BITCOIN sports betting, Bitcoin Sportsbook, Soccer Predictions, Betting tips

Chile: Chilean Cup

Oct 12th - 18:15

U. Catolica vs Union La Calera

Oct 12th - 13:15

Everton vs Colo Colo

Oct 11th - 18:00

U. De Chile vs Cobresal

Sep 7th - 16:30

Colo Colo vs Everton

Sep 7th - 14:00

Cobresal vs U. De Chile

Aug 7th - 19:00

U. Catolica vs S. Morning

Jul 21st - 14:00

Nublense vs Union La Calera

Jul 21st - 11:00

Barnechea vs Colo Colo

Jul 20th - 16:30

O'Higgins vs Everton

Jul 20th - 14:00

U. De Chile vs Deportes Temuco

Jul 20th - 11:30

San Felipe vs A. Italiano

Jul 16th - 15:00

S. Morning vs U. Catolica

Jul 14th - 19:00

Colo Colo vs Barnechea

Jul 14th - 16:30

Union La Calera vs Nublense

Jul 14th - 14:00

Deportes Temuco vs U. De Chile

Jul 14th - 11:00

Deportes Iquique vs Cobresal

Jul 13th - 19:00

A. Italiano vs San Felipe

Jul 13th - 16:30

Everton vs O'Higgins

Jul 9th - 19:00

U. Catolica vs La Serena

Jul 9th - 14:00

Cobresal vs Deportes Vallenar

Jul 6th - 18:00

Everton vs Trasandino

Jun 13th - 19:00

Colo Colo vs D. Puerto Montt

Jun 13th - 18:30

Coquimbo vs San Felipe

Jun 13th - 18:00

Huachipato vs Deportes Temuco

Jun 13th - 16:30

Union La Calera vs Magallanes

Jun 13th - 15:00

Antofagasta vs Barnechea

Jun 12th - 18:30

Curico Unido vs Nublense

Jun 12th - 18:30

O'Higgins vs Club Deportes Santa Cruz

Jun 12th - 18:00

U. De Concepcion vs Valdivia

Jun 12th - 17:15

U. De Chile vs Rangers

Jun 11th - 17:00

A. Italiano vs S. Wanderers

Jun 9th - 15:00

Valdivia vs U. De Concepcion

Jun 9th - 14:30

S. Morning vs Palestino

Jun 9th - 14:30

Nublense vs Curico Unido

Jun 9th - 14:00

D. Puerto Montt vs Colo Colo

Jun 9th - 14:00

San Felipe vs Coquimbo

Jun 9th - 11:30

Deportes Temuco vs Huachipato

Jun 9th - 11:00

Barnechea vs Antofagasta

Jun 8th - 19:00

La Serena vs U. Catolica

Jun 8th - 16:30

S. Wanderers vs A. Italiano

Jun 8th - 14:30

Magallanes vs Union La Calera

Jun 8th - 14:00

Rangers vs U. De Chile

Jun 8th - 14:00

Trasandino vs Everton

Jun 5th - 14:30

Palestino vs S. Morning

Mar 24th - 15:30

D. Concepcion vs S. Wanderers

Mar 24th - 10:00

Osorno vs D. Puerto Montt

Mar 23rd - 16:00

Iberia vs Nublense

Mar 23rd - 15:30

Trasandino vs San Luis

Mar 23rd - 15:30

San Antonio Unido vs La Serena

Chile: Primera B

Nov 13th - 10:30

San Luis vs S. Morning

Nov 13th - 10:00

Melipilla vs Copiapo

Nov 12th - 10:30

Magallanes vs Cobreloa

Oct 19th - 14:00

Rangers vs S. Wanderers

Oct 19th - 13:00

La Serena vs San Felipe

Oct 18th - 18:30

Nublense vs D. Puerto Montt

Oct 18th - 16:00

Barnechea vs Deportes Temuco

Oct 14th - 17:00

Rangers vs Magallanes

Oct 13th - 15:30

Deportes Temuco vs La Serena

Oct 13th - 14:00

Valdivia vs Nublense

