BITCOIN sports betting, Bitcoin Sportsbook, Soccer Predictions, Betting tips

Austria: 2. Liga

Jul 26th - 13:10

Vorwarts Steyr vs Wacker Innsbruck

Jul 26th - 13:10

BW Linz vs Kapfenberg

Jul 26th - 13:10

FK Austria Vienna vs Horn

Jul 26th - 13:10

Liefering vs Amstetten

Jul 26th - 13:10

Ried vs A. Klagenfurt

Jul 26th - 13:10

Dornbirn vs A. Lustenau

Jun 1st - 11:00

A. Lustenau vs Wacker Innsbruck

Jun 1st - 11:00

Horn vs Wattens

Jun 1st - 11:00

Liefering vs A. Klagenfurt

Jun 1st - 11:00

Amstetten vs Kapfenberg

Jun 1st - 11:00

Lafnitz vs BW Linz

Jun 1st - 11:00

Vorwarts Steyr vs FK Austria Vienna

May 29th - 13:10

A. Klagenfurt vs Vorwarts Steyr

May 29th - 13:10

BW Linz vs Ried

May 29th - 13:10

Kapfenberg vs Horn

May 29th - 13:10

Neustadt vs Lafnitz

May 29th - 13:10

Wacker Innsbruck vs Liefering

May 29th - 13:10

Wattens vs A. Lustenau

May 26th - 04:30

Vorwarts Steyr vs BW Linz

May 24th - 13:10

Amstetten vs A. Lustenau

May 24th - 13:10

Liefering vs Wattens

May 24th - 13:10

FK Austria Vienna vs Wacker Innsbruck

May 24th - 13:10

Horn vs Neustadt

May 19th - 04:30

Wattens vs Amstetten

May 17th - 13:10

A. Lustenau vs Ried

May 17th - 13:10

BW Linz vs FK Austria Vienna

May 17th - 13:10

Neustadt vs Kapfenberg

May 17th - 13:10

A. Klagenfurt vs Lafnitz

May 17th - 13:10

Wacker Innsbruck vs Horn

May 12th - 04:30

Amstetten vs A. Klagenfurt

May 11th - 08:30

Ried vs Lafnitz

May 10th - 13:10

Kapfenberg vs Wacker Innsbruck

May 10th - 13:10

Horn vs BW Linz

May 10th - 13:10

FK Austria Vienna vs A. Lustenau

May 10th - 13:10

Liefering vs Neustadt

May 4th - 10:30

A. Lustenau vs Vorwarts Steyr

May 4th - 08:30

Neustadt vs Amstetten

May 3rd - 13:10

Wacker Innsbruck vs Ried

May 3rd - 13:10

A. Klagenfurt vs Kapfenberg

May 3rd - 13:10

Lafnitz vs Liefering

May 3rd - 13:10

Wattens vs FK Austria Vienna

Apr 28th - 04:30

Wacker Innsbruck vs Wattens

Apr 26th - 13:10

Amstetten vs FK Austria Vienna

Apr 26th - 13:10

Kapfenberg vs A. Lustenau

Apr 26th - 13:10

Liefering vs BW Linz

Apr 26th - 13:10

Ried vs Neustadt

Apr 26th - 13:10

Vorwarts Steyr vs Lafnitz

Apr 21st - 04:30

Wattens vs Vorwarts Steyr

Apr 20th - 08:30

Neustadt vs A. Klagenfurt

Apr 19th - 14:30

FK Austria Vienna vs Ried

Apr 19th - 13:10

Horn vs Amstetten

Apr 19th - 13:10

Lafnitz vs A. Lustenau

Apr 13th - 10:30

A. Lustenau vs BW Linz

Apr 12th - 13:10

Amstetten vs Liefering

Apr 12th - 13:10

Kapfenberg vs Lafnitz

Apr 12th - 13:10

Neustadt vs Wattens

Apr 12th - 13:10

A. Klagenfurt vs Horn

