BITCOIN sports betting, Bitcoin Sportsbook, Soccer Predictions, Betting tips

Belgium: Belgian Cup

May 1st - 08:30

Gent vs KV Mechelen

Jan 30th - 15:45

Oostende vs Gent

Jan 29th - 15:45

St. Gilloise vs KV Mechelen

Dec 19th - 15:45

St. Gilloise vs Genk

Dec 19th - 15:00

KV Mechelen vs Kortrijk

Belgium: First Amateur Division

Apr 27th - 14:00

Aalst vs Dessel

Apr 27th - 14:00

Boom vs Seraing

Apr 27th - 14:00

Chatelet vs Knokke

Apr 27th - 14:00

Lierse K. vs Heist

Apr 27th - 14:00

Oudenaarde vs RWDM 47

Apr 13th - 14:00

Dessel vs Boom

Apr 13th - 14:00

Deinze vs Oudenaarde

Apr 13th - 14:00

Dender vs Thes Sport

Apr 13th - 14:00

RWDM 47 vs Lierse K.

Apr 13th - 14:00

Seraing vs Aalst

Apr 13th - 14:00

Virton vs Chatelet

Apr 7th - 09:00

Boom vs Dender

Apr 6th - 14:00

Aalst vs Deinze

Apr 6th - 14:00

Chatelet vs Seraing

Apr 6th - 14:00

Heist vs Dessel

Apr 6th - 14:00

Virton vs Knokke

Apr 6th - 13:30

Thes Sport vs Oudenaarde

Apr 3rd - 14:30

Boom vs Lierse K.

Mar 30th - 15:00

Deinze vs Boom

Mar 30th - 15:00

Dender vs Virton

Mar 30th - 15:00

Oudenaarde vs Aalst

Mar 30th - 15:00

RWDM 47 vs Heist

Mar 30th - 15:00

Seraing vs Thes Sport

Mar 30th - 14:30

Dessel vs Chatelet

Mar 24th - 10:00

Aalst vs Knokke

Mar 24th - 10:00

Boom vs RWDM 47

Mar 23rd - 15:00

Chatelet vs Dender

Mar 23rd - 15:00

Heist vs Deinze

Mar 23rd - 15:00

Virton vs Oudenaarde

Mar 17th - 10:00

Knokke vs Heist

Mar 16th - 15:00

Lierse K. vs Chatelet

Mar 16th - 15:00

RWDM 47 vs Thes Sport

Mar 16th - 15:00

Seraing vs Virton

Mar 16th - 14:30

Dessel vs Dender

Mar 16th - 14:30

Oudenaarde vs Boom

Mar 9th - 15:00

Dender vs Oudenaarde

Mar 9th - 15:00

RWDM 47 vs Deinze

Mar 9th - 15:00

Virton vs Dessel

Mar 9th - 15:00

Heist vs Seraing

Mar 9th - 14:30

Thes Sport vs Knokke

Mar 1st - 15:30

Aalst vs Boom

Feb 24th - 10:00

Aalst vs RWDM 47

Feb 24th - 10:00

Knokke vs Boom

Feb 23rd - 15:00

Chatelet vs Thes Sport

Feb 23rd - 15:00

Lierse K. vs Oudenaarde

Feb 23rd - 15:00

Virton vs Heist

Feb 23rd - 14:30

Dessel vs Deinze

Feb 17th - 10:00

Boom vs Virton

Feb 16th - 15:00

Dender vs Knokke

Feb 16th - 15:00

Heist vs Chatelet

Feb 16th - 15:00

RWDM 47 vs Dessel

Feb 16th - 14:30

Thes Sport vs Aalst

Feb 16th - 14:30

Oudenaarde vs Seraing

Feb 10th - 10:00

Knokke vs RWDM 47

Feb 9th - 15:00

Chatelet vs Oudenaarde

Feb 9th - 15:00

Seraing vs Dender

Feb 9th - 14:30

Dessel vs Lierse K.