Oct 13th - 13:00

S. Wanderers vs Cobreloa

Oct 12th - 17:00

Copiapo vs San Luis

Oct 12th - 16:00

D. Puerto Montt vs Melipilla

Oct 12th - 13:30

S. Morning vs Barnechea

Oct 7th - 17:30

Barnechea vs Rangers

Oct 6th - 15:30

Copiapo vs S. Morning

Oct 6th - 15:00

Melipilla vs San Felipe

Oct 6th - 14:00

Cobreloa vs Valdivia

Oct 6th - 10:00

Magallanes vs S. Wanderers

Oct 5th - 18:00

Nublense vs Deportes Temuco

Oct 4th - 16:00

San Luis vs La Serena

Sep 30th - 17:30

S. Wanderers vs Barnechea

Sep 29th - 14:00

Rangers vs Valdivia

Sep 29th - 10:30

Deportes Temuco vs Cobreloa

Sep 28th - 16:00

D. Puerto Montt vs Magallanes

Sep 28th - 13:30

S. Morning vs Nublense

Sep 28th - 13:30

San Felipe vs San Luis

Sep 27th - 16:00

La Serena vs Copiapo

Sep 16th - 17:30

Valdivia vs S. Morning

Sep 15th - 14:00

Cobreloa vs Nublense

Sep 15th - 13:00

Deportes Temuco vs D. Puerto Montt

Sep 15th - 10:00

San Luis vs Rangers

Sep 14th - 18:00

S. Wanderers vs La Serena

Sep 14th - 13:30

San Felipe vs Copiapo

Sep 14th - 10:00

Magallanes vs Melipilla

Sep 8th - 18:00

S. Morning vs S. Wanderers

Sep 8th - 15:00

Copiapo vs Rangers

Sep 8th - 14:00

Melipilla vs Valdivia

Sep 8th - 13:30

Nublense vs San Felipe

Sep 8th - 10:30

D. Puerto Montt vs Cobreloa

Sep 7th - 18:00

San Luis vs Deportes Temuco

Sep 6th - 19:00

Barnechea vs Magallanes

Sep 2nd - 18:30

Nublense vs Copiapo

Sep 1st - 15:00

Rangers vs La Serena

Sep 1st - 15:00

Valdivia vs S. Wanderers

Sep 1st - 14:00

Deportes Temuco vs S. Morning

Aug 31st - 16:30

Cobreloa vs Melipilla

Aug 31st - 14:30

San Felipe vs D. Puerto Montt

Aug 30th - 19:00

Barnechea vs San Luis

Aug 25th - 19:00

San Luis vs Valdivia

Aug 25th - 14:30

Cobreloa vs San Felipe

Aug 24th - 20:00

Copiapo vs Deportes Temuco

Aug 24th - 18:00

La Serena vs Barnechea

Aug 24th - 16:00

D. Puerto Montt vs Rangers

Aug 24th - 15:00

Melipilla vs S. Morning

Aug 24th - 14:00

Magallanes vs Nublense

Aug 18th - 19:00

S. Morning vs Cobreloa

Aug 18th - 15:00

Valdivia vs Deportes Temuco

Aug 18th - 15:00

Rangers vs Melipilla

Aug 18th - 14:30

Nublense vs La Serena

Aug 17th - 14:00

S. Wanderers vs D. Puerto Montt

Aug 17th - 11:00

Magallanes vs San Felipe

Aug 16th - 19:00

Barnechea vs Copiapo

Aug 12th - 18:30

La Serena vs Valdivia

Aug 11th - 19:00

San Luis vs Cobreloa

Aug 11th - 14:30

Melipilla vs Nublense

Aug 10th - 20:00

Copiapo vs Magallanes

Aug 10th - 16:00

D. Puerto Montt vs Barnechea

Aug 10th - 14:00

Deportes Temuco vs S. Wanderers

Aug 10th - 14:00

San Felipe vs Rangers

Aug 4th - 19:00

S. Morning vs D. Puerto Montt

Aug 4th - 15:00

S. Wanderers vs San Felipe

Aug 4th - 14:30

Cobreloa vs La Serena

Aug 4th - 14:30

Nublense vs San Luis