Apr 7th - 08:30

Wacker Innsbruck vs Lafnitz

Apr 7th - 04:30

Amstetten vs Vorwarts Steyr

Apr 5th - 13:10

FK Austria Vienna vs A. Klagenfurt

Apr 5th - 13:10

Horn vs Ried

Apr 5th - 13:10

Liefering vs A. Lustenau

Apr 5th - 13:10

Wattens vs Kapfenberg

Apr 2nd - 13:10

Vorwarts Steyr vs Kapfenberg

Mar 31st - 04:30

Ried vs Amstetten

Mar 30th - 09:30

Neustadt vs Wacker Innsbruck

Mar 29th - 14:10

Vorwarts Steyr vs Horn

Mar 29th - 14:10

BW Linz vs Wattens

Mar 29th - 14:10

Kapfenberg vs Liefering

Mar 29th - 14:10

Lafnitz vs FK Austria Vienna

Mar 15th - 14:10

Amstetten vs BW Linz

Mar 15th - 14:10

FK Austria Vienna vs Neustadt

Mar 15th - 14:10

Horn vs Lafnitz

Mar 15th - 14:10

Liefering vs Ried

Mar 15th - 14:10

Wacker Innsbruck vs A. Klagenfurt

Mar 10th - 05:30

A. Lustenau vs Horn

Mar 9th - 09:30

Neustadt vs Vorwarts Steyr

Mar 9th - 09:30

BW Linz vs Wacker Innsbruck

Mar 8th - 14:10

FK Austria Vienna vs Liefering

Mar 8th - 14:10

Ried vs Kapfenberg

Mar 8th - 14:10

Lafnitz vs Amstetten

Mar 8th - 14:10

A. Klagenfurt vs Wattens

Mar 5th - 14:10

Lafnitz vs Wattens

Mar 3rd - 05:30

A. Klagenfurt vs BW Linz

Mar 2nd - 09:30

Neustadt vs A. Lustenau

Mar 1st - 14:10

Vorwarts Steyr vs Liefering

Mar 1st - 14:10

Wattens vs Ried

Mar 1st - 14:10

Amstetten vs Wacker Innsbruck

Mar 1st - 14:10

Horn vs FK Austria Vienna

Feb 24th - 05:30

Ried vs Vorwarts Steyr

Feb 23rd - 11:30

A. Lustenau vs A. Klagenfurt

Feb 22nd - 14:10

BW Linz vs Neustadt

Feb 22nd - 14:10

FK Austria Vienna vs Kapfenberg

Feb 22nd - 14:10

Liefering vs Horn

Nov 24th - 09:30

A. Klagenfurt vs Liefering

Nov 24th - 09:30

BW Linz vs Lafnitz

Nov 24th - 09:30

Wattens vs Horn

Nov 23rd - 14:10

FK Austria Vienna vs Vorwarts Steyr

Nov 23rd - 14:10

Kapfenberg vs Amstetten

Nov 23rd - 14:10

Wacker Innsbruck vs A. Lustenau

Nov 11th - 05:30

A. Lustenau vs Wattens

Nov 10th - 09:30

Vorwarts Steyr vs A. Klagenfurt

Nov 9th - 15:30

Ried vs BW Linz

Nov 9th - 14:10

Horn vs Kapfenberg

Nov 9th - 14:10

Lafnitz vs Neustadt

Nov 9th - 14:10

Liefering vs Wacker Innsbruck

Austria: Ofb Cup

Jul 20th - 11:30

Pinkafeld vs Mattersburg

Jul 19th - 14:30

Parndorf vs Salzburg

Jul 19th - 13:30

Seekirchen vs Amstetten

Jul 19th - 13:30

Gleisdorf vs Drassburg

Jul 19th - 13:00

Kitzbuhel vs Wacker Innsbruck

Jul 19th - 13:00

Bad Gleichenberg vs Vorwarts Steyr

Jul 19th - 13:00

Ebreichsdorf vs Lafnitz

Jul 19th - 12:30

Bruck Leitha vs Ried

Jul 19th - 11:30

USK Anif vs Sturm Graz

May 1st - 10:30

Salzburg vs Rapid Vienna

Apr 3rd - 14:30

