BITCOIN sports betting, Bitcoin Sportsbook, Soccer Predictions, Betting tips

: Vysshaya Liga

Jun 18th - 07:30

Dnepr Mogilev vs Neman

Belarus: Belarusian Cup

Jul 31st - 12:00

Dnepr Mogilev vs Slavia Mozyr

Jul 30th - 12:00

Zhodino vs Isloch

Jul 30th - 11:00

Neman vs Arsenal Dzyarzhynsk

Jun 23rd - 10:30

Naftan vs FC Minsk

Jun 23rd - 10:00

Lida vs Arsenal Dzyarzhynsk

Jun 22nd - 12:00

Volna Pinsk vs Din. Minsk

Jun 22nd - 11:00

Ostrovets vs Shakhtyor Soligorsk

Jun 22nd - 10:30

Orsha vs FC Gomel

Jun 22nd - 10:00

Krumkachy vs Isloch

Jun 22nd - 09:30

Molodechno vs Slavia Mozyr

Jun 21st - 10:30

Osipovichi vs Neman

Jun 21st - 09:30

Smorgon vs Slutsk

May 21st - 11:00

BATE vs FC Gomel

Apr 27th - 11:30

BATE vs Neman

Apr 7th - 09:00

FC Gomel vs Vitebsk

Mar 9th - 08:30

BATE vs Zhodino

Mar 7th - 08:00

Neman vs Dnepr Mogilev

Mar 6th - 08:00

Din. Minsk vs FC Gomel

Aug 7th - 11:00

Vitebsk vs Arsenal Dzyarzhynsk

Aug 7th - 09:00

Slutsk vs Din. Minsk

Jun 23rd - 10:45

Smolevichi vs Vitebsk

Jun 22nd - 11:30

Arsenal Dzyarzhynsk vs Smorgon

Jun 22nd - 10:45

Volna Pinsk vs Slavia Mozyr

Jun 22nd - 10:00

Krumkachy vs Neman

Apr 21st - 10:45

Shakhtyor Soligorsk vs Isloch

Apr 6th - 09:00

Arsenal Dzyarzhynsk vs Zhodino

Mar 6th - 08:30

Zhodino vs Arsenal Dzyarzhynsk

Oct 3rd - 10:00

Gorodeja vs Arsenal Dzyarzhynsk

Oct 2nd - 06:00

Sputnik vs Zhodino

Sep 1st - 08:00

Krumkachy vs Din. Minsk

Aug 30th - 08:00

Oshmyany vs Zhodino

Aug 30th - 07:00

Sputnik vs Belshina

Aug 29th - 09:00

Mikashevichi vs BATE

Aug 29th - 07:00

Naftan vs Gorodeja

Aug 28th - 08:00

Arsenal Dzyarzhynsk vs Smolevichi

Jun 6th - 09:00

BGU Minsk vs FC Gomel

Jun 6th - 07:00

Gorki vs Oshmyany

Jun 6th - 05:00

Osipovichi vs Sputnik

May 24th - 10:00

BATE vs Brest

May 24th - 10:00

Brest vs BATE

Apr 29th - 10:00

Shakhtyor Soligorsk vs Brest

Mar 15th - 07:00

Isloch Minsk vs Brest

Aug 4th - 07:00

Naftan vs Zhodino

Jul 28th - 10:30

Lida vs Slutsk

Jul 28th - 09:30

Oshmyany vs Isloch Minsk

Jul 27th - 11:45

Rukh Brest vs Brest

Jul 24th - 10:30

Naftan vs Neman

Jun 26th - 11:00

Mikashevichi vs Din. Minsk

Jun 26th - 10:30

Sputnik vs BATE

Jun 12th - 11:00

Gorki vs Volna Pinsk

Jun 12th - 11:00

Uzda vs Belshina

Jun 12th - 10:30

Autotrans vs Smorgon

Jun 12th - 10:30

Molodechno vs Arsenal Dzyarzhynsk

Jun 12th - 10:00

Ivatsevichi vs Rukh Brest

Jun 12th - 10:00

Underdog Chist vs Lida

Belarus: Division 2 - Group A

Jul 4th - 08:00

BGU Minsk vs Chayka Zelva

May 23rd - 06:00

Molodechno vs Ostrovets

Belarus: Division 2 - Group B

Sep 26th - 08:00

BumProm Gomel vs Viktoria Mar. Gorka

Aug 1st - 07:00

Polotsk vs Zhlobin

Jul 11th - 09:00

BumProm Gomel vs Gorki

Jul 4th - 09:00

Gorki vs Polotsk

Jul 4th - 07:00