Aug 4th - 14:30

Valdivia vs Copiapo

Aug 3rd - 14:00

Magallanes vs Deportes Temuco

Aug 2nd - 19:00

Barnechea vs Melipilla

Jul 29th - 18:30

Melipilla vs S. Wanderers

Jul 28th - 14:00

Deportes Temuco vs Rangers

Jul 27th - 18:00

La Serena vs S. Morning

Jul 27th - 16:30

Copiapo vs Cobreloa

Jul 27th - 16:00

D. Puerto Montt vs Valdivia

Jul 27th - 14:30

San Felipe vs Barnechea

Jun 2nd - 16:30

San Felipe vs La Serena

Jun 2nd - 15:00

Rangers vs Deportes Temuco

Jun 2nd - 14:00

Valdivia vs Melipilla

Jun 1st - 17:00

D. Puerto Montt vs S. Wanderers

Jun 1st - 14:30

Magallanes vs Copiapo

Jun 1st - 14:30

S. Morning vs San Luis

May 31st - 19:00

Barnechea vs Nublense

May 26th - 14:30

Deportes Temuco vs Valdivia

May 26th - 14:30

S. Wanderers vs S. Morning

May 25th - 21:00

Copiapo vs San Felipe

May 25th - 18:00

San Luis vs Barnechea

May 25th - 17:00

La Serena vs Rangers

May 25th - 16:00

Cobreloa vs Magallanes

May 25th - 15:00

Melipilla vs D. Puerto Montt

May 19th - 19:00

San Felipe vs Nublense

May 19th - 15:00

Rangers vs San Luis

May 19th - 14:30

Magallanes vs Valdivia

May 19th - 14:30

S. Morning vs La Serena

May 18th - 17:00

D. Puerto Montt vs Deportes Temuco

May 18th - 14:30

S. Wanderers vs Copiapo

May 17th - 15:00

Barnechea vs Cobreloa

May 12th - 15:00

Cobreloa vs S. Morning

May 12th - 15:00

Valdivia vs D. Puerto Montt

May 12th - 14:30

Rangers vs San Felipe

May 11th - 20:00

Copiapo vs Nublense

May 11th - 15:00

Melipilla vs Barnechea

May 11th - 14:30

La Serena vs S. Wanderers

May 11th - 14:00

Deportes Temuco vs Magallanes

May 5th - 15:00

Valdivia vs San Luis

May 5th - 14:30

Nublense vs Cobreloa

May 4th - 17:00

D. Puerto Montt vs Copiapo

May 4th - 15:30

S. Wanderers vs Melipilla

May 4th - 15:00

Magallanes vs Rangers

May 4th - 15:00

San Felipe vs Deportes Temuco

May 3rd - 19:00

Barnechea vs S. Morning

Apr 28th - 15:00

Cobreloa vs S. Wanderers

Apr 28th - 15:00

Melipilla vs La Serena

Apr 27th - 19:30

San Luis vs D. Puerto Montt

Apr 27th - 16:00

Rangers vs Barnechea

Apr 27th - 14:30

San Felipe vs Magallanes

Apr 27th - 14:30

S. Morning vs Valdivia

Apr 27th - 14:00

Deportes Temuco vs Nublense

Apr 21st - 15:00

Valdivia vs Cobreloa

Apr 21st - 14:30

Nublense vs Melipilla

Apr 21st - 14:30

La Serena vs Deportes Temuco

Apr 21st - 11:30

Barnechea vs S. Wanderers

Apr 20th - 18:00

San Luis vs Copiapo

Apr 20th - 17:00

D. Puerto Montt vs San Felipe

Apr 20th - 11:00

Magallanes vs S. Morning

Apr 14th - 15:00

Cobreloa vs San Luis

Apr 14th - 14:30

La Serena vs Nublense

Apr 14th - 14:30

S. Wanderers vs Magallanes

Apr 13th - 20:00

Copiapo vs Valdivia

Apr 13th - 17:00

Rangers vs D. Puerto Montt

Apr 13th - 15:00