LASK Linz vs Rapid Vienna

Apr 3rd - 12:00

Grazer vs Salzburg

Feb 17th - 10:00

Neustadt vs Salzburg

Feb 15th - 14:00

Grazer vs Austria Vienna

Austria: Regionalliga Central

Jun 7th - 12:45

Deutschlandsberger vs AC Wolfsberger

Jun 7th - 12:45

Kalsdorf vs Union Gurten

Jun 6th - 13:00

Gleisdorf vs Vocklamarkt

May 31st - 13:00

Vocklamarkt vs Kalsdorf

May 31st - 13:00

Allerheiligen vs Deutschlandsberger

May 31st - 13:00

AC Wolfsberger vs Sturm Graz

May 24th - 13:00

Deutschlandsberger vs Union Gurten

May 24th - 13:00

Sturm Graz vs Allerheiligen

May 18th - 12:00

Union Gurten vs Sturm Graz

May 18th - 11:00

AC Wolfsberger vs Stadl Paura

May 17th - 13:00

Vocklamarkt vs Deutschlandsberger

May 17th - 13:00

Wels vs Gleisdorf

May 14th - 13:00

Kalsdorf vs Wels

May 14th - 13:00

Bad Gleichenberg vs Gleisdorf

May 14th - 12:00

Stadl Paura vs Allerheiligen

May 14th - 12:00

Sturm Graz vs Vocklamarkt

May 10th - 13:00

Gleisdorf vs Kalsdorf

May 4th - 11:00

AC Wolfsberger vs Allerheiligen

May 3rd - 13:00

Stadl Paura vs Vocklamarkt

May 3rd - 13:00

Bad Gleichenberg vs Kalsdorf

May 3rd - 13:00

Deutschlandsberger vs Wels

Apr 27th - 10:00

Union Gurten vs AC Wolfsberger

Apr 26th - 13:00

Wels vs Sturm Graz

Apr 26th - 13:00

Gleisdorf vs Deutschlandsberger

Apr 26th - 13:00

Allerheiligen vs Bad Gleichenberg

Apr 19th - 13:00

Allerheiligen vs Union Gurten

Apr 19th - 13:00

Deutschlandsberger vs Kalsdorf

Apr 19th - 13:00

Sturm Graz vs Gleisdorf

Apr 12th - 13:00

Kalsdorf vs Sturm Graz

Apr 12th - 13:00

Union Gurten vs Bad Gleichenberg

Apr 12th - 13:00

Vocklamarkt vs Allerheiligen

Apr 6th - 10:00

Stadl Paura vs Gleisdorf

Apr 5th - 13:00

Bad Gleichenberg vs Deutschlandsberger

Mar 29th - 14:00

Kalsdorf vs Stadl Paura

Mar 29th - 14:00

Deutschlandsberger vs Sturm Graz

Mar 29th - 14:00

Vocklamarkt vs Bad Gleichenberg

Mar 29th - 14:00

Wels vs AC Wolfsberger

Mar 22nd - 14:00

Bad Gleichenberg vs Sturm Graz

Mar 22nd - 14:00

Allerheiligen vs Wels

Mar 16th - 10:00

Kalsdorf vs AC Wolfsberger

Mar 15th - 14:00

Wels vs Union Gurten

Mar 15th - 14:00

Deutschlandsberger vs Stadl Paura

Mar 15th - 14:00

Gleisdorf vs Allerheiligen

Mar 9th - 10:00

Stadl Paura vs Sturm Graz

Mar 8th - 14:00

Vocklamarkt vs Wels

Mar 8th - 14:00

Allerheiligen vs Kalsdorf

Austria: Regionalliga East

Jun 7th - 12:45

Schwechat vs Parndorf

Jun 7th - 12:45

Traiskirchen vs Mattersburg

Jun 1st - 10:30

Stadlau vs Wiener Linien

May 31st - 13:00

St. Polten vs Ebreichsdorf

May 31st - 13:00