Viktoria Mar. Gorka vs BumProm Gomel

Jun 27th - 06:00

Polotsk vs Viktoria Mar. Gorka

Jun 20th - 09:00

Viktoria Mar. Gorka vs Gorki

May 30th - 06:00

Petrikov vs Zhlobin

May 23rd - 05:00

BumProm Gomel vs Petrikov

May 10th - 06:00

Petrikov vs Polotsk

May 2nd - 08:00

BumProm Gomel vs Zhlobin

May 2nd - 06:00

Gorki vs Petrikov

Belarus: Pershaya Liga

Jul 23rd - 11:00

Volna Pinsk vs Smorgon

Jul 9th - 12:00

Volna Pinsk vs Osipovichi

Jun 12th - 11:00

Volna Pinsk vs Lida

Jun 5th - 08:00

Orsha vs Smorgon

Apr 16th - 05:30

Lida vs Naftan

Nov 21st - 05:00

Krumkachy vs Arsenal Dzyarzhynsk

Nov 14th - 07:00

Krumkachy vs Volna Pinsk

Nov 6th - 08:00

Dnepr Mogilev vs Arsenal Dzyarzhynsk

Oct 31st - 09:00

Orsha vs Lida

Oct 30th - 09:00

Arsenal Dzyarzhynsk vs Naftan

Oct 24th - 07:00

Naftan vs Krumkachy

Oct 23rd - 09:00

Volna Pinsk vs Orsha

Oct 17th - 09:30

Dnepr Mogilev vs Volna Pinsk

Oct 16th - 05:00

Krumkachy vs Belshina

Oct 9th - 05:45

Naftan vs Dnepr Mogilev

Oct 3rd - 09:00

Arsenal Dzyarzhynsk vs Orsha

Oct 3rd - 05:00

Krumkachy vs Lida

Oct 2nd - 06:00

Naftan vs Volna Pinsk

Sep 25th - 11:00

Orsha vs Krumkachy

Sep 25th - 09:00

Belshina vs Naftan

Sep 19th - 07:00

Belshina vs Volna Pinsk

Sep 18th - 05:00

Dnepr Mogilev vs Lida

Sep 12th - 11:00

Volna Pinsk vs Arsenal Dzyarzhynsk

Sep 11th - 09:00

Dnepr Mogilev vs Orsha

Sep 11th - 07:00

Naftan vs Lida

Sep 5th - 09:30

Lida vs Belshina

Sep 4th - 07:00

Orsha vs Naftan

Aug 29th - 06:00

Belshina vs Orsha

Aug 28th - 10:30

Volna Pinsk vs Krumkachy

Aug 25th - 10:00

Arsenal Dzyarzhynsk vs Belshina

Aug 15th - 10:00

Lida vs Orsha

Aug 14th - 11:00

Dnepr Mogilev vs Krumkachy

Aug 14th - 07:00

Naftan vs Arsenal Dzyarzhynsk

Aug 8th - 08:30

Orsha vs Volna Pinsk

Aug 7th - 10:30

Krumkachy vs Naftan

Aug 4th - 10:00

Naftan vs Belshina

Aug 1st - 09:00

Volna Pinsk vs Dnepr Mogilev

Jul 25th - 06:00

Arsenal Dzyarzhynsk vs Lida

Jul 24th - 06:00

Dnepr Mogilev vs Naftan

Jul 18th - 10:45

Belshina vs Dnepr Mogilev

Jul 18th - 06:45

Orsha vs Arsenal Dzyarzhynsk

Jul 17th - 08:45

Volna Pinsk vs Naftan

Jul 10th - 08:30

Krumkachy vs Orsha

Jul 4th - 10:30

Volna Pinsk vs Belshina

Jul 4th - 06:30

Lida vs Dnepr Mogilev

Jun 28th - 12:00

Orsha vs Dnepr Mogilev

Jun 27th - 10:00

Arsenal Dzyarzhynsk vs Volna Pinsk

Jun 19th - 08:00

Belshina vs Lida

Jun 18th - 06:00

Naftan vs Orsha

Jun 12th - 11:00

Orsha vs Belshina

Nov 18th - 06:00

Sputnik vs Orsha

Nov 15th - 06:00

Naftan vs FC Gomel

Nov 7th - 06:00

Lida vs Sputnik

Oct 25th - 06:00

Lida vs Krumkachy

Oct 18th - 07:00

Mikashevichi vs Oshmyany

Oct 17th - 06:00

Sputnik vs Naftan

Oct 10th - 06:30

Smorgon vs Mikashevichi

Sep 26th - 08:00

Lida vs Mikashevichi

Sep 19th - 08:00

