca

Nov 8th - 16:00

Olympiakos Piraeus vs Dudelange

Nov 8th - 16:00

Rosenborg vs Salzburg

Nov 8th - 16:00

Slavia Prague vs FC Copenhagen

Nov 8th - 16:00

Vorskla Poltava vs Qarabag

Nov 8th - 13:55

Akhisar Genclik Spor vs Sevilla

Nov 8th - 13:55

Apollon vs Eintracht Frankfurt

Nov 8th - 13:55

BATE vs Chelsea

Nov 8th - 13:55

Dyn. Kyiv vs Rennes

Nov 8th - 13:55

Genk vs Besiktas

Nov 8th - 13:55

Krasnodar vs St. Liege

Nov 8th - 13:55

Lazio vs Marseille

Nov 8th - 13:55

Malmo FF vs Sarpsborg 08

Nov 8th - 13:55

MOL Vidi vs PAOK

Nov 8th - 13:55

Rapid Vienna vs Villarreal

Nov 8th - 13:55

Spartak Moscow vs Rangers

Europe: Europa League - Play Offs

May 29th - 15:00

Chelsea vs Arsenal

May 9th - 15:00

Chelsea vs Eintracht Frankfurt

May 9th - 15:00

Valencia vs Arsenal

May 2nd - 15:00

Arsenal vs Valencia

May 2nd - 15:00

Eintracht Frankfurt vs Chelsea

Apr 18th - 15:00

Chelsea vs Slavia Prague

Apr 18th - 15:00

Eintracht Frankfurt vs Benfica

Apr 18th - 15:00

Napoli vs Arsenal

Apr 11th - 15:00

Arsenal vs Napoli

Apr 11th - 15:00

Benfica vs Eintracht Frankfurt

Apr 11th - 15:00

Slavia Prague vs Chelsea

Apr 11th - 15:00

Villarreal vs Valencia

Mar 14th - 16:00

Arsenal vs Rennes

Mar 14th - 16:00

Benfica vs D. Zagreb

Mar 14th - 16:00

Inter vs Eintracht Frankfurt

Mar 14th - 16:00

Slavia Prague vs Sevilla

Mar 14th - 13:55

Dyn. Kyiv vs Chelsea

Mar 14th - 13:55

Krasnodar vs Valencia

Mar 14th - 13:55

Salzburg vs Napoli

Mar 7th - 16:00

Chelsea vs Dyn. Kyiv

Mar 7th - 16:00

D. Zagreb vs Benfica

Mar 7th - 16:00

Eintracht Frankfurt vs Inter

Mar 7th - 16:00

Napoli vs Salzburg

Mar 7th - 16:00

Sevilla vs Slavia Prague

Mar 7th - 16:00

Valencia vs Krasnodar

Mar 7th - 13:55

Rennes vs Arsenal

Feb 21st - 16:00

Bayer Leverkusen vs Krasnodar

Feb 21st - 16:00

Betis vs Rennes

Feb 21st - 16:00

Inter vs Rapid Vienna

Feb 21st - 16:00

Chelsea vs Malmo FF

Feb 21st - 16:00

Benfica vs Galatasaray

Feb 21st - 16:00

Dyn. Kyiv vs Olympiakos Piraeus

Feb 21st - 16:00

Genk vs Slavia Prague

Feb 21st - 13:55

Arsenal vs BATE

Feb 21st - 13:55

D. Zagreb vs Plzen

Feb 21st - 13:55

Eintracht Frankfurt vs Shakhtar Donetsk

Feb 21st - 13:55

Napoli vs Zurich

Feb 21st - 13:55

Salzburg vs Club Brugge KV

Feb 21st - 13:55

Valencia vs Celtic

Feb 21st - 13:55

Villarreal vs Sporting

Feb 20th - 13:00

Sevilla vs Lazio

Feb 14th - 16:00

BATE vs Arsenal

Feb 14th - 16:00

Celtic vs Valencia

Feb 14th - 16:00

Club Brugge KV vs Salzburg

Feb 14th - 16:00

Galatasaray vs Benfica

Feb 14th - 16:00

Krasnodar vs Bayer Leverkusen

Feb 14th - 16:00

Lazio vs Sevilla

Feb 14th - 16:00

Malmo FF vs Chelsea

Feb 14th - 16:00

Plzen vs D. Zagreb

Feb 14th - 16:00

Rapid Vienna vs Inter

Feb 14th - 16:00

Rennes vs Betis

Feb 14th - 16:00

Shakhtar Donetsk vs Eintracht Frankfurt

Feb 14th - 16:00

Slavia Prague vs Genk

Feb 14th - 16:00

Sporting vs Villarreal

Feb 14th - 16:00

Zurich vs Napoli

Europe: Europa League - Preliminary

Jul 4th - 14:45

Cliftonville vs Barry

Jul 4th - 14:45

Tre Fiori vs Klaksvik

Jul 4th - 14:30

Europa FC vs Sant Julia

Jul 4th - 14:00

NSI Runavik vs Ballymena

Jul 4th - 13:30

UE Engordany vs La Fiorita

Jul 2nd - 11:45

St Josephs vs Prishtina

Europe: Europa League - Qualification

Jul 18th - 15:00

KR Reykjavik vs Molde

Jul 18th - 15:00

Legia vs Europa FC

Jul 18th - 15:00

Shamrock Rovers vs Brann

Jul 18th - 14:45

Domzale vs Balzan

Jul 18th - 14:45

Kilmarnock vs Connahs Q.