Mattersburg vs Neusiedl

May 30th - 12:00

Admira vs Schwechat

May 25th - 10:30

St. Polten vs Parndorf

May 24th - 13:30

Ebreichsdorf vs Traiskirchen

May 19th - 10:30

Admira vs St. Polten

May 18th - 08:00

Stadlau vs Schwechat

May 17th - 13:00

Mattersburg vs Wiener Linien

May 17th - 13:00

Parndorf vs Ebreichsdorf

May 17th - 12:30

Traiskirchen vs Neusiedl

May 10th - 13:00

Parndorf vs Admira

May 5th - 10:30

Admira vs Ebreichsdorf

May 4th - 08:00

Stadlau vs St. Polten

May 3rd - 13:00

Mattersburg vs Schwechat

May 3rd - 12:30

Traiskirchen vs Wiener Linien

Apr 26th - 13:00

Parndorf vs Stadlau

Apr 20th - 08:00

Stadlau vs Admira

Apr 19th - 13:30

Traiskirchen vs Schwechat

Apr 19th - 13:00

Mattersburg vs St. Polten

Apr 12th - 13:30

Schwechat vs Neusiedl

Apr 12th - 13:30

Ebreichsdorf vs Wiener Linien

Apr 12th - 13:00

Parndorf vs Mattersburg

Apr 6th - 08:00

Stadlau vs Ebreichsdorf

Apr 5th - 13:30

Traiskirchen vs St. Polten

Mar 29th - 14:30

Schwechat vs Wiener Linien

Mar 29th - 14:00

Parndorf vs Traiskirchen

Mar 29th - 14:00

St. Polten vs Neusiedl

Mar 23rd - 09:00

Stadlau vs Mattersburg

Mar 22nd - 14:00

Neusiedl vs Parndorf

Mar 19th - 14:00

St. Polten vs Wiener Linien

Mar 15th - 14:30

Ebreichsdorf vs Schwechat

Mar 9th - 11:00

Wiener Linien vs Parndorf

Mar 8th - 14:30

Traiskirchen vs Stadlau

Mar 8th - 14:00

Mattersburg vs Ebreichsdorf

Nov 17th - 09:00

Stadlau vs Neusiedl

Nov 16th - 14:00

St. Polten vs Schwechat

Nov 16th - 14:00

Admira vs Wiener Linien

Nov 9th - 14:00

Mattersburg vs Traiskirchen

Nov 9th - 14:00

Parndorf vs Schwechat

Austria: Regionalliga West

Jun 7th - 12:45

Seekirchen vs SV Worgl

Jun 7th - 12:00

Dornbirn vs Kufstein

Jun 7th - 12:00

Grodig vs Kitzbuhel

Jun 1st - 11:00

SV Worgl vs Dornbirn

May 31st - 13:00

Kufstein vs Schwaz

May 29th - 12:30

Hohenems vs Reichenau

May 25th - 12:00

Seekirchen vs Dornbirn

May 25th - 11:00

Altach vs Johann

May 24th - 14:00

Schwaz vs SV Worgl

May 18th - 10:30

Kitzbuhel vs Altach

May 17th - 13:00

Kufstein vs Reichenau

May 12th - 04:30

Reichenau vs SV Worgl

May 10th - 13:00

Grodig vs Kufstein

May 10th - 13:00

Seekirchen vs Schwaz

May 10th - 13:00

Altach vs Saalfelden

May 4th - 10:00

Dornbirn vs Reichenau

May 3rd - 13:30

SV Worgl vs Grodig

May 3rd - 12:30

Hohenems vs Altach

Apr 27th - 10:30

Kitzbuhel vs Saalfelden

Apr 26th - 12:30

Reichenau vs Schwaz

Apr 22nd - 11:00

Saalfelden vs Seekirchen

Apr 22nd - 10:00

Schwaz vs Grodig

Apr 22nd - 10:00

Hohenems vs Kitzbuhel

Apr 20th - 08:00