Mikashevichi vs Orsha

Sep 13th - 10:00

Orsha vs Oshmyany

Sep 13th - 09:00

Volna Pinsk vs Mikashevichi

Sep 13th - 08:00

Lida vs Smorgon

Sep 12th - 07:00

Arsenal Dzyarzhynsk vs FC Gomel

Sep 6th - 10:00

FC Gomel vs Krumkachy

Sep 6th - 08:00

Smorgon vs Orsha

Sep 5th - 08:00

Oshmyany vs Volna Pinsk

Aug 23rd - 08:00

Arsenal Dzyarzhynsk vs Mikashevichi

Jul 19th - 09:00

Oshmyany vs Krumkachy

Jul 18th - 09:00

Smorgon vs Arsenal Dzyarzhynsk

Jul 11th - 11:00

FC Gomel vs Mikashevichi

Jul 11th - 10:30

Sputnik vs Lida

Jul 4th - 11:00

Orsha vs Sputnik

Jul 4th - 10:00

Oshmyany vs FC Gomel

Jun 27th - 11:00

Sputnik vs Volna Pinsk

Jun 27th - 10:00

Naftan vs Mikashevichi

Jun 21st - 08:00

Oshmyany vs Mikashevichi

Jun 20th - 09:00

Naftan vs Sputnik

Jun 14th - 09:00

Naftan vs Oshmyany

Jun 13th - 11:00

FC Gomel vs Lida

Jun 13th - 10:00

Arsenal Dzyarzhynsk vs Sputnik

Jun 13th - 09:00

Mikashevichi vs Smorgon

May 31st - 09:00

Smorgon vs Oshmyany

May 30th - 06:00

Sputnik vs Krumkachy

May 24th - 06:00

Naftan vs Smorgon

May 23rd - 11:00

FC Gomel vs Volna Pinsk

May 23rd - 10:00

Mikashevichi vs Lida

May 17th - 10:00

Sputnik vs FC Gomel

May 16th - 10:00

Lida vs Oshmyany

May 16th - 08:00

Orsha vs Mikashevichi

May 10th - 10:00

Mikashevichi vs Volna Pinsk

May 10th - 07:00

Oshmyany vs Orsha

May 9th - 08:00

Smorgon vs Lida

May 3rd - 09:00

Krumkachy vs FC Gomel

May 3rd - 07:00

Sputnik vs Mikashevichi

May 2nd - 09:00

Volna Pinsk vs Oshmyany

Apr 26th - 07:00

Mikashevichi vs Arsenal Dzyarzhynsk

Apr 25th - 09:00

Oshmyany vs Sputnik

Apr 25th - 08:00

Smorgon vs Volna Pinsk

Apr 18th - 07:30

FC Gomel vs Naftan

Apr 18th - 07:00

Sputnik vs Smorgon

Apr 18th - 06:00

Krumkachy vs Mikashevichi

Apr 18th - 05:30

Arsenal Dzyarzhynsk vs Oshmyany

Belarus: Super Cup

Mar 5th - 07:00

BATE vs Shakhtyor Soligorsk

Belarus: Vysshaya Liga

Aug 7th - 10:00

Din. Minsk vs FC Minsk

Aug 7th - 10:00

BATE vs Slavia Mozyr

Aug 7th - 08:00

FC Gomel vs Arsenal Dzyarzhynsk

Aug 6th - 11:30

Dnepr Mogilev vs Belshina

Aug 6th - 09:30

Zhodino vs Neman

Aug 6th - 07:30

Slutsk vs Isloch

Aug 5th - 12:30

Vitebsk vs Energetik-BGU

Jul 29th - 12:00

Shakhtyor Soligorsk vs Slutsk

Jul 18th - 11:00

Belshina vs Shakhtyor Soligorsk

Jul 16th - 08:00

Vitebsk vs Neman

Jul 15th - 12:00

FC Gomel vs FC Minsk

Jul 15th - 10:00

BATE vs Arsenal Dzyarzhynsk

Jul 10th - 09:00

Arsenal Dzyarzhynsk vs Dnepr Mogilev

Jul 9th - 11:00

FC Minsk vs BATE

Jul 9th - 09:00

Energetik-BGU vs FC Gomel

Jul 9th - 08:00

Neman vs Din. Minsk

Jul 8th - 12:00

Slavia Mozyr vs Belshina

Jul 8th - 10:00

Isloch vs Vitebsk

Jul 4th - 12:00

Zhodino vs Slutsk

Jul 4th - 10:00

Dnepr Mogilev vs FC Minsk

Jul 3rd - 12:00

FC Gomel vs Neman