San Felipe vs Melipilla

Apr 13th - 14:00

Deportes Temuco vs Barnechea

Apr 7th - 15:00

Cobreloa vs D. Puerto Montt

Apr 7th - 15:00

Melipilla vs Magallanes

Apr 7th - 14:30

Nublense vs S. Wanderers

Apr 7th - 14:00

Valdivia vs Rangers

Apr 6th - 18:00

San Luis vs San Felipe

Apr 6th - 17:00

S. Morning vs Copiapo

Apr 5th - 18:00

Barnechea vs La Serena

Mar 31st - 15:30

San Felipe vs Cobreloa

Mar 31st - 15:00

La Serena vs San Luis

Mar 31st - 10:00

S. Wanderers vs Valdivia

Mar 30th - 19:00

Copiapo vs Barnechea

Mar 30th - 19:00

D. Puerto Montt vs S. Morning

Mar 30th - 18:00

Rangers vs Nublense

Mar 30th - 14:30

Deportes Temuco vs Melipilla

Mar 17th - 16:00

Cobreloa vs Copiapo

Mar 17th - 16:00

Valdivia vs Barnechea

Mar 16th - 16:00

D. Puerto Montt vs La Serena

Mar 16th - 16:00

San Luis vs S. Wanderers

Mar 16th - 15:45

S. Morning vs Deportes Temuco

Mar 16th - 15:30

Melipilla vs Rangers

Mar 10th - 16:00

Nublense vs Valdivia

Mar 10th - 15:30

San Felipe vs S. Wanderers

Mar 9th - 19:00

Deportes Temuco vs Copiapo

Mar 9th - 18:00

Rangers vs S. Morning

Mar 9th - 15:30

Melipilla vs San Luis

Mar 9th - 15:30

La Serena vs Cobreloa

Mar 9th - 15:30

Magallanes vs D. Puerto Montt

Mar 3rd - 16:00

Cobreloa vs Rangers

Mar 3rd - 16:00

Valdivia vs La Serena

Mar 3rd - 16:00

Copiapo vs Melipilla

Mar 2nd - 19:00

San Luis vs Nublense

Mar 2nd - 15:30

S. Morning vs San Felipe

Mar 2nd - 15:30

Magallanes vs Barnechea

Mar 2nd - 10:00

S. Wanderers vs Deportes Temuco

Feb 24th - 16:00

Nublense vs S. Morning

Feb 23rd - 19:00

Rangers vs Copiapo

Feb 23rd - 18:00

San Felipe vs Valdivia

Feb 23rd - 16:00

Melipilla vs Cobreloa

Feb 23rd - 15:30

La Serena vs Magallanes

Feb 22nd - 18:00

Deportes Temuco vs San Luis

Feb 22nd - 18:00

Barnechea vs D. Puerto Montt

Feb 17th - 16:00

Copiapo vs La Serena

Feb 17th - 10:00

S. Wanderers vs Rangers

Feb 16th - 19:00

Cobreloa vs Deportes Temuco

Feb 16th - 16:00

D. Puerto Montt vs Nublense

Feb 16th - 16:00

Magallanes vs San Luis

Feb 16th - 16:00

S. Morning vs Melipilla

Feb 15th - 18:00

Barnechea vs San Felipe

Chile: Primera Division

Nov 15th - 16:30

A. Italiano vs Cobresal

Nov 3rd - 15:30

A. Italiano vs Everton

Oct 26th - 10:30

Everton vs Palestino

Oct 21st - 19:00

U. De Chile vs Everton

Oct 21st - 16:30

U. De Concepcion vs Union La Calera

Oct 20th - 18:30

Curico Unido vs Antofagasta

Oct 20th - 16:00

Coquimbo vs O'Higgins

Oct 20th - 13:30

Deportes Iquique vs Huachipato

Oct 17th - 19:00

U. De Chile vs Deportes Iquique

Oct 17th - 16:30

Everton vs Curico Unido

Oct 16th - 19:00

Colo Colo vs Huachipato

Oct 16th - 16:30

Union La Calera vs U. Catolica

Oct 15th - 18:30

Antofagasta vs A. Italiano