Saalfelden vs Hohenems

Apr 19th - 13:00

Johann vs Kufstein

Apr 19th - 13:00

Altach vs SV Worgl

Apr 19th - 13:00

Seekirchen vs Reichenau

Apr 12th - 13:00

Kufstein vs Kitzbuhel

Apr 12th - 13:00

SV Worgl vs Johann

Apr 9th - 13:00

Saalfelden vs Dornbirn

Apr 6th - 11:00

Altach vs Schwaz

Apr 5th - 13:00

Seekirchen vs Grodig

Apr 3rd - 13:30

Kitzbuhel vs Schwaz

Mar 30th - 11:00

Dornbirn vs Kitzbuhel

Mar 29th - 14:30

SV Worgl vs Saalfelden

Mar 29th - 14:00

Kufstein vs Hohenems

Mar 23rd - 10:30

Altach vs Reichenau

Mar 23rd - 09:00

Hohenems vs SV Worgl

Nov 11th - 09:00

Schwaz vs Saalfelden

Nov 10th - 11:00

Grodig vs Altach

Nov 10th - 10:00

Dornbirn vs Hohenems

Nov 10th - 09:00

Reichenau vs Johann

Nov 9th - 13:30

Kufstein vs Seekirchen

Austria: Tipico Bundesliga

Jul 28th - 11:00

LASK Linz vs Altach

Jul 28th - 11:00

Sturm Graz vs St. Polten

Jul 28th - 11:00

Mattersburg vs Hartberg

Jul 27th - 11:00

Admira vs AC Wolfsberger

Jul 27th - 11:00

Wattens vs Austria Vienna

Jul 26th - 14:45

Rapid Vienna vs Salzburg

Mar 17th - 12:00

AC Wolfsberger vs Admira

Mar 17th - 12:00

Altach vs LASK Linz

Mar 17th - 12:00

St. Polten vs Mattersburg

Mar 17th - 12:00

Wacker Innsbruck vs Salzburg

Mar 10th - 12:00

Austria Vienna vs Altach

Mar 10th - 12:00

Hartberg vs AC Wolfsberger

Mar 10th - 12:00

LASK Linz vs Wacker Innsbruck

Mar 3rd - 09:30

Austria Vienna vs Hartberg

Mar 2nd - 12:00

St. Polten vs Rapid Vienna

Feb 24th - 09:30

Hartberg vs St. Polten

Feb 24th - 09:30

Mattersburg vs Sturm Graz

Feb 23rd - 12:00

AC Wolfsberger vs Altach

Dec 16th - 12:00

Austria Vienna vs Rapid Vienna

Dec 15th - 12:00

LASK Linz vs Mattersburg

Dec 15th - 12:00

Sturm Graz vs Admira

Dec 15th - 12:00

Wacker Innsbruck vs AC Wolfsberger

Dec 9th - 09:30

Mattersburg vs Austria Vienna

Dec 8th - 12:00

Admira vs Salzburg

Dec 8th - 12:00

St. Polten vs Altach

Dec 1st - 12:00

LASK Linz vs Hartberg

Nov 25th - 12:00

Rapid Vienna vs LASK Linz

Nov 25th - 09:30

Altach vs Sturm Graz

Nov 25th - 09:30

St. Polten vs Wacker Innsbruck

Nov 24th - 12:00

AC Wolfsberger vs Mattersburg

Nov 24th - 12:00

Admira vs Austria Vienna

Nov 24th - 12:00

Hartberg vs Salzburg

Nov 11th - 09:30

AC Wolfsberger vs Rapid Vienna

Nov 10th - 12:00

LASK Linz vs Admira

Austria: Tipico Bundesliga - Championship Group

May 26th - 11:00

Salzburg vs St. Polten

May 26th - 11:00

LASK Linz vs Austria Vienna

May 19th - 11:00

Austria Vienna vs AC Wolfsberger

May 19th - 11:00

St. Polten vs LASK Linz

May 19th - 11:00

Sturm Graz vs Salzburg