Jul 3rd - 10:00

BATE vs Energetik-BGU

Jul 2nd - 11:00

Din. Minsk vs Isloch

Jul 2nd - 09:00

Belshina vs Arsenal Dzyarzhynsk

Jul 1st - 11:00

Slavia Mozyr vs Shakhtyor Soligorsk

Jun 29th - 12:00

FC Gomel vs Zhodino

Jun 29th - 10:00

BATE vs Slutsk

Jun 27th - 10:00

Energetik-BGU vs Dnepr Mogilev

Jun 26th - 12:00

Arsenal Dzyarzhynsk vs Slavia Mozyr

Jun 26th - 08:00

FC Minsk vs Belshina

Jun 25th - 13:00

Neman vs BATE

Jun 25th - 11:00

Shakhtyor Soligorsk vs Zhodino

Jun 25th - 09:00

Slutsk vs Vitebsk

Jun 25th - 07:00

Isloch vs FC Gomel

Jun 19th - 12:00

Slavia Mozyr vs FC Minsk

Jun 19th - 08:00

Arsenal Dzyarzhynsk vs Shakhtyor Soligorsk

Jun 18th - 12:00

Din. Minsk vs Slutsk

Jun 18th - 10:00

BATE vs Isloch

Jun 17th - 12:00

Vitebsk vs Zhodino

Jun 17th - 10:00

Belshina vs Energetik-BGU

May 29th - 10:00

Neman vs Belshina

May 29th - 08:00

Energetik-BGU vs Slavia Mozyr

May 28th - 11:00

Shakhtyor Soligorsk vs Vitebsk

May 28th - 09:00

Zhodino vs Din. Minsk

May 27th - 11:00

Slutsk vs FC Gomel

May 27th - 09:00

Isloch vs Dnepr Mogilev

May 22nd - 11:00

Din. Minsk vs Vitebsk

May 22nd - 09:00

Slavia Mozyr vs Neman

May 21st - 07:00

Belshina vs Isloch

May 20th - 12:00

Arsenal Dzyarzhynsk vs Energetik-BGU

May 20th - 10:00

FC Minsk vs Shakhtyor Soligorsk

May 15th - 08:00

Slutsk vs Dnepr Mogilev

May 15th - 06:00

Isloch vs Slavia Mozyr

May 14th - 12:00

Shakhtyor Soligorsk vs Din. Minsk

May 14th - 08:00

Energetik-BGU vs FC Minsk

May 13th - 12:30

Zhodino vs BATE

May 13th - 10:30

Vitebsk vs FC Gomel

May 8th - 11:00

FC Gomel vs Din. Minsk

May 8th - 09:00

Energetik-BGU vs Shakhtyor Soligorsk

May 8th - 07:00

BATE vs Vitebsk

May 8th - 05:00

FC Minsk vs Neman

May 7th - 09:00

Belshina vs Slutsk

May 7th - 07:00

Dnepr Mogilev vs Zhodino

May 2nd - 11:00

Din. Minsk vs BATE

May 2nd - 09:00

Shakhtyor Soligorsk vs FC Gomel

May 2nd - 07:00

Neman vs Energetik-BGU

May 2nd - 05:00

Vitebsk vs Dnepr Mogilev

May 1st - 08:00

Isloch vs FC Minsk

Apr 30th - 08:00

Slutsk vs Slavia Mozyr

Apr 23rd - 11:30

Dnepr Mogilev vs Din. Minsk

Apr 23rd - 07:00

Slavia Mozyr vs Zhodino

Apr 23rd - 05:00

Energetik-BGU vs Isloch

Apr 22nd - 10:00

Neman vs Shakhtyor Soligorsk

Apr 17th - 08:00

FC Gomel vs Dnepr Mogilev

Apr 17th - 06:00

Vitebsk vs Slavia Mozyr

Apr 16th - 09:00

Shakhtyor Soligorsk vs BATE

Apr 16th - 05:00

Isloch vs Neman

Apr 15th - 09:30

Slutsk vs FC Minsk

Apr 10th - 11:30

Isloch vs Shakhtyor Soligorsk

Apr 10th - 09:30

Dnepr Mogilev vs BATE

Apr 9th - 11:30

FC Minsk vs Zhodino

Apr 9th - 09:30

Slavia Mozyr vs Din. Minsk

Apr 9th - 07:30

Energetik-BGU vs Slutsk

Apr 3rd - 12:30

Shakhtyor Soligorsk vs Dnepr Mogilev

Apr 3rd - 09:00

FC Gomel vs Slavia Mozyr

Apr 3rd - 07:00