Oct 15th - 13:30

Cobresal vs Palestino

Oct 13th - 10:30

O'Higgins vs U. De Concepcion

Oct 6th - 18:00

Coquimbo vs A. Italiano

Oct 6th - 15:30

U. Catolica vs Cobresal

Oct 6th - 13:00

Palestino vs Curico Unido

Oct 6th - 10:30

Deportes Iquique vs Everton

Oct 5th - 13:00

Colo Colo vs U. De Chile

Oct 5th - 10:00

Antofagasta vs O'Higgins

Oct 4th - 18:30

Huachipato vs Union La Calera

Sep 29th - 18:00

O'Higgins vs Union La Calera

Sep 29th - 15:30

Cobresal vs Huachipato

Sep 29th - 13:00

A. Italiano vs Colo Colo

Sep 28th - 15:30

Curico Unido vs U. Catolica

Sep 28th - 13:00

U. De Chile vs Palestino

Sep 28th - 10:30

Coquimbo vs Antofagasta

Sep 27th - 18:30

Everton vs U. De Concepcion

Sep 15th - 18:00

Union La Calera vs Antofagasta

Sep 15th - 15:30

U. Catolica vs O'Higgins

Sep 15th - 13:00

Cobresal vs Everton

Sep 15th - 10:30

U. De Concepcion vs Colo Colo

Sep 14th - 13:00

Deportes Iquique vs A. Italiano

Sep 14th - 10:30

Palestino vs Coquimbo

Sep 13th - 17:30

Huachipato vs Curico Unido

Sep 1st - 19:00

Colo Colo vs Cobresal

Sep 1st - 16:30

O'Higgins vs Huachipato

Sep 1st - 14:00

Antofagasta vs U. Catolica

Sep 1st - 11:30

U. De Concepcion vs Palestino

Aug 31st - 14:00

Coquimbo vs U. De Chile

Aug 31st - 11:30

Curico Unido vs Deportes Iquique

Aug 30th - 18:30

Union La Calera vs Everton

Aug 25th - 16:30

Huachipato vs Antofagasta

Aug 25th - 14:00

U. De Chile vs U. Catolica

Aug 25th - 11:00

Deportes Iquique vs U. De Concepcion

Aug 24th - 19:30

Curico Unido vs A. Italiano

Aug 24th - 17:00

Everton vs Coquimbo

Aug 24th - 14:30

Palestino vs Colo Colo

Aug 24th - 11:30

Cobresal vs Union La Calera

Aug 18th - 16:30

A. Italiano vs Palestino

Aug 18th - 14:00

Antofagasta vs Cobresal

Aug 18th - 11:30

Union La Calera vs U. De Chile

Aug 17th - 19:00

U. De Concepcion vs Huachipato

Aug 17th - 16:30

U. Catolica vs Everton

Aug 17th - 14:00

Coquimbo vs Curico Unido

Aug 17th - 11:30

O'Higgins vs Deportes Iquique

Aug 11th - 16:30

U. Catolica vs Coquimbo

Aug 11th - 14:00

O'Higgins vs Colo Colo

Aug 11th - 11:30

Palestino vs Union La Calera

Aug 10th - 19:00

A. Italiano vs Huachipato

Aug 10th - 14:00

U. De Chile vs Antofagasta

Aug 10th - 11:30

Cobresal vs Deportes Iquique

Aug 9th - 18:30

Curico Unido vs U. De Concepcion

Aug 4th - 16:30

Colo Colo vs Curico Unido

Aug 4th - 14:00

Antofagasta vs Everton

Aug 4th - 11:30

U. De Concepcion vs U. Catolica

Aug 3rd - 19:00

U. De Chile vs A. Italiano

Aug 3rd - 16:30

Huachipato vs Palestino

Aug 3rd - 14:00

Cobresal vs O'Higgins

Aug 3rd - 11:30

Deportes Iquique vs Coquimbo

Jul 28th - 19:00

Union La Calera vs Curico Unido

Jul 28th - 14:00

Huachipato vs U. Catolica

Jul 28th - 11:30

O'Higgins vs Antofagasta