Jul 18th - 14:45

Radnicki Nis vs Flora

Jul 18th - 14:45

Rangers vs St Josephs

Jul 18th - 14:45

Trnava vs Radnik Bijeljina

Jul 18th - 14:45

Ballymena vs Malmo FF

Jul 18th - 14:45

Buducnost vs Narva

Jul 18th - 14:30

Shkupi vs Pyunik Yerevan

Jul 18th - 14:30

Vitebsk vs KuPS

Jul 18th - 14:00

Hajduk Split vs Gzira

Jul 18th - 14:00

Hibernians vs Shakhtyor Soligorsk

Jul 18th - 14:00

Kukesi vs Debrecen

Jul 18th - 14:00

MOL Vidi vs Zeta

Jul 18th - 14:00

Mura vs Maccabi Haifa

Jul 18th - 14:00

Norrkoping vs St. Patricks

Jul 18th - 14:00

B36 Torshavn vs Crusaders

Jul 18th - 13:30

Niedercorn vs Cork City

Jul 18th - 13:30

UE Engordany vs Dinamo Tbilisi

Jul 18th - 13:30

H. Beer Sheva vs Laci

Jul 18th - 13:00

Haugesund vs Cliftonville

Jul 18th - 13:00

Milsami vs FCSB

Jul 18th - 13:00

Torpedo Kutaisi vs Ordabasy

Jul 18th - 13:00

Vaduz vs Breidablik

Jul 18th - 13:00

Zalgiris vs Honved

Jul 18th - 13:00

Zrinjski vs Akademija Pandev

Jul 18th - 13:00

Apollon vs Kauno Zalgiris

Jul 18th - 13:00

Cracovia vs Dun. Streda

Jul 18th - 13:00

Petrocub vs AEK Larnaca

Jul 18th - 13:00

Univ. Craiova vs Sabail

Jul 18th - 12:30

Levski Sofia vs Ruzomberok

Jul 18th - 12:00

RFS vs NK Olimpija Ljubljana

Jul 18th - 12:00

Rovaniemi vs Aberdeen

Jul 18th - 12:00

Levadia vs Stjarnan

Jul 18th - 11:00

Teuta vs Ventspils

Jul 18th - 10:30

K. Almaty vs Siroki Brijeg

Jul 18th - 10:30

Makedonija GP vs Alashkert

Jul 17th - 12:00

Chikhura vs Fola

Jul 16th - 14:30

Titograd vs CSKA Sofia

Jul 16th - 13:00

Klaksvik vs Riteriai

Jul 16th - 11:00

Banants Yerevan vs Cukaricki

Jul 11th - 16:00

Breidablik vs Vaduz

Jul 11th - 16:00

Stjarnan vs Levadia

Jul 11th - 15:00

Honved vs Zalgiris

Jul 11th - 15:00

Siroki Brijeg vs K. Almaty

Jul 11th - 14:45

Aberdeen vs Rovaniemi

Jul 11th - 14:45

St. Patricks vs Norrkoping

Jul 11th - 14:45

Cork City vs Niedercorn

Jul 11th - 14:45

Cliftonville vs Haugesund

Jul 11th - 14:30

Dun. Streda vs Cracovia

Jul 11th - 14:30

Europa FC vs Legia

Jul 11th - 14:30

FCSB vs Milsami

Jul 11th - 14:30

Cukaricki vs Banants Yerevan

Jul 11th - 14:30

Zeta vs MOL Vidi

Jul 11th - 14:00

Connahs Q. vs Kilmarnock

Jul 11th - 14:00

NK Olimpija Ljubljana vs RFS

Jul 11th - 13:30

Fola vs Chikhura

Jul 11th - 13:00

Brondby vs Inter Turku

Jul 11th - 13:00

Molde vs KR Reykjavik

Jul 11th - 13:00

Brann vs Shamrock Rovers

Jul 11th - 13:00

Malmo FF vs Ballymena

Jul 11th - 13:00

Crusaders vs B36 Torshavn

Jul 11th - 13:00

Radnik Bijeljina vs Trnava

Jul 11th - 13:00

Shakhtyor Soligorsk vs Hibernians

Jul 11th - 13:00

Dinamo Tbilisi vs UE Engordany

Jul 11th - 13:00

Akademija Pandev vs Zrinjski

Jul 11th - 13:00

Debrecen vs Kukesi

Jul 11th - 13:00

Maccabi Haifa vs Mura

Jul 11th - 13:00

Kauno Zalgiris vs Apollon

Jul 11th - 12:30

Ruzomberok vs Levski Sofia

Jul 11th - 12:30

Balzan vs Domzale

Jul 11th - 12:30

Riteriai vs Klaksvik