Feb 2nd - 15:00

Deinze vs Seraing

Feb 2nd - 15:00

Dender vs Heist

Feb 2nd - 15:00

Oudenaarde vs Knokke

Feb 2nd - 15:00

RWDM 47 vs Virton

Feb 2nd - 15:00

Thes Sport vs Dessel

Feb 2nd - 15:00

Lierse K. vs Aalst

Jan 27th - 10:00

Seraing vs RWDM 47

Jan 27th - 09:30

Dender vs Aalst

Jan 26th - 15:00

Chatelet vs Deinze

Jan 26th - 15:00

Heist vs Boom

Jan 26th - 14:30

Dessel vs Oudenaarde

Jan 20th - 10:00

Aalst vs Chatelet

Jan 19th - 15:00

RWDM 47 vs Dender

Jan 19th - 15:00

Thes Sport vs Heist

Jan 19th - 14:30

Dessel vs Knokke

Jan 13th - 10:00

Knokke vs Deinze

Jan 12th - 15:00

Chatelet vs Boom

Jan 12th - 15:00

Seraing vs Dessel

Jan 12th - 15:00

Virton vs Aalst

Jan 12th - 15:00

Heist vs Oudenaarde

Dec 16th - 10:00

Aalst vs Heist

Dec 15th - 15:00

Deinze vs Dender

Dec 15th - 15:00

Knokke vs Seraing

Dec 8th - 15:00

Chatelet vs Virton

Dec 8th - 15:00

Dender vs Dessel

Nov 24th - 15:00

Heist vs Knokke

Nov 24th - 15:00

Oudenaarde vs Deinze

Nov 18th - 11:30

Aalst vs Oudenaarde

Nov 18th - 10:00

Knokke vs Dender

Nov 17th - 15:00

Seraing vs Heist

Nov 10th - 15:00

Deinze vs Aalst

Nov 10th - 15:00

Dender vs Chatelet

Nov 10th - 15:00

Heist vs Virton

Nov 10th - 14:30

Oudenaarde vs Dessel

Belgium: First Amateur Division - Promotion Group

May 25th - 14:00

Virton vs Thes Sport

May 25th - 14:00

Deinze vs Lierse K.

May 22nd - 14:00

Thes Sport vs Deinze

May 22nd - 14:00

Lierse K. vs Virton

May 18th - 14:00

Thes Sport vs Lierse K.

May 18th - 14:00

Virton vs Deinze

May 15th - 14:30

Deinze vs Virton

May 15th - 14:00

Lierse K. vs Thes Sport

May 11th - 14:00

Deinze vs Thes Sport

May 11th - 14:00

Virton vs Lierse K.