Energetik-BGU vs Zhodino

Apr 3rd - 05:00

Vitebsk vs FC Minsk

Apr 2nd - 09:15

Belshina vs BATE

Apr 2nd - 05:00

Slutsk vs Neman

Mar 20th - 10:00

Slavia Mozyr vs BATE

Mar 19th - 12:00

Isloch vs Slutsk

Mar 19th - 08:00

Neman vs Zhodino

Mar 19th - 06:00

Energetik-BGU vs Vitebsk

Mar 18th - 10:00

FC Minsk vs Din. Minsk

Nov 28th - 05:00

Isloch vs Energetik-BGU

Nov 28th - 05:00

Smorgon vs FC Minsk

Nov 20th - 05:00

Din. Minsk vs Neman

Nov 20th - 05:00

Slutsk vs Rukh Brest

Nov 20th - 05:00

FC Minsk vs Isloch

Nov 20th - 05:00

FC Gomel vs Smorgon

Nov 6th - 07:00

BATE vs Din. Minsk

Nov 5th - 10:00

Rukh Brest vs Vitebsk

Oct 30th - 08:00

Zhodino vs Slavia Mozyr

Oct 27th - 11:30

FC Gomel vs Shakhtyor Soligorsk

Oct 24th - 07:30

Zhodino vs Rukh Brest

Oct 23rd - 09:00

FC Gomel vs Energetik-BGU

Oct 23rd - 07:00

Vitebsk vs Shakhtyor Soligorsk

Oct 23rd - 05:00

Slutsk vs Smorgon

Oct 17th - 07:00

Rukh Brest vs Din. Minsk

Oct 17th - 05:00

FC Minsk vs FC Gomel

Oct 16th - 07:00

Smorgon vs Vitebsk

Oct 3rd - 06:30

Slutsk vs Energetik-BGU

Oct 2nd - 10:00

Zhodino vs Smorgon

Oct 2nd - 08:00

Vitebsk vs Isloch

Oct 1st - 11:30

Din. Minsk vs Shakhtyor Soligorsk

Oct 1st - 09:30

Neman vs Rukh Brest

Sep 26th - 12:30

Shakhtyor Soligorsk vs Neman

Sep 26th - 08:00

Smorgon vs Din. Minsk

Sep 25th - 12:00

Rukh Brest vs BATE

Sep 25th - 08:00

FC Minsk vs Slutsk

Sep 25th - 06:00

Isloch vs Zhodino

Sep 22nd - 11:00

Shakhtyor Soligorsk vs Energetik-BGU

Sep 19th - 12:00

Neman vs Smorgon

Sep 17th - 12:00

Zhodino vs Energetik-BGU

Sep 12th - 11:45

Energetik-BGU vs Din. Minsk

Sep 12th - 09:45

Slavia Mozyr vs Rukh Brest

Sep 12th - 07:45

Smorgon vs BATE

Aug 28th - 08:30

Zhodino vs FC Gomel

Aug 27th - 10:30

Rukh Brest vs Shakhtyor Soligorsk

Aug 22nd - 10:00

Energetik-BGU vs BATE

Aug 21st - 08:00

Smorgon vs Rukh Brest

Aug 15th - 12:30

Neman vs FC Gomel

Aug 15th - 10:30

BATE vs FC Minsk

Aug 15th - 07:30

Smorgon vs Shakhtyor Soligorsk

Aug 13th - 11:00

Rukh Brest vs Isloch

Aug 2nd - 12:50

FC Gomel vs BATE

Jul 31st - 10:00

Smorgon vs Slavia Mozyr

Jul 30th - 12:30

Energetik-BGU vs Rukh Brest

Jul 25th - 10:00

Smorgon vs Isloch

Jul 24th - 10:00

Neman vs Slutsk

Jul 23rd - 12:30

Rukh Brest vs FC Minsk

Jul 18th - 10:45

Slavia Mozyr vs Isloch

Jul 17th - 12:45

FC Gomel vs Rukh Brest

Jul 17th - 10:45

Smorgon vs Energetik-BGU

Jul 16th - 08:45

Slutsk vs BATE

Jul 4th - 10:00

Din. Minsk vs Slavia Mozyr

Jul 4th - 08:00

Vitebsk vs BATE

Jul 3rd - 08:45

Slutsk vs Sputnik

Jul 2nd - 10:00

FC Minsk vs Smorgon

Jun 28th - 10:00

Sputnik vs Vitebsk

Jun 27th - 10:00

Rukh Brest vs Slutsk

Jun 26th - 10:45

Slavia Mozyr vs Energetik-BGU

Jun 26th - 08:45

Smorgon vs FC Gomel