May 12th - 11:00

Salzburg vs LASK Linz

May 12th - 08:30

Sturm Graz vs Austria Vienna

May 12th - 08:30

AC Wolfsberger vs St. Polten

May 5th - 11:00

Austria Vienna vs Salzburg

May 5th - 08:30

LASK Linz vs AC Wolfsberger

May 5th - 08:30

St. Polten vs Sturm Graz

Apr 28th - 11:00

Sturm Graz vs LASK Linz

Apr 28th - 08:30

AC Wolfsberger vs Salzburg

Apr 28th - 08:30

St. Polten vs Austria Vienna

Apr 24th - 13:00

LASK Linz vs Sturm Graz

Apr 24th - 13:00

Salzburg vs AC Wolfsberger

Apr 24th - 13:00

Austria Vienna vs St. Polten

Apr 21st - 11:00

Austria Vienna vs LASK Linz

Apr 21st - 08:30

St. Polten vs Salzburg

Apr 21st - 08:30

Sturm Graz vs AC Wolfsberger

Apr 14th - 11:00

Salzburg vs Sturm Graz

Apr 14th - 08:30

AC Wolfsberger vs Austria Vienna

Apr 14th - 08:30

LASK Linz vs St. Polten

Apr 7th - 11:00

LASK Linz vs Salzburg

Apr 7th - 08:30

Austria Vienna vs Sturm Graz

Apr 7th - 08:30

St. Polten vs AC Wolfsberger

Mar 31st - 11:00

Salzburg vs Austria Vienna

Mar 31st - 08:30

AC Wolfsberger vs LASK Linz

Austria: Tipico Bundesliga - Europa League - Play Offs

Jun 2nd - 11:00

Sturm Graz vs Rapid Vienna

May 30th - 11:00

Rapid Vienna vs Sturm Graz

May 28th - 13:00

Rapid Vienna vs Mattersburg

Austria: Tipico Bundesliga - Relegation Group

May 25th - 11:00

Wacker Innsbruck vs Mattersburg

May 25th - 11:00

Hartberg vs Admira

May 25th - 11:00

Rapid Vienna vs Altach

May 18th - 11:00

Admira vs Wacker Innsbruck

May 18th - 11:00

Mattersburg vs Rapid Vienna

May 18th - 11:00

Altach vs Hartberg

May 11th - 11:00

Hartberg vs Mattersburg

May 11th - 11:00

Rapid Vienna vs Wacker Innsbruck

May 11th - 11:00

Altach vs Admira

May 4th - 11:00

Admira vs Rapid Vienna

May 4th - 11:00

Mattersburg vs Altach

May 4th - 11:00

Wacker Innsbruck vs Hartberg

Apr 27th - 11:00

Altach vs Wacker Innsbruck

Apr 27th - 11:00

Rapid Vienna vs Hartberg

Apr 27th - 11:00

Mattersburg vs Admira

Apr 23rd - 13:00

Hartberg vs Rapid Vienna

Apr 23rd - 13:00

Admira vs Mattersburg

Apr 23rd - 13:00

Wacker Innsbruck vs Altach

Apr 20th - 11:00

Admira vs Hartberg

Apr 20th - 11:00

Altach vs Rapid Vienna

Apr 20th - 11:00

Mattersburg vs Wacker Innsbruck

Apr 13th - 11:00

Hartberg vs Altach

Apr 13th - 11:00

Wacker Innsbruck vs Admira

Apr 6th - 11:00

Wacker Innsbruck vs Rapid Vienna

Apr 6th - 11:00

Admira vs Altach

Mar 30th - 12:00

Altach vs Mattersburg

Mar 30th - 12:00

Rapid Vienna vs Admira

Mar 30th - 12:00

Hartberg vs Wacker Innsbruck

World: Club Friendly

Feb 6th - 10:00

Salzburg vs Altach