May 4th - 14:00

Lierse K. vs Deinze

May 3rd - 14:30

Thes Sport vs Virton

Belgium: Jupiler League

Mar 17th - 13:00

St. Truiden vs Gent

Mar 17th - 13:00

Club Brugge KV vs Mouscron

Mar 17th - 13:00

Kortrijk vs Antwerp

Mar 17th - 13:00

Lokeren vs Cercle Brugge KSV

Mar 17th - 13:00

Oostende vs Anderlecht

Mar 17th - 13:00

St. Liege vs Waasland-Beveren

Mar 17th - 13:00

Waregem vs Genk

Mar 10th - 13:00

Eupen vs Club Brugge KV

Mar 10th - 13:00

Genk vs Lokeren

Mar 10th - 13:00

Mouscron vs St. Truiden

Mar 10th - 13:00

Anderlecht vs Kortrijk

Mar 10th - 13:00

Cercle Brugge KSV vs St. Liege

Mar 10th - 13:00

Gent vs Oostende

Mar 3rd - 15:00

Antwerp vs Eupen

Mar 3rd - 13:00

Lokeren vs Anderlecht

Mar 3rd - 09:30

Waregem vs Gent

Mar 2nd - 15:30

Club Brugge KV vs St. Truiden

Mar 2nd - 15:00

Oostende vs Waasland-Beveren

Mar 2nd - 13:00

Charleroi vs Genk

Mar 1st - 15:30

St. Liege vs Mouscron

Feb 23rd - 15:30

Mouscron vs Lokeren

Feb 23rd - 15:00

Cercle Brugge KSV vs Oostende

Feb 23rd - 13:00

Eupen vs Waregem

Feb 16th - 15:30

Waasland-Beveren vs Gent

Feb 16th - 15:00

Waregem vs St. Truiden

Feb 15th - 15:30

St. Liege vs Lokeren

Feb 10th - 15:00

Gent vs Mouscron

Feb 10th - 13:00

Anderlecht vs Waregem

Feb 10th - 09:30

Cercle Brugge KSV vs Club Brugge KV

Feb 9th - 15:30

Lokeren vs Antwerp

Feb 9th - 15:00

Eupen vs Kortrijk

Feb 9th - 15:00

St. Truiden vs Waasland-Beveren

Feb 2nd - 15:30

Waasland-Beveren vs Genk

Feb 2nd - 15:00

Kortrijk vs Lokeren

Feb 2nd - 13:00

Oostende vs Antwerp

Feb 1st - 15:30

Mouscron vs Charleroi

Jan 27th - 15:00

Kortrijk vs Gent

Jan 27th - 13:00

Anderlecht vs Eupen

Jan 27th - 09:30

Oostende vs Club Brugge KV

Jan 26th - 15:30

Genk vs Mouscron

Jan 26th - 15:00

Cercle Brugge KSV vs St. Truiden

Jan 26th - 15:00

Lokeren vs Waregem

Jan 26th - 13:00

Charleroi vs Waasland-Beveren

Jan 20th - 15:00

Mouscron vs Oostende

Jan 20th - 09:30

Club Brugge KV vs Charleroi

Jan 19th - 15:30

Waregem vs Antwerp

Jan 19th - 15:00

Eupen vs Lokeren

Jan 19th - 13:00

St. Liege vs Kortrijk

Jan 18th - 15:30

St. Truiden vs Genk

Dec 27th - 15:30

Anderlecht vs Waasland-Beveren

Dec 27th - 13:00

Lokeren vs Club Brugge KV

Dec 26th - 13:00

Charleroi vs St. Liege

Dec 26th - 09:30

Antwerp vs Mouscron

Dec 26th - 09:30

Cercle Brugge KSV vs Eupen

Dec 23rd - 15:00

Waregem vs Charleroi

Dec 23rd - 13:00

Eupen vs Genk

Dec 22nd - 15:30

St. Liege vs Oostende

Dec 22nd - 15:00

St. Truiden vs Kortrijk

Dec 22nd - 15:00

Waasland-Beveren vs Lokeren

Dec 22nd - 13:00

Mouscron vs Anderlecht

Dec 21st - 15:30

Gent vs Cercle Brugge KSV

Dec 16th - 15:00

St. Liege vs Waregem

Dec 16th - 13:00

Genk vs Oostende

Dec 16th - 09:30

Cercle Brugge KSV vs Anderlecht

Dec 15th - 15:30

Antwerp vs Waasland-Beveren

Dec 15th - 15:00

Eupen vs Mouscron

Dec 15th - 13:00

Kortrijk vs Club Brugge KV

Dec 14th - 15:30

Charleroi vs Gent

Dec 9th - 15:00

Gent vs Eupen

Dec 9th - 13:00

Anderlecht vs Charleroi

Dec 9th - 09:30

Cercle Brugge KSV vs Antwerp

Dec 8th - 15:30

St. Truiden vs St. Liege

Dec 8th - 15:00

Oostende vs Lokeren

Dec 8th - 13:00

Genk vs Kortrijk

Dec 7th - 15:30

Waasland-Beveren vs Club Brugge KV

Dec 2nd - 15:00

Eupen vs Waasland-Beveren