Jul 27th - 19:00

A. Italiano vs Deportes Iquique

Jul 27th - 14:00

Palestino vs U. De Chile

Jul 26th - 19:00

Coquimbo vs U. De Concepcion

Jun 12th - 19:30

Everton vs Cobresal

May 26th - 16:30

U. De Concepcion vs O'Higgins

May 26th - 14:00

Curico Unido vs Palestino

May 26th - 11:30

Deportes Iquique vs U. De Chile

May 25th - 18:30

Colo Colo vs A. Italiano

May 25th - 13:45

Antofagasta vs Union La Calera

May 24th - 19:30

Everton vs Huachipato

May 24th - 17:00

Cobresal vs Coquimbo

May 19th - 16:30

A. Italiano vs Curico Unido

May 19th - 14:00

Coquimbo vs Deportes Iquique

May 19th - 11:30

Huachipato vs U. De Concepcion

May 18th - 11:00

U. De Chile vs Colo Colo

May 17th - 19:30

U. Catolica vs Antofagasta

May 17th - 17:00

Union La Calera vs U. Espanola

May 17th - 14:30

Palestino vs Cobresal

May 12th - 19:00

U. De Chile vs Coquimbo

May 12th - 16:30

U. Espanola vs U. De Concepcion

May 12th - 14:00

Cobresal vs U. Catolica

May 12th - 11:00

Everton vs A. Italiano

May 11th - 16:30

Colo Colo vs Palestino

May 11th - 14:00

Curico Unido vs O'Higgins

May 11th - 11:30

Deportes Iquique vs Union La Calera

May 10th - 19:00

Antofagasta vs Huachipato

May 5th - 16:30

A. Italiano vs U. De Chile

May 5th - 14:00

Union La Calera vs Colo Colo

May 5th - 11:30

Cobresal vs Antofagasta

May 4th - 19:30

Coquimbo vs U. Espanola

May 4th - 17:00

Huachipato vs Deportes Iquique

May 4th - 14:30

O'Higgins vs U. Catolica

May 3rd - 19:00

U. De Concepcion vs Curico Unido

May 3rd - 15:00

Palestino vs Everton

Apr 28th - 19:00

Coquimbo vs Palestino

Apr 28th - 16:30

U. Espanola vs A. Italiano

Apr 28th - 14:00

U. Catolica vs U. De Concepcion

Apr 28th - 11:30

Union La Calera vs O'Higgins

Apr 27th - 17:00

Curico Unido vs Huachipato

Apr 27th - 14:30

Everton vs U. De Chile

Apr 26th - 19:30

Colo Colo vs Antofagasta

Apr 21st - 19:30

U. Espanola vs Everton

Apr 21st - 17:00

Antofagasta vs Coquimbo

Apr 21st - 14:30

U. De Chile vs Curico Unido

Apr 20th - 19:00

A. Italiano vs Union La Calera

Apr 20th - 16:30

Huachipato vs Colo Colo

Apr 20th - 14:00

Palestino vs U. Catolica

Apr 19th - 17:00

O'Higgins vs Cobresal

Apr 19th - 14:30

U. De Concepcion vs Deportes Iquique

Apr 14th - 19:30

Cobresal vs U. De Concepcion

Apr 14th - 17:00

Antofagasta vs Palestino

Apr 14th - 11:00

U. Catolica vs U. De Chile

Apr 13th - 19:00

Union La Calera vs Huachipato

Apr 13th - 17:00

A. Italiano vs Coquimbo

Apr 13th - 14:30

Colo Colo vs O'Higgins

Apr 13th - 11:30

Deportes Iquique vs U. Espanola

Apr 12th - 19:00

Curico Unido vs Everton

Apr 7th - 19:00

U. Espanola vs Curico Unido

Apr 7th - 16:30

U. De Chile vs Union La Calera

Apr 7th - 14:00

Everton vs U. Catolica