Jun 19th - 10:45

Zhodino vs Sputnik

Jun 19th - 08:45

FC Gomel vs Isloch

Jun 19th - 06:45

Vitebsk vs Rukh Brest

Jun 18th - 10:00

Slutsk vs Shakhtyor Soligorsk

Jun 17th - 12:00

Neman vs Slavia Mozyr

Jun 17th - 10:00

FC Minsk vs Energetik-BGU

Jun 13th - 11:00

Rukh Brest vs Zhodino

Jun 12th - 08:45

Sputnik vs Din. Minsk

May 29th - 11:00

Neman vs Sputnik

May 29th - 06:30

Zhodino vs Shakhtyor Soligorsk

May 28th - 12:10

Din. Minsk vs Rukh Brest

May 28th - 10:10

Vitebsk vs Smorgon

May 22nd - 10:30

Rukh Brest vs Neman

May 22nd - 06:30

Smorgon vs Zhodino

May 21st - 12:10

Slavia Mozyr vs FC Gomel

May 19th - 12:45

BATE vs Sputnik

May 15th - 12:30

BATE vs Rukh Brest

May 14th - 12:00

Din. Minsk vs Smorgon

May 14th - 10:00

Sputnik vs Slavia Mozyr

May 9th - 09:30

Isloch vs Din. Minsk

May 8th - 10:30

FC Minsk vs Vitebsk

May 8th - 06:30

Rukh Brest vs Sputnik

May 7th - 12:00

FC Gomel vs Slutsk

May 7th - 10:00

Smorgon vs Neman

May 1st - 12:00

BATE vs Smorgon

May 1st - 10:00

Sputnik vs Shakhtyor Soligorsk

May 1st - 08:00

Zhodino vs FC Minsk

May 1st - 06:00

Neman vs Isloch

Apr 30th - 09:30

Din. Minsk vs Energetik-BGU

Apr 30th - 07:30

Rukh Brest vs Slavia Mozyr

Apr 25th - 09:45

Shakhtyor Soligorsk vs Rukh Brest

Apr 25th - 07:45

Isloch vs BATE

Apr 24th - 08:00

Energetik-BGU vs Neman

Apr 23rd - 12:00

Slavia Mozyr vs Slutsk

Apr 23rd - 10:00

Smorgon vs Sputnik

Apr 17th - 12:00

Shakhtyor Soligorsk vs Slavia Mozyr

Apr 17th - 08:00

Neman vs FC Minsk

Apr 16th - 12:45

Vitebsk vs Slutsk

Apr 16th - 10:00

Sputnik vs Isloch

Apr 11th - 12:00

Shakhtyor Soligorsk vs Smorgon

Apr 11th - 10:00

Slavia Mozyr vs Vitebsk

Apr 10th - 08:00

Slutsk vs Zhodino

Apr 10th - 06:00

Isloch vs Rukh Brest

Apr 9th - 09:30

Energetik-BGU vs Sputnik

Apr 4th - 10:00

Rukh Brest vs Energetik-BGU

Apr 4th - 08:00

Slavia Mozyr vs Smorgon

Apr 3rd - 12:00

Zhodino vs Vitebsk

Apr 3rd - 08:00

Sputnik vs FC Minsk

Mar 20th - 12:00

FC Minsk vs Rukh Brest

Mar 20th - 08:00

Vitebsk vs Din. Minsk

Mar 19th - 12:45

Isloch vs Smorgon

Mar 14th - 09:00

Neman vs Vitebsk

Mar 13th - 12:45

Shakhtyor Soligorsk vs FC Minsk

Mar 13th - 09:45

Din. Minsk vs Zhodino

Mar 13th - 08:00

Rukh Brest vs FC Gomel

Mar 13th - 06:00

Energetik-BGU vs Smorgon

Nov 28th - 06:00

Isloch vs Gorodeja

Nov 28th - 06:00

Belshina vs Rukh Brest

Nov 28th - 06:00

Slutsk vs Smolevichi

Nov 22nd - 06:00

BATE vs Belshina

Nov 22nd - 06:00

Smolevichi vs Slavia Mozyr

Nov 7th - 07:00

Slutsk vs Gorodeja

Nov 7th - 05:00

Smolevichi vs Neman

Oct 24th - 06:30

Gorodeja vs Smolevichi

Oct 18th - 06:00

Smolevichi vs Zhodino

Oct 17th - 10:00

Neman vs Gorodeja

Oct 2nd - 08:00

Din. Minsk vs Smolevichi

Sep 28th - 08:00

FC Minsk vs Smolevichi