Dec 1st - 15:30

Antwerp vs St. Truiden

Dec 1st - 15:00

Waregem vs Oostende

Dec 1st - 13:00

Charleroi vs Cercle Brugge KSV

Nov 30th - 15:30

Lokeren vs Gent

Nov 25th - 15:00

Lokeren vs Charleroi

Nov 25th - 13:00

St. Truiden vs Anderlecht

Nov 24th - 15:30

Genk vs Cercle Brugge KSV

Nov 24th - 15:00

Oostende vs Kortrijk

Nov 24th - 13:00

St. Liege vs Eupen

Nov 23rd - 15:30

Club Brugge KV vs Waregem

Nov 11th - 15:00

Mouscron vs Genk

Nov 11th - 13:00

Kortrijk vs St. Liege

Nov 10th - 15:00

Waregem vs Lokeren

Nov 10th - 13:00

Charleroi vs Club Brugge KV

Nov 9th - 15:30

Antwerp vs Oostende

Belgium: Jupiler League - Championship Group

May 19th - 12:00

Gent vs Anderlecht

May 19th - 12:00

Genk vs St. Liege

May 19th - 12:00

Club Brugge KV vs Antwerp

May 16th - 14:30

Antwerp vs Gent

May 16th - 14:30

St. Liege vs Club Brugge KV

May 16th - 14:30

Anderlecht vs Genk

May 12th - 12:00

Club Brugge KV vs Genk

May 12th - 08:30

Antwerp vs Anderlecht

May 10th - 14:30

St. Liege vs Gent

May 5th - 12:00

Gent vs Club Brugge KV

May 5th - 08:30

Anderlecht vs St. Liege

May 3rd - 14:30

Genk vs Antwerp

Apr 28th - 12:00

Club Brugge KV vs Anderlecht

Apr 27th - 14:30

Gent vs Genk

Apr 26th - 14:30

Antwerp vs St. Liege

Apr 22nd - 08:30

Antwerp vs Club Brugge KV

Apr 21st - 12:00

Anderlecht vs Gent

Apr 19th - 14:30

St. Liege vs Genk

Apr 14th - 12:00

Genk vs Club Brugge KV

Apr 13th - 14:30

Gent vs Antwerp

Apr 12th - 14:30

St. Liege vs Anderlecht

Apr 8th - 14:30

Club Brugge KV vs St. Liege

Apr 7th - 12:00

Anderlecht vs Antwerp

Apr 6th - 14:30

Genk vs Gent

Apr 4th - 14:30

Anderlecht vs Club Brugge KV

Apr 3rd - 14:30

Gent vs St. Liege

Apr 2nd - 14:30

Antwerp vs Genk

Mar 31st - 12:00

Club Brugge KV vs Gent

Mar 30th - 15:30

Genk vs Anderlecht

Mar 29th - 15:30

St. Liege vs Antwerp

Belgium: Jupiler League - Europa League - Play Offs

May 26th - 08:30

Antwerp vs Charleroi

May 22nd - 14:30

Kortrijk vs Charleroi

Belgium: Jupiler League - Europa League Group

May 18th - 14:00

Beerschot Wilrijk vs Oostende

May 18th - 14:00

St. Truiden vs Westerlo

May 17th - 14:30

Mouscron vs Waasland-Beveren

May 17th - 14:30

Waregem vs St. Gilloise

May 17th - 14:30

Kortrijk vs Cercle Brugge KSV

May 15th - 14:30

Oostende vs St. Truiden

May 15th - 14:30

Eupen vs Beerschot Wilrijk

May 15th - 14:30

Westerlo vs Charleroi

May 14th - 14:30

Waasland-Beveren vs Waregem

May 14th - 14:30

Cercle Brugge KSV vs Mouscron

May 14th - 14:30

St. Gilloise vs Kortrijk

May 12th - 14:00

St. Truiden vs Eupen

May 11th - 14:30

St. Gilloise vs Mouscron

May 11th - 14:00

Oostende vs Westerlo

May 11th - 14:00

Waregem vs Kortrijk

May 11th - 14:00

Waasland-Beveren vs Cercle Brugge KSV

May 11th - 12:00

Beerschot Wilrijk vs Charleroi

May 5th - 14:00

Mouscron vs Waregem

May 4th - 14:30

Beerschot Wilrijk vs Westerlo

May 4th - 14:00

Eupen vs Oostende

May 4th - 14:00

Cercle Brugge KSV vs St. Gilloise

May 4th - 14:00

Kortrijk vs Waasland-Beveren

May 4th - 12:00

Charleroi vs St. Truiden

Apr 28th - 14:00

St. Truiden vs Beerschot Wilrijk

Apr 27th - 14:00

Mouscron vs Kortrijk

Apr 27th - 14:00

Waasland-Beveren vs St. Gilloise

Apr 27th - 14:00

Westerlo vs Eupen