Jul 11th - 12:00

Sabail vs Universitatea Craiova

Jul 11th - 12:00

Flora vs Radnicki Nis

Jul 11th - 12:00

KuPS vs Vitebsk

Jul 11th - 11:30

AEK Larnaca vs Petrocub

Jul 11th - 11:30

Laci vs H. Beer Sheva

Jul 11th - 11:30

Narva vs Buducnost

Jul 11th - 11:00

Alashkert vs Makedonija GP

Jul 11th - 10:45

Ventspils vs Teuta

Jul 11th - 10:00

Ordabasy vs Torpedo Kutaisi

Jul 11th - 09:30

Pyunik Yerevan vs Shkupi

Jul 9th - 13:30

CSKA Sofia vs Titograd

Jul 9th - 12:00

Gzira vs Hajduk Split

Jul 9th - 11:55

St Josephs vs Rangers

Europe: Uefa Nations League - League A

Nov 20th - 15:45

Portugal vs Poland

Nov 19th - 15:45

Germany vs Netherlands

Nov 18th - 15:45

Switzerland vs Belgium

Nov 18th - 10:00

England vs Croatia

Nov 17th - 15:45

Italy vs Portugal

Nov 16th - 15:45

Netherlands vs France

Nov 15th - 15:45

Belgium vs Iceland

Nov 15th - 15:45

Croatia vs Spain

Europe: Uefa Nations League - League A - Play Offs

Jun 9th - 14:45

Portugal vs Netherlands

Jun 9th - 09:00

Switzerland vs England

Jun 6th - 14:45

Netherlands vs England

Jun 5th - 14:45

Portugal vs Switzerland

Europe: Uefa Nations League - League B

Nov 20th - 15:45

Sweden vs Russia

Nov 19th - 15:45

Czech Republic vs Slovakia

Nov 18th - 13:00

Northern Ireland vs Austria

Nov 17th - 13:00

Turkey vs Sweden

Nov 16th - 15:45

Slovakia vs Ukraine

Nov 16th - 15:45

Wales vs Denmark

Nov 15th - 15:45

Austria vs Bosnia and Herzegovina

Europe: Uefa Nations League - League C

Nov 20th - 15:45

Scotland vs Israel

Nov 20th - 15:45

Montenegro vs Romania

Nov 19th - 15:45

Cyprus vs Norway

Nov 19th - 15:45

Bulgaria vs Slovenia

Nov 18th - 15:45

Hungary vs Finland

Nov 18th - 15:45

Greece vs Estonia

Nov 17th - 15:45

Albania vs Scotland

Nov 17th - 15:45

Romania vs Lithuania

Nov 17th - 10:00

Serbia vs Montenegro

Nov 16th - 15:45

Cyprus vs Bulgaria

Nov 16th - 15:45

Slovenia vs Norway

Nov 15th - 15:45

Greece vs Finland

Nov 15th - 15:45

Hungary vs Estonia

Europe: Uefa Nations League - League D

Nov 20th - 15:45

Kosovo vs Azerbaijan

Nov 19th - 15:45

Liechtenstein vs Armenia

Nov 19th - 15:45

FYR Macedonia vs Gibraltar

Nov 19th - 13:00

Andorra vs Latvia

Nov 19th - 13:00

Georgia vs Kazakhstan

Nov 18th - 13:00

Moldova vs Luxembourg

Nov 18th - 13:00

San Marino vs Belarus

Nov 17th - 13:00

Azerbaijan vs Faroe Islands

Nov 17th - 13:00

Malta vs Kosovo

Nov 16th - 15:45

Gibraltar vs Armenia

Nov 16th - 15:45

Liechtenstein vs FYR Macedonia

Nov 15th - 15:45

Andorra vs Georgia

Nov 15th - 15:45

Luxembourg vs Belarus

Nov 15th - 15:45

San Marino vs Moldova

Nov 15th - 11:00

Kazakhstan vs Latvia

Europe: Uhren Cup

Jul 13th - 09:00

Young Boys vs Crystal Palace

Jul 12th - 14:00

Luzern vs Eintracht Frankfurt

Jul 10th - 14:00

Young Boys vs Eintracht Frankfurt

Jul 9th - 14:00

Luzern vs Crystal Palace

World: Club Friendly

Jul 8th - 12:00

Olympiakos Piraeus vs Dyn. Kyiv