Sep 26th - 08:00

Gorodeja vs Slavia Mozyr

Sep 23rd - 08:00

Smolevichi vs FC Minsk

Sep 19th - 10:00

Gorodeja vs Zhodino

Sep 19th - 06:00

Vitebsk vs Belshina

Sep 18th - 08:30

Smolevichi vs Rukh Brest

Sep 12th - 08:00

BATE vs Smolevichi

Sep 11th - 09:00

FC Minsk vs Gorodeja

Aug 22nd - 10:00

Gorodeja vs Rukh Brest

Aug 22nd - 08:00

Energetik-BGU vs Smolevichi

Aug 8th - 12:00

BATE vs Gorodeja

Aug 2nd - 12:00

Gorodeja vs Energetik-BGU

Aug 1st - 08:30

Smolevichi vs Belshina

Jul 26th - 12:00

Shakhtyor Soligorsk vs Smolevichi

Jul 25th - 12:30

Din. Minsk vs Gorodeja

Jul 25th - 10:30

Belshina vs Neman

Jul 18th - 08:30

Vitebsk vs Smolevichi

Jul 17th - 12:00

Gorodeja vs Belshina

Jul 11th - 12:30

Shakhtyor Soligorsk vs Gorodeja

Jul 11th - 08:30

Belshina vs Zhodino

Jul 10th - 10:30

Smolevichi vs Isloch

Jul 4th - 10:00

Gorodeja vs Vitebsk

Jun 28th - 12:00

Gorodeja vs Isloch

Jun 28th - 10:00

Rukh Brest vs Belshina

Jun 26th - 11:00

Smolevichi vs Slutsk

Jun 19th - 09:00

Slavia Mozyr vs Smolevichi

Jun 14th - 08:00

Energetik-BGU vs Belshina

Jun 13th - 08:00

Neman vs Smolevichi

Jun 12th - 12:00

Gorodeja vs Slutsk

Jun 7th - 10:00

Belshina vs Din. Minsk

Jun 5th - 10:30

Smolevichi vs Gorodeja

May 30th - 09:00

Belshina vs Slavia Mozyr

May 29th - 12:00

Gorodeja vs Neman

May 29th - 10:00

Zhodino vs Smolevichi

May 22nd - 12:00

Shakhtyor Soligorsk vs Belshina

May 22nd - 10:00

Slavia Mozyr vs Gorodeja

May 17th - 11:00

Rukh Brest vs Smolevichi

May 15th - 12:00

Zhodino vs Gorodeja

May 10th - 12:00

Brest vs Din. Minsk

May 10th - 10:00

Smolevichi vs BATE

May 10th - 06:00

Isloch Minsk vs Belshina

May 8th - 11:00

Gorodeja vs FC Minsk

May 3rd - 12:00

Shakhtyor Soligorsk vs Isloch Minsk

May 3rd - 06:00

Belshina vs Brest

May 2nd - 08:00

Rukh Brest vs Gorodeja

May 1st - 08:00

Smolevichi vs Energetik-BGU

Apr 26th - 10:00

Isloch Minsk vs Vitebsk

Apr 26th - 06:00

Slutsk vs Belshina

Apr 25th - 11:00

Brest vs Shakhtyor Soligorsk

Apr 25th - 09:00

Gorodeja vs BATE

Apr 24th - 10:00

Smolevichi vs Din. Minsk

Apr 18th - 10:00

Vitebsk vs Brest

Apr 18th - 08:00

Isloch Minsk vs Slavia Mozyr

Apr 17th - 09:30

Belshina vs Smolevichi

Apr 16th - 09:30

Energetik-BGU vs Gorodeja

Apr 12th - 11:00

Brest vs Isloch Minsk

Apr 12th - 09:00

Smolevichi vs Shakhtyor Soligorsk

Apr 11th - 10:00

Gorodeja vs Din. Minsk

Apr 5th - 10:00

Isloch Minsk vs Slutsk

Apr 4th - 11:30

Brest vs Slavia Mozyr

Mar 29th - 08:00

Isloch Minsk vs Smolevichi

Mar 28th - 11:00

Gorodeja vs Shakhtyor Soligorsk

Mar 28th - 05:00

Slutsk vs Brest

Mar 27th - 10:00

Zhodino vs Belshina

Mar 22nd - 08:00

Belshina vs FC Minsk

Mar 21st - 06:00

Vitebsk vs Gorodeja

Dec 1st - 06:00

Din. Minsk vs Brest