Apr 7th - 11:30

Deportes Iquique vs Antofagasta

Apr 6th - 16:30

U. De Concepcion vs A. Italiano

Apr 6th - 13:30

Coquimbo vs Colo Colo

Apr 5th - 18:00

Huachipato vs Cobresal

Apr 5th - 15:00

Palestino vs O'Higgins

Mar 31st - 18:30

Huachipato vs Coquimbo

Mar 31st - 16:00

U. Catolica vs Curico Unido

Mar 31st - 10:00

Antofagasta vs U. De Chile

Mar 30th - 18:30

O'Higgins vs U. Espanola

Mar 30th - 16:00

Colo Colo vs Deportes Iquique

Mar 29th - 16:30

Union La Calera vs U. De Concepcion

Mar 27th - 15:30

Palestino vs A. Italiano

Mar 25th - 18:00

U. De Concepcion vs Antofagasta

Mar 17th - 18:30

Everton vs Antofagasta

Mar 17th - 16:15

Coquimbo vs Union La Calera

Mar 17th - 14:00

Deportes Iquique vs Palestino

Mar 16th - 18:30

A. Italiano vs O'Higgins

Mar 16th - 16:00

U. De Concepcion vs U. De Chile

Mar 15th - 18:30

U. Espanola vs Huachipato

Mar 15th - 16:00

Curico Unido vs Cobresal

Mar 10th - 18:30

Antofagasta vs Curico Unido

Mar 10th - 15:45

Cobresal vs Colo Colo

Mar 10th - 13:30

U. De Chile vs U. Espanola

Mar 10th - 10:00

Everton vs Deportes Iquique

Mar 9th - 15:30

Palestino vs U. De Concepcion

Mar 9th - 10:00

Huachipato vs A. Italiano

Mar 8th - 17:00

O'Higgins vs Coquimbo

Mar 3rd - 19:00

Union La Calera vs Cobresal

Mar 3rd - 16:30

Curico Unido vs Colo Colo

Mar 3rd - 10:00

Coquimbo vs Everton

Mar 2nd - 18:30

U. De Chile vs Huachipato

Mar 2nd - 16:00

U. Espanola vs Palestino

Mar 2nd - 10:00

Deportes Iquique vs O'Higgins

Mar 1st - 19:00

A. Italiano vs U. Catolica

Feb 24th - 18:00

U. Catolica vs Deportes Iquique

Feb 24th - 15:30

Palestino vs Huachipato

Feb 24th - 10:00

Cobresal vs A. Italiano

Feb 23rd - 18:30

Curico Unido vs Coquimbo

Feb 23rd - 16:00

O'Higgins vs U. De Chile

Feb 23rd - 10:00

Everton vs Union La Calera

Feb 22nd - 18:30

Colo Colo vs U. De Concepcion

Feb 22nd - 16:00

Antofagasta vs U. Espanola

Feb 17th - 19:30

A. Italiano vs Antofagasta

Feb 17th - 17:00

U. Espanola vs Colo Colo

Feb 17th - 10:00

Huachipato vs O'Higgins

Feb 16th - 19:00

U. De Concepcion vs Everton

Feb 16th - 10:00

Deportes Iquique vs Curico Unido

Feb 15th - 18:30

Coquimbo vs U. Catolica

Feb 15th - 16:00

Union La Calera vs Palestino

Dec 2nd - 15:30

Curico Unido vs U. De Chile

Dec 2nd - 15:30

Deportes Temuco vs U. Catolica

Nov 29th - 18:30

O'Higgins vs A. Italiano

Nov 29th - 18:30

U. Espanola vs Union La Calera

Nov 28th - 18:00

San Luis vs Everton

Nov 25th - 15:30

U. De Concepcion vs San Luis

Nov 24th - 18:00

Union La Calera vs Deportes Temuco

Nov 10th - 15:00

San Luis vs U. De Chile

Chile: Super Cup

Mar 23rd - 16:00

U. Catolica vs Palestino

South America: Copa Sudamericana

Apr 30th - 19:30

Colo Colo vs U. Catolica