Apr 27th - 14:00

Waregem vs Cercle Brugge KSV

Apr 27th - 12:00

Oostende vs Charleroi

Apr 22nd - 12:00

Charleroi vs Beerschot Wilrijk

Apr 21st - 14:00

Waasland-Beveren vs Mouscron

Apr 20th - 14:30

Eupen vs St. Truiden

Apr 20th - 14:00

Cercle Brugge KSV vs Kortrijk

Apr 20th - 14:00

Westerlo vs Oostende

Apr 20th - 12:00

St. Gilloise vs Waregem

Apr 14th - 14:00

Charleroi vs Westerlo

Apr 13th - 14:00

Kortrijk vs St. Gilloise

Apr 13th - 14:00

St. Truiden vs Oostende

Apr 13th - 14:00

Cercle Brugge KSV vs Waasland-Beveren

Apr 13th - 12:00

Beerschot Wilrijk vs Eupen

Apr 13th - 12:00

Waregem vs Mouscron

Apr 7th - 14:00

Eupen vs Charleroi

Apr 6th - 14:00

Mouscron vs Cercle Brugge KSV

Apr 6th - 14:00

St. Gilloise vs Waasland-Beveren

Apr 6th - 14:00

Westerlo vs St. Truiden

Apr 6th - 12:00

Oostende vs Beerschot Wilrijk

Apr 5th - 14:30

Kortrijk vs Waregem

Apr 3rd - 14:30

Charleroi vs Oostende

Apr 3rd - 14:30

Beerschot Wilrijk vs St. Truiden

Apr 3rd - 14:30

Eupen vs Westerlo

Apr 2nd - 14:30

Waasland-Beveren vs Kortrijk

Apr 2nd - 14:30

Cercle Brugge KSV vs Waregem

Apr 2nd - 14:30

Mouscron vs St. Gilloise

Mar 31st - 08:30

St. Truiden vs Charleroi

Mar 30th - 15:00

St. Gilloise vs Cercle Brugge KSV

Mar 30th - 15:00

Waregem vs Waasland-Beveren

Mar 30th - 15:00

Oostende vs Eupen

Mar 30th - 13:00

Kortrijk vs Mouscron

Belgium: Proximus League

Mar 3rd - 11:00

KSV Roeselare vs Westerlo

Mar 3rd - 11:00

Leuven vs Beerschot Wilrijk

Mar 3rd - 11:00

St. Gilloise vs Tubize

Feb 23rd - 15:30

KV Mechelen vs St. Gilloise

Feb 23rd - 12:00

Beerschot Wilrijk vs KSV Roeselare

Feb 16th - 15:30

St. Gilloise vs KSV Roeselare

Feb 16th - 12:00

Leuven vs Westerlo

Feb 15th - 15:30

Tubize vs KV Mechelen

Feb 10th - 11:00

Beerschot Wilrijk vs St. Gilloise

Feb 9th - 15:30

KV Mechelen vs Leuven

Feb 8th - 15:30

Westerlo vs Tubize

Feb 3rd - 11:00

Tubize vs Beerschot Wilrijk

Feb 2nd - 15:30

KV Mechelen vs Westerlo

Jan 26th - 12:00

Westerlo vs St. Gilloise

Jan 20th - 11:00

St. Gilloise vs Leuven

Jan 18th - 15:30

KV Mechelen vs KSV Roeselare

Jan 12th - 15:00

KSV Roeselare vs Beerschot Wilrijk

Dec 23rd - 11:00

KSV Roeselare vs St. Gilloise

Dec 22nd - 12:00

KV Mechelen vs Tubize

Dec 21st - 15:30

Westerlo vs Leuven

Dec 16th - 11:00

St. Gilloise vs Beerschot Wilrijk

Dec 15th - 15:30

Tubize vs Westerlo

Dec 14th - 15:30

Leuven vs KV Mechelen

Dec 8th - 15:30

Westerlo vs KV Mechelen

Dec 8th - 12:00

Beerschot Wilrijk vs Tubize

Dec 2nd - 11:00

Tubize vs St. Gilloise

Dec 1st - 12:00

Westerlo vs KSV Roeselare

Nov 25th - 11:00

Beerschot Wilrijk vs Leuven

Nov 24th - 15:30

St. Gilloise vs Westerlo

Nov 23rd - 15:30

KSV Roeselare vs KV Mechelen

Nov 18th - 11:00

Westerlo vs Beerschot Wilrijk

Nov 16th - 15:30

Leuven vs St. Gilloise

Belgium: Proximus League - Promotion

Mar 16th - 11:00

KV Mechelen vs Beerschot Wilrijk

Mar 9th - 15:30

Beerschot Wilrijk vs KV Mechelen

Belgium: Proximus League - Relegation

Apr 26th - 14:30

KSV Roeselare vs Tubize

Apr 19th - 14:30

Tubize vs Leuven

Apr 14th - 14:00

Leuven vs KSV Roeselare

Apr 7th - 14:00

KSV Roeselare vs Leuven

Mar 29th - 15:30

Leuven vs Tubize

Mar 24th - 11:00

Tubize vs KSV Roeselare