Dec 1st - 06:00

Isloch Minsk vs FC Minsk

Nov 24th - 06:00

Brest vs Vitebsk

Nov 24th - 06:00

Gorodeja vs FC Gomel

Nov 24th - 06:00

Slavia Mozyr vs Isloch Minsk

Nov 3rd - 11:45

BATE vs Isloch Minsk

Oct 26th - 09:00

FC Gomel vs Brest

Oct 20th - 11:00

Brest vs Slutsk

Oct 20th - 06:30

Zhodino vs Isloch Minsk

Oct 6th - 06:00

Isloch Minsk vs Din. Minsk

Oct 5th - 12:45

Neman vs Brest

Sep 22nd - 06:00

Energetik-BGU vs Isloch Minsk

Sep 20th - 11:45

Gorodeja vs Brest

Sep 15th - 09:00

Isloch Minsk vs Shakhtyor Soligorsk

Sep 14th - 10:30

Brest vs FC Minsk

Aug 31st - 10:45

FC Gomel vs Isloch Minsk

Aug 31st - 07:00

Slavia Mozyr vs Brest

Aug 24th - 12:45

Brest vs Energetik-BGU

Aug 16th - 12:45

Neman vs Isloch Minsk

Jul 20th - 12:45

Brest vs Zhodino

Jul 20th - 09:00

Gorodeja vs Isloch Minsk

Jul 13th - 09:00

Torpedo Minsk vs FC Gomel

Jul 7th - 11:45

FC Gomel vs Gorodeja

Jul 7th - 10:00

Slutsk vs Torpedo Minsk

Jun 28th - 10:45

Torpedo Minsk vs Neman

Jun 22nd - 09:00

Isloch Minsk vs BATE

Jun 21st - 10:45

Energetik-BGU vs Torpedo Minsk

Jun 16th - 12:45

Brest vs FC Gomel

Jun 14th - 12:45

Gorodeja vs Torpedo Minsk

Jun 2nd - 08:00

Torpedo Minsk vs FC Minsk

May 31st - 10:45

Isloch Minsk vs Zhodino

May 25th - 12:45

Brest vs Neman

May 25th - 10:15

Slavia Mozyr vs Torpedo Minsk

May 24th - 09:00

Din. Minsk vs Isloch Minsk

May 19th - 10:00

Slutsk vs Dnepr

May 19th - 08:00

Torpedo Minsk vs Brest

May 12th - 11:30

BATE vs Torpedo Minsk

May 11th - 11:00

Brest vs Gorodeja

May 11th - 09:00

Dnepr vs Neman

May 11th - 07:00

Isloch Minsk vs Energetik-BGU

May 5th - 11:00

FC Minsk vs Brest

May 4th - 10:45

Torpedo Minsk vs Dnepr

Apr 27th - 12:45

Dnepr vs Gorodeja

Apr 27th - 08:45

Isloch Minsk vs FC Gomel

Apr 25th - 10:45

Zhodino vs Torpedo Minsk

Apr 21st - 09:00

Energetik-BGU vs Brest

Apr 21st - 07:00

Slutsk vs Isloch Minsk

Apr 20th - 09:00

Torpedo Minsk vs Din. Minsk

Apr 19th - 10:45

FC Minsk vs Dnepr

Apr 14th - 10:45

Vitebsk vs Torpedo Minsk

Apr 12th - 11:00

Dnepr vs Slavia Mozyr

Apr 6th - 11:45

Torpedo Minsk vs Isloch Minsk

Mar 31st - 08:00

Zhodino vs Brest

Mar 30th - 08:00

Shakhtyor Soligorsk vs Torpedo Minsk

Mar 30th - 06:00

Isloch Minsk vs Gorodeja

Nov 24th - 06:00

Torpedo Minsk vs Zhodino

Nov 24th - 06:00

BATE vs Luch Minsk

Nov 11th - 08:00

Zhodino vs Luch Minsk

Nov 11th - 06:00

Torpedo Minsk vs Dnepr Mogilev

Belarus: Vysshaya Liga - Relegation

Dec 5th - 06:00

Krumkachy vs Slavia Mozyr

Dec 2nd - 10:30

Slavia Mozyr vs Krumkachy

Dec 19th - 05:30

Slutsk vs Krumkachy

Dec 15th - 08:00

Krumkachy vs Slutsk

World: Club Friendly

Feb 20th - 03:30

Dnepr Mogilev vs Isloch

Feb 8th - 04:30

FC Minsk vs Isloch Minsk

Jan 29th - 05:30

Vitebsk vs Isloch Minsk